Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość zofilda
Dziekuje Ci bardzo. Silna trudno powiedziec bo dzis szczerze tak strasznie sie boje tej wizyty. Bola mnie delikatnie jajniki wiecej jak chodze i siedze i ledzwie cycki dalej ale mniej. Nie wiem sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb88
Sylka dziękuję za miłe słowa;) myślałam już o badaniu krwi ale nie chce się nakręcić i robić nadziei, z mężem czekamy co powie lekarz bo na ostatniej wizycie zlecil badanie nasienia, a mi prolaktyne i tarczyce po okresie,a ze @ nie bylo to badan tez nie robilismy....w poniedziałek mam wizytę u gin i wtedy powinien coś zobaczyć...przez weekend dam sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Dziewczyny czy ktoras z Was miała torbiele? Bo moj w ciagu miesiąca osiągnął wielkość 4,5 na 4 cm i powiem szczerze, że jak przeczytalam inne fora to jestem przerażona czym to moze się skończyć... :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy jesteście twarde babki :) Ja jak tylko zobaczyłam 2 kreski na teście to jeszcze tego samego dnia byłam na badaniu krwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Dziewczyny a miala ktoras z was tak ze jak siedzicie i chodzicie to bola was bola wiecej jajniki ? A jak leze to mniej. Nie wiem czemu tak :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarek87
Ja jak szybko idę to wtedy mnie pobolewają i również jak się szybko poderwę się z miejsca to tak zakuje zazwyczaj lewy jajnik , że muszę ponowie usiąść i powoli wstać ale poza tymi przypadkami nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa93
Zofilda jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
JESTEM W CIAZY !!!!! Jestem w ciazy !!!!! Udalo sie. Mam wynik z krwi 1208 czyli jakis 4 a 5 tydzien...... O boze !!!!! Jak ochlone napisze wiecej ... Mamy nasze szczescie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarek87
O matko az sie wzruszylam gratuluję Ci z calego serca hihi ale fajnie kolejna dziewucha w ciazy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją też gratuluję serdecznie!!! ;) Doris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Dziekuje. Musze w sobote powtorzyc badanie czy beta rosnie jesli tak to jutro bede sie cieszyc na calego ze jest wszystko wporzadku. O boze nasze upragnione dziecko 2 lata na nie czekalam. A na usg jest taki sliczy pechezyk . DZIEWCZYNY KOCHANE NIE PODDAWAJCIE SIE BO WIARA CZYNI CUDA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
A OVARIN dziala !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Super gratuluje!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkwiatuszeekk
Witam a Po ile bierzecie tabletek ten Ovarin ?? pije od dwóch dni po jednej - tak mi zalecił GIN A NA OPAKOWANIU PISZE 2 TABLETKI I się zastanawiam czy się czasem nie pomylił?? prosze o odpowiedż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Po 2 tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje zofilda...Jestem tu nowa ale czytam forum od jakiegoś czasu. Dopiero zaczynam "przygodę" z ovarinem i mam nadzieję na taki efekt jak u Ciebie. Kari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaa i też biorę 2 tabletki dziennie Kari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zofilda nie uwierzysz ale poplakalam się ! Mocno Ci gratuluję! Mam nadzieję ze i mi się uda póki co 15 miesięcy starań... widzisz pisałam ze silną jesteś... udało Ci się uda się i mi! Powodzenia Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkwiatuszeekk
Dodam że okres mam regularny nie stwierdzono żadnych nie prawidłowości u mnie ( wszystkie badani oki) ale 9 miesiac staran o 2 dziecko i nic i lekarz zasugerował żeby brac te tabletki może dlatego kazał mi 1 dziennie hmm nie wiem właśnie co robić i po ile brać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Ja odpuscilam tylko 1 miesiac. Wymyslilam sobie ze kupie sobie psa na wiosne. I zaczelam cwiczyc biegac... I troszke diety. I ubzduralam sobie ze musze schudnac..... I prosze jest. Nie bede chudnac a tyc. Dziweczyny wiem po sobie ze musialam wyluzowac i nie myslec o dziecku a znalesc sobie inne zajecie.... Sprobujecie tak jak ja wiem ze latwo sie mowi... Ale watro naprawde. Zajmijcie sie czyns innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Zofilda ja zrobiłam dokładnie tak samo jak ty;) odpuściłam sobie i stwierdziłam że biore się za siebie od lutego i nici z planów bo zaszłam w ciąże ;)) więc warto przestać myśleć tak o dzidzi i zająć się czymś innym bo to pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużą rolę przy staraniu się o dziecko odgrywa nasz dieta :) Sama wiem to po sobie, gdyż przed zajście w ciąże schudłam z pomocą dietetyczki ok 6-7kg. Zofilda gratuluje Ci strasznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Cieszę się bardzo że się udało Zofilda:) mam nadzieję że i nam się uda!! Bo coraz więcej szczęśliwych przyszłych Mam tu na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lila
Gratulacje! Bardzo się cieszę :-) dziewczyny mam pytanie WAŻNE , czy po ovarinie zauwazylyscie, ze owulacja jest mniej bolesna albo wrecz nie boli? Zanim zaczęłam brac to przy owulacji mialam dosc mocne bóle a w tym miesiacu cos tylko delikatnie zabolalo i nic... a owulacja raczej juz byla bo mialam sluz jak kurze białko... pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa93
Super geatuluje! I bardzo zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Kurcze dzis mnie strasznie boli brzuch. Tak jakbym miala dostac okres tylko jeszcze mocniej. I to przerwami.... Jak wyloze nowi wyzej to mniej. Tak jakby mnie cos rozpieralo od srodka. Taki bolacy i pieczacy brzuch. Boze niech juz swieta przyjda zeby wszystkim powiedziec . wymyslilam ze jak przyjada moi rodzice i tesciowie na swieta to dam im w prezencie jajka a w nich kopie usg. Kinder nie spodzianke. W koncu to swieta z jajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa93
Może takie to początki, każdy odczuwa inaczej. No to będzie prawdziwe jajko z niespodzianką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Oj bedzie. A kochane mamusie co z seksem ???? Dla dzidzi wszystko sie da wytrzymac wiem ale moze jakas mala przyjnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
To całkiem normaly objaw że cię brzuch boli wiec się nie denerwuj, ja miałam dokładnie tak samo na początku;) teraz jestem w 10 tyg i brzuch juz mnie rzadko pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Dzieki za odowiedz. Bo jakbym nie byla w ciazy to zazylabym juz cos dawno a takto sie zwijam z bolu i di jakis 10 min przechodzi... Ale czuje delikatnie.chociaz i tak zazylam diclak w niedziele ale nie myslalam o ciazy ale bedzie dobrze..... Boje sie tylko jutro wyniku 2 bety mam nadzieje ze urosla od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×