Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Mamarta
No to wpisujcie się do tabelki :) Można modyfikować. ;) Nick Wiek Ciąża Termin porodu Płeć Mamarta 28 3 12.08. nieznana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
oj coś mi się zjechał tekst, może ktoś zrobi to lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Ja chwilowo na poczcie. Mega kolejka. Wpisze sie jak wroce do domu. U mnie tez leci 19 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie jeszcze województwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
----Nick------ Wiek---- Województwo---- Ciąża--- Termin porodu ----Płeć --Mamarta--- 28-------?????????????--------3----------- 12.08. -----------nieznana sierpniowa---31-----------śląskie------------1------------12.08.-------------nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie mi się udało zrobić idealnie prosto:P ----Nick------ Wiek---- Województwo---- Ciąża--- Termin porodu -------Płeć --Mamarta--- 28-------?????????????--------3----------- 12.08. -----------nieznana sierpniowa---31-----------śląskie-------------1-----------12.08.-----------nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
----Nick------ Wiek---- Województwo---- Ciąża--- Termin porodu -------Płeć --Mamarta--- 28-------?????????????--------3----------- 12.08. -----------nieznana sierpniowa---31-----------śląskie-------------1----------- 12.08.-----------nieznana Radosna33---33--------Świętokrzyskie-----3------------13.08------------dziewczynka A moze jeszcze dzieciaki czy juz mamy? Bo u mnie 3 ciaza ale pierwsza pozamaciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Co tak wszystkie dzis wymiotlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna ja po pracy od razu na mieszkanie.tak mnie ten remont wykancza że szok.nie mam czasu czasem w ciągu dnia zajrzeć. A jak wracam to już prosto do kąpieli i do łóżka taka padnieta jestem. Najgorsze ze jeszcze przede mną przeprowadzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny będziecie miały łóżeczka w sypialniach czy dzidziuś będzie w osobnym pokój? Ja mam pokój dla dziecka ale narazie nie robimy bo wstawimy łóżeczko do sypialni, jakość nie wyobrażam sobie żeby takie maleństwo spało w pokoju obok samo, ale może się mylę, doświadczenia w tej kwestii nie mam.wydaje mi się tylko że i tak co chwile trzeba będzie wstawać. Jak będzie troszkę starsze to je przeniesiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Monika_ja bede miec kosz wiklinowy w sypialnia i lozeczko w pokoju dziecka. Dla mnie to super praktyczne rozwiazanie. W koszu syn spal do konca 2 miesiaca. Do lozeczka go kladlam na drzemki i do pierwszego karmienia wieczorem. Potem go bralam do kosza kolo nas. Jak skonczyl 2 miesiace odpalilam nianie elektroniczna i juz spal caly czas u siebie spal. Jakiś tydzien uczylismy go usypiac samemu w lozeczku i kolejny, zeby spal dalej po nocnym karmieniu. Akurat moj synek uwielbia usypiac jak jest cicho i ciemno. W nocy gorzej spal jak bylismy w jednym pokoju. Szum koldry nawet go budzil. W swoim pokoju zawsze szybciej usypial i spokojniej spal. Super mi pomogla ksiazka Jezyk Niemowlat Tracy Hogg tam rozne metody sa opisane. Dzieci lubia jak wszystko jest poukladane. Niby czlowiek uwiazany ciagle o tygh samych godzinach kąpac i klasc dziecko spac, ale to procentuje i potem dziecko samo w ten rytm wchodzi. Do dzis w sumie nie mam problemu z usypianiem syna, jedzeniem, kapaniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Monika do tabelki sie wpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
uswiadomilas mi radosna ze moze jednak powinnam miec ten pokoik gotowy na sierpien :) wpisuje się do tabeli ps moim zdaniem to wojewodztwo to do niczego nam niepotrzebne ----Nick------ Wiek---- Województwo---- Ciąża--- Termin porodu -------Płeć --Mamarta--- 28-------?????????????--------3----------- 12.08. -----------nieznana sierpniowa---31-----------śląskie-------------1-------- --- 12.08.-----------nieznana Radosna33---33--------Świętokrzyskie-----3------------1 3.08------------dziewczynka monika900---25--------dolnoslaskie-----1------------11.08------------nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej dziewczyny Co tu taka cisza? Ja wstalam z rana a tu zima za oknem. Syn ma kipe i zaczyna pokaslywac wiec zostale ze mna. W nocy znowu jakies koszmary mi sie snily. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
No znowu sie zawiesilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Ale sie zblokowalo... Widze, ze ktos pisal w watku ale strona sie nie wyswietla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
U mnie też zima a okna mąż miał mi dziś umyć no i zrezygnowaliśmy. Mała coś pokasłuje. Dwójka jej górna idzie i dodatkowo to przeziębienie zrobiło mi z dziecka potworka marudę. W nocy ciągle się budzi i tym samym ja nie spałam już drugą noc z rzędu. Co do łóżeczka to córka początkowo spała w wózku a jak miała 2,5 miesiąca to przenieśliśmy ją do łóżeczka ale w naszej sypialni. Do tej pory śpi u nas bo też nie wyobrażam sobie latać po kila razy do osobnego pokoju. Drugie też będzie spało u nas do casu aż będzie noce przesypiać z max jednym budzeniem. Na szczęście mamy dużą sypialnie i to jest możliwe. Zaraz zbieram się na wykłady. Wcale mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny, zrobilam dzis badania i mam hemoglobine ponizej normy, nie duzo, ale jednak. W czwartek powiem o tym lekarce to moze mi cos przepisze, bo ponac zelazo z jedzenia jest jedynie wchlanialne w 10%. A jak u Was z hemoglobina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Monika_polecam picie koktajki z natki pieteuszki. U mnie pomaga. Zelazo sie przyswaja jak spozywasz je razem w wit c a w pietruszcze masz i zelazo i wit c duzo wiec super sie wchlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
cos jeszcze dodajesz do tej pietruszki? jak Wam leci wieczor? ja sie wlasnie poklocilam z M i jakos tak kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Monika_banan lub gruszka, kiwi, natka pietruszki taka postawa. Ja jeszcze dodaje sok z pomaranczy wyciskany i olej lniany, palke selera naciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Hej. My dzis z m sprzatalismy w piwnicy bo nie bylo gdzie nogi postawic! A mon m 2 lata sie zbieral do tego:D. Potdm jeszcze troche porzadkowalismy w mieszkaniu. Moj maly spal dzis do 8:40 my tez i juz w dzien drzemki nie mial ale mimo to ciezko mu bylo usnac i dop po 20 odlecial! Musze zrobic obciazenie glukoza i chyba jutro sie wybiore na to i mocz tez sobid zbadam. Do lekarza pohde z koncem zwolnienia czyli pod koniec marca. Jutro jeszcze ide do fryz w koncu sie obciac bo od 2 miesiecy juz nie bylam i strasznie zaroslam. Jeszcze jytro tescia imeniny i ne wiem co mu kupic poza alkoholem bo to odpada. Moz macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie by było wiedzieć ile was jest z mojej okolicy może udałoby się spotkać i pogadać troszkę face to face?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Muuusia i Agnieszka wskakujcie do tabelki :) Muusia_ juz robisz glukoze z obciazniem? Mnie lekarz mowi, ze po 24tyg sie robi. Mam wrazenie, ze brzuch mi rosnie w oczach. Z dnia na dzien jest wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisze sie w tabelkę ale jak odpalę tablet. Ja kupiłam sobie jedna sukienkę na wiosne/lato na allegro tez tania byla. Juz robię obciążenie glukoza bo sa nowe standardy jakies i jak jest sie w grupie podwyższonego ryzyka to robi sie dwa razy. Co do łóżeczka to nasz ciągle ma je w naszej wąskiej sypialni przy naszym lozku i czesesto konczy sie to tak jak teraz ze spi z nami i jest nie za wygodnie. Musimy go w końcu przeprowadzić ale Nie wiem czy to jego łóżeczko przerabiać na lozko czy kupic mu nowe a jak tak to jakie? Z Ikei czy takie ala samochód co jest bardzo niskie jakby bezpośrednio materac byl na podłodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do brzucha to mam juz chyba taki jak w 6 tym m-c****erwszej ciąży? Wg om to 18 tc . Zobaczymy co teraz na usg wyjdzie bo według nego za każdym razem pokazuje do prxodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy kupowalyscie kiedys koldre w lidlu? Gdzie kupujecie takie rzeczy? Tesciowa sie uparla i chce nam kupic wieksza koldre! Najpierw misla kupic na rynku ale tam nie może spotkać i stwierdzila ze w lidlu kupi bo maja bc w promocji! Boje się ze to z Lidka to badziew bedzie! Poza tym nie wiem i nie rozumie. Z jakiej okazji ta koldre tak chce nam wcisnąć! Tz ja chce wieksza koldre ale chyba poszukam na necie z tej firmy co juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej dziewczyny :) A ja dzis dostalam od moich chlopakow sniadanie do lozka. Co tam, ze o 6:05. Synek na to wpadl. Kochany mamusi :) Co do ciuchów to nie warto w ciazy inwestowac, a ze swoich sprzed ciazy to nosze tylko to co sie nie rozciaga lub jak rozciagliwe to takie co wiem, ze wywale np. Koszulki po poprzedniej ciazy wszystkie do wywalenia (mimo ze wydawaly mi sie elastyczne) bo tak sie rozciagnely w miejscu gdzie brzuch. Ja poza ta sukienka kupilam jeszcze jeansy ciazowe w h&m, bo w normalnych bylo mi juz niewygodnie, no i biustonosze, bo balony mam na maksa. Tak to jedynie na butach nie oszczedzam :) beda na po ciazy. Muusia_my po malutkim lozeczku kupilismy troche wieksze w ikea gdzies jak maly mial 2 latka. http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/spr/39887442/ Lubie rzeczy uniwesalne a to lozeczko i dla chlopaka i potem moze byc dla dziewczynki. Teraz wymienilismy synkowi lozko na troche wieksze, bo chcialam miec tez miejsce do przechowywania pod lozkiem na takie http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/art/00228705/ Podziwiam Was z tym spaniem z dziecmi. Ja tego nigdy nie umialam. Wstawalam jeszcze bardziej zmeczona niz wstajac do dziecka. Zamiast spac to myslisz, zeby dziecka nie przygniesc. Zreszta synek spal nam od 8tyg w drugim pokoju, wstawal max raz w nocy i spal do 6 rano. Ale to naprawde kwestia nauki takiego spania. Do tego 80% smierci lozeczkowej u dzieci jest w lozku rodzicow, wiec dodatkowo mnie to motywowalo, zeby malego uczyc spac u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×