Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość handlop
Witam, 14 cykli starań, pierwsza ciąża poroniona w 5 tyg, dopiero po tym zdiagnozowane PCOs, po 1 opakowaniu ovarinu owulacja w 14 dc i dziś dwie kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
A nie jest troche tak, ze testy ktore sa mniej czule (wykrywajace wysokie stezenie LH) nie beda wskazywać piku a testy ktore sa bardzo wrazliwe beda wskazywaly stale 2 kreski? Ba takie testy ktore wykrywaja LH dopiero w jednostkach 50 a i takie w 10.a wiadomo kazda kobieta inna.przy pco czytalam ze z definicji jest wysokie stezenie LH wiec tym bardziej nie ma co sie sugerowac testami owulacyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia K badanie droznosci mialam w sierpniu zeszlego roku. Rano o 7 zglosilam sie do szpitala o 14 juz szlam.do domu. Samo badanie nie jest zbytnio przyjemne ale tez nie jest tak straszne jak mowia. Dostajesz znieczulenie kladziesz sie na stole rentgenowskim i lekarz wpuszcza kontrast. Mi wyszlo ze jajowody sa drozne ale za mala macica. Tak jak mowie nie ma sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Gratuluje kolejnej szczęściarze;-) kolejna osoba znow mnie podbudowala i dała nadzieję i wiare w ovarin:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx Emi
Również biorę od 2 miesięcy. To zwykły witaminowy suplement diety. A firma farmaceutyczna podpisała umowę z farmacją na reklamowanie produkty. Szczerze ja nie odczówam różnicy tylko mój portfel ;) Bo 60zł za wit D/B5/B12 to dosyć sporo. No nic...staram się wierzyć, ż się wyleczę z pcos. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka28
Handlop gratuluję :) I my Kochane dołączymy do tych szczęśliwych mamusiek :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
xxx Emi z pco sie nie wyleczysz bo to choroba na cale zycie, niestety. Mnie nawet ciaza nie pomogla a mowią ze działa cuda i czesto po ciąży objawy mijają. U mnie wrocily po 8 miesiącach. I w zasadzie chyba z nawiazką. Ovarin do tanich lekow nie nalezy jest jednak tanszy niz inne leki ktore mają podobne dzialalnie a skład uboższy np. Inofem, inofolik. Ja biore za krotko zeby sie wypowiadac czy pomaga czy nie ale wierze ze pomoze. Poza tym, gdyby nie mial pozytywnego działania myślę moj lekarz raczej by go nie zapisał bo nie należy do osób ktore leczą "homeopatia" bo przeciez ovarin i inne tego typu leki to nie hormony a przeciez z z hormonami pco-wiczki mają problem. I moze to kwestia nie tylko doboru skladnikow ale przede wszystkim doboru dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za ovari płaciłam 48 zł. tak się zastanawiam bo dziewczyny tu piszą że później mocniejsze leki clo i inne ja już je wszystkie miałam i nie pomogło a teraz ovarin i tak się nad tym zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Nie zamartwiaj sie ja tez bralam clo i inne leki a pozniej laparoskopia i i od nowa clo i do tego po 2 miesiacach do tego ovarin i ruszylo. Takze kochane kobietki glowa do goru bo wszystko bedzie dobrze i kazdej sie uda. Troche czasu i kazda z was bedzie mamusia ;) kibicuje wam caly czas i sledze wadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dolcevita
W internetowych aptekach po 35-37 zl można juz dostać u mnie gin Ovarin polecił jako pierwszy lek / suplement nic wczesniej nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zofilda ;-) ja tez bralam clo i inne pozniej hsg i laparoskopia znow clo a teraz wlasnie tylko ovarin. Dolcevita pewnie tak ale jeszcze przesylka i wyjdzie na to samo a tak to kupie po drodze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siikorka
Ja też płaciłam 48 zł z małym hakiem. Zamawiałam z apteki internetowej do sklepu bo szkoda kasy na przesyłkę. Co do sposobów leczenia to ja brałam tylko clo. Byłam niedawno u innego lekarza na konsultacji i wysłał mnie na histeroskopie (nic nie wykazała). Mówił też o laparoskopii ale na razie się nie zdecydowałam. Boje się, że zmniejszy mi się rezerwa jajnikowa bo mój właściwy lekarz mówi, że może mieć taki skutek uboczny. I bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze... dlatego od teraz trzymam się zasady leczenia u jednego lekarza bo im więcej się ich odwiedza tym większy ma się w głowie mętlik (każdy ma swoją koncepcję leczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja kazdy ma swoja teorie lepiej trzymac sie jednego bo wie od samego poczatku co dolega co sie bralo i jak postepowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia K
U mnie też tylko ovarin. Płaciłam około 48 zeta. W aptece internetowej z dostawą do apteki, żeby nie płacić za przesyłkę. Właśnie jak czytam Wasze wypowiedzi, to martwię się, że może to zbyt słabe leczenie. A czas ucieka i swoje latka też już mam. Ale trzymam się swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny . Cykle mam nie reguralne Ale 42 dni bez miesiączki jeszcze nie miałam . Martwię się , ciaze wykluczam bo mąż za granicą , ovarin biorę 2 opakowanie . Lekarz dopiero za 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stresu brak , choroba ?.. takie jak przeziębienie nie .. Boje się ze mogą być to torbiele na jajnikach ; ( czy jeżeli się okaże to , czy to coś poważnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia K
Może gdzieś wyjeżdżałaś w ostatnim czasie? Mnie ostatnio przytrafiły się plamienia, pierwszy raz w życiu. A potem przyspieszona miesiączka. Niby byłam pewna, że to nic chorobowego, bo miałam kilka usg. Ale mimo to niepokój olbrzymi. Zastnawiam się, czytałam i nakręcałam się negatywnie. I ze strachu nie mogłam doczekać się na powrót lekarza z urlopu. Dziś jestem po konsultacji z gin. Stwierdził, że wszystko jest ok. I pęcherzyk jest, więc szanse są :-) :-) Najprawdopodobniej zareagowałam tak na ovarin, bo moje ciało nie było przygotowane na jakiekolwiek stymulacje, nawet tak delikatne jak ovarin. Wcześniej brałam wyłącznie folik. Może u Ciebie jest podobnie? Jak masz nieregularnie, to trudno wyczuć czy to zwykłe zawahanie czy coś poważnego. A do tego zaczynasz o tym myśleć i stresować się. Jak możesz to spróbuj umówić się wcześniej do swojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Ja poszlam do innego bo takie odnioslam chwilowo wrazenie, ze moj to juz wlasnie wie o mnie za duzo i traktuje mnie rutynowo. Ale nic bardziej mylnego. Do nowego poszlam, wizyta byla taka zakrecona, szybka ze nie umialam mysli skupic, tu to,tamto.zapominalam o kazdym pytaniu ktore mialam. Wkurzylam sie bo nie lubie takie haosu i szczesliwie wrocilam do mojego lekarza i bardzo mi brakowalo spokoju wizyt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Gość a odczuwasz moze jakies objawy nachodzacej miesiaczki? Moze po prostu Ci sie spoznia. Czasem tak jest, ze stres, pogoda,nieregularne jedzenie moga opoznic @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Nie doczytalam, ja miewalam cykle 49-50dniowe wlasnie jak przerastal mi pecherzyk. Ale chyba pozostaje Ci uzbroic sie w cierpliwosc albo przyspieszenie wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększone i nabrzmiale bolace piersi , i od 2tyg sporadyczne bóle w podbrzuszu .. okres miałam ostatni 17 kwietnia .. ostatni sex przed wyjazdem męża 1 kwietnia .. nie chciała bym się łudzić, stwierdziłam ze testu nie Będę robiła gdyż odczuwala bym już jakieś objawy ciazy . Bo było by 8 tyg . Sama nie wiem, nigdy tak nie miałam , nawet jak był stres. Mozd uda mi się pójść do innego lekarza . Boje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
To sie nie boj, tylko zrob test. Rozwiejesz watpliwosci. Nie masz przeciez nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela2005
Sikorka ma racje, przynajmniej się upewnisz. Ja też miałam cykle nawet 44 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Dziewczyny nie wiem czy juz pytalam ale czy wy po ovarinie tez macie taka ciagła ochote na przytulanko? Nie mialam z tym nigdy problemu ale teraz to juz przesada... :-D samej mi z tym zaczyna byc zle hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia K
Trudno ocenić czy to po ovarinie, czy wpływ np. słonecznych dni, ale mnie też częściej nachodzi ochota. Nawet mój to zauważył. I teraz robi mi śmieszne uwagi. Jednak nie narzeka i chętnie korzysta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siikorka
Julia K hehehe moj maz mowi ze zacznie brac dodatkowe zmiany bo juz nie nadaza hahaha i tez robi kąśliwe uwagi ale tak w żartach i tez chętnie korzysta;-) ja ciagle powtarzam, ze lepiej w tą stronę niż w drugą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia K
Sikorka nasi mężczyźni powinni cieszyć się, że mają takie chętne kobietki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emili31
Ja tam nie widze zadnej roznicy przy stosowaniu Ovarinu ;-) a ochote zawsze mialam i mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×