Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Dziewczyny ja wierze że wam się szybko uda zajść w upragnione ciążę :) Sama wiem jak to jest być w takiej sytuacji, więc wiem co czujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak zaszłam w ciąże to odstawiłam Ovarin, bo tak zadecydował mój lekarz. Ale wiem, że dziewczyny co zaszły cały czas brały lek i wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
To gratuluje Ci dwóch kresek i znów moja nadzieja wzrosła :) ja biorę pierwszy cykl i rozmawiałam wczoraj z moim ginekologiem i twierdził, że torbiele w piersi (ponoć wina braku owulacji) wchłonęły sie raczej na pewno dzięki ovarinowi :) nie uwierzę póki nie zobaczę :) także czekam niecierpliwie na monitoring cyklu w następnym miesiącu, ten spisany na straty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
aaa Julia K i Emili31 ja zawsze z zazdrością patrzę na kobiety w ciąży (jak każda z nas) i każdą oczywiście którą znam głaszczę po brzuchu - chce te dobre fluidy ściągnąć na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 91
gość. lekarz kazał odstawić bo już nie było potrzeby dłużej brać. teraz wystarczy kwas foliowy juz nie tak drogi jak ovarin. pozniej dodatkowo zapisze witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewela 2005
Cześć, jestem tu nowa, rok temu odstawiłam tabletki anty ponieważ postanowiliśmy z mężem mieć drugie dziecko, niestety po roku starań poszłam do lekarza i okazało się, że mam pco. Ovarin jem trzeci dzień i jestem bardzo ciekawa jakichkolwiek efektów. Czytając wasze wypowiedzi trochę wystraszyłam się piszecie o różnych innych lekach które macie przepisane od lekarzy o hormonach.. a mi mój lekarz kazał brać tylko ovarin, nawet o kwasie foliowym nic mi nie wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia K
Ewela 2005. W ovarinie masz kwas foliowy, więc pewnie dlatego lekarz nie wspominał o dodatkowej suplementacji. Ja gdy podjęłam decyzję o dziecku, to sama zaczęłam brać najzwyklejszy folik. Akurat w przypadku nas kobiet kwasu foliowego nigdy za dużo i w okresie potencjalnie rozrodczym powinno się go przyjmować, aby zapobiec wadom u dzieci. Z lekcji biologii wiemy, że można bezpiecznie brać kwas foliowy przez długie lata, bo nadmiar ubywa w moczu, a w diecie nie jesteś w stanie zapewnić odpowiedniej dawki 400. Gdy lekarz zalecił mi ovarin, to folik kazał odstawić. Ale pochwalił za przyjmowanie kwasu foliowego. Ovarin ma bogatszy skład. U mnie pojawiły się krwawienia czy plamienia, bo już sama nie wiem, co to jest. I nie wiem czy ovarin ma coś z tym wspólnego czy nie. Z opinii innych dziewczyn wynika, że wszystkim ovarin pomaga. Poza tym nie ma w składzie niczego złego, bo analizowałam go na wszelkie możliwe sposoby. Doszłam do wniosku, że moje kłopoty, to chyba jakieś zaburzenia hormonalne. I czekam na wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Dzięki Julia, to, że kwas foliowy powinno się brać to wiedziałam i zażywałam go ale po przeczytaniu ulotki ovarinu odstawiłam go a zażywacie jakieś inne witaminy? Dla kobiet? Co do Twoich plamień nie pomogę Ci, nie znam się. Myślę, że w ulotce powinne takie rzeczy być napisane a ta ulotka jest bardzo uboga. Nawet nie napisali kiedy go jeść przed czy po jedzeniu, wiem, że witaminy powinno się zażywać w trakcie lub po ale zdziwiło mnie, że nie ma tam zawartej takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje ;-) fajnie ze coraz wiecej dziewczyn pisze ze sie udalo znaczy ze Ovarin pomaga ;-) ja pije 1 tabletke rano zaraz jak wstane a 2 podczas kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gosia
Co do plamien mogę coś powiedzieć. Nie traktuj ich jako nowy cykl..ja plamie przed @ od 7-4 dni różnie a później @przychodzi sama brązowe plamienia zmieniają się w normalne krwawienie. Poczekaj do @ i zacznij liczyć nowy cykl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ja przed 1 ciaza lykalam kwas foliowy caly czas od momentu kiedy zaczelismy sie starac, jak zaszlam w ciaze lekarz zwykly kwas foliwoy zastapil wersja na recepte gdzie bylo go 10x wiecej (5mg a nie 400ug). I taki bralam az do porodu bo moj lekarz mowi ze kwas foliowy dobrze dziala tez na uklad krwioteorczy. Nie bralam zadnych innych witamin ani przed ciaza ani w jej trakcie zeby nie przewitaminizowac z kolei wit A bo to nie jest wskazane dla zarodka i plodu.aaaa bralam tylko zelazo jak mi hemoglobina spadla ale zelazo to nie witamina takze z witamin zadnych nie suolementowalam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karina
Dziewczyny...a jakby do ovaronu dodac zioła ojca sroki? Co wy o tym myslicie? Podpowiedzcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lykalam ovarin i pije ziola o.sroki. rewelacyjne efekty-jajniki cudnie pracuja. A bylo podejrzenie o pcos. Po mscu ziol jajniki sa w swietnym stanie. Ale slyszalam ze sie moxna przestymulowac... u mnie jest ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karina
Bardzo dziekuje za szybka odpowiedź. A mozesz mi powiedzieć czy mieszasz sama czy kupujesz gotowa mieszanke? Ja tez mam podejrzenie pcos, ale poza torbielami na usg i wypadaniem włosów nie mam innych objawów, cykle 27-29 dni. Testy owulacyjny dopiero jeden mialam pozytywny po ovarinie, wczesniej same negatywna....biore wlasnie drugie opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ja juz pisalam,w zeszlym roku pilam ziola ojca sroki ale niestety nabawilam sie plamien i musialam odstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety znowu sie nie udalo :-( trzeba sie starac i ludzic dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno jeszcze sie uda . Ja tez juz tracilam nadzieje a tu tak niespodziewanie sie udalo . Ale wiem ze to zasluga tego ze odpuscilam nie myslałam juz o tym tyle . Zaczelam jezdzic rowerem wymyślalam sobie caly czas nowe zajecia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia K
Emili31 przykro mi. Znam to rozczarowanie. I mówienie, że kolejny cykl to nowa szansa i nowa nadzieja. Tylko właśnie mówić jest łatwo. Ale w środku myśli są inne. Trzeba jednak być dobrej myśli. Dzisiejsze słoneczko nastraja mnie optymistycznie. Wierzę, że każda z nas zostanie w końcu szczęśliwą mamusią. U mnie tymczasem plamienia stały się przedwczesna @. Przynajmniej tego jestem pewna. Co prawda bezobjawową pod względem bólowym, ale to na pewno @ Badań jednak nie robię, bo przez te zawirowania mogą być niewiarygodne. Czekam na wizytę u gin, omówię wszystko i będę działać dalej. Więc i u mnie właśnie pojawia się nowa szansa. Emili31 być może obie za miesiąc będziemy skakaćz radości na widok dwóch kreseczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic innego nie pozostalo jak tylko probowac dalej. Masz racje nam tez sie kiedys uda ;-) tez zaczelam wiecej sie ruszac teraz zeby tak nie myslec a pogoda zaczyna sprzyjac wiec mozna sie cieszyc sloneczkiem. Z zazdroscia patrze na wszystkie dziewczyny z brzuszkiem ale w glebi serca sie ciesze ze kazdemu sie udaje. To czekamy za miesiac na te dwie kreseczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim się uda prędzej czy później! głowy do góry! idzie lato, jest cudna pogoda, nie myślmy o tym, ruszajmy się, jedzmy zdrowo, zadbajmy o siebie, uśmiechajmy się, relaksujmy... i uda się na pewno! jak to mój kochany ginekolog mówi "marsz do monopolowego po dobre wino i pamiętaj, że głową w ciąże się nie zachodzi luz i luz jeszcze raz luz ":))) dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Dobre hehehe choc moj maz mowi, ze nie chce dziecka poczynac "po pijaku" heheh ;-) ale co prawda to prawda kazdy mowi ze trzeba wrzucic luz;-) Dziewczyny glowa do gory!wierze ze kazdej z nas sie uda;-) trzymam za wasz wszystkie i za siebie tez mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Dziewczyny mam do was pytanie:-) troszke krepujace ale przeciez nikt mnie tutaj osobiscie nie zna;-) wiec zapytam czy po ovarinie zauwazylyscie lepsze nawilzenie w czasie przytulanka? }:-) bo mnie sie zdaje ze jest lepiej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lila
Dziewczyny u mnie już 13 tydzien, czas leci :-) ja oprócz ovarinu i kwasu foliowego bralam olej z wiesiolka. Juz po miesiacu mialam piekny śluz owulacyjny, którego w zesniej nigdy nie widzialam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sie czego krepowac kazdy tu jest anonimowo wiec mozna swobodnie pisac ;-) ja nie zauwazylam roznicy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karina
Ja tez niestety nie widze roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Witam kobietki :) Odebrałam dziś wyniki prolaktyny i progesteron 21dc Wiec prolaktyne mam 5.61ng/ml A progesteron 17.40ng/ml Nie wiem czy są ok Pomożecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Olej z wiesilka tez kiedys stosowalam ale roznicy nie widzialam (ale czego sie spodziewac kiedy pecherzyki nie rosna). Teraz mam wrazenie, ze lepiej z nawlizeniem bo akurat z tym miewalam problem ale to moze po @ apetyt na przytulanko;-) a nie dzieki ovarinowi. Zobacze, bede obserwowac;-p Asienka28 masz jakis zakres norm tych wynikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie mialam problemu z nawilzaniem ani ze sluzem wiec nie moge stwierdzic czy ovarin pomaga. Asienka z reguly wraz z wynikami sa podane normy jakie powinny byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Mam mam z norm wynika że wszystko ok :) Biore bromka od tygodnia i Ovarin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×