Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Patik
A masz objawy? Mnie piersi nie bolą jedynie apetyt i senność dlatego wydaje mi się ze cykl stracony.A gin mi kazał testować bo biorę luteine i jak będzie negatywny to mam odstawić....nienawidzę tej jednej kreski na teście ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Dziewczyny dajcie spokuj z tym testowaniem. Kiedys mi lekarz powiedzial ze takim testowaniem i mysleniem tylko o tym mozemy sobie bardzo zaszkodzic a nawet poronic. Nie mozna cialge zyc tym na zasadzie ..... O Boze jutro testuje... Aaaaaaaaa !!!! Przeciez to tak w glowie siedzi ze nawet cudowne wyniki badan wam nie pomoga jesli psychicnie glowa nie odpocznie. Psychika to czasami nawet 70% problemu zajscia w ciaze. Takie jest moje zdanie. Odpocznijcie a zobaczycie rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamnezja
Nie lepszy Inofem od Ovarinu? To znaczy wiadomo, substancja czynna ta sama, nie mówię, że nie. Chodzi o mio-inozytol, który reguluje zaburzoną (przy chociażby PCOS) gospodarkę hormonalną. Ale mam na myśli jego ilość. Żeby przyjąć taką samą, leczniczą dawkę, trzeba wypić tylko dwie saszetki Inofemu dziennie, podczas gdy Ovarinu należałoby wziąć aż osiem tabletek! W tym przypadku dużo się przepłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gamnezja - ten temat już był poruszany chyba z dziesięć razy. Zapytaj swojego gin to Ci powie co jest lepsze. Ja sądzę że pomimo tego że jest tam tyle tej substancji nie znaczy że wszystko się wchłonie a raczej większa część wydali. Ovarin nie dość że ma mniej to jeszcze należy brać 1x2. Chyba wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaval
Dziewczyny mam pytanie, czy ten ovarin bierze się w konkretnym dniu cyklu czy to nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćDomi
Anaval ovarin się bierze cały czas, przez cały cykl. Patik nie mam żadnych objawów.. Jest tak jak co miesiąc. Czyli już z góry wiem, że cykl stracony. We wtorek powinnam mieć @, a wtedy zaczniemy z mężem od nowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaval
Jutro powinnam dostać miesiaczke, więc zacznę brać , mam nadzieję, ze się uda,muszę się wyluzować i przestać i tym ciągle myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej chyba nic czekam na @ mam nadzieje ze chodz w terminie bendzie strasznie mnie teraz wysypalo na twarzy a tak pozatym to mnie troche jajniki kluja czasem przez moment , nic biore dalej ale bende rozmawiac z gin na temat droznosci bo chce byc pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
A kiedy Jagoda ma przyjść @? Tak jak u nas w tym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszekk
Na. Początek przepraszam że tyle nie pisała m ale tak się przyjęłam że ten tydz mam wyjety z zyciar :-) nadal nie byłam u lekarza bo ma urlop ale po ndz idę do jakiegoś innego żeby tylko zobaczył czy wszystko ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkwiatuszekk
Na. Początek przepraszam że tyle nie pisała m ale tak się przyjęłam że ten tydz mam wyjety z zyciar :-) nadal nie byłam u lekarza bo ma urlop ale po ndz idę do jakiegoś innego żeby tylko zobaczył czy wszystko ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota1994
Dziewczyny mam sprawę . Biorę Ovarin , Metformax 500 i Bromergon @ spóźnia mi się już 6 dni brzuch pobolewa mnie tak dziwnie kując. Miała któraś z was coś takiego i co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDomi
I jak Patik? Czujesz cos? Mnie brzuch boli jak na @ juz 4 dzien z tym, ze troche delikatniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Mnie też czasami boli ale to chyba z nerwów...piersi też trochę ale to może na okres.Kusi mnie strasznie żeby test zrobić ale tłumaczę sobie ze za wcześnie.Ta niepewność do środy lub czwartku chyba mnie zabije...jak pozbyć się tych myśli?jeszcze wczoraj byłam oglądać i mojej koleżanki jej tygodniowego bobasa...to chyba też mnie trochę zalamalo.Ale jak teraz uniknąć takich sytuacji jak większość w ciąży lub urodziło.Straszny czas dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Dziewczyny bije chyba rekordy w siusianiu:) w nocy dzis wstawalam 11 razy a w ciagu dnia to nie zlicze. :) nasz maluszek szaleje ;) za tydzien ide na usg genetyczne . troszke sie boje. Byla ktoras mamusia juz na nim ? Mnie lekarz zapytal czy chcemy i sie zgodzilam. A teraz sie troszke boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lila
Zofilda chodzi Ci o prenatalne? Ja w pierwszej ciąży robilam 3 razy. Wspaniałe przeżycie i dowiecie się czy wszystko ok :-) ja teraz ide 4.05 istalic termin pierwszych prenatalnych i chyba mi juz krew pobiora do testu pappa :-) poza tym czuje sie fatalnie... mdlosci coraz gorsze i co chwile zwracam... i tak calar dobe. Ass ja juz na pierwszych prenatalnych poznalam płeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Tak o prenatakne. Boje sie zeby bylo wszystko ok. Wlasnie lekarz mi mowil ze mi nagra bale badanie. Ja bede miec 13 tydzien wiec moze tez bede juz wiedziec plec. A ja czuje sie super nic mi juz nie jest. Tez mialam mdlosci i nie chec do wszystkiego bylam senna . a teraz mam energie za dwojke:) maz chowa przede mna nie ktore rzeczy zebym nie robila a mnie wszystko korci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robię tych badań. Pytałam lekarza o nie, ale odradził mi więc zrezygnowałam. W środę mam wizytę i może poznam płeć dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lila
Ciekawe dlaczego odradzil. Przecież dzięki tym badania mozna wykryć wiele wad, które można juz leczyc na etapie prenatalnym... np wady serca. Trochę sie zdziwilam :-) mam nadzieje, ze mi te mdlosci i wymioty niedlugo miną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Zofilda ja miałam robione te prenatalne w 12 tygodniu i w ogole nie żałuję bo wiem że z maleństwiem wszystko dobrze:) będziesz miała wykonywane usg i lekarz będzie mierzył maleństwo i sprawdzał czy wszystko się u niego prawidłowo rozwinęło także nie ma się co denerwować. Będziesz miała pewność że maleństwo nie ma żadnych wad genetycznych. Ja jeszcze nie znam płci dziecka, ale może w czwartek się dowiem bo mamy wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Napewno przejda. :) no tez sie dziwie ze odradzil ci. Dokladnie zawsze mozna juz zareagowac podczas ciazy albo pogodzic sie z jakas choraba zeby pozniej nie byc zdziwionym ze cos jest nie tak. I miec prerensje do lekarza ze nic nie powiedzial. Przeciez to dla naszego dobra i dziecka. Ale kazdy ma wlasne zdanie. Ja bym sie upierala na zrobieniu. Nie zawsze trzeba zrobic to tobadanie u swojego lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak by 2 przyszla idelanie w terminie to jutro ale jakos nie czuje zeby to bylo jutro. Mam nadzieje ze przyjdzie bo 7 jade z mezem na urlop chce wypoczac chyba ze nie bendzie wogole 2 i cos innego ale watpie za wczesnie zeby owulacje sie pojawialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia to mi za każdym razem mierzy i sprawdza wszystko :) Serduszko też sprawdził i wszystko jak najlepiej narazie :) Ostatnio dał zdjęcie usg z opisem. Także ja swojemu lekarzowi wierze,że jakby coś zauważył nie tak jak należy to od razu mówiłby mi o tych badaniach :) Dziewczyny w ciąży a swędzą Was sutki?? Mnie ostatnio właśnie nęka ten problem i nie bardzo wiem co robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
To Jagoda koniecznie wypocznij od tego wszystkiego :) aż zazdroszczę też bym chciała się gdzieś wyrwać.A pozostaje mi czekać do końca lipca:) a ja czekam na czwartek na @ a w środę testuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Sylka mnie od czasu do czasu swędzą i pieką:/ raczej nie da się nic z tym zrobić tak w ciąży jest, wszystkie hormony szaleją i do tego gruczoły w piersiach się powiększają i przygotowują się do produkcji pokarmu i tak już będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZycieNadzieja
Hej dziewczyny :) jestem tu nowa. Przesledzilam cale to forum od poczatku i gratuluje wszystkim ktorym udalo sie zajsc w ciaze :) znalazlam sie tu bo szukalam informacji o ovarinie. Staramy sie z mezem o dziecko od dwoch miesiecy,pierwsza ciaze poronilam w grudniu i teraz probujemy na nowo dlatego ginekolog apropo wizyty o infekcje ktora dostalam przez antybiotyk polecil mi owy specyfik. Od niedzieli boli mnie podbrzusze i zastanawiam sie czy jest to jakis skutek uboczny brania tych tabletek czy co sie dzieje,dodam ze ovarin biore dopiero od piatku a ostatni @ mialam 5 kwietnia wiec ciaza raczej odpada... I teraz troszke schizuje co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wzięlam pierwsze dwie tabletki owego specyfiku to też miałam dziwne uczucie w podbrzuszu.... a po kilku dniach pojawiła się @...ale nie wiem czy to ma cos z tym wspólnego czy tylko psychika... A jak myślicie ile dni po owu można zrobić test,w sensie jak najszybciej zeby coś wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA 88 KRAKÓW
Hej dziewczyny, wreszcie pozytywny test owulacyjny i to już po niecałym opakowaniu ovarinu, a testy robiłam od kilku miesięcy. Pewności czy owulacja była oczywiście nie mam, ale jak dla mnie to już bardzo duży krok do przodu. ZACZYNAM WIERZYĆ, ŻE ON DZIAŁA! A już miałam zacząć brać CLO, ale chyba jednak się wstrzymam, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Hej dziewczyny .Kupiłam sobie książkę "Czekając na dziecko" K.Jarosz i mam nadzieję że jakoś pomoże mi przetrwać ten czas.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×