Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Ja się poddaję w kwestii gościa z 9.57 ... ta osoba nie umie czytać ze zrozumieniem, więc już więcej nic nie napiszę w tym temacie ... o Zuzka1212 - rewelacja ... niezmiernie się cieszę, że już tak blisko do szczęśliwego powrotu do domu :) Wiem, że ciężko bez wsparcia męża, ale faktycznie coraz więcej zachorowań na grypę, już nawet w łódzkim 2 przypadki AH1N1 się pojawiły :( więc musisz dzielnie jeszcze kilka dni wytrzymać i będzie cudnie :D o Za oknem słoneczko ... chmurki i tak na zmianę ... problem, bo bardzo mocno wieje :( powinnam umyć okna, ale wiem, wiem ... mam leżeć, więc udaję, że są czyste :P Muszę dziś zrobić na zamówienie kilka kartek na baby shower ... utrudnienie, bo rodzice nie znają płci dziecka, więc muszę kombinować z kolorem bazy :D ale przecież ja to lubię :D Miłej środy kobietki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Hmm, a co ze składkami teściowej kiedy pilnowała wnuka , bo chyba biedna studentka na utrzymaniu rodzinki, składeczek teściowej nie płaciła. Gościu jak widzisz dajesz nam niezły ubaw od samego rana, twoje odpowiedzi kręcą się tylko wokół Ciebie, skoro jesteś taka wszech wykształcona to pokaż swoją inteligencję i dam nam spokój bo nikogo nie interesują twoje implanty, prywatna szkoła, markowe ciuchy. A co do markowych ciuchów to nike, puma, lacoste, tommy, ck etc to we wszystkich innych krajach europejskich to ciuchy dla mas, żaden luksus, a jakość, nie rozśmieszaj mnie, może 15 lat temu, teraz to wszystko jeden ch..... Ale pewnie zaraz napiszesz że synowi kupujesz ciuchy od projektantów to też się pośmiejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki, patrzcie co mam. Bratowa mi poleciła. Testowanie za darmo, właśnie dostałam emaila o tym, że załapałam się na kampanię testowania jogurtów, przyjdzie do mnie cały karton, nie wiem kto to zje :Df Ale dietetyczne jest :P Też możecie spróbować: https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/672057f7976a889f87b90709c4cde7ae Wystarczy się zarejestrować. Zapodam wam zdjęcie jak przyjdą te Activie, mają być w ciągu 2 tygodni. Ale są też kampanie proszków do prania, słodkości, szamponów, kremów itd. Dostaje się całe pudełka, potem tylko trzeba wystawić opinię. A ponoć na starcie każdy się łapie na jakąś kampanię, no tak jak ja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez chcialam sie pochwalic: juz po punkcji pobrano az 15 jajeczek:)..tak duzo jeszcze nigdy nie mialam... wracam do domu i mam czekac na dalsze wiesci z kliniki.. Pozdrawiam wszystkie staraczki, mamusie i przyszle mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia Super wynik kochana! Martusia Mam nadzieję, że bedziesz miała romantyczny praezent na Walentynki! Trzymam kciuki! Dziewczyny, jest 16.13, a na dworze jeszcze nie jest ciemno!!! Od razu lepszy humor.. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia2574 to faktycznie niezła armia! Trzymam kciuki Lucy- o tym to nawet nie pomyślałam :) taki prezent na walentynki i 10 rocznicę pożycia w konkubinacie ;) hehe to byłoby jak wygrana w totka albo i jeszcze lepiej. Alex- powodzenia juro, a na dzisiejszy wieczór na zdrowie %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Dziewczyny mam pytanie ile miałyście km do swojej kliniki i czy po transferze jechałyście do domu czy nocowałyście gdzieś w hotelu jeśli było daleko do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja miałam 200 km. I po transferze zdecydowaliśmy sie z m.zostać na noc w hotelu:-) i to byla dobra decyzja. Zjedliśmy dobry obiad poleżeliśmy, pospaliśmy i na drugi dzień do domku:-) PS.laski robię parowańce pierwszy raz ale cos mi się nie chcą uparować dobrze..albo w środku surowe albo gniot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam 15 jajeczek i jesli estradiol przed punkcja byl 4000 tzn. ze pasuje i kom.sa b.dobrej jakosci bo na 1kom przypada podobno do330 estradiolu...tak mi wytlumaczyli w klinice. Ale juz mi dzis w dniu punkcji nie badali nic z krwi..czy wy po punkcji mialyscie jeszcze badane hormony?? Tymczasem brzuch oczywiscie boli i ucisk bolesny przy siusianiu...to chyba normalne. Mam pic duzo wody a sama kupilam sobie jeszcze proteiny czyli bialko w proszku dla sportowcow...no i oczywiscie ibuprofen 800 co 8 godzin...mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej. Nadzieja u ciebie z tym liczeniem wychodzi chyba jednak jskbu mnie bylo czyli 1dzien ciazy wypadl w 1 dzien twojej ostatniej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieją to jak ty robisz parowance to jesteś mega że masz na to siłę !!!!!A tym który to tydzień ciąży to mi wychodzi 34i4czy jakos tak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka - oj czuje ,ze walentynki beda udane :-))))) Zosia- co za armia !!!! Ja jutro jadę na podglad, mam nadzieje , ze wszystkie ładnie rosną ..i odliczam dni do punkcji, nie wiem dlaczego, ale bardziej sie stresuje niz ostatnim razem Lucy, a ty jak teraz ? Jakaś przerwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia to dziwne z tym ibuprofenem co 8h. Ja miałam pozwolenie na paracetamol jeśli zacznie boleć, ale nie brałam. Lepiej z tym uważać przed transferem. Dobry wynik! Eliza ja mialam 2h drogi z Warszawy do Rzgowa za Łodzią i też rozważaliśmy nocleg ale w końcu wróciliśmy bo transfer był rano, a droga łatwa i przyjemna. Andzia jak po wizycie? Słyszałaś już serducho? Martuska wpisalam Cię do kalendarza. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Julia- wizyta super 3.5h, myslalam ze sie wykoncze. Najpierw USG, serducha nie slyszalam ale widzialam jak bije, az mi lzy polecialy :) Niby to moje 2 dzieciatko ale bardzo sie wzruszylam. jestem w 9 tygodniu a porod 9/9/16. 16 lutego znow mam wizyte I beda badac plod pod wzgledem down syndrome. nie wiem jakim sposobem, ale dzieki temu badaniu beda w stanie okreslic plec, czyli w 11 tygodniu juz bede wiedziala kogo sie spodziewac :) Poza tym wszystko super. Dlugo mnie tu nie bylo, bo bardzo duzo sie dzieje, nie mam czasu pisac ani czytac, a jak juz go mam to przyslowiowo padam na pysk. 20 lutego mam wesele szwagierki na Florydzie I bardzo sie martwilam ze juz nie polece przez ten virus ZIKA, ale lekarka powiedziala, ze na razie nie ma zagrozenia na Florydzie, wiec moge leciec. Martwilam sie, bo czekalam na te rodzinne wakacje od dawna. Niestety wlosow na wesele nie robie bo w 1 trymestrze nie chce ryzykowac, beda tylko paznokcie I rzesy :) Dziewczynki trzymamam za was mocno kciuki!!!!!!!! Za wszystkie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Zuzka super wieści Dziewczyny staram się czytać, ale na pisanie czasu brak. Junior jest wampirem, nakarmiony przewinięty i jęczy. Nie mam za wiele pokarmu, czasami 50-70 ml dziennie więc podaję modyfikowane. To co ściągnę nie smakuje małem bo jestem na antyboityku po cięciu. No i problem bo mały ma dużo gazów i wrzeszczy po karmiwniu czasami 2 godziny aż jest pora na następne karmuenie. Więc za wesoło nie mam. Jak on płacze to ja też z niemocy. Uroki macierzyństwa!!! Za Wszystkie trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia no to wszystko dobrze sie układa! A ze brzuch nabrzmiały i bolący to i u mnie było, po punkcji ze dwa dni polegiwałam i jak schodziłam z łóżka do wc to się za tyłek trzymałam ;-) X U mnie byl dlugi protokół i nie może być liczone od ostatniej @. Dzis mam tak jak pisała Darkness 34t2d. To by się zgadzało z liczeniem dr.ze skonczylam w poniedziałek 33tc(on tak liczy ze jak bylo 33t6d to skończony 33tydzien wiem dziwnie ) Zresztą byłam 5 dni za Zuzką a ona teraz miałaby 35. I juz tego nie rozkminiam więcej :-) X Ewap ja dzis wstalam o 2:30 i do 14 na nogach, prasowanie, obiad , babeczki, koleżanki a potem padłam na dwie godzinki odcięcie ;-) nie wyszly mi te parowańce, wywaliłam.. X Alexvan udanego podglądania zbiorów jutro :-) X Szmacioszka trzymaj się! X PS.to łóżeczko którego link wstawiałam (Iza chyba Tobie się podobało?) dzis dotarło i juz jest złożone. Wysyłka w ciągu 3 dni, wszystko ok :-) takze polecam . M mówi ze juz nie sklada, to będzie stalo, oczywiście bez materaca itd bo i tak się nakurzy.. może jutro wstawie zdjęcie na fb w naszej grupie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki musze was jeszcze zapytac jakie jest wasze zdanie: czy uwazacie ze jest mozliwe ze zarodek po trzeciej dobie w laboratorium przestanie sie rozwijac bo jest w laboratorium..a gdyby byl w tej trzeviej dobie przeniesiony do macicy to by przezyl?? Czytam rozne zdania na ten temat ale chcialabym poznac wasze bo macie doswiadczenie....chodzi o to ze dopadly mnie jakies rozterki ze zawsze mialsm podawane2-3dniowe i bylo jasne ze maja rowne szanse a teraz maja byc hodowane do blastkow i boje sie ze ktorys moze po trzeciej dobie przestac sie rozwijac tylko dlatego ze go w tej dobie nie dostalam..Co wy o tym myslicie? Nie chodzi mi tu o szanse na ciaze tylko o to zeby miec czyste sumienie ze z powodu przesunietego transferu nie zaszkodze ktoremus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko prosze was nie krytykujcie mnie za te rozterki...po prostu tak jakos mnie to gryzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka to jesteśmy w tej samej sytuacji:) tylko u nas Wojtuś nakarmiony śpi, za to inne dzieci nie. I tym sposobem niedługo to mama wyląduje na intensywnej terapii!!!! Naprawdę już mi się płakać chce. Jestem w szpitalu od 2tyg - śpię po 1-2h dziennie, a od dwóch dni wcale:( Będę pytać o wypis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Witam. Jestem w podobnej sytuacji co Wy. Mam pytanie miałam 2 inseminacje na cyklu naturalnym oczywiście nieudane. Mąż jest zdrowy i też ( badanie hsg i hormonalne) Na jakiś czas odpuściliśmy starania ( naturalnie od 3 lat się nie udaje). czy decydować się na in vitro ( lekarze tak radzą) czy dalej inseminacje. Pozdrawiam ps. leczyłam się w Novum Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia w Invikcie uważają że lepiej trzymać zarodki do 5 doby bo wtedy większe prawdopodobieństwo ze się zagniezdza. W Gamecie, że lepiej podac wcześniej bo w laboratorium może się przestać rozwijać a w macicy bedzie mu lepiej. Jak jest naprawdę tego chyba nikt nie wie. Na moim przykładzie trzy zarodki 5cio dniowe nie zostały ze mną, a trzydniowy jest w brzuszku już 22tc :) Dziewczyny pojawiły mi się na nogach 2 pajączki i 3 siniaki. Mialyscie coś takiego? Mam nadzieję że to nie jest wstęp do żylaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej penelopka, ja jestem po 5 iui a przed 6 i wszystkie na cyklach stymulowanych, na twoim miejscu podeszłabym jeszcze raz ale już na stymulowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka może spróbuj jeszcze jedna IUI na cyklu stymulowanym. Ja miałam wszystkie na naturalnym i potem zalowalam że nie spróbowałam z lekami. Jeśli to nie zadziała to zacznij dojrzewać do in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula ty już 22 tc szok!!!!!! Kochana coś ostatnio pochrzanilam, jak możesz wpisz na 8.02 mój podgląd. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Julia- mi też pojawiły się w ciąży pajączki na nogach, żylaków nie miałam, mój dr uważał że nie mam co się martwić. Szmacioszka- jak mały płacze od razu po karmieniu z powodu gazów to najprawdopodobniej to mm mu nie służy. Ja to przeszłam i jak zmieniłam na inne mleko to od razu jak ręką odjął, więc to byla przyczyna wzdęć i płaczu u mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co to jest krótki protokół z antagonista? Kiedy i w jakim celu jest ten antagonista, proszę o wytłumaczenie w prostych słowach bym to zrozumiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×