Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Joanna6950
Justa w którym tygodniu jesteś? Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa super tak sie cieszę !!:) moj wczoraj miał 7 mm :P maleńkie bąbelki hihi. Ja biore luteinę dopochwowo. Kiedy masz następna wizytę ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejną wizytę mam bardzo szybko bo w poniedziałek albo wtorek przed swiatami . Mam się skontaktować pod koniec przyzłego tygodnia z lekarzem i da mi znać. Dziś miałam podwyższone ciśnienie ale nic dziwnego bo strasznie się denerwowalam. Mam sobie na spokojnie zmierzyć w domu i napisać mu SMS-a. Dostalam też skierowanie na badanie HIV i tokso. Też już masz skierowanie na te badania.? Ją zaczynam z waga 66 kg. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Hej kochane!! Musia ja bym pędziła do szpitala... Pamiętaj ze krwawienie nie musi oznaczać poronienia u mnie tak było w pierwszej ciazy... Tak sie lało jak na okres byłam przerażona i myślałam ze juz po wszystkim... A teraz bawi sie koło mnie prawie 2 letni szkrab. Justa gratuluje udanej wizyty!!!! Ja dziś tez byłam u lekarza.... Jest dzidzia z bijącym serduszkiem!!!! Ma 7,9 mm, dziś jest 6+3 z usg wychodzi 6+4 wiec prawie to samo. Jestem taka szczęśliwa!!! Termin na 2 sierpnia :) ahhhh cudownie... Ja startuje z waga 58kg zobaczymy ile tym razem przytyje bo w poprzedniej ciazy aż 30 kg było mnie więcej... O zgrozo... Jednak teraz wyglądam lepiej niz przed pierwsza ciąża :) jak sie chce to wszystko jest możliwe... Pobrali mi krew... I w sumie nic więcej, śluz jest w porządku nie ma infekcji. Nic na podtrzymanie nie dostałam bo tu sie nic nie daje w de... Jestem przeszczęśliwa. Mam piękna fotkę :) Justa podaj jescze raz swojego meila jak możesz, wrzucę fotkę na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina Super wiadomości :) twoja kruszynka najwieksza. Jestesmy na tym samym etapie i mamy ten sam termin :)juma323m@wp.pl Wszystkie chętne zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinaaa111- świetnie !! Bardzo sie cieszę , to duży ten Twoj bąbelek :) Justa/ on mi dał taka kartkę gdzie zaznaczył ktore badania mam zrobic ale niestety muszę je prywatnie zrobic , tez mam na HIV na Tokso na gr krwi jeśli nie mam , na glukozę , mocz TSH o cos tam jeszcze było ale nie pamietam. Dzis sie umówiłam na badania prenatlne bo chce zrobic. A do tej dr co dostałam polecenie w jednej klinice juz terminy zajęte na styczeń :/ ale na szczęście w 3 miejscach przyjmuje i mam na 18 stycznia to bd 12 tydzień i 3 dni wiec zmieszczę sie w terminie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
MEiL wysłany :) zaczyna sie na p a kończy cyfra 3. :) ja mam termin na 11 stycznia... Potem pod koniec stycznia prenatalne będę miała ;) ahhh te nasze fasolki kochane <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Co do śluzu w połowie cyklu ja czasem miałam z nitkami krwi i oznaczało to wlasnie owulacje :) także to dobry znak bo organizm daje znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pierwsza wizyte juz umowiona 15/12/2015... Trzymajcie kciuki dziewczyny... Swoja droga jeszcze raz gratulacje dla wszysykich sierpniowych mamusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobre wieści. Ciekawe jak tam musia. Oby było dobrze. Ja zaczynam z waga 68kg w poprzedniej przytyłam 8kg może sie uda i teraz tak mało (ale ważyłam 60kg przed ciąża) strasznie boje sie dużo przytyć bo i tak złe sie czuje psychicznie ze swoją waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina wyslalam ci linka. Dziewczyny mam pytanie o to badanie prenatalne? Kiedy sie je powinno wykonać i co się z niego możemy dowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na ip i powiedzieli mi ze to pewnie okres.powiedzieli mi ze mogą przyjac mnie na oddział to w pn zrobia mi betę bo nic nie mogo przepisac bo nie ma pewności czy to ciaza itp. Najlepszy jest mój mąż bo uważa ze jestem niepowazna ze słucham sie osób z Internetu bo przeciez dzwonilam do lekarza i powiedział ze mam czekać do pn. Za kare nie poszedł ze mm i dzieckiem do przychodni.nie podszymowal obiadu. Jak wróciłam i mu o tym opowiedziałam to mnie wyśmiał i zartowal kiedy na ten oddział ide. i ogólnie o niczym nie zamierzam go juz informować. A i zapytal czy chodzilo mi o to żeby wyjść z domu? wiec czuje ze jemu chodzi o to ze musial zostac sam z dzieckiem jak juz z drzemki wstal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa z tego co ja wiem powinno wykonać sie je od 11 do 13 tyg i 6 dni jeśli o 1 trymestr chodzi. Możesz sie dowiedzieć przede wszystkim czy plod nie ma żadnych wad genetycznych np zespołu downa , czy organy są dobrze rozwinięte i czy jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muusia Strasznie mi przykro jak maz sie zachował .. Jak egoista !! A mu zależy na tym bys była w ciazy ?? Bo nie rozumiem jego zachowania .. Bardzo przykre .. Współczuje Ci dodatkowych nerwów. A Ci na tej IP tez dziwne podejście .. Mogli Ci chociaż usg zrobic jak juz tam byłaś .. Polska służba zdrowia :/ Trzymaj sie mocno !!:** i powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musia co za koleś. Nie stresuj sie nim dodatkowo. Airina masakra w przychodniach ja jak poroniłam lekarz wezwał 15 studentów i na mnie zapłakanej i pokrwawionek pokazywał poronienie nie pytając czy może czy nie mam nic przeciwko. Nawet tym biednym młodym ludziom było niezręcznie. Justa co podsylacie na maila ? Niestety zdjęcie z usg zostawiłam wczoraj w karcie u lekarza bo tylko kropeczka 2,2 mm tam jest a nie chciałam zgubić czy zniszczyć bo dopiero 29 bedą mi kartę ciąży zakładać. Jak nasze foty to chetnie podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzieli ze na usg może nawet pęcherzyka nie być No niby sie cieszył jak sie dowiedział to byl inny dla mnie milszy i mowil ju o dziecku po imieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz wielce śp jakby sie narobil niewiadomo jak a od 2 -3 miesięcy nie pracuje. No nic dziewczyny nie będę was tu doliwac swoja sytuacja. Jak cos w pn sie dowiem ze jest ok to dalej będę tu pisac. Powodzenia i grayuluje tych pierwszych wizyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Jezuuu z tym poronieniem i studentami.. bardzo Ci współczuję.. W życiu bym się nie dała.. Mussia a który to w sumie dzień masz/lub tydz. Trzeba było się domagać usg i kropka nie dać się zwieść. Boże dziewczyny bądźcie choć trochę asertywne... a ten twój mąż to szkoda gadać współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
dziewczyny jak myslicie kiedy powinnam sie umowic na wizyte u lekarza? w ktorym tygodniu wy sie umawialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Muusia rozumiem ze test był? To bardzo wcześnie. Myślałam że przynajmniej 6 tydz. To chyba rzeczywiście na usg nic nie widać. Poczekaj spokojnie na poniedziałek. Powodzenia i pisz nam. Ja się umawiam w 8 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
wlasnie u mnie tez jest 4t4d i zastanawiam sie kiedy pojsc do lekarza zeby bylo juz cos widac... mam jeszcze pytanie czy przyjmujecie jakies witaminy? jesli tak to jakie? czy lekarz wam je zalecil czy jeszcze przed wizyta zaczelyscie lykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Mój lekarz się śmieje w beke z tych co zaraz po teście na usg lecą. Dajcie temu przedzarodkowi się zagnieździc...dajcie se luz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
no faktycznie smieszne bardzo. ja nie chce isc do lekarza bo wiadomo ze teraz jeszcze tam nic nie widac. ale po to chyba jest forum zeby pytac prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreski na teście byly bardzo wyraźne. Owulacje miałam teraz od 10-11 dnia cyklu wiec tez może być to i starsza ciaza ale jakos na ip nie zwrócił na to uwagi. No nic poczekam cierpliwie. Nic mnie nie boli nie lala sie ze mnie krew to jeszcze mam nadz ze tam jest /bedzie zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla każdego to jest sprawa indywidualna, niektóre z nas czekają bardziej niektóre mniej sie musiały starać. tu sa tez dziewczyny które od dłuższego czasu sie starają liczą i mierzą. Gin sie naoglądał miliona ciąż wiele z nas ma z tym pierwszy raz do czynienia :) ja byłam na usg wczoraj wg mnie to 5tc i widać już ale karty ciąży mi nie zakładał jeszcze. W drugiej ciąży dowiedziałam sie w 3 mc ;) to dopiero był szok :) śmiałam sie ze kreska wyskoczyła zanim nasikałam na test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa wiedza jednej strony to oni sie musza jakoś nauczyć (ci studenci) oni potem nas leczą ale ten strat jełop powinien chociaż zapytać, ryczałam jak bóbr zwłaszcza ze moj ukochany tez mnie olał zawiózł na pogotowie i poszedł sobie do pracy.... Do domu wróciłam zaryczana taksówką . A jeszcze z tym lekarzem było tak ze wetknął mi usg i przy tych studentach powiedział dopiero "proszę państwa tak wyglada wczesne poronienie" a ja w ryk ... Buc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×