Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Mamarta
Muusia, ja zostanę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet potato
Jestem w 9t3d, termin na ok 13 sierpnia. To juz moja druga ciąża, mamy juz prawie czternastomiesieczna Zosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
Witam dziś i ja:0 odebrałam wynik bety ale nie rozumiem go 25 167,53 mUI/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyspacudów - fajnie, jesteśmy tyle samo w ciąży co do dnia;) mam 31 lat:) właśnie się zastanawiałam jak to jest z tym terminiem, lekarka podała mi bezapelacyjnie 13 sierpnia, ale skoro ciąża trwa 40 tygodni to powinien być 12:p jak to liczyli wasi lekarze? zaraz napiszę do koleżanki żeby mi podała namiary na prywatne forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa muffina
a sorki, wyżej to ja - czekoladowa muffina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hej. Wszystko jest super. Wyniki ok. Bąbelek ma 3,5cm. Mam skierowanie na bezpłatne prenatalne. Cz muffina myślałam z twojego opisu ze pod 40 jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa ja to pod 40 jestem hehehe za 3 mies skończę 36. ... Makabra i klęska ze starości jakoś chyba ta ciąże gorzej znoszę hehehe Mufina to ruchomy termin w zależności od tego jak sie dziecko rozwija podaje sie taki przybliżony tak na prawdę ale 2 tyg +/- to w terminie j tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa ja tez byłam dzis ale nie zmierzony mam niestety kropek. 3,5 to duży widziałaś więcej jakieś rączki ? Paluszki? Ja byłam tylko badania rozpisać i lekarka mi tak z ciekawości w sumie zrobiła bo tydzień temu miałam robione takie dokładne z mierzeniem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelaTom
Dziewczyny mialyscie podwyższoną temperature zaraz na początku? Jestem w 19 dniu cyklu i mam 37.2. W pierwszej fazie cyklu około 36.5/6. I drugie pytanie - czy któraś z Wam miała może jakieś uczulenie na początku? Wysypalo mnie strasznie na biuście a staramy się o dziecko więc zastanawiam się czy ma to jakikolwiek związek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa super wieści :) IzabelaTom Co do temperatury to ja niestety nie pomogę bo jej nie kontrolowałam. A co do wysypki to raczej powychodziły mi miniaturowe pryszcze na dekolcie i twarzy. Dodam ze nigdy wczesniej nie maiłam takiego wysypu :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muusia fajne uczucie prawda :) ja Rez dzis widziałam kosmitę :) i nawet takie plamy jak oczodoły :) cudaczne to takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam wszystkie mamy i przyszłe mamy :) i polecam pościel dla dzieciaczka z www.fro-tex.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny bo sama nie wiem... zaczęłam się trząść :P .... zrobiłam dzisiaj test i.... http://zapodaj.net/f7a4425128c73.jpg.html i sama nie wiem co o nim mam myśleć. Dziewczyny betę mogę robić obojętnie o której godzinie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Czytelniczka wolałam się upewnić żeby nie było że Ja tylko widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa to już wiem skąd mam tą całą wysypka na plecach i na całej twarzy :/ a tak swędzi :(. Zobaczymy... jeszcze się nie ciesze dopóki bety nie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelaTom
Jezuuuuuja też już chcę testować, a zostało jeszcze pare dni, oszalejeeeeeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudie powiem ci ze moja kreseczka byla niewidoczna na zdjęciach. Dopiero do dwóch dniach jak zrobiłam kolejny test byla wyraźniejsza ze spokojnie bylo ja widac na zdjęciu. :) kiedy lecisz na betę? Ile juz ci sie spóźnia okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dwa dni się spoznia.... boli brzuch jak na @ :( i teraz zauważyłam brązowe plamienia :(. Betę jutro rano zrobię po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No dwa dni się spoznia, ale twraz zauważyłam brązowe plamienia :( buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
claudie odpoczywaj i sie nie stresuj co ma być to będzie. Zrób test za 2 dni. Tak widziałam małego człowieczka, palców to nie ale rączki tak i nóżki choć słabiej bo podkurczone. piękneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia badz dobrej myśli. Ja brązowe plemienia maiłam od poczatku ciazy. Ustały dopiero ponad tydzień temu. :) odpoczywaj i koniecznie daj znać jak będziesz miała juz wyniki bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Oki, dziękuję dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny kreska na tescie zbladła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia bo kreski po jakimś czasie bledną. Spokojnie :) poczekaj do jutra i zrób bete. Bądź dobrej myśli. Zawsze miałaś regularnie miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie :) Claudiie90 Witaj !!!:) super cieszę sie :) tym razem musi sie udać !!:) 3mam kciuki mocno :) po 5 min test uważa sie za niewAzny wiec jak zbladł to sie tym nie przejmuj !!:* bedzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×