Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość
Szelma De dostałaś progesteron z powodu jakiś niepokojących objawów? Ja brałam go w ciąży bo plamilam i też nie robili żadnych badań. Cholera , jestem strasznie chora. Moje dziecko też chore. Dodatkowo boli mnie podbrzusze. Wiem, że sobie wkręcam i pewnie za tydzień przeżyje rozczarowanie :(. Nie chcę, żeby mój mąż zmienił zdanie. Wcześniej twierdził, że chce mieć jedynaka, ale jak dostał awans to się mu pozmieniało :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelma De
Gość 15:49 - dostałam, bo ostatnia ciąże poroniłam w 12 tygodniu. Justa225 - moja wartość hcg to 1107 , pani przez telefon potwierdziła , że to piąty tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Siostra pojechała. Powiedziałam jej o pozytywnym teście. Ucieszyła się i nie kazała nosić mi małego. Powiedziała ze mam o siebie dbać. Wie i jak mi ulżyło. Musiałam sie z kimś podzielić ta informacja. Szelma de Czytałam kiedys ze zarodek pojawia sie przy większej becie. Także sie nie martw na kolejnej wizycie zobaczysz swoje maleństwo. :) Gość 124 Witaj. Jestem tego samego zdania co Airina. Powtórz test. Najlepiej 10. Dostaniesz je w marketach. Agatka Dobrze ze myślisz pozytywnie :) ktos juz wcześniej pisal ze póki nie ma @ jest nadzieja. Airina Jak samopoczucie przed wizyta. Jeszcze dwie godziny. Czekam z niecierpliwością na dobre wieści :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka 32- tak mi przykro ! Ale nie trać nadzieji na następny cykl !! Musi sie udać :* Szalma de- no to super beta , cieszę sie :) ciekawe jak moja :P u nas niestety takich informacji przez tel nie udzielają :/ Justa- ah stresik jest .. Dobrze ze maz mnie tam zawiezie to sama nie muszę w taka pogodę jechac. Jestem tez ciekawa wyniku progesteronu i ogólnie opini lekarza jeszcze troche i sie dowiem :) a jak u Ciebie samopoczucie ? Kiedy masz wizytę ?? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
Szelma to z gościa pisałam ja. Nie martw się, progesteron na pewno nie zaszkodzi. Anka_32 przykro mi, trzymam kciuki za kolejne podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Anka Przykro mi. Badz dobrej myśli na kolejny cykl. Powodzenia :) Airina Chce wybrac sie do lekarza w środę. To będzie 6 tydzień takze może cos juz ujrzymy. Dzis czuje sie w miare dobrze. Niestety nie poleżałam jak siostra byla wiec troche jestem zmęczona. Mdłości sie dzis również pojawiły . Tym razem popołudniowe :) a ty jak sie czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co powiem Ci ze dobrze sie czuje :P jestem bardziej senna ale ogólnie to śpioszek ze mnie. Mdłości miewam ale minmalne szybko przechodzą , lekko piersi bolą a tak póki co to nie mam innych objawów. Mam nadzieje ze to nie jest zły znak :P fajnie ze podzielilas sie wiadomością z siostra , ja mojej przyjaciółce tez powiedziałam no i rodzice tez wiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Ja tez chciałabym.powiedziec rodzica ale póki nie będę pewna na 100% wstrzymam sie. Nie chce żeby się martwili. Bardzo przeżyli moje poronienie. Poprosiłam sioste żeby nic nikomu nie.mówiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Anka, przykro mi-powodzenia w nastepnym cyklu! Cos czuje ze i na dniach ja bede sie z Wami tak zegnala...no ale dopoki @ nie ma, jest nadzieja-jeszcze 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 124
Justa225 kupie test w sobotę oczywiście jeśli do tej pory nie dostane okresu, ale jak narazie brzuch mnie pobolewa nie cały czas tylko tak kilka razy dziennie, mdli mnie bardziej wieczorem i w nocy, piersi nie bola tylko przedwczoraj mocno kuly jakby igle wbijać no i lekko urosły nie wiem na co sie nastawiać sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co siedzę w kolejce dziewczyny , ale wyniki mam ;) progesteron 33,67 norma od 11 do 90 wiec ok a beta 8492.6 kurde nie za wysoka ? Mam tendencje do bliźniaków hehe moze to bliźniaki bedą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
Arina może być tak, że bliźniaki. W pierwszej (a właściwie w drugiej) ciąży bardzo chciałam bliźnięta. Teraz jak mam już jedno dziecko mój entuzjazm nie byłby zbyt duży :p. Dowiesz się co i jak na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina Trzymam kciuki i denerwuje sie jakbym to ja zaraz miała wizytę :D a beta ok :) Wazne ze rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina również trzymam kciuki..;) Szelma De gratulacje super wiadomość...Justa ja jednak myśle ze się udało.jesli tak to wszystkim chce powiedzieć około 3miesiąca wtedy się wszystkim pochwaliłam od razu i szczęście trwało tylko 9 tygodni;( teraz będę 100 razy ostrożniejsza;) Anka 32 jeśli mi się nie udało to spotkamy się we wrześniowych mamach;)KasiekKk00 czekamy razem z niecierpliwością;)jakie masz objawy? Gość 124 na kiedy masz termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
Agatka wcale się nie dziwkę, że nie chcesz wcześnie mówić jak coś. Ja pierwszą ciążę straciłam w 9 tc i bardzo to przeżyłam, jak już po ponad roku udało mi się zajść w kolejną to musiałam na siebie bardzo uważać. Wiedziała tylko moja mama. Niestety moja teściowa się dowiedziała i to od mojego ginekologa (są koleżankami), byłam strasznie zła, bo ona to wszystkim rozgadała, a ja bałam się powtórki, miałam plamienia i nawet byłam kilka dni w szpitalu. Anka_32 ja myślę, że następnym razem na pewno Ci się uda ! Jeśli teraz nie wyjdzie to ja będę próbować przez 2 kolejne cykle, a potem przerwa, bo nie chcę rodzić zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 124
23 wiec juz 3 dni po i dalej nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nurbanu na twoim miejscu zrobiłabym awanture pani ginekolog w końcu obowiązuje ja tajemnica lekarska nie zyczyłas sobie żeby te wiadomość rozpowiadać.. gość 124 no to chyba test już powinien pokazac prawde a robilas bete nie czytałam wszystkich postów wpadam tu jak mam chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1981
Nie wytrzymalam i zrobilam test i oczywiscie piekna ciaza, czyli termin na 2.08 jestem w szoku ze tak szybko sie udalo, w drugim podejsciu, obdzwonilam juz rodzinke i kolezanki, wszyscy sie ciesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 124
No właśnie tez myślałam, ze cos pokaze test a jak dzis robiłam rano o 5 to wydawało mi sie ze nic nie i odłożyłam go później znowu zerknęłam po jakimś czasie i zobaczyłam cień tej drugiej kreski pod światłem. Mam 30 dniowe cykle nie wiem kiedy dokladnie wystąpiła owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
Agatka nie chciałam robić teściowej problemów, bo pracują w jednym szpitalu, ale zmieniłam lekarza prowadzącego :/. Gość1989 moje serdeczne gratulacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
gość1981 Gratulacje :) gość 124 Naprawde nie dasz rady kupic jutro testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nurbanu czemu nie chcesz rodzić w zimię? Dwa porody miałam w zimie, jeden w styczniu, drugi w lutym, i bardzo byłam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emili2016
Jestem nowa dzis byłam u lekarza kazal przyjsc za dwa tygodnie gdyz widzi cos ale nie do konca jest pewny ze to ciaza 4 tydzien jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia1986
Arina pewnie świętuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Agatka1406 a kiedy powinnas dostac okres? Ja w niedziele, korci mnie do testu ;) a moje objawy to bol brzucha jak na @ ale wlasnie mam obawy ze wlasnie dostane bonteraz juz tak brzuch inaczej zaczal mnie bolec, tak jak przed sama @... A z cyckami to przed pierwsza ciaza mialam tak ze zawsze przed okresem mnie bolaly i na poczatku ciazy tez. A po karmieniu (dlugo karmilam) zrobily sie flaki i przed okresem wcale mnie nie bola (tlumacze to ze juz nie mam takiego czucia w nich ;) ) i teraz tez nie bola wiec nie wiem...mam nadzieje ze @ nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1981 gratulacje !!;) Kochane a wiec tak ciąża potwierdzona :)ale na razie wczesny etap jutro bd 5 tydzień dokładnie ale najwazniejsze zs pęcherzyk nie jest pusty:) tworzy sie echo bo lekarz mówił ze tam cos widzi ale za 2 tyg mam przyjść to pewnie bd widać juz serduszko :) póki co wszystko dobrze na tym etapie! Trzeba poczekać do 10.12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymotyl - a jakoś tak ze względów praktycznych, ja rodzilam w lipcu i nie musiałam kupować zimowych kurtek, od razu po wyjściu ze szpitala mogliśmy wyjść na spacer, było gorąco, więc nie musiałam się zastanawiać czy małej nie jest zimno. I Koziorożec to mój wrogi znak zodiaku hahahahahaha :D. Emili 2016 - spokojnie, to normalne, że na tym etapie jeszcze niewiele widać. Nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek ja powinnam miec w sobote..od paru dni pobolewa mnie brzuch z przerwami czasami jest tak mocny ze mysle ze za chwile dostane @ w dodatku piersi non stop a teraz jeszcze mi nie dobrze caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×