Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety z tatuażami

Polecane posty

Gość gość

Zgodzę się częsciowo, że mają je dupodajki lub patologia. Od kiedy kafe były takie dyskusje zaczęłam zwracać uwage, szczególnie w lato jeszcze ale i teraz też można spotkać odkryte ciało np w centrach handlowych. Widziałam dziewczynę o wyglądzie środowiska patologicznego, ten wyraz twarzy, blond tlenione włosy i co? Tatuaż na nadgarstku. A dziewczyny normalnie wyglądające ich nigdzie nie mają. Ale np Wierzbicka ta z Na Wspólnej, każdy chyba zna ma aż 5 tatuaży i wygląd grzecznej dziewczynki. Więc jak to jest np w waszym środowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim środowisku nie ma zasady. Znam dużo normalnych osób z tatuażami, sama je mam. Znam też takie których wolę unikać i nie sądzę, żeby tatuaże były wyznacznikiem czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam nikogo normalnego ani stabilnego emocjonalnie kto miałby tatuaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ludzi z tatuazami i mi to nie przeszkadza ,sama nie mam i nie chce tatuazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to albo znasz bardzo mało ludzi z tatuażami albo bardzo mało normalnych. Tak czy inaczej nie możesz generalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to to samo o kobieta z kolczykiem w nosie albo w lechtacz ce zdrowa ladna niemusi sie upiekszac ja mudzynka z afyki ,niestety baby chca byc chlopami ,taularze se robia w kdyminale siedza w portkach hodza ,prawdziwych delikatnych kobiet prawie juz niema , prawie bo te prawdziwe sa gnebione przsz babo chlopy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udawanie trzeźwego ci nie wychodzi, nie próbuj więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jakie masz zdanie, autorko? I jaki to jest "wygląd środowiska patologicznego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka ale na co dzień ich nie widać. Nie przeszkodziło mi to zrobić doktoratu i pracować na eksponowanym stanowisku. Nie zwracam uwagi na tatuaże u innych ludzi, no chyba że są bardzo piękne albo bardzo brzydkie. Poza tym, ważne jest też co się ma wytatuowanego i gdzie. Tribal na lędźwiach u kobiety w 99% znaczy to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jaki to jest ten patologiczny wyglad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha co ty w ogóle wiesz o ludziach. ja nie mam tatuaży ale nie oceniam ludzi po wyglądzie. i ci co mają tatuaże i ci co ich nie mają są normalni.a tak na marginesie gdy miałam 18 lat chciałam sobie zrobić tatuaż i nie miałam wtedy żadnych problemów wręcz przeciwnie to był najlepszy okres w moim życiu, ale niestety nie było mnie stać na niego. a chciałam mieć tatuaż,bo ludzie z nimi fajnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kilka tatuaży, planuję więcej (dużych, kolorowych i widocznych), a nie jestem patologią. Nie wiem czy "normalnie" wyglądam (pewnie dla takich jak autorka nie), ale mam zupełnie normalne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu tyle topikow o tatuażach. Nie ma co rozdzierac szat, moda i tyle a od mody większosc ludzi jest uzalezniona. Mnie tylko smieszy, jak ktos dorabia do swojego tatuazu drugie dno, jakąs ideologie, znaczenie itd. Nie było mody - i bez tej ideologii i "wyrażania siebie" zyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do końca masz rację, bo ludzie tatuowali się nawet jak nie było mody. Moim zdaniem to kolejna zmiana socjalna - tatuaże stały się bardziej akceptowane więc ludzie nie boją się tatuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sobie myślicie jak widzicie np. matkę z dzieckiem która ma widoczne tatuaże jakichś demonów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej mieć tatuaż w miejscu nie zawsze widocznym,wtedy jakiś wieśniak zacofany nie będzie miał się do czego przyczepić.Poza tym poza środowiskiem artystycznym ciągle bulwersują niektórych,człowiek wytatuowany wydaje się dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ze względu na takich ludzi należy sobie czegoś odmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do końca masz rację, bo ludzie tatuowali się nawet jak nie było mody. Moim zdaniem to kolejna zmiana socjalna - tatuaże stały się bardziej akceptowane więc ludzie nie boją się tatuować. xx była moda ( czy zwyczaj), ale w okreslonych srodowiskach - np. wieziennym, marynarskim, wsrod ludów afrykanskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie rozumiesz pojęcia mody, a ludzie nie związani z żadnym z tych środowisk już wcześniej się tatuowali. Wiem co próbujesz powiedzieć, ale jesteś w błędzie. A, i zapomniałeś o Wikingach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie zaakceptuje dziewczyny z tatuazem odczuwam do takicg pogarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogardę? Troszeczkę przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×