Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość
Cześć mamuśki, powiedźcie mi czy lekarze przepsisuja Wam Witaminę D? bo mi lekarz przepisał D-vitum forte, bo są takie zalecenia i ciężaróki brac powinny? Jak u Was z tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Możecie gadać do brzucha w 6/7 tygodniu??? To paranoja! Dziecko słyszy od 21 tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc jak ktos ma ochote to niech gada. Nikt mu tego ne zabroni. Nie wiem czemu cie to tak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Ja mam zawarta witaminę D w tabletkach które biorę. Lekarz nic nie mówi o dodatkowym braniu witaminy D. Gościu Jak masz jakiś problem z tym ze gadamy do swoich brzuchów to juz Twoja sprawa. Jak Ci sie cos nie podoba nie musisz czytać naszych postów a tym bardziej na nie odpowiadać. Ja osobiście nie widzę nic w tym złego. Sama często mówię do brzucha i zdaje sobie z tego sprawę ze dziecko jeszcze nie słyszy. To ze jestem w 10 a nie w 21 tyg to znaczy ze mam się zachowywać jakby dziecka jeszcze nie bylo??? Mam czekać do 21 tyg i dopiero zacząć gadać do brzucha???Dziwny jesteś gościu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa odpisalam na @MITI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARTA _83
Hej mamusie! Mogę do Was dołączyć? Narazie jako tymczasowa. nie wiem jak wyjdzie i wolę się nie nastawiać. To moja 5 ciąża. Mam 1 zdrowego syna. Czy jest tu jeszcze jakaś mamusia, która musi brać zastrzyki z heparyną, jak ja? To, co mnie niepokoi to fakt, iż w poprzednich 4 ciążach miałam bardzo duże mdłości. W tej kompletnie nic. Zero objawów. Betę robiłam w poniedziałek (wczoraj) wyszła ładna- 3340. Powtarzam badanie jutro. lekarz 5-go stycznia. Bardzo się boję, straciłam już 3 ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspacodów
Dziewczyny czy któraś ma przekroczone normy tarczycy ? Mi wyszło 3,78 tsh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj bylam u gina. Malutki czy malutka ma 2cm, ma piekne serduszko, mocno bije. Widac zalazki nozek i raczek. Ale fajnie. Pierwsze stracilam w ciazy pozamacicznej, mam nadzieje ze teraz sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nowe dziewczyny. Wyspa ja miałam powyżej 3, ale mój lek powiedzial ze w ciąży lubi skakać, mam brać euthyrox 25 i kontrola. fsh za okolo miesiąc, mowil żeby KOMPLETNIE sie nie martwic:)MITI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin na 5 sierpnia, czyli moje 2cm ma 8,5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyspacudów
Miti strasznie dzięki za odpowiedz wpadłam w panikę a endokrynologa umówiłam dopiero na poniedziałek. Gin mi kazał. Stąd podobno to rzyganie. Witaj gościu :) opowiedz cos o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Wyspa cudów lekarz mówił, że jest ok, zawsze byłam drobna i od kilku lat miałam stałą wagę. Dziecko przybierało to najważniejsze. Masaże miałam typowy ciężarnych, drenaż limfatyczny i klasyczny karku. Nie powiem co do kosztów bo z racji tego że jestem masażystka miałam za free. Witajcie nowe dziewczyny. Wychodzi na to, że jako jedyna nie byłam jeszcze u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Muusia dopiero 4, bo wcześniej nie przyjmuje. Dowiedziałam się tuż przed świętami a w święta wiadomo. Z moich wyliczeń z om wychodzi jakiś 8 tydz ale ostatnio miałam nieregularne miesiączki więc na dobrą sprawę będzie wiadomo po usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspacudów Co do TSH to moj endo twierdzi ze podwyższone TSH wcale nie jest dobre tym bardziej dla dziecka ponieważ póki nie wykształci sie tarczyca to pobiera wartości od matki a wynik powinien byc niższy ja jestem pod stałym okiem endo i mimo tego ze w obecnej chwili mam wynik 1,34 to biore euthyrox 75 aż ( ponieważ przed ciąża miałam ponad 3 ) i w połowie stycznia znow mam wizytę bo w ciazy rosnie poziom TSH ja uważam ze powinnaś sie umówić do specjalisty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARTA_83
Byłam dzisiaj znowu na becie. Wzrosła po 48 h. o 57%. Oczywiście już się martwię, że to za mało. Teraz wynosi 5300 (jestem w 6 tygodniu). Robiłyście bete? Już nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JedynaOna
Hej dziewczyny bylam dzis u lekarza i po pierwszym USG wychodzi ciąża dwojacza ;) są widoczne dwa pecherzyki ciążowe z czego jeden jest taki jajowaty a drugi bardziej podłużny . Nastepna wizyta za 2 tygodnie z USG i wtedy juz bedzie wiadomo co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny bylam dzis u lekarza i po pierwszym USG wychodzi ciąża dwojacza oczko.gif są widoczne dwa pecherzyki ciążowe z czego jeden jest taki jajowaty a drugi bardziej podłużny . Nastepna wizyta za 2 tygodnie z USG i wtedy juz bedzie wiadomo co i jak oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karta wzrost bety jest naprawde inny u kazdej kobiety nie ma sie nim co sugerowac u mnie np wzrasta niby wolno i jak na ciaze pojedyncza a jak narazie wychodzi co innego...to kwestia indywidualna organizmu tak samo jak poziom hcg w moczu i kreski na tescie płytkowy jedna ma słabsza inna mocną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Wszystkiego naj w Nowym Roku. By nasze brzuszki zdrowo rosły a my same czuły sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Wszystkiego najlepszego w nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARTA_83
Witajcie w 2016 roku! Czy Wy też nie macie żadnych objawów ciąży (prócz bolących piersi). Kolejny powód do niepokoju u mnie. W poprzednich 4 ciążach wymiotowałam jak szalona. Teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JedynaOna.. gratulacje..a w rodzinie macie jakieś bliźniaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karta ja w piereszej ciazy tak mialam ze tylko piersi nabrzmiale byly. Teraz czesto mnie mdli alr nue wymiotuje. Czasami tk na nic nie mam ochoty do jedzenia ale cos trzeba jesc i jem w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JedynaOna
Gość w rodzinie mamy i ja mąż mój babcia jest z blizniat i miała trojaczki męża babcia byla z bliźniąt takze to całkiem prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo świetnych, tanich, używanych angielskich ubranek w świetnym stanie! sklep internetowy http://e-rafix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×