Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Witam, wszystko wskazuje na to, że równiez będę sierpniową mamą. Zrobiłam test i wyszedł pozytywny z tym , że druga kreseczka taka słabiutka, no ale widoczna, w przyszłym tygodniu wybieram się na ewentualne potwierdzenie tej wiadomości. Jedynym objawem jaki mam to bóle podbrzusza od czasu do czasu. To będzie moje drugie dziecko , mam już córeczkę 2 latka kończy w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asica
Taka- pierwszą wizytę mialem 30.11, był pęcherzyk i żółtko. Kolejna 14- jeśli będzie serduszko to założy karę ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica82
To moja druga ciąża, po prawie 5-cio letniej przerwie. Wcześniej żadnych problemów, poronień ani komplikacji nie miałam. Dopadły mnie juz nudności ale nie poranne tylko całodniowe! Co radzicie? Na jedzenie nie mogę patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica , szminkiroz Witajcie. Gratuluje dwóch kreseczek. Fajnie ze dołączyłyście:) jak dacie rade dopiszcie sie do listy przyszłych mam. Xxxxxxxx Ja mam koszmarne mdłości przez caly dzień i cos czuje ze jutro będzie jeszcze gorzej... :/ i niestety nie znam na nie sposobu. :( Taka sytuacja Co do zachcianek to wczoraj zaraz po tym jak przeczytałam post Airiny która wspomniała o śledziach poprosiłam męża by poszedł mi po rolmopsy do biedronki. Nie mogłam sie doczekać aż przyjdzie. Myślałam ze pochłonę caly słoik a skończyło sie na dwóch rybkach... Dzis juz na nie patrzeć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Witam od czwartku żyje z myślą że jestem w ciąży. Test wyszedł pozytywnie. I od czwartku się boję jak to będzie. Fakt to druga ciąża. Ale boję się o zdrowie dziecka i moje, o pracę i czy finansowo damy z mężem radę. W poniedziałek idę potwierdzić ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mam
Justa, ja właśnie po śledziku jestem. Ale raczej zjadłam je z nudy a nie z zachcianek. Bo chyba na nie za wcześnie. Zresztą w pierwszej ciąży ich nie miałam to może teraz też ich nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia to powiedz mi jak wy sie staracie o dziecko? Zalexy wam w ogole? Moze tylko ty chcesz tego dziecka ? Twoj maz napewno nie skoro czasu nie ma...:/ Jestescie mlodzi a prawie nie wspolzyjecie... zyjecie jak emeryci hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gość.... mnie zależy.. ale widać, mężowi nie. Nie będę Go zmuszać do niczego. Ale denerwują mnie jego głupie docinki jak @ przychodzi... " oj... znowu ciocia przyjechała?" To mnie najbardziej denerwuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny i gratuluje !!:) asica82- ja wczoraj zaczęłam 6 tydzień :) Justa - mi po tych śledziach cały dzień prawie było niedobrze hehe. Ja kobietki dopiero niedawno z pracy wróciłam , dzis 10 godz i nie powiem jestem juz zmęczona ale w końcu leżę w łóżeczku :) zrobiłam sobie herbatkę z imbirem bo cos mnie bierze :/ ogólnie dzień nawet fajnie minął , był kryzys co mnie spanie wzięło ale dałam radę!:) do soboty kolejnej jestem w pracy ale potem znow tydzień wolnego bo takie mam zmiany tydzień na tydzień :P miłej nocy wszystkim :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny. RZSowa mama Witaj :). Gratuluje dwóch kreseczek. Co do twoich obaw to mysle ze kazda z nas je ma. Napewmo nam się wszystkim uda urodzić zdrowe maleństwa :) Airina Jesli.mogę zapytać w jakim zawodzie pracujesz? Ciężką masz prace? Xxxxxxx Ja od wczoraj ledwo zyje. Mdlosci na całego. Cala noc sie męczyłam. I dzis od nowa. Na śniadanie zjadłam tylko jogurt naturalny. Obiadu nie tknęłam. Dziewczyny macie jakies sposób na zmniejszenie mdłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa mojej siostrze na mdłości pomagały banany i migdały :) U mnie kochane do @ zostalo 10 dni... a czuje się jakbym dostała juz ją... Kochane jak myślicie jaka jest szansa na dzidzie jak tylko przytulanko było dzień przed owulacja? Wiem, wiem może głupio pytam. Ale od tego jest forum. Przynajmniej lepiej mi :( Ciągnie mnie w jajnikach i czasem w pachwinie.... I to takie bóle typu " raz a porzadnie"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sierpniowe mamusie ale zadna jeszcze w ciazy nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudie Dzieki za rade. Musze kupic migdały i banany. Może pomogą. Jesli rzeczywiście byl to dzień przed owulacja jest spora szansa. Plemniki potrafią przeżyć do 5 dni. :) wiec trzymamy kciuki aby plemniki okazały sie mega silne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zola24
gość dziś Może najpierw poczytaj wątek a potem się wypowiadaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gość z 14:15 myślisz się. Parę tu jest mam na sierpień :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia86
A skąd wiesz Gościu ile nas jest w ciąży? Same nie wszystkie jeszcze wiemy:) U mnie 8 dni do @, zobaczymy...Może będzie spóźniony prezent Mikołajkowy:) Claudiie 90 to razem czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Jadzia86 no właśnie prezent Mikołajowy spóźniony :) zobaczymy :* trzymam za wszystkie kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa juz widze jak jestescie w ciazy.. Yhym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Hejo dziołchy, nie było mnie tu długo, wszystko Wam opowiadam już ;) W piątek 4 byłam u ginka, ciąza potwierdzona był to 5t6d, serducha jeszcze nie było ;( kolejna wizyta 18.12 ... juz nie mogę sie doczekać na maxa. Czuję się bardzo dobrze (tylko te cyce wielkie bolące i odbijanie, wieczorami boli brzuch jak na okres). Termin wg ginka pierwszy to 30-31.07.16 Wyobraźcie sobie, ze moja siostra i bratowa też są w ciązy, wiec w weekend powiedzieliśmy też moim rodzicom i skonczyło sie to grubą imprezą oczywiscie (wszystkich tatusiów i przyszłego dziadka)Przyjęli to bardzo fajnie ! teście troche gorzej a w zasadzie teściowa "jezus maria"z taką miną ;/ no trudno. Teraz powiem Wam, ze zdecydowaliśmy się na szybki ślub , prawdopodobnie już w lutym ... dziś oglądaliśmy sale, mamy naliczone ok 90 os. Za duuuuzo się dzieję ;) Chyba coś podpowiecie ;) Jak u Was jak wasze bejbiki ? Samopoczucia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zola Co tam u ciebie? Rzadko sie odzywasz :( Janka Ja juz myślałam ze zrezygnowałaś z naszego forum. Dawno nie zaglądałaś. Tyle się u ciebie dzieje :) planujecie ślub. Gratuluję. Janka ja czuje sie okropnie. Mdli mnie caly dzień i noc :( kolejna wizytę mam w tym tyg. Musze tylko umówić sie z ginem jak odbiorę wyniki krwi i moczu ale mysle ze w czwartek lub w piątek mnie przyjmie. Janka lekarz zależy ci juz kartę ciąży? Dostałaś skierowanie na badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Hej dziewczyny ja was czytam i mam nadzieje ze z Wami zostan za 7 dni @ ;-) 3 majcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Mam karte ciąży już , chodzę prywatnie, wiec narazie kazał mi TSH zrobić, a sama wcześniej zrobiłam HCG i morfologie, która wyszła idealniie ;) Właśnie oglądam zaproszenia w necie :) nawet nie wiem od czego zacząć, co tam sie w tym kościele załatwia itp.nie wiem czy sie uwine ... Justa a u Ciebie który to tydzień byłaś juz u ginka ? co mówił ? Ja chyba najbliżej jestem z Airiną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi 90 Witaj:) trzymamy kciuki.? Może zaobserwowałaś juz jakieś objawy? Ja byłam w środę. Bylo widac pęcherzyk z tworzącym się ciałkiem żółtym. Termin z usg wyszedł.na 30.07. Czyli tak jak tobie. :) Co do ślubu kościelnego musicie isc na nauki przedmałżeńskie i zaliczyć poradnię. No i oczywiście dokumenty związane z chrztem będą potrzebne z tego co pamiętam no i zaświadczenie z parafii ze uczęszczacie do Kościoła tzn. ze należycie do parafii. No i oczywiście organista i kwiaty. Myślałaś juz nad sukienką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Janka super! Przygotowania ślubne są super! :* powodzonka i gratulacje :*:*:* A czemu teściowa z takim tekstem? :/... czuje ze moja tez nie byłaby szczęśliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Pisalam w innych miesiącach. Niektóre z Was moze mnie kojarzą:-) aktualnie 14 dzień cyklu gdyby się udało a mam ogromna nadzieje, ze się uda termin mialabym na 28-29 sierpnia. Termin @ na 19 grudnia. Nie przychodzi małpo , chce dostać upragniony cud prezent jeszcze w tym roku:-) Powodzenia i dwóch kresek. Ciezarnym spokojnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Promyczkowa Ja Cię pamiętam! :) widzę, że jesteśmy w podobnych terminach @ :) Ja mam na 15-16.12 ale ma nie przyjść! :) Promyczkowa a robiłaś testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi90/ promyczkowa23- trzymam kciuki za was powodzenia :** Janka55- gratulacje z okazji ślubu :) :** ja miałam ślub w kwietniu , było pięknie tyle przygotowań a nawet nie wiem kiedy to minęło :) my byliśmy na naukach , w poradni małżeńskiej , zapowiedzi trzeba było załatwić u męża w parafi u mnie ksiądz ogłosił po spisaniu tzw protokołu no i spowiedź :P i dokumenty w urzędzie bo miałam ślub konkordatowy wiec trzeba akt urodzenia wyjąc z urządu jeszcze. Troche spraw papierkowych jest do ogarnięcia :P Ja kochane mam termin wg moich obliczeń 29-30 lipca. Gin jeszcze nie mówił nic bo karty ciazy nie zakładał dopiero teraz w czwartek mam wizytę i bd więcej wiedzieć :) Justa - ja pracuje w interesie rodzinnym , w takiej malutkiej knajpce / restauracji . Ciężka praca nie jest ale swoje wysiedzieć trzeba i zrobic. Ale pracuje tydzien na tydzien wiec tydzień pracy i potem tydzień wolnego :P w zimę nie ma ruchu latem lepiej. A samopoczucie ogólnie dobre prócz tego ze jestem przeziębiona :( lekki odpadaja o zostały domowe sposoby , syrop z cebuli , herbatki z imbirem i miodem , szałwia na gardło , czosnek hehe i tak sie leczę i mecze :/ taka woda mi z nosa leci .. Juz napar dzis robiłam bo ani niczym psikac nie można prócz rOztworu z soli ale muszę kupić jutro dopiero w aptece. To sie rozpisałam :P miłego wieczorku dziewczyny pozdrawiam was serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiie90- mam nadzieje ze Tobie tez sie tym raZem uda kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Wczoraj test owulacyjny był pozytywny bardzo pozytywny testowa ciemniejsza od kontrolne. Boże jak bardzo bym chciała zobaczyć takie mocne kreski na teście HCG za kilka kilkanaście dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×