Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Reox a ja trzymam kciuki aby los szybko sie do Ciebie usmiechnął . Kazde wydarzenie w naszym zyciu daje nam siłe w głębi i nawet o tym nie wiemy :* ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Reox bardzo mi przykro... brak mi słów. Mam nadzieję że szybko zapomnisz i będziesz dzielna no i szybko pochwali aż się nam 2 krechami. Pisz jak masz ochotę .. pozdrawiam Ja nic nie przytyłam. Jem chyba więcej. W poprzedniej z 53 na 70.. mam nadzieję tym razem nie przekroczyć 65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina230
Witam, mamuski! mam pytanie. ostatnia miesiaczke mialam 13 grudnia, czyli spodziewam sie teraz -/+ 13 stycznia. Wspólzylam z partnerem 1 stycznia. Zaznacze, ze staramy sie o dziecko. Kiedy najwczesciej moge zrobic test ciazowy ? Dziekuje za odpowiedzi oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
Reox, trzymaj się ciepło. Ponoć pusty pęcherzyk zdarza się z reguły tylko raz i nie ma wpływu na kolejne ciąże. Na pewno niedługo pochwalisz się maluszkiem. Ściskam mocno. Czytelniczka, ja mam właśnie przyspieszony metabolizm i okropne uczucie zimna (nie non stop, ale dość często). Czuję dreszcze, czasem wręcz mnie telepie i szczękam zębami, choć nie jestem chora, nie mam gorączki itp. Teoretycznie w pierwszym trymestrze nie wzrasta zapotrzebowanie na energię, ale u mnie na pewno jest większe, bo jem często i kalorycznie, dawniej miałabym już ze 2 kg plusie, tymczasem waga stoi +- 50 kg. I co ciekawe jak robi mi się tak zimno, pomaga mi właśnie jedzenie, niekoniecznie ciepłe. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
karolina, teoretycznie większość testów wykrywa ciążę ok. 6-7 dni po zapłodnieniu, ale najczęściej dla pewności wykonuje się test w dniu spodziewanej @. Chociaż mnie np. w tym dniu test wychodził negatywny, a kilka dni później już dwie krechy (późna owulacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Wzięło mnie jakieś przeziębienie. Mała też podziębiona, marudna. Dziś czuję się fatalnie. Żołądek mnie boli, choć ani mnie nie mdli. Jak bym mogła to bym z łóżka nie wychodziła dziś wogule, i jeszcze ksiądz dziś u nas po kolędzie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Karolina -- od czasu Spodziewanej owulacji musisz poczekać ok 8-12 dni bo dopiero wtedy dochodzi do zagnieżdżenia sie zarodka .. A czasem trwa to dłużej .. Test z 10 czułością po ok 12 dniach możesz spróbować zrobic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKM1504
hej mamuśki :) zrobiłam dziś test - pozytywny :) proszę powiedzcie mi jak o siebie dbać poza kwasem foliowym i nie dźwiganiem. pytam bo na razie nikomu nie mówiłam :) siostrom powiem jak jutro zrobie kolejny i też wyjdzie plusik - one zatarte w boju wiedzą o co chodzi ( 3 dzieci, 2 dzieci, 2 dzieci), a moje to by było pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKM1504- witaj gratulacje !!:) witamin innych poki co nie bierz bez zaleceń lekarza ;) odżywiaj sie zdrowo jedz duzo warzyw , owoców pij duzo wody przynajmniej 1,5-2 l :) odpoczywaj w miarę mozliwosci choc na spacery i ciesz sie dwoma kreseczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKM1504
tutaj to własciwie były 3 kreseczki bo coś takiego: " + | " ps. irlandzki test ciążowy. gdyby któraś nie dowierzała to można kupić dwa w jednym opakowaniu :) ja kupiłam podwójny i jutro też robie :) wielkie dzięki za gratki i podpowiedz :) powodzenia Wam życzę. ja chodzę rozpromieniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny nie wiem czy mnie pamietacie ale dolaczam sie ponownie ...otoz jestem w ciazy i wg moich obliczen i ostatniej @ termin porodu wtchodzil mi na 03.09 ale dzis na wizycie lekarz powiedzial ze termin mam na 28.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka pamietam :) witaj ponownemu gratulacje !!:) Kochane ja Po wizycie :) wszystko w jak najlepszym porządku,dwie raczki machające było widać hihi dwie nóżki lekarz sie śmiał ze dzidzi po turecku siedzi :P puścił mi bicie serca , piękna sprawa Smile główka dobrze rozwinięta jelito wątroba żołądek juz jest na swoim miejscu , bez obrzęków macica czysta poki co sie cieszyć !! Mierzy 4,3 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Airina i reszta gratulacje!!! Super 4 cm to już sporo ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa dzięki ;) teraz moge spać spokojnie pare nocek. Hehe dzidzia nawet dwa razy podskoczyła na monitorku podczas badania ;) 3mam kciuki rownież za Ciebie by było wszystko dobrze !!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Airina...gratulacje ja tez juz po wizycie nastepna 11lutego a ty? Moze znowu razem przypadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Airina...gratulacje ja tez juz po wizycie nastepna 11lutego a ty? Moze znowu razem przypadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teri87
Witam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teri87
Jak można się zalogować do grupy? Dodam że jestem w 8 tc i to jest moja pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łucja1988- a jak u Ciebie poszło wszystko dobrze ?:) ja mam 18-tego badania prenatalne a 28-go wizytę u mojego gin :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Tak wszystko w porzadku, badania krwi wzorowo, serduszko bije, dzidzia machala raczkami....piekne uczucie....termin mam zmieniony na 8sierpien. Ciekawe ktory bedzie prawdziwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussia22
Cześć dziewczyny chciała bym dołączyć do grona przyszłych mamuś :) 8 tc ciązy przewidywany termin 17.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaAntonina
Czesc! Termin na 15.08:) kolejne usg na 21.01. Zaczynam chyba panikowac. Naczytalam sie o poronieniach, zaniku bicia serca (a ostatnio bylo). Jak to jest u Was? Jak sie trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtajcie nowe mamusie:) Mamarta mi tez często tak zimno jest. Najczęściej wieczorami. Wlasnie czekam w kolejce do pobrania :/. A tak mi sie chce spac bo jeszcze dobrze nie wyzdrowialam. Wczoraj bylam u lekarza w sprawie tych zatok i rozlozyl ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hej Musia mnie lekarz tez nic na zatoki nie dał. Pomógł mi ten sinulan i inhalacje. Męczył am się okropnie. Paulina ja na pewno nie będę się zamawiać na zapas. To bez sensu. Czytajcie internet i martwcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teri87
Mussia22 to tak jak ja termin na 17.08 ale jeszcze wszystko się potwierdzi w czwartek na wizycie u ginekologa. Też się stresuje żeby wszystko było dobrze, a dzidzia zdrowo rosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe dziewczyny :) Fajnie ze jest nas coraz więcej. To normalne ze martwimy sie o maleństwo. Myślimy czy wszystko w porządku. Póki nie czujemy ruchów to ta niepewność jest duza. Ale mimo wszystko postarajcie sie myśleć pozytywnie :) Ja tak właśnie robię i co najważniejsze nie czytam nic na temat poronień,chorób itp. Dziewczyny nie ma to sensu bo po co się stresować niepotrzebnie.? Ja mam dzis wizytę. Trzymajcie kciuki :) Ktos jeszcze dzisiaj wybiera sie do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe mamusie :) spora już gromadka nas tutaj, ciężko zapamiętać wszystkie nicki :P Tak naprawdę cały okres przed jak w trakcie ciąży jest stresujący. tak samo będzie jak będziemy już w roli rodzica, tez będziemy się martwic o nasze dzieciatka :) taka już kolej rzeczy ;) ale nie ma co się dodatkowo nakręcać jeśli nic złego się nie dzieje, bo stres jak wiadomo w niczym nie służy:* Kazda kobieta przechodzi ciąze inaczej i ma zapełnienie inne objawy, bądź ich nie ma. dlatego nie warto sugerować się wpisami czytając stronki ponieważ każda z nas jest inna , i trzeba indywidualnie podchodzić do sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussia22
Teri87 ja teraz czekam na usg do 20.01 i tez będzie wiadomo wszystko dokładnie , tez się bardzo denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karta_83
Witajcie mamuśki! Cieszę się, że u Was wszystko dobrze. Bardzo mi przykro z powodu reox. Przeżyłam to już 3 razy. Czy któraś z Was bierze jakies leki na podtrzymanie? Jak już pisałam, że względu na poprzednie straty, biorę 2 zastrzyki dziennie i łacznie 7 różnych tabletek (3 duphastony+ witaminy). Kolejne usg we wtorek (mam co tydzień). Boję się. Jestem teraz na L4, ale chciałabym wrócić do pracy, bo mam lekką i niestresującą pracę,a w domu odchodzę od zmysłów. Zamierzacie pracować dalej, czy już odpoczywacie? Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Ja wizytę mam jyz w pn wg om to będzie 9tc Ja biorę 3 duphastony ale ostatnio zapominam i czasem 2 wezmę. Mam nadz ze teraz zapisze mi luteine dopochw. Biorę jeszcze kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×