Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Penelopka może warto by bylo jeszcze zrobić ze dwie IUI na cyklu stymulowanym żeby podrasować trochę te pęcherzyki? Ja nie żałuję ze zdecydowałam sie na ivf. Chociaż szukając pomocy i zaczynając przygodę z kliniką myślałam co najwyżej o IUI. Do decyzji o ivf dojrzałam w czasie i nie miałam żadnych rozterek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie kiepsko. Rano miałam krwawienie, a na wizycie lekarka potwierdziła krwiak, który powoduje odklejanie kosmowki. Kropek jest, póki co bez serduszka, ale to dopiero 23dpt i ma podobno czas. Mam nakaz leżenia, leki. Zbadalam też betę, czekam na wynik. Proszę, trzymajcie za mnie kciuki.. to nie może się skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia to jest temat rzeka i trzeba zaufać lekarzowi. Jednym zadomawiały się 2,3, dniowe a innym 5 dniowe zarodki. W Artemidzie nie mają jakiegoś schematu działania. Dla każdej podają indywidualnie. Ja to zawsze będę powtarzała dobry embriolog to polowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia2547 - ja miałam 3 blastki z 5 doby i jedną 6. Aktualnie 12t 0d (według wizyty pęcherzykowej) z 5 dniowym Maluchem. Nie znam się na tym, jednak uważam, że częściowo to loteria. o Ananasowa - odpoczywaj i postaraj się ściągać jak najmniej negatywnych myśli. Życzę Ci aby wszystko skończyło się tylko na strachu. Buziaki ... o Brzuch mnie nie boli, jednak podczas porannej toalety znów nieco jak ja to nazywam - "brudu". Jednak myślę tylko pozytywnie :) Dzisiaj idę na imieniny do taty - a, że tłusty czwartek, więc postanowiłam upiec mu pączuszki. Wczoraj na face pojawił się jakiś prosty przepis na pączki z serem. Raczej przypominają wyglądem racuchy, jednak smakują niemal identycznie jak pączuszki z mojej ulubionej cukierni. Jestem z siebie dumna (ta moja wrodzona skromność :P ) ... pierwszy raz smażyłam pączki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku kropek jest więc to jest najważniejsze. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego co czujesz, na bank jest Ci ciężko ale próbuj się nie stresować bo to tylko szkodzi a nie pomaga. Było już wiele krwiakow tu na forum i znikały po jakimś czasie modlę się by twój też zniknął a kropek mocno się trzymał. Tak jak zalecił lekarz leż plackiem. Jesteś twardą, silna kobitka przejdziesz to wszystko i wszystko będzie dobrze wierzę to z całych sił. Mocno się przytulam kochana, bądź silna - dla kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasku trzymam kciuki, lez plackiem ,nie zdenerwuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Azzurro no właśnie wczoraj zmieniłamz Bebilon na NAN, zobaczymy co będzie, będę próbować dalej. Ananasowa trzymaj się, u mnie było tak samo, a dziś mój Junior ma 9 dni i śpi obok. Trzymam kciuki, aby u Ciebie skończyło się tak samo. Zuzka dlatego też chviałam szybko do domu, bo w szpitalu dwie doby nie spałam. Trzymaj się. Dziś jestem u teściów więc teściowa pomaga. Od razu lepsze samopoczucie. Mam nadzieję, że dotrę się z Juniorem. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Ananasku odpoczywaj, staraj się mysleć pozytywnie. Tylko spokój... xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa - dużo odpoczywaj tak jak lekarz kazał, myśl tylko pozytywne! Musi być dobrze. Trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Ananasowa trzymam kciuki. Teraz musi być przecież dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Dziewczyny powiem Wam jaki mam plan. W marcu podchodzimy do ostatniego krio. Nie przygitowuje się jakoś specjalnie poza suplementami. Zrobię jeszcze kilka badań i nie nastawiam się że się uda. Nie biorę urlopu po transferze i odpuszczam zupełnie niech się dzieje co chce. Jeśli się nie uda to zapisani jesteśmy w kwietniu na wizytę do Novum i będziemy podchodzić komercyjnie... Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Ananasowa - trzymaj się kanapy Szmacioszka- no właśnie u mojego po 3 opakowaniach Bebilonu zaczęły się rewolucję w brzuchu , Nan miałam ale ten na problemy jelitowe( puszka z zieloną nakrywką i literką R) i też tragedia, choć widziałam na necie ze matki sobie chwalily,dopiero Enfamil mi pomógł, po jednej butli wszystko się uspokoiło. Jakby to nie pomogło to już chciałam kupić jakieś mleko z serii comfort, bo one są na wzdęcia, kolki. Życzę powodzenia, może teraz trafisz dobrze. Zuzka- wiem co znaczy nie spać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza najważniejsze że jest plan B wtedy zawsze jest łatwiej, ale coś czuję że z tego planu b nie skorzystasz bo plan A wypali, tego ci życzę :-) Ananasku jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Właśnie się zastanawiamy co dalej robić. Teorytycznie jesteśmy zdrowi- mam 28 lat mąż 29 miałam robione hormony płciowe, AMH, hormony tarczycy, badanie na chlamydię, cytologię, hsg, mąż też wyniki idealne. Po drugiej iui zrobiła mi się torbiel i miesiąc musiałam brać tabl antykoncepcyjne a potem zaniechałam leczenia. Owszem chodziłam do gina, brałam clostilbegyt i nic. Trochę przeraża mnie skuteczność inseminacji a koszty z wizytami są niemałe. Nie wiem jak to wygląda z refundacją in vitro. Dr mówi że tylko komercyjnie. Nie wiem czy nie wydać więcej i mieć większe szanse bo w sumie inseminacja np. jeszcze 4 próby to też niemały wydatek Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, mi w ciąży wyszedł mały żylaczek i od razu zamówiłam rajstopy przeciwżylakowe dla kobiet w ciąży. Ja ma 1 stopień ucisku z Pani Teresa (rajstopy i pończochy) i od tamtej pory noszę codziennie i nic sie nie pojawia. Dodatkowo nogi mi nie puchną okrutnie (chociaż nie powiem, kostki i stopy bolą mnie wieczorami coraz mocniej, bo brzuszek już spooooory) ;-) x Ananasku, trzymam kciuki za Twojego siłacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaplodniono 8 kom z tego 3 od razu na zimowisko i 5 jest obserwowanych. Zdecydowalam ze jesli beda trzydniowe to wezme trzy(pewnie wiecej nie dotrwa bo jesli bedacsie dalej rozwijac to czekamy do blastek. Jesli blastki beda dwie to wezme obie. Jesli jakims cudem do blastki dotrwa wiecej niz dwie to tez chcialabym je zamrozic. Ale nie wiem czy klinika zamrozi blastki jesli juz zamrozila od razu po punkcji jednodniowe? Czy ktoras z was miala zamrozone z tej samej punkcji roznodniowe zarodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka moim zdaniem jeśli żadna iui nie zaskoczyła w ogóle to bez sensu robić więcej niż 4, 5. Zrób jeszcze jedną tylko. Eliza bardzo dobry plan. Zuzka wiem co oznacza "spanie" w szpitalu. Ale tyle nocy to już musi być masakra. Obyscie jak najszybciej wyszli. Szmacioszka ja też słyszałam od koleżanki że Enfamil tylko się sprawdził u jej maluszka. Wiem też że są też jakieś rureczki do pupki które odgazowuja brzuszek. Nadzieja pokaże pajaczki na następnej wizycie. Azzuro pocieszylas mnie. Ananasowa zamarlam... Mam nadzieję że lezysz i wstajesz tylko do łazienki. Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa Mialas podany 1 czy 2 zarodeczki? Trzymam kciuki:) musi byc dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Przepraszam, że ja tak z pytaniami tylko a nie potrafię dać nic od siebie. Chyba zmienimy klinikę na Białystok i podejdziemy do 1 iui na cyklu stymulowanym. Podczytuję wasze forum od wtorku i też bardzo chciałabym być mamą. Czasem się boję jak ja to wszystko psychicznie wytrzymam( inseminacje mnie wiele nerwów kosztowały, a dodatkowo choruję na nerwicę lękową) ale czego się nie robi, by mieć własne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestesmy zgodne w poradach Penelopce..przez te durne zawiechy forum po kilku godzinach dopiero odświeża się nowa strona..jeśli nie wierzysz juz w powodzenie IUI to podchodźcie do IVF . Ja jestem za :-) X Ananasowa masz wynik bety ? Leż kochana jak kazali a my będziemy Cie wspierać. X Zuzka cierpliwości Ci życzę i żebyście szybko do domku poszli. X Co do Enfamilu to popieram u nas dał rade 16 lat temu ! X Zosia ja też chciałam żeby podali mi dwie blastki , bo dwie byly ale embriolog zdecydował ze jedna i koniec (mimo skończonych 37lat) i takim sposobem mam córcię w brzuchu i blastke na zimowisku. Nie zawsze lekarze zrobią co my chcemy.. X Malena współczuję puchnięcia kończyn..mnie to póki co omija no i nie mam zgagi :-) może kilka razy po koktajlach gdzie dodatkiem bylo kiwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,Kkinnia, leżę cały dzień. Staram się nie martwić, ale jestem przerażona :( w zasadzie nie krwawie, tylko czaami slad na papierze. Beta z dZisiaj ponad 20tyś. Oby rosła i Kropek walczył... Szmacioszka,czy u Ciebie był krwiak przed serduszkiem? Zuzia, mam jednego Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia szczerze Ci powiem to pierwszy raz spotkałam się ze zamrozili wcześniej a nie blastki, chyba że coś źle zrozumiałam... Nie rozumiem dlaczego woleli zamrozić niż podać Tobie... Chcesz wziąć 3 na raz? Nie wiem czy lekarze się zgodzą. To Twoje pierwsze podejście? Wyobraź sobie mieć trojaczki... W jakiej klinice jesteś? Ananasowa miała podany 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku beta super za kilka dni będzie serdunio ! A krwiak się wchłonie zobaczysz. Popatrz ile tu dobrze zakończonych historii z krwiakami. Tylko trzeba leżeć leżeć leżeć. Pamiętasz jak ZosiaD pisała jak jechała na IP a krew wylewala sie z butów..a teraz jest szczęśliwa mamusią i Ty tez będziesz !!:-) X MiskaD u Was dobrze mam nadzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciolka
Ananasowa trzymaj się dzielnie,wiem ze ciężko nie myśleć o tym ale historie dziewczyn dają nadzieję więc wierz,że wszystko będzię dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ananasowa 3maj sie Kochana duzo lez i odgon od siebie te czarne mysli:*** 3mam za Was mocno kciuki:** krwiak sie wchlonie :**aza pare dni zobaczysz serdunio:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Ananasku poczytaj sobie jakąś fajną książkę obejrzyj film. Rób coś, aby się nie zamartwiać. Bo martwienie się tutaj Ci nic nie da. Czytałam pobieżnie o Twojej stracie i naprawdę chciałabym, by Ci się udało. Ja jutro zadzwonię do Białego umówić się na konsultację. Powtórzymy wszystkie badania i chyba jednak in vitro bo zbyt ciężko przechodziłam te inseminacje nie tyle fizycznie ile psychicznie czekanie 2 tyg a tu beta 1. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
Dziewczyny mam pytanie czy orientujecie się w którym tyg ciąży powinnam zrobic badania na przeciwciała? Dr stwierdził aby zrobic "przy okazji" i nie wiem czy czekac miesiac jak bede robila tsh i fs4 do endokrynologa czy moze juz isc teraz -teraz mam 12tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×