Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Justa225
nick_______wiek____ktora ciaza_____termin porodu Airina______23_______1____________ 29.07.2016 Janka55____22_______1____________03.08.2016 Szelma De___28______2____________09.08.2016 Justa225____24_______2____________02.08.2016 Agaaa133___25_______1___________ ? Dziewczyny wpisujcie się do tabelki usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
STARAJACE SIE nick________wiek______cykl_____termin @ KasiekKk00___25________1_______29.11 PRZYSZLE MAMY nick_______wiek____ktora ciaza_____termin porodu Airina______23_______1____________ 29.07.2016 Janka55____22_______1____________03.08.2016 Szelma De___28______2____________09.08.2016 Justa225____24_______2____________02.08.2016 Agaaa133___25_______1___________ ? Dodalam tabelke dla reszty dziewczyn, uzupelniac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na koniec marca. Doczekac się nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine23
STARAJACE SIE nick________wiek______cykl_____termin @ KasiekKk00___25________1_______29.11 Madeleine23__23________5_______01.12 PRZYSZLE MAMY nick_______wiek____ktora ciaza_____termin porodu Airina______23_______1____________ 29.07.2016 Janka55____22_______1____________03.08.2016 Szelma De___28______2____________09.08.2016 Justa225____24_______2____________02.08.2016 Agaaa133___25_______1___________ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE nick________wiek______cykl_____termin @ Agatka 1406 25 4 28.11 KasiekKk00___25________1_______29.11 PRZYSZLE MAMY nick_______wiek____ktora ciaza_____termin porodu Airina______23_______1____________ 29.07.2016 Janka55____22_______1____________03.08.2016 Szelma De___28______2____________09.08.2016 Justa225____24_______2____________02.08.2016 Agaaa133___25_______1___________ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
STARAJACE SIE nick________wiek______cykl_____termin @ KasiekKk00___25________1_______29.11 PRZYSZLE MAMY nick_______wiek____ktora ciaza_____termin porodu Airina______23_______1____________ 29.07.2016 Janka55____22_______1____________03.08.2016 Szelma De___28______2____________09.08.2016 Justa225____24_______2____________02.08.2016 Agaaa133___25_______1___________ ? Nurbanu ______25______2__________? Dodalam tabelke dla reszty dziewczyn, uzupelniac! usmiech.gif Mam nadzieję, że mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Ale mnie piersi bola :/ :) mam takie wrażenie jakby mi ktos od środka piersi chcial przebić igla przez sutek na zewnątrz. Rozumiecie? :) i dzis pojawiły sie pierwsi mdłości. Co prawda wieczorne nie poranne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Nurbanu Oczywiście za tak. :) kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
Za tydzień, 6 dni temu miałam owulację. Mam nadzieję, że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Nurbanu Trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja miałam popołudniowo-wieczorne zaczynały sie ok 17 i trwały ok 3 godziny :) ginka twierdzi, że poranne mdłości to mit i tak samo dużo kobiet ma poranne jak i wieczorne mdłości. xxxx wiecie co ja mam 33 lata i tylko raz nie bolały piersi.... ale tak mnie bolały ze wchodzac do domu rozbierałam sie łącznie ze stanikiem i leżałam chyba z 2 godziny na plecach z goła górą :) mąż wszedł do sypialni i zapytał czy długo juz czekam bo wystarczyło zadzwonić a on by przyjechał hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to od 3 dni strasznie bolą mięśnie aż biore magnez bo spać nie moge. Chyba wypłukuje sobie magnez kawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Ja od 2 dni nie piłam kawy... Ale.pewnie przyjdzie chwila ze się napije. Zawsze piłam dwie. Pierwsza o 12 i druga między 16a17 . I tak codziennie. A co do aplikacji maz sobie również zainstalował. Wybrał oczywiście opcje dla taty. I stwierdził ze bardzo fajna . Wiecie jak sie ucieszyłam :) ostatnio nawet nie pyta jak sie czuje :( moze dlatego ze widzi ze jest wszystko ok. Chodzę uśmiechnięta i to jest dla niego sygnał ze jest w porządku. Faceci nie myślą. Jakby to on byl w ciazy ja bym co chwile.pytala sie jak sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Kochane, nie wiem czy u mnie @ jutro się rozkręci.. pisałam ze miałam różowe plamienie..było tego tak malutko, a resztę dnia mam do teraz taki różowo-czerwony śluz i to tylko na papierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka to tak jak u mnie tylko, że brazowe plamki. To kto jutro testuje? jak u mnie nie bedzie rano okresu to robie test xxxx ja w ciązy piłam kawe, ograniczyłam do jednej ale piłam. Były takie dni ze nie piłam w ogóle. Tak jak i jadłam wszystko w ciąży i mała nigdy nie miała kolki i uczulenia czy alergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Anka_32 No i nie wiem co mam myśleć, u mnie tez to jest tylko przy pierwszym podcieraniu..pełno takiego śluzu zabarwionego..brzuch mnie wcale nie boli a zazwyczaj dzień wcześniej albo w trakcie to umieram. Jutro mam termin @ jak to ustanie i się nie rozkręci to zrobię jeszcze raz test, zdziwiło mnie to bo zawsze po takim plamieniu jak już występowało chociaż rzadko po paru godzinach była @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to znów mam mało, takie jakby stróżki brązowe, albo troszkę brązowy śluz. Zobaczymy rano. Mnie boli podbrzusze jak na okres ale we wszystkich ciążach mnie bolał, teraz tak mi promieniuje do połowy ud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Daj jutro znać czy przyszła czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
Kobiety coś mnie rozbiera, mam straszny kaszel. Co mogę brać, żeby w razie co nie zaszkodzić dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aspiryne a ile jestes po owulacji? mnie w 2 ciązy złapało na 2 dni tak tydzien po i byłam mega przeziebiona ale szybko przeszło, brałam aspiryne taka do rozpuszczenia. Moja ginka twierdzi, że to mógł być równiez objaw ciązy :) moja bratowa tez była przeziebiona przed testowaniem xxx kurde czuje się jak jakiś doradca-specjalista ale ja naprawde dużo przeszłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka 32 6 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie wez aspiryne, w tym czasie dziecko nie korzysta z tego co Ty przyjmujesz tylko pobiera co mu potrzeba z ciałka żółtego. Tylko że ja brałam 1 tabletke a w ulotce jest zeby brac 2. W ogóle ostatnio czytałam, że jacys naukowcy twierdza ze aspiryna pomaga w zagnieżdżaniu zarodka, już były badania i testy ale ogólnie jeszcze nie jest to potwierdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bhgbnk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeata
Nurbanu broń boże nie bierz aspiryny! Zawiera bardzo szkodliwy kwas. Z leków to apap bądź coś na bazie paracetamolu, tantum verde i naturalne sposoby typu czosnek miód i syrop z cebuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie spierac ale wystarczy wpisac w google aspiryna w ciazy i na różnych stronach jest ze w I trymestrze w małych dawkach jest dozwolona. Tak jest zabroniona ale w III trymestrze. Nawet w ulotce jest że w I i II trymestrze po kontakcie z lekarzem mozna a zabronione jest w III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeata
Po kontakcie z lekarzem a nie na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzajcie!!! nawet nie wiadomo czy jest w ciąży!!! a przy każdym leku jest napisane po konsultacji z lekarzem nawet w paracetamolu. Wszystkie kobiety przed miesiączką muszą uważać co brać? jest 6 dni po owulacji wiec nawet jeszcze zarodek sie nie zagniezdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Też jestem takiego zdania, raczej to narazie nie zaszkodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozioomka
Zaczął mnie bolec prawy jajnik..ciekawe czy rano się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nurbanu
Dzięki dziewczyny :). Nie zamierzam świrować, ale też nie chcę brać jakiś bardzo niebezpiecznych leków, poroniłam dokładnie rok temu i nie chcę powtórki. Wzięłam apirynę i zrobiłam sobie mleko z czosnkiem i miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×