Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

muusia bardzo mi przykro. Mąż zavhowal sie niprzyzwoicie. Powinien cie wesprzec a tu takie zachowanie :( Mam nadzieje ,że to jednak nie poronirnie i w poniedziałek wszystko sie wyjaśni... wyspacudów Tobie kochana tez współczuje... Tak cie zle potraktowali. Na meila wysyłam dziewczyna link do nowego zamknietego forum gdzie wstep maja tylko zajerestrowani. Można tam wstawiac zdjęcia , Stworzyć sobie suwaczek :) Będzie tam wieksza prywatnośc bo nikt zpoza grupy nie vedzie mógł czytac ani pisac postów. snickers1 Mysle ze za tydzien możesz sie wybrac. Może jeszcze serduszka nie bedzie jak bardzo chcesz taka wizuta nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
Justa255 czy mozesz mi wyslac tez adres tego forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączekzbudyniem
Ja jestem zdania, że trzeba zawsze zrobić tyle ile konieczne żeby nigdy sobie nie wyrzucać, że mogło się zrobić więcej ale się nie zrobiło. Musia, chłop to chłop, rzadko który wydziela tak silne emocje jak kobieta jeśli chodzi o ciążę. Ich emocjonalność i delikatność w porównaniu z naszą to dwa światy. Bardzo mnie podbudowała jedna wypowiedź odnośnie toksoplazmozy, że jak ktoś z kotami żyje od lat to ma już przeciwciała. Ja całe życie z kotami więc mam nadzieję, że jestem bezpieczna. Fajnie, że Wasze wizyty dały Wam tyle radości :) Ja zaczynam z wagą 53kg / 168 cm Ja dziś się przyłapałam na tym, jak szłam do sklepu, że zaczęłam gadać ze swoim maluchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspa cudów wyslalam co linka. Snicers oczywiście. Odezwi sie na meila juma323m@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaa111
Outa nie bądź ironiczna. Niech sie ten twój lekarz śmieje w bekę.. Swoją droga dobry specjalista nie rozmawia z pacjentkami o takich rzeczach. Dla niektórych dwie kreski to szok i niedowierzanie, dla innych cud i chcą isc szybko do lekarza zeby cos zobaczyć, zeby uwierzyć w ten cud. Nie zdają sobie sprawy ze jeszcze nic nie bedzie widać i nie ma w tym nic śmiesznego wg mnie... Nie każdy jest taki doświadczony jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Kochane słuchajcie musicie mi pomoc :p zarejestrowałam sie na forum nawet dodałam fotkę, ale nie umiem napisać postu hehe. Czytam forum ale gdzie kliknąć żebym mogła sama napisać post? Musia czekaj do poniedziałku innego wyjścia nie ma... Trzymam kciuki oby to nie było nic groźnego.. I zarodek był cały i zdrowy :) twój maz strasznie egoistycznie sie zachował... Dosłownie olał cie... Przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
ja sie zarejestrowalam, ale nie moge sie zalogowac :( czy musze czekac az ktos mnie tam kliknie i potwierdzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Justa, napisałam Ci maila z prośbą o link do forum:-) Ja zgadzam się z Eweliną odnośnie pierwszych wizyt u gin. W pierwszej ciazy poleciałam od razu w 5 tyg. potwierdzić ciążę, w drugiej i teraz czekam do 8 tyg. ,aby było juz serduszko, bo wcześniej wydaje się, że nie ma sensu. Bardzo indywidualna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Ojej ale wy wszystkie poważne jesteście. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rownież uważam ze to indywidualna sprawa kto kiedy idzie do gin :) pierwsza ciąża to szok i nowe doświadczenie wiec nie ma w tym nic złego a napewno nic śmiesznego. Nikt tu nie jest " sztywny , poważny " tylko każdy wyraża swoje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa tam gdzie zawsze była opcja " odpowiedz " teraz pisze " zajęte " i jak klikam to komunikat "" Informacja To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek "" Hmm co sie stało a jestem zalogowana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
wlasnie mi wyswietla sie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Szukam tego odpowiedz i nigdzie nie widzę :( ślepa chyba jestem... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaa111
Klikam tam gdzie u was pisze odpowiedz, ale u mnie jest napisane ZAMKNIĘTY. Klikam to i taki sam komunikat sie wyświetla jak u reszty... W ogóle dałam opcje żebym była ciagle zalogowana a mimo to ciagle mnie wywala i na nowo muszę sie logować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina mi tez to wyskoczyło , spokojnie Justa napewno to ogarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
ja mogę, właśnie napisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
No juz wszystko działa super :) dziecko mi usnąć nie moze. Spał dzisiaj 2 godziny po południu wiec pewnie dlatego... Maz zaraz wraca z drugiej zmiany. Zaczekam na niego a co :) co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się ze wszystko juz działa :) Ewelina Ja juz w łóżku. Maz ogląda Bonda a ja jak zwykle o tej porze siedzę na necie.... Jestem padnieta. Chyba od nadmiaru emocji . Pobolewa mnie brzuch. Wy tez macie jeszcze takie lekkie bole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaa111
Justa tez mam czasem takie lekkie cmienie w brzuchu Hmmm nie wiem jak to nazwać... Jak tylko to poczuje to od razu łykam magnez. I jakos przechodzi. Dzisiaj gin mi mówiła ze to normalne bo wszystko sie rozciąga. Tylko nie moze to być mocny bol wiadomo wtedy nospa i do lekarza. Moje dziecię w koncu usnęło a ja leżę i wyobrażam sobie jakie bedzie moje drugie dziecko ahhh... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny wróciłam pol godz temu z pracy ale juz leżę w lozku przed tv i na forum :) i Zajadam rybkę jeszcze co piekłam na obiad , pychotka:P Mnie tez brzuch od czasu do Czasu pobolewa ale jest to chwilowe czasem zakłuje. Tylko Raz brałam nospe w tamtym tyg jak mocniej bolało ale tak to od czasu ale zawsze sie przestraszę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nic gin nie wspominał o nospie czy magnesie. Ale może dlatego że nie skarzylam się na ból bo nie jest on mocny ;) pytalam dzisiaj go o zapinanie pasów w aucie. Mówi że bezpieczniej jest zapiac ale można kupić sobie takie pasy dla ciężarnych. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Airina smacznego tez bym cos zjadła hehe zaraz maz wróci to pewnie razem zjemy mała kolacje heh :p magnez można brać codziennie nic na pewno nie zaszkodzi a moze pomoc wlasnie przy lekkich bólach :) co do pasów ja zapinalam cała ciąże i teraz tez pewnie będę zapinać. Jakos bezpieczniej sie czuje mając pasy. Nakładki fajna sprawa moze tym razem kupie i wypróbuje :) dobranoc kobitki :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka 55
Dziewczyny jaki macie poziom TSH ? U mnie 3,89 zdaje sobie sprawę ze cos wychodzi za duzy ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janka - masz za wysoki kochana ;/ maks 2,5 dla kobiet w ciazy . Ja mam 1.4 a mimo to biore tabletki by nie wzrosło .. TSH podwyższone jest niebiezpieczne najlepiej umów sie do endokrynologa !!:) Głowa do góry jak zareagujesz wcześnie to bd wszystko dobrze :* Dobranoc kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×