Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Mamarta
Hej :) Ja będę na usg w 8 tygodniu, ale przez długi cykl pewnie to będzie wcześniej. Niemniej mi właśnie taki termin pasował, potem święta itp., a potem przekroczę 10 tydzień i becikowego nie będzie , hehe. ;) A to kiedy słychać serduszko zależy od lekarza, sprzętu etc. Co do wagi, ja zaczynam z 50 kg. Gratuluję kolejnym dziewczynom po badaniu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam wasze wagi 50,58 kg to zazdroszczę :) przed ciąża ważyłam Ok 68 :/ wzrost 166-7 hm zobaczymy jak to bd w trakcie , jak każda z was nie chciałabym duzo przytyć ale wszystko sie okaże:) potem napewno bedzie szybka redukcja , maz mi bieżnie obiecał do nowego domku hehe wiec moze uda sie kg zgubić , ale najwazniejsze jest dla mnie by dzidziuś był zdrowy :) strać sie bd nie jeść za dwóch , a dla dwóch ale jak to wszystko bedzie to okaże sie w trakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina tez tyle wazę tylko reoszecKe wyższa jestem , będziemy sie jakoś wspierać :) damy rade poza tym brzuszek dodaje uroku :) ja wlasnie spałam, po 17 zasypiam tam gdzie stoję . Rany laski znacie cos na kaszel ? Oprócz syropu z cebuli ... Zamęczy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspacudow- no pewnie musimy dać rade kto nie jak my :P hm słyszałam ze syrop prawoslaZowy można zażywać są tez specjalne syropki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie kupiłam prawoslazowy ale pani w aptece nie wiedziała czy mogę ... jak zawsze lubiłam tak teraz mdli mnie bak powącham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina, wyspacudow jak sie cieszę ze wy tez macie na wadze 6 z przodu.... W grupie raźniej :) ja przez ostatni rok przytyłam 8 kg. Tak jakos po ślubie waga skoczyła :) ogólnie bardzo szybko tyje wiec nie wiem jak to bedzie. Ale najważniejsze jest to zeby maleństwo bylo zdrowe. Potem jak sie karmi i ma sie dietkę kilogramy powinny lecieć w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja tez po slubie przytyłam :P ważyłam 63 a teraz 68:P ale straci sie pozniej najwazniejsze maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claudie trzymam mocno kciuki!! Dziewczyny jak zaczernik nick? Ja również wizytę mam przed świętami 22-go, to będzie 6 tydzień, dokladnie 5t6dz, zastanawiam sie czy juz edzie serduszko bo trochę szybko, ale chce przed swietami. Właśnie sprawdzalam i z corka widziałam w 6t1dz Miti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielny poranek :) u nas za oknem ponuro i bardzo deszczowo.... Niestety nie poleżałam dzisiaj bo teść przyjechał na kawę w czasie przerwy w pracy. Dzis obudziły mnie mdłości :( i leki boli mnie brzuch. A jak u was samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Nie zrobilam testu... nie chciałam się rozczarować :( ... jakoś ostatnio nie mam humoru :( 3 dni do @ :(. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hej. Byłam wczoraj na IP bo miałam mocne skurcze. Z łaską zrobili mi usg. Jest pęcherzyk pojedynczy w macicy bez tętna. Oczywiście lekarz nie omieszkał mnie wystraszyć ze juz powinno być i pewnie nic z tego nie będzie. .. po prostu szok jak traktują ludzi... Dziś mam 6 tydz i 1 dzień. To z tego co czytam jeszcze jest chwilka.. co za chuj z tego lekarza. A usg zrobił migiem żebym czasem za dużo nie widziała. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa będzie dobrze. Kiedy idziesz do swojego gina? Claudii ty sie rozchorujesz z tego stresu w końcu. Pamiętaj ze test może być negatywny nawet w dniu spodziewanej @ Justa ja to samo wlasnie leżę brzuch boli. Za oknem wietrzysko obrzydliwe chciałam jechać na zakupy zeby robić ozdoby świąteczne ale złe sie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudię Kochana sciskam cię mocno :) Outa Przykro mi że tak cię potraktowali. Póki co nie stresuj się i poczekaj na wizytę u swojego giną. Ważne że nie plamilas. Ten który cię badał jakiś psychol. Tylko Coe nastraszyl niepotrzebnie... Wyspa cudów Ją dzisiaj słabą bardzo jestem. Czuje się jakbym była przetracona... Mój mąż dzisiaj gotował rosół i jak go pieprzyl całą zawartość pieprzniczki wpadła do rosołu :D kurcze zjeść tego nie idzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Dzięki za pocieszenie. Wizytę mam zaplanowaną 22 ale jutro chyba zadzwonię i spytam czy przyjmie mnie wcześniej czy jest sens..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa- spokojnie :* jak lekarz szybko Cie zbadał to pewnie usg na odpieprz zrobił .. Wiec póki co sie nie stresuj bedzie dobrze !! Justa - mnie tez boli brzuch ale nie jest to mocny ból , w plecach mnie tez łupie i dzis taki dzień jak u Ciebie ponury:P na szczęście obiadu gotować nie musiałam bo wczoraj z knajpki sobie rolady przywiozłam ale za to miałam robotę z karpiem ale juz jest zamrożony i czeka na święta :) a ja sie wyleguje i mam dzień lenia w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly82
Hej dziewczyny. Jakiś ciężki dziś dzień. Niby się wyspałam ale i tak jestem zmęczona. Przykro mi jak czytam przez co niektóre z Was przechodzą.. jestem z Wami całym sercem. Najważniejsze to myśleć pozytywnie (uczę się tego i ja). Powiem Wam szczerze że nie odczuwam jakoś bardzo odmiennego stanu (6-7 tydzień). Zmęczenie i bolesność piersi to właściwie u mnie jedyne objawy.. czy to możliwe? Żadnych nudności o których tyle się mówi, żadnych zachcianek.. A Wy jakie macie objawy? Jutro wieczorem wizyta.. nie wiem jak ja wytrzymam w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly82- u mnie jak u Ciebie praktycznie żadnych objawów prócz senności większej o tkliwośc****ersi :P nudności raczej nie występuje a jakieś szczególne zachcianki tez nie. Niektóre kobiety tak maja ale moze sie jeszcze wszystko zmienić :) powodzenia na wizycie , daj koniecznie znać po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam dzisiaj ciężki dzień . Od południa Boli mnie głowa... I ogólnie zle się czuje :( mieliśmy plan poleżeć caly dzień a od rana zwalił sie teść a po poludniu ciotka z wujem. Musiałam przerwać drzemkę i robiłam racuchy bo nic nie miałam do kawy.... Co do objawów to oczywiście tkliwość piersi, mdłości, osłabienie. To są takie najbardziej dokuczające. Jutro rano wybieram sie na badania hiv i tokso. Orientujecie sie ile one kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Outa współczuję Ci przeżyć, nic się nie denerwuj na pewno wszystko jest dobrze. Justa ja za toxo igg iigm płaciłam kolo 80 zl. Dziewczyny u mnie z objawów bol piersi czasem klucia e brzuchu olbrzymi apetyt- mimo ze cos zjem to ciągle czuje ssanie, inne smaki. Mam pyt szczególnie do mam które juz maja pociechę - pojawił li sie wypukły brzuch, w pierwszej ciąży tak miałam ale kolo 12 tygodnia.. Czytałam ze po przebytej już ciąży w kolejnej więzadła szybciej puszczają, czy któraś tez tak ma? Pozdrawiam Miti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sytuacja
Justa ja robiłam te badania na początku starań, robiąc kombo jeszcze z cytomegalia, grupa krwi i normalna morfo dałam ponad 200zł, więc sporo. Sama toksoplazmoza 50zł, hiv 35 zł u mnie. Nie odzywałam się trochę bo po skończonym L4 rzuciłam się wir pracy, a w weekend pomimo niesprzyjającej pogody dużo z mężem chodziliśmy po górach. Oczywiście starałam się nie przeginać, ale my często chodzimy więc dla organizmu to nie był szok. Czasem złapią mnie lekkie mdłości i zdarza mi się drzemka popołudniowa poza tym czuje się super. A moje myśli ostatnio zaprząta wstępne planowanie Babymoon - słyszalyście to określenie? bardzo mi się spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
outa napewno ten lekarz miał stare USG i dlatego nie było serduszka! własnie dlatego nie powinno się chodzić za wcześnie na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu u mnie w 2 ciązy brzuch uwypuklił się juz w 8 tygodniu a w pierwszej nazywali mnie miss cięzarnych niecałe 100 cm w obwodzie a mam prawie 180 cm wzrostu:) teraz rowniez spodziewam sie szybkiego pojawienia sie brzuszka♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Hej... Ale mam dzisiaj dzień.. Choroba mnie łapie, boli każdy mięsień, cały dzień leżę :( jeszcze te mdłości... Czasem tak mi słabo ze mam wrażenie ze zemdleje... Oby jutro było lepiej bo nie wyrobie :( jakby tego było mało głowa mnie cały dzień... Czuje sie jak kupa gnoju dosłownie :/ mi sie tez juz pojawia brzuszek i na pewno sobie nie wkręcam, w pierwszej ciazy dopiero koło 13 tygodnia było cos widać a teraz tak wcześnie. Mogłabym jeść po kilka kiwi i jabłek codziennie tak mam na to ochotę ze chodzę i ciagle podjadam. Obiadu za to nie tknęłam bo odruch wymiotny miałam. Juz chyba wolałabym zwymiotować zeby tak sie nie męczyć... Oby was to ominęło kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje kobietki mdłości musi byc to bardzo uciążliwe :/ to kuruj sie tam kochana by Cie bardziej nie rozłożyło :* Co do brzuszka to tez mi " wyskoczył " ale to efekt wzdęć aczkolwiek nosze juz spodnie z gumka lub pasem gumowym ala legginsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj powinnam dostac @ a nadal nie ma, czy test by wyszedl popoludniu ??? Moze jutro bete zrobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytam to dzisiaj kazdej cos dolega.... Takie uroki ciazy :D Co do brzuszka to ja mam wystający i to nie jest efekt ciazy. Po prostu tak mam. Wiec sie zastanawiam kiedy ten mój balonik zmieni sie w ciążowy :) Esmi90 Ciężko powiedziec mi wyszedł juz 5 dni przed @ a niektórym 3dni po. Chyba nie ma reguły. Jak dzisiaj nie zrobilas to wstrzymaj sie do rana ale postaraj się nie wstawać do toalety w nocy. Zrób test z pierwszego moczu. I daj nam oczywiście znac :) trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi w dniu @ raczej wychodzi :) trzymam kciuki Ja w pierwszej ciąż brzuch miałam dopiero od 4-5 mc teraz wyglądam jakbym sie obżarła ale to wlasnie chyba wzdęcia ;) u mnie za wcześnie na brzuch 5-6 tc to tam nic nie ma jeszcze :) Dziecko mi sie straszliwie rozchorowało gardło ucho gorączka bidusia nie może zasnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sytuacja a gdzie byliście? Justa ja też mam wystający i bez ciąży ( przynajmniej teraz bede miała usprawiedluwienie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×