Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Zosia2574 ja miałam estradiol 4500! I pan doktor stwierdził, że idealne! Pobrano 16 komórek z czego 12 było dojrzałych, zapłodnili 6 bo więcej zgodnie z procedurą nie mogli :-) Jedynym Twoim zmartwieniem powinna być organizacja obiadu po punkcji, żadne rozważania o hiperstymulacji! Po punkcji będziesz ciut otumaniona, wkurw...na i głodna i najlepiej zamówić sobie obiad z dostawą do domu z ulubionej restauracji! No! Na drugi dzień było już suuuper! Później żadnych komplikacji i się udało! Powodzenia! Nadzieja ja miałam transfer 1 czerwca i teraz jestem w 37 tygodniu plus 4 dni :-) to Twój 33 tydzień by się zgadzał :-) choć doskonale rozumiem, że chcemy aby to było JUŻ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh widzę ile wątków naprodukowałyście. Rzeczywiście trzeba mieć full czasu by non stop siedzieć przed internetem. A to chyba też szkodzi ciąży z tego co pamiętam z zajęć na anatomii. A potem płacz że to czy tamto się nie powiodło. No ale każdy ma wolność wyboru. Albo L4 i okresy nieskładkowe czytaj kapitał początkowy niższy i tym samym emerytura głodowa albo praca i emerytura na poziomie min 3 tys zł. Niestety często kobiety po L4 w ciąży i urlopie rodzicielskim nie mają gdzie wracać do pracy bo po prostu wypadły z obiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Zocha82 - dziękuję i powodzenia! Patrząc na Twoją stopkę: życzę Ci aby zawitało do Was SZCZĘŚCIE!!! No! *Biedronka - chodzimy do tej samej szkoły rodzenia! Chodzisz we wtorki lub czwartki czy w poniedziałki lub środy? Ja mam dni parzyste, ale wybieram co lepsze zajęcia, bo Zuchowi nie chce się na wszystko chadzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, dziewczyny dobrze piszą- tylko spokojnie ;-) U mnie np. nie powinno dojść do hiperki, bo krótki protokół, estradiol tylko ok. 2800 (o ile dobrze pamiętam), pobrali 7 komórek, i tylko 3 były zdatne... Ale fakt faktem, dostałam hiperki, bo zarodek się zagnieździł- ciąża nakręca hiperstymulację. Także na spokojnie, możesz już teraz sobie pomóc pijąc dużo wodu i uzupełniać białko, nie zaszkodzi ;-) x Dziewczyny, czyli to twardnienie brzucha to skurcze przepowiadające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzi ci się brzydalu? Idź przygotuj sukienkę/spódniczkę na rano i nie czytaj nas mamy pełno czasu i pełno kasy... Ty też najwidoczniej miałaś słaby kapitał początkowy... myslę też, że musisz byc jeszcze dodatkowo bardzo pryszczata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja - cieszę się, że wszystko ok :) x Ananasowa - trzymam kciuki za wizytę :) x Zocha82 - trzymam kciuki abyś już niebawem zabrała swojego Kropka i aby z Tobą został przez kolejne 9 mcy :) Czekasz na owu, tzn. że podchodzisz na cyklu naturalnym? x Zosia2574 - rany przede wszystkim to postaraj się wyciszyć. Wszystko jest ok. Hiperka raczej powinna Cię ominąć, ale dziewczyny już wszystko w temacie napisały. Trzymamy zatem kciuki za dobrą jakość komórek i zarodków :) x Lucy - nie dziwię Ci się, że się uniosłas.. Bo mnie tak samo szlag trafia.. A to co tu dziś przeczytałam, to chyba własnym oczom nie wierzę i nie wiadomo czy się z tego śmiać czy płakać. Swoją drogą mam nadzieję, że w tej dwujęzycznej szkole uczą też podstaw człowieczeństwa, a po drugie to mam jeszcze większą nadzieję, że taki gość, który 200 zł co 3 tyg wydaje na fryzjera nie wyciągnie swojej łapy po 500 zł na drugie dziecko jeżeli je ma, które szykuje rząd.. Ale nie... Tacy to nie popuszcza z chciwosci.. To jest dopiero głupota rzadzacych.. I aż nie mogę się doczekać tych statystyk o ile % wzrośnie demografia w Poksce. A jak pomyślę o tym na co idą moje podatki, to już w ogóle mną telepie, ale nie wchodzę na fora np. dla AA żeby pisać tym ludziom, że są darmozjadami moich podatków, bo skoro mają za co pić, to i mają za co wyjść z nałogu (dla uscislenia wcale tak nie myślę, bo temat alkoholizmu jest mi obcy).. Co więc kieruje ludźmi, których problem nie dotyczy a wlażą i czytają takie wątki.. Chyba raczej nie są to osoby "na stanowiskach", bo czasu na takie pierdoły by na pewno nie miały! Poza tym dziś. jesteś na wozie jutro pod.. Nie znasz dnia ani godziny kiedy los spłata figla. Taki brak pokory u ludzi bardzo mnie dziwi. x Julia - niestety wszystkie szkoły niepubliczne począwszy od podstawówki i przedszkola, a skończywszy na niepublicznych uczelniach wyższych dostają dotacje podmiotowe na każdego ucznia.. Są tam takie przekręty, że szkoda gadać. Kradnie się dane osobowe m.in. do takich celów i wykazuje jako uczniów. Np. dziadka 85 lat. A jak kontrola do takiego złodzieja dotrze to szkoły już nie ma, a organ prowadzący szkołę się ulotnił.. To jest dopiero wywalanie kasy z naszych podatków.. Ech.. Szkoda się denerwować, tylko trzeba się wyprowadzić z tego kraju.. x A my też po wizycie i w środę uderzamy na długo wyczekiwany urlop, więc będę Was podczytywać, lekko tylko strach mnie ogarnia przed podróżą, ale damy radę :) Julka pozdrowie od Ciebie dzielnicę czerwonych latarni ;) Mały waży 680g, Pan dr wszystko zmierzył i jest ok, tak więc pełnia szczęścia :D x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak: byłam dzis u lekarza i musze jechać jutro jeszcze raz ;-p chce by jeszcze pęcherzyki podrosły i dać mi kolejnego wspomagacza tylko , ze chce osobiście to sprawdzic :-p po prawej stronie 2 pęcherzyki, po lewej 8, endo 8 mm , jutro mamy ustalić termin punkcji- najprawdopodobniej sobota...jakoś szybko tym razem idzie cała procedura, dopiero co w czwartek zaczęłam a tu juz takie efekty... I oby tak do końca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20.38 - no to popisałas się lotnością umysłu.. Jak zapewne wiesz, z kalkulatora ZUSu wynika, że Twoja emerytura na dzień dzisiejszy wyniesie 1/4 obecnych zarobków, a nie nawet 1/3 jak to przedstawiają w reklamach PSO. Tak więc każda mysląca istota zadba o swój byt i dobrą ciocia być nie musisz. Od ponad 4 lat oszczędzam na swoją emeryturę w PSO, przez 15 lat płacę składki, przez okres studiów itd. i rok przerwy mnie nie zbawi, bo emerytura i tak będzie g.. warta, a ZUSu za 30 lat może już nawet nie być :D Tak więc daruj sobie te wywody.. Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvandekol Super kochana! No to teraz do dzieła! Nadzieja:) Biedrona:) Ja myslę,że ta idiotka w ogóle jest sama, bez męża, ani dziecka i na stanowisku (patrz opis garderoby i przygotowań) znanym jej z jakichś Harlequinów, albo czegoś... Nie wierzę, że jakakolwiek dorosła kobieta, matka dzieciom wypisuje takie bzdury... Zwyczajnie nie poznałam nikogo powyzej 16-roku życia z takim poziomem intelektualnym, a uczyłam w szkole... (Zanim dołączyłam do Was jako żona Hollywood:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvandekol brawo!!!! Swoją drogą wystrzeliłas jak z procy zaraz będziesz i po punkcji i po transferze, trzymam kciuki Lucky ubaw po pach normalnie wyje do telefonu Zosia spokojnie będzie dobrze Nadziejko super ze wszystko ok Biedronko udanego urlopu tylko tam się nie forsuj za bardzo na tym urlopie, uważaj na siebie Julka to leki też nam zabiorą tzn refundacjie, przecież to skandal!!!!! A różnica zapewne kolosalne z refundacja a bez. Tak tak przy novum jest apteka zawsze tam kupuje ale myślałam że jakieś różnice w cenach mogą być, ale skoro nie to tam się będę zaopatrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona A dokąd na wakacje kochana? Odpoczywaj i dawaj znac! Kkinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan tym razem będzie git :-) X Biedrona :-) super wieści po wizycie. Szerokiej drogi, dużo słońca i odpoczynku. X Tak tak macie racje. Dr liczy skończone tygodnie i tak wpisuje bo ja wizytę zawsze mam w zaczętym nowym czyli dziś 34t0d . Muszę sobie zapisać bo znów cos pomylę:D co ciąża robi z głową;-) Byłam dzis w czterech sklepach po wizycie i w każdym kupiłam chleb ! Bo tak myślałam żeby nie zapomnieć .. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena ciężko powiedzieć, mi to się objawia w ten sposób ze brzuch robi sie twardy ale poniżej pępka i czuje takie ściskanie jakby sznurem. Z synem miałam takie tylko od góry brzucha na kilkanaście dni przed porodem o wiele silniejsze i dłuższe ale podobne dlatego teraz spanikowałam. Może nasze mamusie opiszą swoje skurczowe przeżycia.. A dr dzis mnie zbadał i mówi ze ok..no to ok. Kolejna wizyta 15 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy zostalas moją idolka ripost! Ale powiem Ci ze fryzjer za 200zl to jakiś badziew :) My jako żony Hollywood placimy dużo więcej :P A właśnie nawet jutro idę :) A niech troll wstaje o 6.30 rano i haruje na moje in vitro. Ja w tym czasie będę smacznie spać. Rząd mi zapłacił za procedurę to mogę, a co! A tak poważnie dziewczyny to znowu zaczęłam pracowac. Wzięłam kilka prywatnych zleceń z polecenia i znowu jestem w zywiole :) Spotkania z klientami na mieście, a pracuje w domu. Mam mnóstwo energii. Alexvan no to nieźle. Ostatnio Cię pytałam czy ten lek to już stymulacja a Ty wystymulowana prawie! Trzymam kciuki. Kinia dobrze że dojrzalas do procedury IVF w razie czego (tfu tfu :P ) to zdążysz z refundacja leków. Bez zniżki 2475zl, ze zniżką 417zl np. za menopur. Oczywiście powodzenia w IUI! Nie rozumiem jaka osoba która robi karierę, ma fajną pracę i rodzinę czyta forum które jej nie dotyczy. Ja nie wchodzę na pogadanki o reumatyzmie, bulimi czy innych takich :/ nie mam czasu! No bo po co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, no ja tez jestem w szoku. Przy pierwszej procedurze był genopeptyl a potem purogen z 10 dni, a tu nawet tydzien nie minął ... Teraz bedzie moc :-p i tego sie trzymam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja Super, że wszystko okey! Chleb dasz kaczkom:) Kkinia Tak sie zastanawiam czy też jeszcze raz nie zrobić iui.... hmmm Jestes moją idolką jeżeli chodzi o pozytwną energię. Julka :) Ja nawet nie wiedziałam, że są tak tani fryzjerzy... Nie pracuj za ciężko ok:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvandekol Niech moc będzie z Tobą!!! Elfica Jak tam kochana? Daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ubawilas mnie tym chlebem :) Mi doktor liczy pierwszy dzień ciazy od 1 dnia ostatniej miesiączki. Do tej daty doliczyl 280 dni i wyszła data porodu. A jak u Ciebie to liczą? Xoxo Biedronka dopiero przecztalam Twój post. Ile się tu dzieje dzisiaj! Napisałaś dokładnie to co miałam na myśli. Prawie powtorzylam Twoje słowa tylko w skrócie hihi Xoxo Lilianka nie wiedziałam że tamten wątek żyje. Z ciekawości tam zajrze, a Wam życzę dużo zdrówka! Xoxo Zocha powodzenia! Xoxo Morelka jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje wam bardzo tak mi nakladlyscie do glowy ze sie uspokoilam:) Pozdrawiam was wszystkie i zycze spokojnej nocki:) A co do trolli to ja takich nazywam "wybrykami natury" :) po prostu biedni ludzie:( mi zawsze takich zal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvandekol Bo ja dziś pracuje przy kompie, a i bez ciążowego mózgu (całuski Nadzieja) rozpraszam się jak nie wiem. Która zna dobrego , godnego polecenia informatyka? Dziś walczę z moją stroną, z kłamstwami Pana info, no i z małymi pryszczatymi trollami... Także właśnie już chyba spadam, bo czas najwyższy. A serio jak znacie, albo jesteście, kogos to proszę o namiary... xxx Sweet dreams my friends...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja jeśli masz skończony 33 tydzień to zapisuje się 33t0d, a nie 34t0d. Na początku są zawsze skończone tygodnie i tak 33t1d tzn, że skończyłas 33 tydzień i masz pierwszy dzień 34 tygodnia. Jak skończysz 34 tydzien będzie 34t0d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pryszczy na szczęście nie mam choć miałam jako nastolatka. Ale wystarczyło kilka wizyt u dobrego dermatologa i tabletki na bazie witaminy A ( są szkodliwe dla płodu ale ja wtedy nie byłam w ciąży) i mam problem z głowy. Wiadomo czasem coś wyjdzie ale dla zainteresowanych olejek z drzewa herbacianego plus dobry podkład i korektor i nie ma problemu. Polecam też peelingi medyczne wykonywane koniecznie u dermatologa. Na wszystko jest sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam drugiego dziecka więc pieniądze mi się nie należą. Poza tym sama jestem przeciwna tej ustawie( projektowi ustawy) ponieważ decydując się na dziecko trzeba najpierw uzgodnić z mężem/ partnerem czy nas na to na pewno stać, jakie mamy priorytety czy chcemy dla naszego dziecka lepszej przyszłości. Bo nie wierze że za 500 zł można utrzymać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta udana;) co prawda nie miałam usg, doktor tylko zbadał mnie ginekologicznie i podlaczyl na chwilę do ktg ;) wszystko jest jak najbardziej w porządku ;) dziękuję za pamięć Julka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3:46 nie mieszaj mi :-) juz miałam 33t6d w niedziele. Wczoraj byl poniedziałek i dr.wpisał mi w kartę ze skonczylam 33tc. Nie ma w tym logiki ? Wiem :-) Julia dr. mi liczył ze odjął od 29 czerwca (czyli od daty transferu ) 2 tygodnie. Jemu wyszedł termin na 20 marzec. Na trzech prenatalnych mówili i zapisywali termin na 10 marzec i wszelkie pomiary zgadzają sie z tą datą tym bardziej ze okres byl 4 czerwca. Policzę sobie jak Twój lekarz :-) Uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×