Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Ja z tych majtek nie korzystałam bo mi.nie wygodnie bylo bo o szef sie ocieraly po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja nie mam zielonego pojecia jakie kosmetyki brac, myslalam ze do szpitala dla dziecka w ogole nie trzeba okolo 10 lipca mam sie spotkac z polozona to sie jej podpytam moja kuzynka rodzila w innym miescie to nawet ciuszkow nie musiala miec bo szpital dawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
U mnie praży. Deszcz może jakiś w nocy popada dopiero. Z kosmetyków biorę bepanten i dla malca tyle, chusteczki nawilżane, pampersy i ze trzy pieluchy tetrowe, ciuszki na wyjście, resztę daje szpital. Pieluszki tetrowe też dają ale przy pierwszym dziecku i jej ulewaniu dowoził mi je mąż bo szybko się brudziły i potrzebowałam więcej. Wymazu jeszcze nie miałam może w poniedziałek mi pobierze. Od dwóch dni boli mnie kość ogonowa, aż siedzieć ciężko. Wczoraj obudził mnie skurcz. Aż się wystraszyłam ale na jednym się skończyło. Wciąż brakuje mi kilku rzeczy. Jestem już zmęczona ciążą, czasem chciałabym już urodzić a czasem szkoda mi że jeszcze tylko 5 tygodni zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćedytkasynek1808
ja pierwszy poród miałam sn i nikt mi nie powiedział że takie można mieć. a tak to chodziłam jak japonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta u mnie w szpitalu niby te majtki zakazane. Aga mamy podobnie. Mecz oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia ja oglądam. Szkoda ze ta druga bramka wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Oczywiście dalsza część posta mi zjadło. Wam też zjada część posta czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ten wymaz to GBS, Ja wczoraj odebrałam wyniki mam dobre. Teraz zaczynam chodzić co tydzień. Mała waży 2,700 pół kilo przybrała przez 2 tygodnie. Kurcze chyba zaczyna do mnie docierać że niedługo rodzę zaczynam się stresować. U nas do szpitala trzeba tylko koszule do porodu może być taka której nie będzie żal wrzucić, później jakąś na zmianę. Podkłady poporodowe można majtki siateczkowe albo bawełniane (ważne żeby nie były za ciasne jedne i drugie)Można te podkłady na łóżko ale nie trzeba. Oczywiście ręcznik,klapki pod prysznic ja biorę jeszcze wodę niegazowaną, kosmetyki dla siebie, ładowarkę! (musze mieć kontakt z mężem ;-) i parę innych rzeczy. A jeżeli chodzi o dziecko to jeszcze nie wiem,była tylko pani ginekolog na oddziale a ja juz wychodziłam do domku (ostatnia wizyta w szpitalu). Na pewno pampersy trzeba mieć swoje. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. od samego rana czuje jakies dziwne klucie w pochwie i czuje synka bardzo nisko wczoraj skonczylam 33 tydzien. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję ci Agnieszko niedawno przechodziłam to samo, okropnie bolała mnie kość ogonowa. Choć muszę się przyznać że później okazało się że to nie dziecko uciska na nerw tylko zrobi mi się czyrak. Myślałam że oszaleje z bólu!!! Normalnie płakałam bo nic nie pomagało lód masaż nic! Leków nie można zażywać dla dobra dziecka a tu ani siedzieć ani leżeć. Dramat. Niestety nie wiadomo skąd to dziadostwo się przyplątało (nigdy w życiu nie miałam) jest prawdopodobieństwo że to przez to że usiadłam na 5 minut na murku (później poszłam po koc). Teraz będę robić badania krwi bo może być tak że jest bakteria w organizmie i może się dziecko zarazić. :-( Także obserwuj się czy nic tam ci się nie robi choćby mała ,, kulka" Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Edytka Ja jestem w 36 t i tez tak czuję nisko dziecko (w 33 tez tak miałam) czasami za nisko ;-) Wczoraj byłam u lekarza i mówiła że to normalne. Choć kłócia nie miałam. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta byc moze skrocika ci sie szyjka. Ja na twoim miejscu zadzwonikabym do lek prowaszacego i o tym powiedziaka moze kaze ci przyjsc i zbada cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja takich objawów nie mam choc szyjka jest skrócona. Natomiast czuje na samym dole jak mały kreci głowka i jest to malo przyjemne. Wzięłam sie za prasowanie ciuszków. Narazie wypralam dwa razy białe rzeczy. Uprasowalam kilka bodziakow przed wiatrakiem i koniec nie dam rady. Poza tym nadal nie mam gdzie tego schować. Komoda ma co prawda 4 szuflady ale bardzo niskie i 3 bodziaki złożyłam i więcej w kupkę nie wejdzie. A mój mąż sie nie piekli by jechac i cos kupic. Przeglądałam wyniki badan z pierwszej ciąży i nie mam nigdzie żadnych wymazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaa86
Cześć dziewczyny. Czytam Was już od dłuższego czasu :-) jestem w 35 tygodniu ciąży. Dziecko z usg dwa tygodnie starsze. Termin na 4 sierpnia ale coś czuje ze będzie wcześniej. Tez 6 lipca mam mieć pobierany ten wymaz. Jak znosicie te drakonskie upały? Ja juz nie śpię którąś noc z kolei nawet wiatrak nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizytę mam dopiero na 14 lipca. u mnie jest początek 34 tygodnia i tak jak u ciebie dziecko jest starsze o w tygodnie edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
witajcie kochane, ja wlasnie wrocilam od lekarza i odpoczywam,objadam sie miska czeresni i malin u mnie to 35 tydzien, maly wazy 2270. Najlepsze ze juz na drugiej wizycie termin z usg i miesiaczki pokrywa się co do dnia - 11 sierpnia. Ale za to maly polozyl sie glowa do gory, a jeszcze dwa tygodnie temu byl w prawidlowej pozycji. Moja lekarka twierdzi ze juz sie raczej nie obroci, ale nie wierze jej w tej kwesti bo juz mi raz tak mowila a od tego momentu dziecko kilka razy zmienilo pozycje. W jakich pozycjach sa Wasze maluszki? wiecie moze do ktorego tygodnia dziecko ma jeszcze miejsce zeby sie obrocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaa86
U mnie synek jest wiekszy-wplyw cukrzycy ciazowej. Dodatkowo jade na hormonach TSH podwyzszone :-( ostatnio w ogóle nie mam siły zbieram się z praniem, prasowaniem, pakowaniem do szpitala ale brakuje mi sił. Zastanawiam sie co zabrać do szpitala dla dziecka. Pierwszego syna rodziłam w październiku. Czy wystarcza same body czy brać tez pajacyki i spiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaa86
Wydaje mi się że Twoje dzieciątko może jeszcze obrócić się główka do dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaa86
Babyonline fajna stronka. Można dowiedzieć się wielu fajnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Monika ja z poprzednim na ostatnim usg miałam do głową w górę. To musiałbym 36 tc. Lekarz od razu na cc mnie skierował ale inne wskazania tez były po czy juz do porodu usg nie mialam a w czasie cc niespodzianka dziecko głową do dołu było. Kurcze ja tam też czasami cis poczuje coś strzyka czy poczuje go nisko ale jakoś nie przejmuję się. Myślę że teraz już wszystko może się zdarzyc. Dziecko jest duże i uciska nas z każdej strony. Wczoraj na meczu tak mnie skopal ze mislam dość ha ha. Pomyłam drzwi, zrobiłam obiad. Posprzątalam w szafie. W przyszłym tyg ma być chłodniej to jeszcze te okna. Śpię dobrze w sypialni 24c okno otwarte. Wkurzam się za te nasze szpitale każą wszystko brać bo im szkoda kasy ehhh O Wymaz ie pierwsze słyszę ale to chyba tylko do sn. Zdrówka dziewczyny juz niedługo ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że możesz wziąć body i spiochy no i oczywiście niedrapki edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja usg miałam już dawno bo w 27 tyg i pomiarów wychodziło 29 tydzień. a też mam problemy z tarczyca tylko że u mnie nadczynnosc edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaa86
U mnie też nadczynność. USG miałam podobnie. Pierwsze ktg mialam tydzień temu kolejne 6.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaką wagę miało twoj dzidzius bo mój 1300 edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaa86
Wiesz co musiałabym zerknąć na to usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam usg na każdej wizycie.Czyli do wczoraj co dwa tygodnie a od przyszłego czwartku będę mieć co tydzień. Mała główka w dół jest skierowana. Dziś wyjątkowa aktywna Ja mam spakowane body krótki rękaw, pół śpiochy, niedrapki, czapeczki, skarpetki (gdybym jednak pół śpiochów nie zakładała) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×