Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę sam siebie,że Ci to robię

Polecane posty

Gość gość
Nic mi nie robisz........nasze drogi już się dawno rozeszły, nie Ty jesteś winny tylko mój mąż z którym mam ślub w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zawsze w pamięci :( pamiętaj...na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2010 ?coś koło tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to wy ewangelicy:) ślub w kościele ewangelickim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I'm Jehowa and my husband too.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem Jehowa, modlę się do nieba bo nie wolno nam się modlić do obrazów, na grobach nie mamy krzyży, msze nie odbywają się w kościele ani śluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwota ze on nia tak majta wazy z 34 kg, wyglada jak taniec pedofila ze swoja ofiara. nie, nie podoba mi sie za duza dysproporcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:12 mądrze ktoś to skomentował haha tak ta kobieta wygląda jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maleńka:-)) Strzepywales brokat z bluzy tzn moj makijaz. Przepraszam Cie za to. Tak to było około 5-6 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokat? miałam ostry makijaż gdy się spotkaliśmy w 2010? no cóż to spotkanie Nasze można porównać do "Dziadów" Mickiewicza część II szczególnie nie wiem czemu myślę warto nawiązać do tytułowego bohatera tego utworu "Upiór" czyli postaci o nieokreślonym statusie egzystencjalnym- nie żyje ale nie umarł ostatecznie, cierpienie jego jest związane z nieszczęśliwą miłością i życiem wśród ludzi którzy go nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację jestem Upiorem z przeszłości:( który do Ciebie co jakiś czas powraca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę , własnie widzę,to przykre upiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sprawy chciałem sobie zostawić trochę na pamiątkę ale istniało zagrożenie,że może ktoś zobaczyć i nie zrozumieć tej pamiątki :( więc musiałem się cały wyprać po powrocie :) to była jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu,naprawdę,tak niewiele a tak dużo znaczyło...przepraszm za te słowa,wiem,że nie powinienem był tak pisać,ale chciałem abyś to wiedziała,pozdrawiam Cię i do usłyszenia znowu,nie składać,Ci życzeń,naprawdę ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje urodziny juz były, teraz bedą za około miesiac imieniny:-)) w jaki sposob chcesz to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej urodzin jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już,za momencik,już,za chwileczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz ochotę i chęć to złóż mi życzenia, dziwna ta Nasza znajomość trwa tyle lat a jest bardzo dziwna, zaczęła się gdy byliśmy jeszcze nastolatkami, to się już nigdy nie skończy chyba tyko gdy zamienimy się w upiory z Dziadów Mickiewicza pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc to Ty wyjechałaś mi z tymi Dziadami :( no.... ja bym naszej sytuacji do tego nie porównywał,upiory, wiesz...ja mam z Tobą tylko piękne wspomnienia i myśli. Oczywiście,że złożę życzenia ten dzień jest dla mnie podwójnie ważny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz szczerość kochanie,żenada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i.....dodam jeszcze,Żabko .....r o z p************** ł a ś mnie tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shrek jest smutny i zzzzzły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio mało śpię, Ty pewnie już dawno słodko śpisz no cóż tak jak Ci pisałam wcześniej jesteśmy z innych planet Ty wiedziesz ustabilizowane życie od ponad dwudziestu pięciu lat i niestety a może stety takich ludzi omijam szerokim łukiem więc nie dziwię się że rozp........ło Cię moje porównanie do upiorów bo nigdy nie zrozumiesz ludzi pokiereszowanych emocjonalnie, dla mnie to spotkanie też było bardzo fajne ale osobiście uważam że skończyło się źle stąd to porównanie może niezbyt trafne pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego źle ? przecież inaczej być nie mogło,przecież cały czas Ci mówiłem,że nie dam rady,że zbyt dużo mnie łączy z moim światem....nawet jeśli posunelibyśmy się o krok dalej,nawet jeśli bym złamał wszystkie swoje świętości i zasady...czy potrafiła byś,znowu żyć ze sdrajcą,krzywoprzyśięszcą,obłódnikiem i kłamcą? :( czy potrafiła byś spać spokojnie,mając świadomość,że zdrajca już na zawsze nim pozostanie....i kiedyś może zawieść Ciebie?jutro ważny dzień,dla mnie i dla Ciebie,niech będzie miły i pogodny...tego nam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:41 przecież z Tobą nie jestem, nie wiem o co Ci chodzi, jutrzejszy dzień może dziwnie to zabrzmi ale dla mnie nie ma znaczenia, mam go za przeproszeniem w d***e, nigdy nie przywiązywałam wagi do tego dnia, miłego piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×