Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość stoe
Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym forum, czytam Was w miarę systematycznie jednak lęk blokował mnie żeby do Was dołączyć. Jestem już mamą, mam 3 letniego synka, rok staraliśmy się o kolejną ciążę ale niestety w 10 tc okazało się że pusty pęcherzyk ciążowy, po roku starań udało się kolejny raz, tym razem termin na 1 sierpnia. Na ostatniej wizycie lekarz widział pęcherzyk i ciałko żółte - powiedział ze tym razem pęcherzyk nie będzie pusty... Wizytę mam zaplanowaną na sobotę będzie to 7tc+6, strasznie się boję a jednocześnie staram się wierzyć w to że tym razem będzie dobrze:) Objawy ciążowe mam, delikatne bóle głowy, mdłości, zmęczenie, metaliczny posmak w buzi i strasznie mi się pić chce... dodam ze w poprzedniej ciąży oprócz tego że beta rosła ładnie, bolały tylko piersi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Justa 225 sorki że nie pisałam... Ale nie mam dobrych wieści. Miałam usg robione wczoraj. Jest pęcherzyk w jamie macicy zagnieżdżony, ale niestety pusty bez zarodka. Gin kazała przyjśc za 2 tyg., bo są dwie możliwości: albo ciąża jest młodsza albo poprostu nie rozwija się. To jest 7 tc 1 dc wg OM, do zapłodnienia doszło na bank 9.11, więc po 20-25 dniach powinien być zarodek.Ogólnie jestem załamana, przepłakałam pół wieczoru:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia86
Ja odpadam dziewczyny, miło z Wami było:) trzymam kciuki za Claudii! pozdrawiam i życzę samych dobrych wieści. Zaczynamy 3 cykl starań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoe Witaj :) fajnie ze dołączyłaś. Gratulacje :) na kolejnej wizycie z pewnością zobaczysz juz swoje maleństwo z bijący serduszkiem :) Reox Kochana jest jeszcze szansa. W Internecie jest mnóstwo przypadków z rzekomym pustym jajem. Dobrze ze lekarz każe czekać jeszcze 2 tygodnie. Jesli chcesz może umów sie jeszcze do jakiegoś innego lekarza... Jadzia Powodzenie a dalszych działaniach :) Musia Test na pewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Reox kochana łącze się z tobą w obawie... ja miałam w sobotę dokładnie 7tc. Skąd wiesz kiedy byli zapłodnienie. .. można wiedzieć kiedy owu ale zapłodnienie? ? To mogło być nawet 5 dni później. Główka do góry. Koleżanko co miałaś tak niestety gratulacje. Możesz napisać nam coś więcej? Ja mam bolące piersi i mdłości i czuję się jak w ciąży a ty Reox? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
outa - zapłodnienie wiem, że było 9.11, bo wtedy miałam ostatni stosunek w cyklu, robiłam testy owulacyjne, pokazały 2 kreski. Zagnieżdzenie trwa od 6-12 dni. Z objawów mam tkliwe, bolące piersi I senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
outa - ja liczę ostatni stosunek jako moment zapłodnienia...Zawsze cień nadziei jest, ale wiadomość powaliła mnie na łopadki, zupełnie się takiej nie spodziewałam. Z objawów mam jedynie tkliwe piersi i senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
outa - ja liczę ostatni stosunek jako moment zapłodnienia...Zawsze cień nadziei jest, ale wiadomość powaliła mnie na łopadki, zupełnie się takiej nie spodziewałam. Z objawów mam jedynie tkliwe piersi i senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
Justa225 dziękuje za miłe przywitanie i nie dziękuje żeby nie zapeszyć;) w sobotę będzie to już prawie 8 tc więc jeśli będzie wszystko dobrze to na pewno będzie już serduszko, o innej możliwości nie chcę myśleć... reox ja swojego czasu przestudiowałam wiele artkułów , opinii na forach i teoretycznie jest jeszcze szansa że zarodek się pokaże, a widziałaś ciałko żółte, czy tylko pęcherzyk? U mnie przy pustym pęcherzyku lekarz zalecił odstawienie duphastonu, kolejną wizytę za 2 tyg. przez ten czas miało dość do samoistnego poronienia, niestety w moim przypadku skończyło się na łyżeczkowaniu. Akurat w tej "ciąży" nie miałam żadnych objawów poza bolącymi piesiami, co też dało mi do myślenia i idąc na wizytę czułam że coś jest nie tak.... Tak czasami się dzieje że komórki źle się połączą, pęcherzyk rośnie a zarodka brak, powiem Ci z własnego doświadczenia że łatwiej top zrozumieć wiedząc że nie było zarodka ... tylko sam pęcherzyk... niż gdybyś usłyszała serduszko a później ciąża obumarła. Podobno do takich sytuacji dochodzi tylko raz i kolejne ciąże rozwijają się prawidłowo. Współczuje Ci bo wiem przez co teraz przechodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test mam ciągle dodatni. Jak mąż w czy lub pt bedzie od rana w domu to pójdę na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle podójnie mi się wysłało:-( stoe- ciałka żółtego też nie ma:-( Dziękuję Ci za dobre słowo. Te dwa tygodnie będą mi się strasznie dłużyły...Czy możesz mi napisać jak wygląda zabieg łyżeczkowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
reoxja wiem że jest Ci ciężko i jesteś przerażona tym co będzie za dwa tygodnie. Bardzo chciałabym Ci napisać ze będzie dobrze ale jeśli nie ma chociaż ciałka żółtego to nikłe są na to szanse...:((( Pamiętaj ze to nie była taka "prawdziwa" ciąża - nie było zarodka, serduszka... Mi ta świadomość bardzo pomogła. U mnie chyba w 7-8 tc. na usg był tylko pęcherzyk, duży bo przy pustym pęcherzyku ciążowym pęcherzyk rośnie podobnie jak przy prawidłowo rozwijającej się ciąży tyle że jest pusty, beta również rośnie z tym że jest niższa. Po tej wizycie czekałam na kolejna w celu potwierdzenia że nic się jednak nie wykluje. Następnie lekarz kazał mi odstawić dupka i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Test zrobiony i negatyw. Juz zaczyna pobolewac mnie brzuch... :( wiec ona przyjdzie :( nie udało się.... zaczyna się 9 cykl staran :(... ale myślę, że jakoś przestanę o tym myśleć.... bo idą święta.... niestety jakoś nie widzę, żeby mąż mnie pocieszył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
dziewczyny zadzwonilam dzisiaj zeby umowic sie na wizyte, chcialam na przyszly tydzien, ale okazalo sie ze od przyszlego tygodnia do konca roku juz lekarza nie bedzie i ostatni termin jest w ten czwartek... troche za wczesnie i boje sie ze nie bedzie nic widac. to bedzie 5t3d... co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claudiie90 u mnie tez test negatywny i zaczełam plamić wiec zaczynam rowniez kolejny cykl starań więc trzeba nastawić sie pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
DC . Czekać na samoistne poronienie, u mnie skończyło się na łyżeczkowaniu. Zgłosiłam się rano ze skierowaniem na zabieg, przebrałam się w koszule i lekarz wprowadził mi jakiś proszek na który wywołał krwawienie, następnie welfron, założyli mi maskę i odpłynęłam, obudziłam się chyba po pół godziny i było po wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoe-witaj i gratulacje!! termin masz 2 dni po mnie :P 3mam kciuki żeby wszystko było dobrze :* Reox- Trzymaj się mocno :* zawsze jest nadzieja.. wiem ze musi być Ci bardzo ciężko,ale musisz wytrzymać te 2 tyg bądź pojdz faktycznie do innego lekarza na konsultacje. Jadzia/ Claudi:- przykro mi dziewczyny ale trzeba wierzyc ze następnym razem się uda!! sciskam was mocno :* Justa- a jak tam u Ciebie dziś samopoczucie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
snickers1 ja byłam na pierwszej wizycie w 5tc+6 i był tylko pęcherzyk ciążowy 10,6mm i ciałko żółte. Kolejną wizytę mam w sobotę, to będzie 7 tc+6. Więc musi być już zarodek i serduszko. Chyba lepiej żebyś poszła bliżej 6tc a już najlepiej w np. 6tc+ 4 bo w wielu ciążach widać już zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
niestety nie mam mozliwosci isc pozniej, bo lekarz bedzie dopiero po nowym roku czyli 4 stycznia... a to juz bedzie 8tc... nie chce tak dlugo czekac bo zwariuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
Airina jeszcze nie dziękuje, podziękuje w sobotę jak wszystko będzie dobrze;) Jak się czujesz? Byłaś już na pierwszej wizycie, widziałaś zarodka i serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla30
Witajcie kochane =) Poroniłam 6 tyg temu 7 tyg ciąże... po 2 tyg od poronienia dostałam już miesiączkę. Ginekolog stwierdził ze wszystko jest ok, ze macica oczyszczona i endometrium prawidłowo Wszystko OK. Kazał nie czekac ze jak jestem w stanie zeby dalej się starać... Miesiączka spóźnia mi sie 2 dni zrobiłam test w dniu spodziewanej mies wyszedł negatywnie, ( w poprzedniej ciaży robiłam w 4 dniu spodziewanej miesiaczki) Zastanawiam sie czy ktos robił z was test w dniu mies i wyszedł negatywnie a pomimo ciąża była ?? Staramy sie prawie 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
snickers1 na tej czwartkowej wizycie zobaczysz tylko pęcherzyk, i w sumie też będziesz żyła w niepewności do kolejnej wizyty. Dostaniesz skierowanie na badania i lekarz wyznaczy czy termin za 2 tyg. tzn. ok 8 tc bo tedy już jest zarodek i serducho:) Straszne jest to czekanie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snickers1
stoe masz racje, to czekanie jest najgorsze. :) ale mysle ze bede sie jakos pewniej czula po tej wizycie, no zobaczymy. oczywiscie ide prywatnie, bo pytalam o terminy na NFZ to najblizszy pod koniec stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoe - dzięki za opis Twojej sytuacji. Na pewno niemiło Ci się wraca do tych wspomnień. Mój pęcherzyk ma zaledwie 9 mm. Nazwa łyżeczkowanie strasznie brzmi. Mam nadzieję, że nie będę musiała go przechodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Snickers ja myślę że powinnaś poczekać 8 tc to idealny moment na 1 usg. W 1 ciąży miałam w 9 i było już pięknie widać ręce główkę nóżki piękne to było. Reox to u mnie ostatni to 10.11 był. I właśnie się skaplam ze lekarz na tym szybkim usg mówił tylko o pęcherzyku nic nawet o ciałku żółtym. Mam wizytę za tydz to chyba rozwieja się wątpliwości bo to będzie 8t 3d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reox Mój lekarz twierdz ze zarodek powinien pojawić sie zanim pęcherzyk będzie miał 2cm. Kochana trzymam kciuki z całych sil żeby wszystko skończyło sie dobrze. Claudie Przykro mi. :( Daj nam znac jak wam sie uda. Zaglądaj do nas mimo wszystko :* Snickers Ja byłam po 5 Tygodniu i byl pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Może u ciebie tez tak bedzie.Jesli masz okazje to idź. Ja bym nie wytrzymała tak dlugo :) Airina Ja nadal mam mdłości. Zero apetytu i strasznie osłabiona jestem... Bardzo Malo jem. Mam nadzieje ze nie zaszkodzę maleństwu. Dzis zjadłam tylko jogurt. Zaraz ugotuje ryż. Znów zjem na sucho :) a jak twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Nadzieja umiera ostatnia :) na pewno będę wpadać ;* dzięki dziewczyny ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×