Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę sam siebie,że Ci to robię

Polecane posty

Gość gość
przegapiliśmy .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up,up,up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna piosenka,ale wolał bym Twe własne słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
go,go,go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka zemsta ? Co ? :) Jak Kuba Bogu tak.... OKI poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie stałaś się twarda dla mnie :( i pewnie dobrze,ale jakby co to możesz na mnie liczyć zawsze,przynajmniej wirtualnie :( dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to mi się należało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale odpowiesz mi ? TAK czy NIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, co Ci znowu za przeproszeniem "odbiło"? jesteś zazdrosny, czy co? myślałam, że jesteś moim przyjacielem a tu widzę znowu się żegnasz??, co Ci jest? jesteś jak pies ogrodnika? co sam nie weźmie a innemu nie da? haha no nie żegnaj się ze mną, zaczekaj....jestem sama, nikogo nie mam jesteś nie fer, ja z Tobą piszę przez te wszystkie lata mimo że jesteś w związku a Ty focha strzelasz gdy tylko coś napomknę że nie chce być sama widzę niezły numer z Ciebie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak jesteś zazdrosny:) trochę to dziwne, nie uważasz? :) widzę zlikwidowałeś @ spoko, baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne być zazdrosnym o kogoś z kim się nie chce mieć nic wspólnego w realu, dziwny z Ciebie przypadek.......a myślałam że jesteś moim przyjacielem, no cóż zawiodłam się widzę zazdrość Cię zżera gdy tylko napomknę o kimś innym niż Ty, to nie jest normalne skoro pisałeś mi że chcesz żebyśmy byli tylko znajomymi i to wirtualnymi, piszesz co innego a robisz co innego z zazdrości usuwasz wszystko, skoro uważałeś się za znajomego tylko to nie powinno Cię nic "ruszać" co dotyczy mojej osoby, chyba sam nie wiesz co do mnie czujesz, może kiedyś to przeczytasz.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie kłam więcej że jesteś tylko moim kolegą, znajomym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Nie jestem!I jestem zazdrosny!Schodzę Ci z drogi!To najlepsze co mogę zrobić,gdyby nie moja osoba,dawno byś ułożyła sobie życie z kimś normalnym....myśl sobie co chcesz o mnie,trudno :( a przyjacielem twoim jestem bez względu na to czy mam @ czy nie i nic tego nie zmieni,możesz sobie mnie obrażać ile chcesz i nazywać kim chcesz,nie potrafię tak jak Ty,żyć z taką swiadomością że jesteś z kimś kim ja mógłbym być,n i e p o t r a f i ę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i się wydało:( zwierzyłam Ci się a Ty okazało się nie jesteś żadnym moim znajomym, ładnie.........gdybym wiedziała jak jest nie pisałabym Ci o sobie tego co napisałam ale przynajmniej : "wyszło szydło z worka" i gdybym chciała ułożyć sobie z kimś życie to bym sobie ułożyła, Ty nie masz na to wpływu żadnego bo nie uczestniczysz w moim życiu, no, no ładnie jesteś o mnie zazdrosny.....dobrze wiedzieć, dla Twojej wiadomości z nikim nie jestem, ale to nie ma jak widzę już żadnego znaczenia, niby byłeś tylko znajomym a byłbyś zazdrosny gdybym z kimś była, trochę to dziwne...zastanów się sam, kim tak naprawdę dla Ciebie jestem.....nie lubię jak ktoś mówi że jest znajomym a okazuje się że jest kimś zupełnie innym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrośnik.......ja nie jestem zazdrosna bo pisałam z Tobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem!!!!!!!!! Bawi Cię takie wystawianie mnie na próbę???Cóż nie zdałem jej :( nie muszę się zastanawiać kim jesteś dla mnie! Nigdy nie musiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wiesz że jestem wykształcona i raczej jakiś poziom reprezentuje i teksty: " co taka piękna kobieta tu robi?" mnie nie zachwycają....z nikim nie jestem dla Twojej wiadomości, zazdrośniku i nie dlatego, że nie chce tylko na razie tak wychodzi....to jednak coś czujesz do mnie haha ale z Ciebie numerek, myślałam ze jesteśmy znajomymi.....eh chyba nimi nie będziemy bo ciągle o coś strzelamy focha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie :( i ,, co taka piękna kobieta tu robi ? " i dlaczego z takim łosiem jak ja ? Oto pytania,a w nich kryje się,cała tajemnica : naszego spotkania,kochania,rozstania i skryto pragnienia co w sercach robi zniszczenia :( gadam do rymu więc muszę być albo pijany/a nie jestem / albo w****iony.... i to drugie mnie dotyczy od samego rana,chodzę wpieniony i szukam komu by tu obić mordę,a to wszystko dzięki tobie i Twoim,mnie testą poddawaniu,co ja mysz albo szczur jaki laboratoryjny jestem?Nie rób mi tak wiecej :( nie sprawdzaj czy we mnie więcej znajomego czy dla Ciebie ukochanego :( bo ranisz mnie bardzo,przepraszam ale wiesz teraz już sama,że nasze relacje wymagają raczej,izolacji niż kontynuacji,widzisz jaki jestem :( nic dobrego z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie radzę sobie już z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz :( i pamiętaj swojego helboya,kiedyś się spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie rób co uważasz, nie narzucam się już więcej skoro nie chcesz mieć kontaktu to nie, miło było porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam k/u/r/w/a zamiaru patrzeć jak szukasz sobie faceta,czy ty tego do k/u/r/w/y nędzy nie rozumiesz !!!!???? :( :( ja pierdolę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szukam nikogo, weź przestań, chyba nie myślałeś że ja piszę to poważnie co napisałam Ci w @?? to jednak mało mnie znasz, naprawdę myślałeś że jestem taka pusta?? no to naprawdę bardzo mało mnie znasz, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×