Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Claudiie90
Airina dziękuję :* tez mam nadzieje, ze się uda :* czuje to w serduszku... :) Promyczkowa trzymam kciuki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już się pożegnałam z sierpniem 2016, ale muszę się wyżalić... napisze wam pewną historię: Dziewczyna mając nie całe 18 lat zaszła w ciąże, potem szybki ślub żeby dziecko miało tatusia. Rzuciła szkołę średnią, w sierpniu urodziła pięknego synka i są niby szczęśliwą rodzinom. On nie ma stałej pracy, obecnie pracuje na czarno. Wczoraj koleżanka mi napisała, że ona znowu w ciąży... i pewnie znów będzie sierpniowy dzidziuś A my z mężem 4 cykle za sobą, oboje mamy pracę i trochę oszczędności na wyprawkę, ostatnio nawet wózki oglądaliśmy w internecie jaki by wybrać, ale na razie nie ma po co :-( Nawet przez nią musiałam zrezygnować z wesela, bo ona w ciąży i musi ślub wziąć... dlaczego jej się tak wszystko układa a ja mam tak pod górkę? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa133 głowa do góry, będzie dobrze, jeszcze będziesz miała swoją dzidzię. Mnie wczoraj dopadły mdłości wieczorem, zdziwiłam się troszkę, bo z pierwszym dzieckiem miałam duzo później. Ja mam mieć @ 10 grudnia, ale coś mi się wydaje, że nie dostanę. Te dwie kreski na teście, mdłości zaczynające się i brzuch pobolewa. Miałam iść do gina w tym tyg. ale chyba poczekam jeszcze ze 2 tyg, bo jak pójdę to i tak będzie kazał znów przyjść jeszcze przed świętami. Ja to jestem przerażona trochę, boję się, że sobie nie dam rady z dwójką dzieci. Honorata mała jeszcze tez potrzebuje mojej uwagi, tym bardziej, że do mamy przyzwyczajona, jakiegoś doła załapałam. Z córką to mama mi pomogła bo mieszkaliśmy u niej, a teraz już mamy swoje mieszkanie więc na siebie tylko będę skazana. Może to troszkę egoistyczne ale jakoś mam czarne myśli takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna6950
Agaaa przez pryzmat moich przejść, mogę jedynie powiedzieć że nie masz powodów do zazdrości...Nie wiesz jak w rzeczywistości jest między nimi, czy nie starali się rok o to dziecko, czy nie ma poronień za sobą... Kiedy straciłam dziecko byłam zła na cały świat, pusta, odarta z marzeń bez cienia nadziei na lepsze jutro, do tego dowiadywałam się o ciążach i porodach coraz to innych dziewczyn, nie mogłam patrzeć na noworodki...a potem puknęłam się w głowę... To co mnie spotkało sprowadziło mnie na ziemię, kiedy czytałam historie kobiet tracących dziecko tydzień przed terminem czy bliźniaków w 23 tyg ciąży, albo będących po kilku takich zdarzeniach, starających się dwa lata spokorniałam. Czasem los /Bóg wie co robi....a złość i zawiść które w sobie nosisz na pewno nie pomogą Ci zafasolkować. Żyj swoim życiem, nie oglądaj się za siebie i dookoła siebie a niedługo zobaczysz upragnione 2 kreski :) U mnie na razie samopoczucie w porządku, jutro zaczynam 6 tydzień więc pewnie jeszcze wszystko przede mną ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam, cofnęłam się o kilka stron i trafiłam na wątek o teściowych. Porównałam ze swoją i powiem, że moja to chyba jakiś anioł. Nigdy w nic się nie wtrąca, nie daje mi " złotych rad". Mimo, że mieszkamy od siebie tylko jakieś 3 km jakoś nie jest natrętna. W sumie to nigdy nic złego do mnie nie powiedziała, ani na inne swoje synowe, choć ma jeszcze 2 oprócz mnie. Z tego jedna jest naprawdę nie w porządku w stosunku do teściowej, ale nigdy nie słyszałam, żeby teściowa choć słowo na nią powiedziała. To już moja matka jest gorsza pod tym względem he he. Wszystko by chciała wiedzieć i ogólnie czasem nadmiernie się interesuje naszym życiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZYSZLE MAMY nick_______wiek____ktora ciaza_____termin porodu Airina___23___1___ 29.07.2016 Justa225____25___2___30.07.2016 gosc1981____31___2___02.08.2016 Ewelinaa111__26___2___02.08.2016 Janka55____22___1___03.08.2016 Jadziulka____26___1__07.08.2016 Taka sytuacja28___1___07.08.2015 SzelmaDe___28___2___09.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Witam dziewczyny ja jestem 6 dni przed @ niczego jeszcze nie zauważyłam współżyłam 1 dzień przed owulacją i 1 dzien po :-) może się udało , ciężko powiedzieć. Teoretycznie jest to drugi cykl, oficjalnie pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczkowa24 Witaj :) wszystkie szczęśliwe trzymamy za Ciebie kciuki. Airina Fajnie ze pracujesz u rodziny. Znają twoja sytuacje wiec pewnie cie oszczędzają. :) Agaaa Nie załamuj się. Joanna pięknie napisała. Nie ma co zazdrościć na kazda przyjdzie czas. Ja tez nie rozumiałam dlaczego jak ktos bardzo chce dziecka nie może go miec . Denerwowalo mnie ze w ciążę zachodzą 16latki które po prostu wpadły. Niestety życie jest niesprawiedliwe i czasami musimy wiele ścierpieć by w końcu spełniły sie nasze marzenia. Szminki róż Ile lat ma twoja córeczka? Jak przebiegała u ciebie pierwsza ciąża? Esmi90 Trzymamy kciuki. Napewmo sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna6950
Esmi90 widzę, że ty też masz dzidziusia z 2014 roku:) Ewelina i ja mamy brzdące z lutego 2014 a teraz obie spodziewamy się maluszków w sierpniu 2016 :) Mam nadzieję, że wam się uda i dołączysz do nas na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa225 moja córeczka skończy 2 latka za 9 dni. Pierwsza ciąża hm... miałam chyba wszystkie możliwe objawy, najpierw wymioty senność, a pod koniec siusiałam co 5 min, nie mogłam spać w nocy, bardzo bolały mnie kości miednicy ciężko mi było się poruszać, gestozę miałam, byłam spuchnięta jak bańka :) Ale z dzidzią było wszystko oki.Urodziłam 3 tyg przed terminem śliczną dziewczynkę. Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej i oszczędzą mnie te objawy choć troszkę heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna i Szminkiróż dziękuje, mi jest smutno, że od 4 cykli nic:-( nie starali się od roku, to była wpadka... ale masz racje głowa do góry i dam radę :-) Mąż już mnie pytał czy się @ skończyła i kiedy zaczynają nam się dni płodne :-) więc nie długo zaczynamy 5 cykl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Hej hej! :) szminkiroz na pewno poradzisz sobie z drugim dzieckiem, tym bardziej ze masz juz dwuletnia córkę, która coraz więcej zrozumie :) ja akurat nie mam takich obaw. Na pewno z początku bedzie cieżko, ale ogarnę to wszystko :) trochę organizacji i cierpliwości i sie ułoży. A tez jestem w nieciekawej sytuacji bo nie mam tu nikogo do pomocy, rodzice mieszkają 500 km od nas.. Musimy dać radę! Kto jak nie my? :) Aga głowa do góry.. Niektórzy rzeczywiście maja szczescie.. Ale nie ma co sie porównywać.. Trzeba sie cieszyć z tego co sie ma i myślec o sobie a nie o innych. Pozytywne nastawienie a w koncu sie uda zobaczysz :) jak sie czujecie? Ja nawet dobrze dzisiaj, nie jestem przymulona taka jak przez ostatnie dni, zjadłam przed chwila rosół i ide sie zdrzemnąć z synkiem. Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczęta Podczytuje trochę was z nadzieje z, że dołączę :) czekam na @ 15 no zobaczymy u nas 3 cykl starania pierwsze dziecko 2007 r.z tym , że z innym partnerem w poprzednią ciąże zaszłam ze pierwszym razem no ale byłam dużo duzż młodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze jeszcze raz bo chyba wcięło mój post :) więe cześć dziewczęta :) podczytuje was od jakiegość czasu z nadzieją ze dołączę @ mam na 15 wiec czekam to nasz 3 cykl starania 1 dziecko urodziłam 2007 r z tym , że z innym partnerem i wtedy udało mi sie zajść w ciążę za 1 razem teraz jestem juz starsza wiec może być różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś oki, w ogóle nie czuję jakbym była w ciąży :) zapisałam się do gina na 21 grudnia. zobaczymy co powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Witam Was! Czytam temat od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz odwazylam sie napisać. Właśnie wykonalam test- są 2 krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Cos o sobie. Ostatnia @ 12.11, mam juz 3 letnia córeczkę, ciąża planowana- udalo sie za 3 podejciem, planowałam czerwiec, ale będzie sierpień tak jak cora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
jeszcze nie wierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
U mnie ciąg dalszy mega mdłości. Na szczeście jest juz lepiej niz wczoraj. Dzis zjadłam pół paczki ryżu na sycho i 2 banany. Nie poradze znieść zapachu lodowki i peffum męża :( menusk Witaj :) oby tym razem sie udało :) trzymamy kciuki. Szminkiróz Pewnie juz bedziesz mogła posłuchac serduszka :) Mati Super :) gratulacje. Opowiedz nam cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Caly czas ucina posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety kafe ma do siebie to ze przy przechodzeniu na kolejna stronę forum sie zacina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny mam taka propozycję zeby założyc prywatne forum. Dostep do niego beda mialy tylko te które się zarejestruja. To jest bardzo fajna sprawa bo można tam dodac sobie suwaczek , który odlicza dni do porodu. Można załozyc galerie gdzie bedziemy mogły wrzucać fotki z usg i nie tylko a przede wszystkim nieproszeni goscie nie beda komentowac tego co piszemy. co wy na to. ja sie wszystkim zajmę jakbyście były chetne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Justa ja jestem za. Takie forum to super sprawa, w pierwszej ciazy tez sie udzielałam i mamy kontakt do dziś na fcbooku :) miti gratuluje dwóch kresek! :) jak wspominasz pierwsza ciąże? A raczej poród w sierpniu? Cieżko jest z takim brzuchem w upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) Zrobimy tak wszystkie chetne prosze o wyslanie do mnie meila. na adres juma323m@wp.pl ja w odpowiedzi przesle wam link do nowego forum. Prosilabym was jeszcze aby po wysłaniu meila dodac post na kafe z pierwszą i ostatnia litera meila. u mnie było by "jm"Tak żebym nie wyslała linku osobie "nieodpowiedniej". Mam nadzieje ze tam nam bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Dziekuje za cieple przyjęcie. Ewelina dlatego chciałam czerwiec bo przez lato troche ciężko, ale przyjamniej urodzinki będę robic wspolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
z pewnością zalezy od lata ja akurat miałam upalne. Ale jest jeszcze dużo ciepluch dni żeby z maluchem spacerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Justa moze jeszcze poczekać chwile bo z pewnością troche dziewczyn dojdzie mi wychodzi kolo 15-go a test dzisiaj robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze możemy poczekać:) ja rzuciłam tylko propozycje. Musza sie zgodzić wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry pomysł z tym prywatnym forum :) jestem na TAK. Poczekamy troszkę i jak będzie nas więcej to wtedy zadziałamy :) ja dziś na kolację pierś kurczaka w śmietanie, jakaś ochota tak mnie naszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica82
A ja dziś juz zobaczyłam serduszko! Kamień spadł mi z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×