Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

komary w domu

Polecane posty

Gość gość

Nadal mamy komary w domu, nie wiem jak sie ich pozybyc. Dzieci sa pogryzione i w nocy krzycza, ze ich swedzi. Zawsze myslalam, ze komarow juz dawno nie powinno byc, jednak musialy u mnie sie schowac na zime. Czy jedynym rozwiazaniem jest zakup raid do kontaktu, czy moze znacie jakies domowe sposoby na komary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie sa komary. ewentualnie komary nie sa tym czym uwazamy ze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa na 100% komary, np dzis w nocy mnie ugryzl w twarz, kilka razy w nocy swiecilam swiatlo i widzialam 2 komary, probowalam je zabic niestety mi uciekly. Ja mieszkam kolo lasu, ostatnie dni apadalo, wiec moze sie mnozyly.. nie wiem, ale chcialabym sie ich pozbyc jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są komary. skad komar albo mucha wie, że człowiek śpi? a to ustrojstwo potrafi czaic sie az zasniesz i dopiero atakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to komar wiem jak wygladaja komary i jak brzecza, jak sie tego pozbyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas sprawdza sie bros do kontaktu bo co innego a dziecko wczesniej bylo tak pogryzione a do tego bable rozdrapywal ze robily sie strupy:( wiec polecam brosa albo plyn(my go wolimy) albo plytki do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak wyglada komar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mozna ten bros dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam specjalna siatke w oknie zeby komary i inne insekty nie wchodzily, milo tego jakos dostaly sie do pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozejrzyj sie po suficie i scianach, komary za dnia sypiają tam. Ja dziadostwo ksiazkami załatwiłam. Buch! rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuj brosa bo to śmierdzi i wcale nie zabija komarów. Jak juz chcesz chemie to jedynie rajd do kontaktu. W zadnym wypadku nie bros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mosbito jest skuteczne na komary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie nie w dzien ich wcale nie widac, one ¨urzeduja¨ w nocy. Np. poloze sie i po 15/20 minutach juz slysze brzeczenie takie specyficzne dla komarow. Gdy w srodku nocy wstane i oswiece swiatlo zwykle sa na meblach badz zaslonie, ale nie udaje mi sie ich zabic bo sa szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze to sa komary. U nas tez sa. Nie wiedzialam, ze sa jeszcze osoby ktore nie potrafia sobie poradzic z tym problemem. Najlatwiej kupic wtyczki do kontaktow, BROS lub innej firmy. Ostatnio ugryzl mnie w reke dwa razy, po wlozeniu wtyczki z wkladem jak reka odjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bros jest najskuteczniejszy, ten junior.Polecam oczywiście dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz piwnice tam gdzie są wytruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio wypróbowałam nowy srodek na insekty Muszak z oferty http://bentawet.pl/ przez dłuższy czas zmagalam się nie tylko z komarami ale również z cała masa innych insektow i dopiero ten specyfik zadziałal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×