Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Mamarta
0,4 kg czyli 400g, faktycznie niewyraźnie to widać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Hej dziewczyny:) Ale ładne słoneczko od samego rana, szkoda, że nie mogę wyjść choćby na krótki spacer po osiedlu - ciągle mam problemy z chodzeniem:( Już marzę by był czwartek i wizyta u gina żeby wreszcie powiedzieć o wszystkich dolegliwościach i problemach:( Dziś zaczynam 20 tydzień:) Poruszyłyście temat, o którym sama ostatnio zaczęłam myśleć, czyli gdzie maluch będzie spał i powiem szczerze nie mam pojęcia:( Z jednej strony zawsze myślałam, że od razu u siebie w pokoiku, a im bliżej tym bardziej się zastanawiam czy nie będzie się czuł samotny, nie chcę być wyrodną matką:p ale jednak nie podoba mi się też opcja spania dziecka w łóżku razem z rodzicami, potem takie dziecko, które ma zostać np.3 pierwsze miesiące tak się przyzwyczaja, że przy przeniesieniu do swojego pokoju przeżywa szok no i zostaje jednak z rodzicami do któregoś tam roku życia:O co dla mnie jest przerażające. Chyba kupimy taką dostawkę do naszego lóżka w sypialni, a w swoim pokoju będzie miał łóżeczko i tam będzie w ciągu dnia mógł drzemać:) Co do wagi to jak miałam płaski brzuch jak deska to miałam dluuugo, a od 2 tygodni normalnie mam wrażenie, że rośnie z dnia na dzień:D Nie mam niestety w domu wagi, ciekawi mnie ile przytyłam, zobaczę w czwartek u lekarza:) ale nie przeraża mnie przybieranie na wadze, mam 170cm wzrostu, więc mogę sobie tyć bo i tak nie będę wyglądać jak kulka:) W dodatku pewnie przytyję bo mam starszy ciąg do słodkiego do tego stopnia, że wczoraj w tv jakaś dziewczyna jadła pierniczki to w sekundę nabrałam ochoty na pierniczki:O dziś w Dzień Dobry Tvn było o rurkach z kremem no i oczywiście od razu zachciało mi się rurek z kremem:O Jak tak dalej pójdzie to skończę ciążę na 100kg:p Ale dziewczyny apropos słodkiego miałam już wam kiedy pisać, że jak też macie, czy będziecie miały takie ciągoty i będziecie koniecznie musiały zjeść coś słodkiego to polecam batoniki Magija jeśli nie znacie:) One są w 85% z twarożku, ale są naprawdę super dobre, szczególnie czekoladowy smak jest mocno czekoladowy. Jem codziennie i przynajmniej wiem, że to nie 100% cukru:) monika900 - jak postępy w mieszkaniu? Na jakim etapie jesteście?:) Znam ten ból braku czasu przy urządzaniu własnego mieszkania:) Po pracy od razu z moim jeszcze narzeczonym jechaliśmy sprawdzić co zrobiła ekipa, jak to wszystko wygląda, potem do sklepów i chyba przez miesiąc codziennie byliśmy w castoramie do samego zamknięcia:O Bywało, że z samego rana przed pracą mąż musiał ponownie jechać do castoramy coś domówić, zamienić czy kupić żeby zawieźć do mieszkania z samego rana robotnikom, a że mieliśmy 20km zawsze szło na to dużo czasu i kasy na benzynę:) Podziwiam, że dajesz radę w ciąży bo mnie całe to przedsięwzięcie wykańczało fizycznie i psychicznie:) RZSowa - gdzie wybierasz się na wakacje/wycieczkę?:) A że tak zapytam: dlaczego w pracy wciągasz brzuch?:O Ukrywasz się z ciążą czy co?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
sierpniowa, nieprawda, że nie można dziecka potem z łóżka wygonić. ;) Moje spały ze mną jakiś czas, bo uwierz, przy miliardzie pobudek nie masz już sił wstawać, choćby łóżeczko stało obok. Poza tym często prócz piersi potrzebowały tylko bliskości, tego, żeby ktoś był obok i wszystkim się lepiej spało. Z przeniesieniem do własnego łóżeczka nie było żadnych problemów. Także zależy od dziecka. Róbcie tak jak mówi Wam intuicja. :) Mnie też coś ostatnio ciągnie do słodkiego. ;) Dziś upiekę ciasto jogurtowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
sierpniowa to widze ze dokladnie wiesz jak to jest. Jest mi juz troche ciezko i często bywam zmęczona. Mimo tego, że niczego nie dzwigam i nie robie tam to jeżdzenie po tych budowlanych, pilnowanie fachowcow itd tez jest męczące. Chcemy się juz niedlugo wprowadzic, mimo ze nie wszystko jest zrobione, ale chcemy skonczyc z tym meczacym jezdzeniem od mieszkania do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakie plany na weekend? Mój m dzis w nocy juz jedzie. Znowu bede słomianą wdową. Wtedy czuje sie jak samotna matka i wspolczuje wszystkim takim kobietom i nigdy nie chciałabym sie nią naprawde stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Hej, obudziłam się i słyszę cwierkanie ptaków. Może wreszcie będzie wiosna :) mały kopie jak szalony, strasznie mnie to cieszy Dwa dni temu dowiedzieliśmy się że będzie syn,czyli tak jak przypuszczałam. No i teraz mamy problem z.imieniem bo dla dziewczynki mieliśmy wybrane a dla chłopaka się nie zgadzamy z mężem, każdy chce inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny ile waza Wasze malenstwa? moj na przelomie 19/20 tygodnia 270 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia raczej w normie.pochodziłam dzisiaj trochę po budowlanych i teraz boli mnie zarówno brzuch jak i plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej, sie wybrałam wczoraj z rodzinka na zakupy. Kupiłam w hm spodnie za 150zl. Szkoda mi było ale od stycznia chodzę w jednych i tych samych. Chetna byłam kupic kilka rzeczy dla małego ale stwierdziłam ze za wcześnie.juz podczas zakupów zaczęłam odczuwac bol w plecach a dziś jest jeszcze gorzej. Chyba korzonki czy rwa. Bynajmniej już to miałam latem. Kilka dni bólu i problem z chodzeniem. Tylko przedtem brałam na to ketonal a teraz chyba sam apap mi nie pomoże. Dziś dzień lenistwa. Nie wiem czy pójdę jutro do pracy. Od jutra wiosna. Czujecie juz ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZsowa wspolczuje, u mnie powoli bol przechodzi po odpoczynku. Mam sporo roboty, ale teraz to az sie boje cokolwiek robic. Musia jak duzy się urodził? ja jestem bardzo ciekawa ile to moje dziecko będzie wazylo. Mam wrazenie ze w dzisiejszych czasach te dzieci rodza się wieksze niz kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
chyba znowu strona sie zacina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 4240 Mój siostra teraz urodziła 4610 ale po porodzie nadal jeszcze nie powrócił do wagi urodzeniowej. Ja dzis ciągle cos jem i jem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Musiał no właśnie kiedyś jak dziecko urodziło się około 4kg to było uważane za dużo i w sumie mało która kobieta miała takiego noworodka. A teraz mam wrażenie że większość dzieci rodzi się 4kg i wyżej, przynajmniej wśród moich koleżanek. Ciekawe od czego to zależy. Ja dzisiaj drugi dzień i w zasadzie ostatni biorę antybiotyk. Dostałam muronal, dwie saszetki ponieważ miałam bardzo liczne bakterie w moczu. Muszę powtórzy badanie, tzn zrobić posiew. Lekarka mówi że ten lek jest bezpieczny ale na ulotce oczywiście ostrzegają ciężarne, i weź tu się człowieku nie denerwuj... Kupiłam też bio Oil, niby nie ma skutecznego preparatu na rozstępy ale może chociaż trochę nawilzy skróre Ja uciekam już spać, ostatnio szybko padam wieczorami, pewnie przez pracę i ciągły natłok obowiązków związanych z remontem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja wiele razy miałam bardzo liczne bakterie w moczu i nigdy antybiotyku na to nie miałam. Dostalas go juz po tym posiewie? Ja mysle ze teraz dzieci takie sie rodzą od tych witamin dla ciężarnych i przez to co jemy a jemy np te kurczaki tuczone itp i te różne wędliny nadmuchane.. Ale tu cisza byla Tez juz leze.dobranoc. Ps dla relaksu polecam kolorowanie mandali jedli ktos lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej, moja córka urodziła sie z wagą 3kg ale przed porodem mój lekarz i lekarz w szpitalu wyliczyli wagę większą 3,3 jak dobrze pamiętam. Wszystko dokoła sie zmienia, chyba niewiele jest rzeczy jak kiedyś. Nie chciałabym urodzić 4kilogramowego chłopca. W ogóle mam zamiar od razu karmić mm by moc wrócić jak najszybciej do leków i boje się tego bo myślę ze na mm to dzieci szybko tyją i są takie pulchne i pyzate. Jesli chodzi o plecy to gorzej nie jest. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Musia miałam robione zwykle badanie moczu, bakterie wyszły jakoś ponad 1tys i teraz dostałam skierowanie na posiew moczu. RZsowa co to mm? Lecę do pracy kobitki, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika kiedy idziesz na l4 ? Rzisiwa mój na mm i pulchny nie jest. Nysle ze od tych różnych kaszek dzieci sa takie pulchne. Znam dziecko co na pierś jest urodzilo sie z waga poniżej 3 kg a teraz jest pulchniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Musia myślę że jeszcze półtora miesiąca popracuje, chyba że będę zmęczona i będę się gorzej czuła to wtedy miesiąc Przyznam szczerze że już mi się nie chce za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monika mm to mleko modyfikowane. W ktorym jesteś tyg? Ja na pewno będę do końca kwietnia może do połowy maja, zrobię wypłatę i zus i uciekam. Tez mi sie nie chce juz pracować. Juz nie mogę sie doczekać jak będę chodzić na działkę i odpoczywać pieląc wśród krzewów. Muusia ja tak z własnego przykladu. Moja cztery mce była na piersi a potem butla. I tak jej te policzki urosły bardzo choć teraz jest chuda jak patyk. A kaszki do tej pory wcina. Codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa mój kaszel nie chcial poza sinlaciem ale jego tez juz nie chce . Mój by zarlok na poczatku jak ze szpitala wychodziliśmy to juz po 90 ml jadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZsowa 20 tydzień leci a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam takie pytanie jestem w 19 tygodniu ciąży i od jakiegoś czasu temperatura utrzymuję się powyżej 37C. Nie dawno temu byłam chora. Nie wiem czy powinnam się martwić że to kolejne przeziębienie czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monika ja w 21 +2dni. Termin na 4 sierpnia. Zaraz po świętach mam mieć połówkowe usg. Czy twoje maleństwo też się rusza tak nisko "pod brzuchem". Bo ja tylko tam je czuje. Jeśli chodzi o temperaturę to może dziewczyny pomogą bo ja nigdy nie mierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZsowa dokładnie tak, czuje je na samym dole brzucha. Uwielbiam jak kopie. Usg pokazało że mały jest ułożony posladkami do dołu i dlatego tam czuje kopniecia. Może u Ciebie jest tak samo...ja mam połowkowe na 1 kwietnia. A jak planujesz nazwać swoje maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss jacek
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/rVS7-rzeczy-ktorych-nie-wiecie-o-facetach >>>http://ma0.pl/r/rVS7-rzeczy-ktorych-nie-wiecie-o-facetach >>>http://ma0.pl/r/rVS7-rzeczy-ktorych-nie-wiecie-o-facetach Siedmiu mężczyzn poszukuje w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym niełatwo być prawdziwym facetem i coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety. Filip (Paweł Domagała), sympatyczny roztrzepaniec, właśnie traci pracę, gdy ledwie co poznana Zosia (Aleksandra Hamkało) oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi (Mikołaj Roznerski) zawsze wszystko się udaje – narzeczona (w roli Basi – Alicja Bachleda-Curuś) i własny dom już czekają. Gdyby tylko nie ta panika przed poważnym zobowiązaniem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×