Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakiś czas temu wybralismy dla naszego synka imię Krzyś. A teraz mam wątpliwości

Polecane posty

Gość gość

Kochani .... jakiś czas temu wybraliśmy z mężem imię dla naszego ukochanego synka-Krzyś. A teraz naszły mnie ogromne wątpliwości czy dobrze zrobiłam.... Zastanawialiśmy się jeszcze nad Bartkiem, Michałem, Szymonem.Stanęło na Krzysztofie. Powiem szczerze, że nie wiem dlaczego aż tak bardzo mam wątpliwości, że aż boję się czy to nie depresja... Zastanawiam się czy to ładne imię, czy będzie się jemu podobało itp. Jeszcze na dodatek wujek mojego męża ma tak na imię. Myślałam, że to nie będzie problemem bo przecież ma ok 50 lat ale teraz mam wątpliwości. Niby tak często się nie widujemy ale jednak czasami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzyśki to fajne chłopaki :) mądre, wrażliwe, pracowite :) dwóch mężczyzn mojego życia ma na imię Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo z imieniem corki...zaluje ze dalam Olga. Widze w niej Zosie. No trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof to imię godne :) nie wiem co się przejmujesz. Moja kuzynka ma takie samo imię jak ja, dzieli nas ok 3 miesiecy. Pierwsza myśl jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartek/ Bartosz, Szymon i Michał są bardzo popularne, a Krzysiek nie aż tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż to Krzysztof i dla synka tez mieliśmy to imie wybrane i co z tego ze w domu byłoby dwóch Krzysztofow ale w 21 tyg okazalo sie ze będzie dziewczynka ma na imię Marianna jak moja babcia. Jak bede w drugiej ciąży i będzie chłopiec to napewno Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobnie do 7 miesiąca ciąży bylismy zdecydowani na Oliwie potem naszly mnie wątpliwości i co chwila zmieniałam imie i do brzuszka mowilam Martynka Madzia ale jak córcia przyszła na świat i ja zobaczyłam to stwierdziłam ze Oliwka idealnie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof to ładne imię. Pamietaj ze do 6 miesiąca mozesz zmienić imię dziecku jeśli wybrane nie będzie Wam jednak odpowiadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE JEST
Co chcesz od tego imienia.Mało popularne , nie to co Maciek, Michał i inne jakieś udziwnione.Mi się podoba.Skoro masz wątpliwośći możesz zmienić w Urzędzie Stanu Cywilnego na inne.Ale czy jest sens?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne, normalne, międzynarodowe imię. Dobrze się zarabnia, nie wydziwione. Trzymajcie się wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest OK chociaż Michał ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego nazwalam Krzysztof, imie sie nie powtarzalo w przedszkolu ani teraz w podstawowce. Krzysiu, Krzysiek, Krzyniu, Krzysiuniu, Krzysztofi, Krzyśku ☺ przed nadaniem imienia pytałam innych Krzyśków, czy są zadowoleni, każdy był. Imię ładne, meskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to imię jest bo to żaden Sebek Sajmonek czy Natanek . Normalne nie dziwne nie powszechne bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 2015.10.13 spoko imię, Krzychusmiech.gif nie da się do niego przyczepić, a jednocześnie nie jest tak powszednie jak Tomek cool.gif xxx I tu byś się zdziwiła. W mojej pracy na 100 osób jest kilkanaście Krzysztofów i jeden Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnych negatywnych opinii? Cud! :P tak serio- to imie tez mi sie bardzo podoba. Ja mam Bartka, w ciazy i kilka dni po porodzie mial miec inne imie, ale wcale do niego nie pasowalo, Wam tez moze sie zmienic jak juz syn przyjdzie na swiat... Ale Krzysztof to fajne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby i było ich całe mnóstwo dookoła, to i tak dałabym na imię synowi Tomek. Imię ma się podobać rodzicom, a nie otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo
Mi sie Krzyś nie podoba, kojarzy mi sie z kuzynem, ktorego przezywalam kisiel. Ogolnie, przez niego kazdy Krzysztof kojarzy mi sie z nadwrażliwcem, fajtlapa, czlowiekiem zyciowo nie zaradnym. Ale to Twoj synek i moje opinnas miec w nosie :) W kazdym razie uwazam, ze pierwszy pomysl zawsze najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×