Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Majeczka_28

Praca na kamerce?

Polecane posty

Cześć, czy któraś z Was pracuje może na kamerkach on-linę i może napisać coś więcej, jak wygląda taka praca i czy można zarobić, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się na tym zastanawiałam, więc również proszę o jakieś info, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calvin dobre zarobki I praca przyjemna. Trzeba pogadac i pokazac cycki. Nie jest ze. Nie gwalca. Musiala my tylko raz zrobic za darmo loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze slysze o tym calvinie - mozna cos wiecej? i jeszcze amateurcommunity mi sie obilo o uszy, zna ktos? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obserwuje temat, ale chyba nikt nic nie wie, a też jestem ciekawą, słyszałam o amateurcommunity, ale tylko tyle, że istnieje taka strona i nic więcej, dziewczyny pomóżcie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś otwarta i znasz chociaż trochę język obcy, to powinnaś sobie poradzić w tej pracy :) Zarobki mogą być bardzo wysokie (liczone w tysiącach) jeśli tylko będziesz miała dobre podejście do tej pracy. Mi bardzo pomaga jedna z dziewczyn z firmy, z którą współpracuję na kamerkach - Video Models www.video-models.pl :) Nieustannie służy mi pomocą, mogę do niej zadzwonić w każdej chwili i zawsze uzyskam cenną poradę, czy w kwestii serwisu, czy tego co robić żeby dużo zarabiać :) Dobrze mieć taką osobę, która na początku Twojej przygody z tą pracą poprowadzi Cię za rękę i wskaże kierunek, w którym powinnaś iść :) Wtedy jest o wiele łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sciemek.Jest to ciezki kawalek chleba i nie dla kazdego.Chcesz pozostac anonimowa (mam na mysli Twoje dane ?).Twarzy nie ukryjesz.No chyba ze chcesz robic pokazy w kominiarce.Chcesz ominac portale posredniczace ?Jest tylko jedno wyjscie.Prywatne pokazy skype ,whatsapp itd.I tu pojawiam sie ja.Moi klienci pochodza glownie z Usa uk i Canady.Ale ja jestem bardzo wymagajacy.. Od Ciebie wymagam -wysoka kultura osobista -musisz byc bardzo atrakcyjna.min 18 lat -pracowitosc (nie marnujmy swojego czasu jesli nie rozumiesz co to znaczy -minimum podstawowy angielski -kreatywnosc.... Moi klienci sa w stanie zaplacic 3-5 e za minute.Ja zajmuje sie wszystkim.Wybiore tylko nieliczne..Prosze o wiadomosc na maila ze zdjeciem i numerem telefonu. rrooberto40@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jak kamerki to tylko na własna rekę w domu ! nigdy nie jakieś studia które zdzierają wiekszosc zarobionej przez was kasy 🙂 

zarobki na kamerkach mogą być rzędu 10 tys $ miesięcznie a możesz zarobić 100$ możliwości na pewno są ale trzeba uważać na oszustów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam apke na której można nieźle zarobić. Za samą rejestrację i weryfikacje dostajemy 10 zł. Później za każdą osobę która skorzysta z promocji dostajemy kolejne 10 zł  jeśli chcesz coś więcej wiedzieć to napisz do mnie srudek11@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×