Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Glowa nadal mnie boli . Paracetamol i amol nie pomagaja. Ja raz robilam test pappa ze wzgledu na przeziernosc i wiecej nie bedevgo robic bo to sxkoda kady bo to straszna loteri. Moze wyjsc male prawdopodobienstwo a urodzi sis chore dziscko i na odwrot. Nadal w domu nie powoedzialam. Tata mi piwo proponuje a ja mowie tylko ze nie moge. No nie wiem jak to zakomunikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Misia weź pół paracetamolu. My też jeszcze nie powiedzieliśmy nikomu. Dziś oglądaliśmy płytę z wczorajszego usg a córcia sie dopytywała czy to mój brzuszek. Miałam straszną ochotę już jej powiedzieć. Myślę ze w weekend dowiedzą sie dziadkowie. I jakoś tak się wstydzę im to powiedzieć. Jakieś takie dziwne mam obawy. Musia a ty czemu jeszcze nie powiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mamusie! Hehe widzę ze tylko to forum przetrwało i forumowiczki nadal utrzymują kontakt. Więc mam do was pytanie. Jestem w ciąży w pierwszych tyg i strasznie bolą mnie pachwiny. Zawsze byłam aktywna i lubiłam długie spacery. Ale dzisiaj to myślałam ze nie dojde do domu. Byłam na zakupach chciałam odpoczac pomyslec. Łącznie przeszłam jakieś 4/5km. Nie lubię komunikacji miejskiej. Ale dzisiaj co chwile musiałam zrobić sobie "przystanek". Tak mnie bolało ze szok. Takie uczucie jakbym sobie tam wszystko ponaciagala Czy wy również drogie dziewczyny mialyscie coś takiego? Boję się bardzo ze to coś z ciążą niepokojacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
hej gościu, właśnie miałam wczoraj pytać o takie bóle gina ale zapomniałam. U mnie objawia się to tak np. wstaję z łóżka i czuję nagle pociągnięcie w pachwinach tak jakby jajnik mi się naciągnął :)albo jak kicham to też to czuję. to takie pociągnięcia jakby się coś o coś zahaczyło. Ale czytałam gdzieś i jak dobrze pamiętam że to powiększająca się macica ciągnie tak. Bynajmniej jest to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu to chyba tak jak pisze RZowa mama ze to raczej normalne. RZowa mama moja tesciowa wie ale to za sprawka m. A ja swoim tez jakos dziwnie wstydzę sie powiedziec. Ze stwierdza ze sobie rady nie dam bo Kacper tak dokazuje czasami chociaż tata mówi ze nie jest on taki "męczący " jaka była pierwsza corka mojej siostry . No a poza tym to moja starsza siostra urodziła w grudniu mlodsza jest w 35 tyg a tu jeszcze mój ciaza i boje się ze będą przerażeni ilością wnukow na raz czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Heh, musia pomyśl sobie ze twoje będzie najmłodsze z wnucząt a takie są najbardziej kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czytałam o tym. Ale wiecie jak to jest... Strach pomieszany z radością. Hihi nie martwcie się dziewczyny. Ja mam tzn nawet jeszcze nie mam 22 lat mój narzeczony ma 23 a tu ciąża... W sumie troche planowana(choruje na tarczyce) i lekarz stwierdził że im szybciej się za to zabierzemy tym lepiej. Oczywiście moi rodzice myślę ze będą w szoku ale się ucieszą bo lubią swojego zięcia(już tak o nim mówią długi czas) ale gorsza sprawa jest z teściową która niestety ale się od nas odwrocila bo nie chcemy z nią mieszkać. Więc to dopiero będzie koszmar ale w końcu będzie babcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
badania prenatalne czyli te co robią dokładniejszy pomiar dziecka więc wyjdzie mnie to z wizytą 300zł no ale myślę że warto :) no ja o ciąży powiedziałam mojej mamie i teściom . A takie bóle co ktoś napisał to normalne macica się powiększa a mnie za to krzyże bolą aż ciężko mi usiąść a macie tak że senne jestesce? bo już mnie to wkurza heh a te co będziecie miały drugie lub trzecie to w jakim wieku będą waze starszaki ? moja córa będzie mieć wtedy 24ms :) też z sierpnia jest:) już jakoś się nie obawiad czy rade dam czy nie wiem że muszę dać rade :) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój będzie miał 28 miesięcy. Dzis bylam u koleżanki co ma 3 dzieci w wieku 5 lat. 19 miesięcy i prawie 2 muesieczniaka. To środkowe sciagantego małego jak go ma na kolanach bo mala zazdrosna. Jak ja wzięłam tego niemowlaka na ręce to mój maly tylko patrzył i go nlapal za stopki czy cps ale nie byl jakiś zly czy. Zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka jak jesteś senna to może masz za Malo żelaza? Ja tez bylam senna i żelazo miałam niskie i od ja biorę zelazek z witamina c to jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muusia - mam pytanko, nie chciałaś się wpisać na forum prywatne, mogę zapytać dlaczego? Bo ja się wpisałam i...mam jakiś niesmak... Po pierwsze tylko 5 dziewczyn ze sobą rozmawia, a reszcie tylko pisze "cześć" i olewka, chwalą swoje fryzury i jakie to one ładne wszystkie. Poza tym mam wrażenie, że zaczyna się tam konkurowanie. Jedna w 12 tygodniu napisała, że czuje ruchu (jakaś kpina!) to druga jej na to, że ona to już od ponad tygodnia czuje ruchy, ale nie chciała pisać bo by nikt nie uwierzył, no i zaczyna się jakaś taka "rywalizacja" niby oficjalnie wszystkie piszą do siebie ohy i ahy, ale w głębi jedna chce szybciej od drugiej. Najlepsza była jednak trzecia "czująca ruchy" która czuła je w 7 tygodniu!!!!!!!!!!! Szok co się tam dzieje. Każda pisze, ze ma już wielki brzuch, czuje ruchy i każda jakby już była w 5 miesiącu albo i lepiej. Zawiodłam się bardzo, wpisałam się raz a teraz czytam i widzę, że trzeba to olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka 6472
Teri jak ci nie pasuje prywatne forum to napisz to dziewczyną w prost a nie żalisz sie tutaj. Nikt na sile cie tam nie trzymam. Jesli nie chcesz brać udziału w prywatnych rozmowach to tez nie czytaj co one piszą. Bo to takie podglądanie. Aaaa i jeszcze jedno wypada sie podpisywać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamy. To mój debiut tutaj .Jestem w 11 tyg i mam wszystkie wspaniałości związane z ciążą ;poczynając od wymiotów przez jadłowstret zapachowstręt do buli więzadeł od niedawna . pytanie odwieczne kiedy to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airina
Gościu .. Jestes śmieszny !! Tez pisze na tym prywatnym forum i kpina to jest to co tu wypisujesz .. Rywalizacja ???? A o co my mamy rywalizować jak sie prywatnie nie znamy ?? Bzdura ! Chwalimy fryzury to fakt , jest to prywatne forum a wiec mamy i swoje zdj by lepiej sie poznać , żal Ci ze jedna druga pochwali ??? To forum by sobie doradzac pomagać , wspierać a nie obgadywać i to jedzcze nie umieć sie podpisać jak taka mądra jestes .. To usuń swoj profil bo zazdrosna to chyba jestes Ty ze ktoś potrafi tak dobrze sie dogadać jak dziewczyny tam i tutaj !! Absurd ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Airina i wlasnie wyszlo jaka z ciebie kulturalna kobieta. nie mozna juz patrzec jak sobie w tylki wchodzicie na tym forum, rzygac sie chce czytajac niektore teksty. innym dziewczynom nie dajecie dojsc do slowa, bo wy wszystko wiecie najlepiej oczywiscie. i wybacz, ale jak ktos pisze ze poczul ruchy dziecka w 11 czy 12 tygodniu to naprawde nie wiem jak to okreslic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuuu wojna ciężarówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu wlasnie dlatego nie chciałam przystąpić do takiego forum bo juz bylam na takim i zrobili sie kolko wzajemnej adoracji wszystkie wszystkim sie chwalily . Wklejaly foty swoich garderob itd. I tez nie zauwazaly jak ktos cos sie chcial poradzić. Pisaly od rana do północy po 300 wpisów czasami a ja nie miałam.navto czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu wlasnie dlatego nie chciałam przystąpić do takiego forum bo juz bylam na takim i zrobili sie kolko wzajemnej adoracji wszystkie wszystkim sie chwalily . Wklejaly foty swoich garderob itd. I tez nie zauwazaly jak ktos cos sie chcial poradzić. Pisaly od rana do północy po 300 wpisów czasami a ja nie miałam.navto czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pleciesz gościu jakieś farmazony i tyle .. Każdy tam ma prawo do swego zdania i nie ma czegoś takiego jak "" nie dajemy dojść do słowa "". Ja jestem kulturalna i przynajmniej mowię wprost a Ty wymyślasz jakieś rzeczy i nawet sie podpisać nie umiesz. Zreszta szkoda czasu na ta dyskusje ;) nie podoba Ci sie to sie po prostu nie udzielaj i tyle w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Kurcze czytam tutaj wpisy codziennie ale tego co tu sie wyprawia to sie nie spodziewalam...troche za ostro gosciu pojechales ....ale jestem w stanie i ciebie zrozimiec bo tez mam wrazenie ze na moje proby pisania nikt nie odpowiada...pisalam ostatnio o sposobie wyliczania tyg ciazy i nikt nie zareagowal, najwyrazniej post musiał być nudny hahah.....niestety....moze to temu ze pisze jak muusia tutaj a nie na prywatnym ....tam sie jakos polapac nie umiem. Ogolnie forum jest ok i pomaga mamusia...grunt to zachowac kulture !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musia - ale na tamtym forum wcale tak nie jest. Nikt nie wkleja zdjeć domów , wyposażenia mieszkania itp ;) jeśli juz to zdjecia z dziećmi jeśli ktoś ma rodzinkę , zdj z usg i rosnących brzuszków :) nikt bliżej sie nie zna wiec nie ma czegos takiego jak faworyzacja ;) tak samo mozna by powiedzieć o publicznych forach jeśli ktoś komuś nie odp bezpośrednio a ogólnie. Każdy chętnie sie udziela i odpowiada na posty , jedni robią to cześciej drudzy mniej ale nikt nikogo nie krytykuje. Ale zawsze czy to na publicznym czy prywatnym forum znajdzie sie taka osoba która sieje zamieszania ! I to niejednokrotnie juz pare osob pisało ze czesto tak jest ze ktoś po porostu lubi zrobic zamieszanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łucja masz racje trzeba miec kulturę ;) jeśli ktos udzieli sie sporadycznie raz na tydzien to potem moze czuć sie nie zauważonym , jestem jeszcze na innym forum gdzie rzadko pisze i tez nie zawsze ktoś raczy mi odpisać .. Ale nie lecę na inne forum sie skarżyć jakie to te kobiety są i kogoś obrażać ! Bo rozumiem to ze jeśli ktoś dzienne pisze i jest w stałym kontakcie na forum to tez jest bardziej dostrzegany. Nikt sie nie wyzywa nie obraza i to sie liczy. A wyśmiewanie kogoś i ocenianie jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
----Agusia ---- Witam serdecznie, właśnie przeczytałam wszystkie wpisy. Jestem w 11 tygodniu, mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża, bardzo bym chciała dołączyć do Waszego prywatnego forum, bo już mi brakuje opowieści o Waszych historiach. Nie czułam zawiści na forum, aż do teraz. Ale zawsze tak jest, że ktoś się nie podpisuje i lubi wszystkich krytykować. Trochę to smutne. Wysłałam juz maila z prośbą o link a1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkogorzka może ok 14 tyg. Ja jutro idę na usg gen. Może na tym prywatnym forum jest inaczej ale czuje ze podobnie sie porobić może. Jabwole byc tu bo tu jest mi wygodniej pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa mama
Musia my już powiedzieliśmy wczoraj o ciąży moim rodzicom. Mama juz podejrzewała od świąt. A córcia ze łzami w oczach zapytała: To ja już nie będę waszą rodziną?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak długo ukrywacie ciążę przed najbliższymi?gdy ja zobaczyłam dwie kreski miałam ochotę podzielić soe tym z całym światem a uśmiech nie schodził mi z twarzy.nie wytrzymałam nawet jednego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaa111
Justa a ty co mnie z forum usunęłas ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka12310
Hej nie ma już prywatnego forum ? A jeśli mnie usunelyscie to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny no stres :D hihi hormonki buzuja? Hehe nie wypowiadam się na tego typu forach ew tutaj ale myślę że trzeba liczyć się z tym że każdy jest inny. I drogi gosciu myślę że skoro dziewczyny się tak dobrze dogaduja to jest ok. Co do tych ruchów po 1 każdy jest inny po 2 może dziewczyny tak bardzo tego oczekuja ze psychika płata im figle. Ja starając się o dziecko też miałam co miesiąc objawy. Urojone oczywiście. Tak więc jak to mówi mój siostrzeniec zluzujcie majty i cieszcie się ze z wami wszystko ok. A ty gościu nie czytaj tego czego nie chcesz czytać i przestań sie bulwersowac bo złość piękności szkodzi. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×