Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Claudiie90
Justa tak właśnie wczoraj zrobiłam :) Zobaczymy :) czas pokaże :) @ niby na 16.12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudi powodzenia !!:) grunt to miec tez z tego przyjemność o podejść na spokojnie :* Justa- a mnie dzis tak mocno zabolało podczas kichnięcia , aż sie w kłębek zwinelam. Dzis sie troche napracowałam w domu ale juz odpoczywam ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz dzwonił i przełożył mi wizytę na 15.12 :) bo pozniej swietuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claudii to jak spodziewana @ na 16.12 to ty jeszcze na sierpien sie zalapiesz przeciez - koncowke sierpnia ale jednak a juz sie z tematem zegalas .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claudii ty masz takie krotkie cykle zawsze? ok 20 listopada pisalas ze okres masz i dzis juz owulacja??? 10 dni po okresie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe przywitanie :) Kilka słów o mnie... hm:) Mam 23 lata i jestem mężatką od dwóch miesięcy. Pracuję, mieszkamy sobie z mężem w małym mieszkanku we dwoje i już bardzo nie możemy się doczekać aż zamieszka z nami ktoś trzeci :) Jest to moja pierwsza ciąża i udało się już za drugim cyklem starań. Agaaa133 ja też zrobiłam pierwszy test w poniedziałek, okres powinnam dostać w czwartek i był negatywny. Drugi test w środę - meeega blada kreska, no i trzeci w czwartek już bardzo wyraźna :) tak więc nie wszystko stracone. I też mnie brzuch jak na okres bolał! Justa225 mnie też brzuch momentami mocno zaboli, np jak się zdenerwuję czymś w pracy a te niestety mam czasem mocno stresującą. Właśnie dziewczyny, chcecie pracować w ciąży czy idziecie na zwolnienie? Jeśli tak to od którego tygodnia? Ja pracy fizycznej nie mam ale właśnie stresującą, nie raz muszę się wspomagać ziołowymi tabletkami i boję się ryzykować. Wizyta jednak w piątek. Ciężko się gdziekolwiek dostać, jeszcze wszystkie popołudniowe terminy zajęte i będę musiała wziąć urlop o ile w pracy mi go dadzą... To będzie 38 dzień i mam nadzieję, że będzie cokolwiek widać :) już jestem podekscytowana i zdenerwowana jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perhaps26 witaj :) Widze jesteśmy w tym samym wieku i tez jestem świeża mężatka hehe :P a skąd jesteś ??:) Mnie tez boli brzuch jak sie zdenerwuje a czasem od tak cos zakłuje. DZiewczyny a jak tam wasze piersi ?? Ja z natury nie miałam duZego biustu a mimo to mam delikatne roztepy nie wiem skąd :/ smaruje od poczatku teraz tym masełkiem z palmersa , mam nadzieje ze biust sie powiększy troche :P a nawet jak bd jakiś roztep to sie nie bd przejmować. Ogólnie mam wrażenie ze mam wzdety brzuch non stop , mimo ze jem normalnie. Tez tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Airina - co do Twojego bólu brzucha przy kichaniu, mi doktorka powiedziała , że macica jest teraz mega rozpulchniona, niczym ciasto drożdżowe i właśnie podczas takiego "solidnego " kichnięcia , czy zbyt szybkiego wstawania , moze zaboleć . Także teraz wszystko wolniej :) U mnie narazie bez zmian. Cyce bolą, jestem ospała . Biorę ten progesteron . Jakichś ubocznych skutków nie widzę ( często dziewczyny podobno piecze pochwa - u mnie nic ) . No i w środę na te wizytę do ginia. Mam nadzieje , że serduszko juz będzie !!!! Co za stresss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Chciałabym tez powiedzieć " cześć " do wszystkich przyszłych mamuś , które w ostatnio dołączyły ! Zdrówka życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
perhaps26 Czyli bedziesz musiala wytrzymac dwa dni dlużej... Co do Wzdetego brzucha. To ja też taki mam... :/ Szelma De Mamy wizyte w tym samym dniu :) O której godzinie masz? Który to bedzie dzień po ostatniej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perhaps26 Czyli bedziesz musiala wytrzymac dwa dni dlużej... Co do Wzdetego brzucha. To ja też taki mam... :/ Szelma De Mamy wizyte w tym samym dniu usmiech.gif O której godzinie masz? Który to bedzie dzień po ostatniej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perhaps26 witaj usmiech.gif Widze jesteśmy w tym samym wieku i tez jestem świeża mężatka hehe jezyk.gif a skąd jesteś ??usmiech.gif Mnie tez boli brzuch jak sie zdenerwuje a czasem od tak cos zakłuje. DZiewczyny a jak tam wasze piersi ?? Ja z natury nie miałam duZego biustu a mimo to mam delikatne roztepy nie wiem skąd :/ smaruje od poczatku teraz tym masełkiem z palmersa , mam nadzieje ze biust sie powiększy troche jezyk.gif a nawet jak bd jakiś roztep to sie nie bd przejmować. Ogólnie mam wrażenie ze mam wzdety brzuch non stop , mimo ze jem normalnie. Tez tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Staram się z mężem o dzidzie. Moja owulacja przypadala na 22.11 kochałam się więc z moim lubym 21 i 22.11... 6 dni po owulacji będąc w sklepie dostałam silnego klucia lewego jajnika. Ból trwał przez jakiś czas. Promieniowal do lewej nogi i w stronę kości lonowej... Do tego ciągle chodzę do toalety. Mam wzdety brzuch i ciągle ziewam. Moglabym ciągle spać. Co do stwierdzeń rób test to uważam że jest za wcześnie. Do@ zostało mi 5 dni. Czy któraś z was miała tak we wczesnej ciąży. Nie chce się zbytnio nakrecac ale chce dowiedzieć się czy to może być to. Wielkie dzięki za wszystkie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szelma De / to juz wiem bynajmniej czemu tak zabolało :P dzięki :* Justa - nie dość ze brzuch wzdety to i rewolucje w nim :P i nie bd mowila co jeszcze hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina Ja tez mamwzdęty brzuch :/ i to cały dzień. A o rewolucjach nawet nie wspomne bo się wytydze ;P Powiedz czym smarujesz piersi? Brzuch tez juz smarujesz? gość dziś Witaj. fajnie będzie jeśli bedziesz podpisywac sie jakims nikiem. łatwiej bedzie sie do ciebie zwracać:) COdo twoich objawów moga wskazywać ciąże. Ja test robiłam 5 dni przed terminem i miałam już bladziocha. Testowałam testem z czułością 10. trzymamy kciuki za dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Justa225 - ja mam w środę o 10:15 . To będzie 45 dzien cyklu.czyli 7 tydzień i 3 dzien ciąży, licząc od pierwszego dnia ost, okresu. Ale lekarz ostatnio mówił,( ok.tydzień temu)ze to piąty tydzień czyli w środę to będzie 6 tydzień i 3 dzien. Powiedział ze u mnie prawdopodobnie owulka sie przesunęła, poza tym moje cykle nie sa 28 dniowe, tylko 32 , czyli automatycznie ciąża jest młodsza. Skomplikowane to trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa u mnie tak samo hehe wstyd mowić :P smaruje masłem kakaowym z Palmersa , przecie rozstępa. Smaruje juz praktycznie odkąd sie dowiedziałam , akurat ten produkt można od początku bo są takie np od 4 miesiąca dopiero. Smaruje brzuszek i piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berni19943
To ja gość:D Bardzo bym chciała żeby była ta 2... Ale już tyle razy się zawiodłam ostatnio. Mój mąż nawet próbował mnie pocieszać że miał sen i to proroczy że tym razem się udało. A co z tymi waszymi rewolucjami w brzuchu? Ja mam niestety tak wzdety brzuch i gazy... Ygh aż zrobiłam sobie wolne w pracy do końca tyg. To tak na rozluznienie:D i konieczne wyspanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem Nowa i Mam pytanie! Ile przed@ moge zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berni19943- właśnie o te gazy chodzi hehe :P Gość - nie prędzej niz 12 dni po owulacji. Ja zrobiłam 2 dni przed @ i wyszło pozytywnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gość - tak, mam nieregularna miesiączkę... I ciężko mi wskoczyć w te dni.. dlatego kupiłam te testy owulacyjne.... Raz dostaje okres 2 tygodnie później.... raz 4 dni później a raz dostałam dwa razy w miesiącu. .. Raz dostaje @ tydzień wcześniej.... I właśnie tak dziwnie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berni19943
Obym była na dobrej drodze! :D juz nie mogę się doczekać. A mój to już wgl... Hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berni19943
A czy Wy również chodzicie tyle razy do toalety w nocy co ja? Ja potrafię iść nawet 3 razy gdzie kiedyś nie musiałam wstawać w nocy wgl... Mój mąż nawet się śmieje że mi picie i wodę zabierze albo nocnik postawi koło łóżka lub pampersa. :) strasznie się by ucieszył gdyby zobaczył 2 krechy:) i ja również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Betrni Ja w pierwszej ciazy tak latałam nocą do wc. Teraz ide zaraz przed zaśnięciem czyli ok północy i dopiero nad ranem ok 7. Ale pewnie przyjdzie ten czas ze będę latać kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się staram ;) . Już po owulacji , teraz tylko czekac czy okres pojawi się za tydzień ...To nasz pierwszy cykl starań więc wiadomo nie nastawiamy się zbytnio ale wiadomo nadzieja jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Co do wielkości brzucha... Dzisiaj stanęłam przed lustrem w obcisłym podkoszulku i brzuch taki jak miałam w 13 tygodniu z synem :D jestem w szoku wcale więcej nie jem a taki duży sie zrobił nie moge go nawet wciągnąć... Masakra pokazywałam mężowi i on tez w szoku ze taki duży.. No pięknie sie zaczyna hehe.. Kochane ja cała ciąże smarowałam sie palmersem, bi oilem a niestety cały brzuch i boki w rozstępach piersi tez niestety :( strasznie dużo przytyłam bo aż 30 kg byłam spuchnięta wiec pewnie dlatego sie zrobiły one... Juz je w sumie zaakceptowałam ale stroju bikini juz nigdy nie założę :( a szkoda... Cos za cos niestety.. Dlatego nie bierzcie ze mnie przykładu i nie jedzcie duuuuzo i uwaga na słodycze!! To one mnie zgubiły w pierwszej ciazy... Teraz nie będę Taka głupia.. :) ide spać będę tu jutro buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi 470- witaj , powodzenia !!:) Prócz nawilżenia na skore powinno być nawilżenie od środka czyli duzo picia wody ! Przynajmniej 2-2,5 l. Wiadomo roztepy to tez spr genetyki jedni nie maja nic drudzy niestety tak. Ale najwazniejsze by ciąża przebiegała pomyślnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja smarowalam sie tylko oliwka zaraz po kapieli ani jednego rozstepu :) wiadomo duzo od jedzenia zalezy i nie wierzcie w to ze je sie za dwoch, bo to bzdura, je sie dla dwoch czyli z umiarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×