Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Mnie boli cale podbrzusze i nie wiem czy nie bede musiala wstac po przeciwbolowy. U mnie pewnie sie rozkreci.... to do rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaaaa111
Anka i jak robilas test? :) Szelma wydaje mi sie, ze jescze za wcześnie aby cokolwiek zobaczyć. Koleżanka poszła w 5 Tyg i 5 dniu i widać było sam pęcherzyk na dodatek bez ciałka żółtego i lekarz stwierdził ze nic z tego nie bedzie a dwa dni potem zobaczyła serduszko :) także spokojnie poczekaj do następnej wizyty :) ja jestem umówiona dopiero na 11 grudnia ale moze nawet dobrze ze tak późno bo bedzie wszystko widać juz :) ostatni okres miałam 27.10 i termin porodu wychodzi mi na 2 sierpnia :) mam juz synka w lutym kończy 2 lata, to moja druga ciąża mam 26 lat ;) aplikacje tez mam ale inna bo niestety do iPhonów zawsze sa inne i gorsze :p no trudno ale pokazuje mi ze 5 tydzień a dziecko jest wielkości zielonego groszku :) z objawów to póki co duuuuze piersi i kilka niebieskich żyłek pojawiło sie. Innych objawów nie mam jeszcze :) a jak u was? Boli podbrzusze? Mdłości juz sa? :) trzymam kciuki za wszystkie testujące!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test negatywny a śluz robi sie bardziej czerwony niz wczoraj. Takze nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick________wiek______cykl_____termin @ KasiekKk00___25________1_______29.11 Madeleine23__23________5_______01.12 Agaaa133___25__________4______03.12 PRZYSZLE MAMY nick_______wiek____ktora ciaza_____termin porodu Airina______23_______1____________ 29.07.2016 Janka55____22_______1____________03.08.2016 Szelma De___28______2____________09.08.2016 Justa225____24_______2____________02.08.2016 ja się jeszcze przeniosłam, bo jeszcze jestem starająca, za bardzo się pośpieszyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Ewelinaaaaaa111 - dzieki za słowa otuchy, każdy kolejny przykład kobiet , które miały jak ja, lub podobnie , sprawiają, że mocniej wierze w to , ze tym razem musi sie udać i następnym razem zobaczę juz ba usg coś więcej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szelma nie ma się co denerwować. :) Ja w drugiej ciąży poszłam do lekarza w 6 tygodniu, bo zależało mi na potwierdzeniu ciąży bo miałam jechać na spływ pontonami, i lekarka musiała się nieźle nagimnastykować by znaleźć pęcherzyk. Ale nic poza tym. W 8 tygodniu dopiero zobaczyłam serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaAa11- ja tez mam iPhone i moge pobrać tA aplikacje bez problemu :) ja dxiewczyny mam dzis wizytę i stresik lekki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaa1111
Airina a co dokładnie wpisujesz ? Bo ja nie mogłam znaleźć tej aplikacji. Anka trudno nowy cykl nowe szanse!! Powodzenia :) szelma de jestes z Niemiec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Część z rana. Dzis ten sądny dzień dla wielu z nas. W końcu doczekaliśmy sie 26.... Anka Przykro mi. Trzymamy kciuki za kolejny cykl. Ewelina a ty juz po testowaniu? Bo nie pamiętam :( A do mię dzis przyjedzie siostra z swoim siedmiomiesięcznym synkiem. Moim.chrześniakiem. I tak bardzo uwielbiam sie nim zajmować ale on wazy prawie 10 kg . Jak myślicie nie powinnam juz go brać na ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinaaa wpisałam nazwę "happy baby " i tam potem wyskoczyło ciąża i przygotowania od razu , spróbuj :) Justa myśle ze raczej nie powinnaś go nosić , lepiej dmuchać na zimne :) pobaw sie z nim na kocyku :P ja dzis wizyta ale stres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
nick____wiek____cykl_____termin @ KasiekKk00___25____1______29.11 Madeleine23__23____5______01.12 Agaaa133___25______4______03.12 PRZYSZLE MAMY nick___wiek_ktoraciaza__termin porodu Airina____23___1____ 29.07.2016 Janka55__22__1______03.08.2016 SzelmaDe__28___2___09.08.2016 Justa225___25__2___01.08.2016 Dziewczyny poprawiłam swoje dane w tabelce bo teraz spojrzałam ze zły wiek napisałam :D ciągle wydaje mi się ze mam 24 :D i zmieniłam termin porodu według aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina Będę myślami z Toba:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochana :* moze to za wczesnie jeszcze ale to pójdę najwyżej za tydz znow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Szelma de Masz juz wynik bety? Airina A ty betę badałaś? Nie pamiętam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa możesz możesz brać :) Pamiętam jak byłam w drugiej ciąży, i pytałam się, czy mogę brać wtedy moją 2 i pół latkę na ręce, to lekarka mi powiedziała, że jak najbardziej. Potem dopiero jak szyjka mi się skracała to miałam zakaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Tymotyl Wyczytałam ze maksymalnie 5 kg. Juz sama nie wiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa badałam tydz temu jak test zrobiłam i wyszła 337 :) wczoraj powtórzyłam i progesteron tez badałam bo bardzo ważny ! Ale to wynik odbiore dopiero jak bd w przychodni bo robiłam badania tam gdzie do lekarza chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zola24
nick____wiek____cykl_____termin @ KasiekKk00___25____1______29.11 Madeleine23__23____5______01.12 Agaaa133___25______4______03.12 Zola24___24____2____07.12 PRZYSZLE MAMY nick___wiek_ktoraciaza__termin porodu Airina____23___1____ 29.07.2016 Janka55__22__1______03.08.2016 SzelmaDe__28___2___09.08.2016 Justa225___25__2___01.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1981
Ewelina a kiedy testowalas? U mnie tez ostatnia @ byla 27 .11 i termin tez na 2.08 ocYwisciw o ile jestem w ciazy, test chce robic po weekendzie. Mam mieszane uczucia bo czasem boli mnie brzuch jak na @ a czasami nie boli wogole. A masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaa1111
Ja testowałam równo tydzień temu była bardzo blada kreska, powtórzyłam wiec 2 dni pózniej w sobotę i piękna krecha. Cykle mam 25-27 dniowe. Tez chce dziś progesteron zbadać i na dodatek tsh bo sa bardzo ważne zeby utrzymać ciąże. Airina oby juz cos było widać na wizycie :) z dźwiganiem to ja jestem ostrożna, niestety czasem muszę podnieść mojego syna a on ok 13 kg wazy :/ nie powinno sie dźwigać więcej niz 5 kg ponoć. Ale każda kobieta jest inna jedna dźwiga i nic sie nie dzieje a u drugiej jakieś komplikacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaaa1111
A z objawów spuchnięte wręcz piersi heh kilka niebieskich żyłek jeszcze na nich sie pojawiło. I dość dużo śluzu gęstego :/ mdłości na razie nie mam . Gościu powinnaś juz testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Ewelina A bylas juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1981
Moze i powinnam juz testowac ale mamy w gosciach tesciowa posiedzi u nas do poniedzialku , wiec we wtorek chce testowac bo nie chcemy jeszcze nikomu mowic przez pierwszy miesiac, a tak to nie wytrzymam i sie pochwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurbanu
nick________wiek______cykl_____termin @ KasiekKk00___25________1_______29.11 Madeleine23__23________5_______01.12 Agaaa133___25__________4______03.12 Nurbanu______25_______2_______04,12 PRZYSZLE MAMY nick_______wiek____ktora ciaza_____termin porodu Airina______23_______1____________ 29.07.2016 Janka55____22_______1____________03.08.2016 Szelma De___28______2____________09.08.2016 Justa225____24_______2____________02.08.2016 ja się jeszcze przeniosłam, bo jeszcze jestem starająca, za bardzo się pośpieszyłam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tsh jest w normie bo tez ostatnio badałam mam 1,4 ale biore euthyrox 50 na tarczyce. Dam znać wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Nie dodała sie mi chyba moja ostatnia wiadomość .. Mam kiepski internet w tym momencie . Justa225 - o wyniki bety dzwonię po 15. Jest stres... Ewelinaaaaaa111 - tak mieszkam w Niemczech :) Kurde, dziewczyny, ja dostałam progesteron dopochwowo, jestem po dwóch aplikacjach. Teraz tak myśle , moje ostatnie badanie tego hormonu było przed ponad pół roku, albo i więcej. Nie wiem czy przed przyjmowaniem tego leku , nie powinnam moze skontrolować poziomu progest. ? Moi lekarze sa tacy, hm dziwni, wszystko człowiek musi od nich wyciągać , pytać , prosić , sami od siebie jakoś nic ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 124
Witam. Jestem nowa okres spóźnia mi się 3 dzień robiłam test, ale wyszedł negatywny. Robiłam go o 5 rano nie zerknęłam pod światło dopiero później zobaczyłam do okna i ujrzałam cień drugiej kreski nie wiem co o tym myśleć, ponieważ to bylo po paru godzinach, a okresu dalej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 124- najlepiej powtorz test z czułością 10. Możesz go zrobic o dowolnej porze dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 124
Wlasnie chyba tak zrobię chciałam taki kupic ale w tej aptece co kupowałam byl tylko z czułością 25 niestety, a następny dopiero będę mogla kupic w sobotę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki ja mam jeszcze nadzieje do @ niby dwa dni a mnie teraz caly czas piersi bola masakra moze jednak sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×