Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość subtelnaja

czy piszą tu jeszcze kulturalni i nie wulgarni mężczyźni?

Polecane posty

Gość po kursie fliru
Ależ stąd zniknie, jeśli usuną temat ;) Nie zniknie to z internetu jako takowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Konkretnie co? Zacytuj i wytłumacz, i ewentualnie popraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Po kursie flirtu...wczoraj była dyskusja o programach szpiegowskich. Przyznaję że nie byłam świadoma że to takie proste w zainstalowaniu, tak diabelnie skuteczne...teraz należy uważać na każde słowo...tak na wszelki wypadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
I zacięło się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Już wiem gościu. Wychodzi jednak na to że to Ty zbyt pochopnie wyciągnąłeś wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirtu
Moim skromnym zdaniem to jest tak że jak nie dajesz powodu to nikt nie będzie kontrolował. A jeśli będzie mimo że zachowujesz się fair, to problem ma kontrolujący. Chorobliwa zazdrość zniszczyła niewiele mniej związków niż zdrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Po kursie flirtu, i tu właśnie jest problem bo bycie fair wobec kogoś to też indywidualne odczucie. Każdy zwykle interpretuje na swoją korzyść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Czy aż taki z Ciebie drań to jeszcze nie wiem, ale skoro twierdzisz że nie da się Ciebie nie lubić, to jestem ciekawa. Drań to raczej negatywne określenie, choć wszystko od kontekstu zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirtu
uczciwy drań ;) nic tylko przyklasnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Może ja odniosę się do wszystkich w jednym poście:) Zimny draniu, uprzedzasz? A może delikatnie narzucasz kurs na który powinnam swoje myśli nakierować? Matuzalem, wiek nie ma tu nic do rzeczy. Swoje lata każdy kiedyś mieć będzie, a kultura osobista nie przychodzi chyba z wiekiem. Po kursie flirtu, Tobie też się kłóci zestawienie tych dwóch słów razem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heej :* Sorki , że nie na temat ale chcę. Wam pokazać stronke , która dzięki. Partnera rozdaje darmowe kosmetyki usmiech.gif . Wszystko co trzeba zrobić to wypelnic krotki formularz a do 24 h skontaktuje się mila pani po adresusmiech.gif http://rozdajemykosmetyki.5v.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Nic podobnego nie miałam na myśli i urazić też nie chciałam draniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Dobrze wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Matuzalem, po tym wnioskuję że dzieli Nas pokolenie. Myślę jednak, że w dzisiejszych czasach jest ceniona nawet bardziej, właśnie dlatego, że coraz rzadziej można ją dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirtu
Zimny Draniu przez przyklaskiwanie nie chciałem Ci dogryźć bo chyba tak to odebrałeś :) Spokojnie ja nie z tych co bronią kurnika, nawet jeśli nie jest to ich kurnik ;) I tak, troszeczke mi się kłóci, ale zapewne autor tego nicku dokładnie wie dlaczego właśnie taki wybrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...cieszę się że tak to widzisz, bo ja kiedy widzę na ulicach chichoczące małolaty które cieszą się kiedy są dość obcesowo traktowane przez facetów to odnoszę wręcz przeciwne wrażenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Po kursie flirtu, Twój nick też nie jest przypadkowy:) Matuzalem, myślę że piszesz o obecnych nastolatkach...kiedy ja miałam naście to rzeczywiście, też nie było to tak wszechobecne. Jednak z wiekiem, większość kobiet zaczyna doceniać w mężczyznach cechy deficytowe na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnaja
Nie mam zamiaru dokuczać nikomu nawet trochę:) Masz rację, nie wszystkie, ale nadchodzi taki wiek, w którym każda zapragnie takiego dżentelmena, tak samo mocno, jak kiedyś pragnęła drania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirtu
A skąd pomysł że nie jest przypadkowy subtelnaja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×