Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki monitor oddechu

monitor oddechu, który wybrać?

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem dlaczego ktos pisze, ze angelcare zostaly wycofane ze sprzedazy. Najlatwiej jest chyba zadzwonic do oficjalnego dystrybutora i zapytac. Napewno nie sa wadliwe, bo w innych krajach sa normalnie dostepne - chociazby na amazon.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czemu zostały wycofane, gdzies to przeczytałam i faktycznie nie mogłam znaleźć dwupłytkowego bo sama chciałam go kupić. W sklepie internetowym dowiedziałam się że sprzedaz może po nowym roku zostanie wznowiona. Nigdzie nic nie piszę, ale myśle że wad nie ma. Również w sklepach z art. dziecięcymi powiedzieli mi że nie mają od jakiegoś czasu tych ich monitorów. A mamusie które maja monitory angelcare myślę że nie mają powodów do obaw, z opinii wynika że są bardzo dobre i zachwalane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nianię i monitor Babysense i mogę bardzo polecić. Oba urządzenia są bardzo czułe i świetnie się sprawdzają. Zapewniają spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywałam taki sam co mowa w ostatnim poscie Syn wczesniak.Zakup monitora nawet dla donoszego malucha to dobry pomysł.Kolezani cora miała mimo donoszenia i uratowało jej to zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakatede
Moje dziecko nie jest wcześniakiem, nie ma wad, jest całkiem zdrowe (nie licząc alergii obecnie dwulatek) MONITOR URATOWAŁ MU ŻYCIE gdy w drugim tygodniu dostał bezdechu w nocy, a alarm nas obudził. Takwięc nie trzeba miec wcześniaka czy chorego dziecka zeby przytrafiło się coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten mmodel: monitoryoddechu.pl/produkty/monitory-oddechu/baby-control-bc-230. Czuję się o wiele lepiej i śpię lepiej odkąd go mam. Uważam, że to bardzo ważna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z produktów z monitoryoddechu.pl i jestem zadowolona. Mam monitor oddechu i elektroniczną nianię. Bardzo dobre produkty, działają bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na monitoryoddechu.pl mają bardzo duży wybór i świetnej jakości sprzęt. Mam od nich monitor oddechu i nianię elektroniczną. Działają bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z monitoryoddechu.pl mam również nianię elektroniczną, bardzo dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze jakaś opinia o monitorze oddechu Baby Sense?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam babysence, to jedyny monitor z certyfikatem, pozostałe to zabawki. Mam właśnie ten monitor raz nam się włączył dziecko miało nosek przytkniety do beczka i szczeleelek łóżeczka, strach pomyśleć co by było..... Kup w miarę twardy materac, żadnych poduszeczek, pościeli ochraniaczy na szczeblki.dziecko na materacyk i w spiworku, pokój wywietrzec i max 20 stopni i oczywiście tylko na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha zapomniałam dodać że mam babysence 5, i jeszcze dobra rada pod żadnym pozorem nie bierz dziecka do łóżka swojego, ja tak zrobiłam niunia ma 6 miesięcy i śpi ze mną, już jej nie oducze :-( i monitor tylko 5miesięcy uzywany:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam monitor oddechu na monitoryoddechu.pl. Mają bardzo dobry sprzęt, jestem zadowolona i czuję się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×