Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Dziewczynki a czy kupując leki do stymulacji do ivf robiłyscie rozeznanie w aptekach co gdzie taniej i czy duża różnica w cenach. (koleżanki z wawy może macie jakieś apteki na oku) I czy dla osoby która podchodzi komercyjnie do ivf leki są refundowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Kkinia a ty w ktorej klinice podchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza póki co się orientuję i wszystko chce wiedzieć, chce mieć wszystkie wiadomości w tym temacie. Póki co jestem przed 6 iui która będzie jakoś w przyszłym tyg i która ma się udać ;-) A jeśli nie to decyzja chyba już zapadnie o ivf. Ja lecze się w novum i tam też bym podchodziła do ivf, nie zamienię tej kliniki na żadną inną. Byłam w invikcie, invimedzie ale novum najbardziej przypadła mi do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Kkiniaa-komercyjnie leki są refundowane. Dziewczyny, proszę się nie denerwować , to nie ma sensu. Te wpisy o podatkach to już straszna nudaaaa, mi się nie podoba że alkoholik ma płaconą rentę a sporo ludzi co mają dwie sprawne ręce i nogi zamiast iść do jakiejkolwiek pracy (nawet na wolontariat), to wolą śmiać się z pracujących i pobierać różne świadczenia z mopsu, robić dzieci jedno po drugim które utrzymuje nie on tylko my podatnicy!! Leczenie nałogowych palaczy, nałogowych obżeraczy, narkomanów, to wszystko też z podatków! Można tak wymieniać jeszcze w nieskończoność. Gość co pisał o poronieniu, no cóż, przykre że można coś takiego komuś napisać. Nawet jak się kogoś nie lubi to poronienie najbardziej dotyka dziecka, to ono traci życie do cholery! (abstrahując że w 34 tc to już nie da sie poronić a co najwyżej wcześniej urodzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
A też dobre staniki do karmienia są w C&A , ciuszki dla dzieci również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Ja zgłosiłam wpis do usunięcia... Jeszcze tylko dodam tej żałosnej imitacji człowieka, którą jest na pewno gruba, brzydka i niewyzyta debilka, że można wysledzić skąd to było napisane... Nie wiem jak ktoś może pisac takie bzdury! Każda z nas płaci podatki za coś, z czym się nie zgadza... Trudno! Ja tez wolałabym zainwestować więcej w edukację żeby takie bezmózgi zastanowiły sie chociaż przez chwilę co mówią... Żal mi jest osób, które są skazane na przebywaniu w twoim towarzystwie. Przysięgam, jeszcze jeden taki tekst i nie popuszczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh jestem na tym forum trzeci rok i różnych obelg sie tu naczytałam nie tylko w kierunku mojej osoby.Gość wybrała sobie nas kilka i tak wyrzyguje jadem swoje nie udane życie..Julka , Biedrona, Morela, Darkness dobra riposta nic więcej dodać nie trzeba. X Morela brzuch odpuścił dzis spalo sie dobrze:-) czasem złapie skurczyk ale zaraz odpuszcza. Wiecie co zauwazylam ze jak brzuch jest teraz większy i sie w nocy przekręcam to musze pamiętać żeby go trzymać ;-) bo inaczej dostaje skurczy w powłoki brzuszne takie cos jak w nogę..dziwne ;-) Malutka siedzi tak nisko juz główką ze jak ma czkawkę z 7 razy na dzień to mi cały tyłek podskakuje :D Brzuch mam nisko, tak ze ruchów powyżej pępka w ogóle do tej pory nie czuje. Jak leżę na boku to jedynie wtedy czuje czadem girkę pod żebrami ;-) X Malena witaj w klubie :-) X Dzis nie wyjde z gabinetu dopóki mi wszystkiego nie sprawdzi. Przede mną jeszcze miesiąc! X Zuzka jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia mi o lekach do stymulacji powiedziano w klinice w której aptece jest ok. A wcześniej tez Justynka mi pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego to Kafe tak się zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness i inne dziewczyny Moj estradiol jest dzisiaj 3971. W poprzedniej stymulacji mialam 1500.... Pojutrze punkcja. Wiem ze to duzy. Boje sie hiperstymulacji. Co mam robic?? Moja dr dopiero jutro do mnie zadzwoni a dzis wieczorem mam zrobic zastrzyk na pekniecie pecherxykow. Pomozcie prosze bo tak sie przestraszylam ze az zle sie czuje:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieje trzymamy kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A unoszę się dlatego, że są jakieś granice hejtowania... Trafia mnie, jak ktoś jest aż tak głupi i zły. Nie umiem zrozumieć jak ktoś może życzyć komuś czegoś tak okropnego... To tak jak ja bym powiedziała żeby nie traciła czasu na wysyłanie dziecka do szkoły, bo ... Zgadzam się, że takie złe życzenie wraca... Już się uspokajam... Po prostu nie moge uwierzyc, że jest ktoś tak zły na świecie... Ja jestem bardzo naiwna, ale wierzę, że ludzie w gruncie rzeczy są dobrzy... I jak później czytam takie bzdury to mnie trafia... Myslałam, że miesiąc bez działania będzie dla nas dobry, ale załapuję doła... Ananasek, Elfica, Alexvandekol jak tam? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia Kochana, jestem pewna, że zaraz któraś Ci odpowie. J a niestety nie mam doświadczenia... Mogę cię tylko wirtualnie przytulić, kazać się spróbować uspokoić ... A nie możesz skonsultować z innym lekarzem z Twojej kliniki? W ogóle próbowałaś do niej zadzwonić? Nie ma nikogo, kto mógłby ci odpowiedzieć profesjonalnie? Jeżeli chcesz to ja mogę zadzwonić do siebie i przynajmniej dowiedzieć się o opinię... xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie jestem gruba i brzydka. Bardzo pilnuję swojego wyglądu i ważę 49 kg przy 164 cm wzrostu. Jestem zadbana wychodząc do pracy na 6.30-7.00 wstaję o 4.30 by móc wziąć prysznic, umyć włosy i je ułożyć zrobić makijaż ubrać sukienkę ew spódniczkę i bluzkę a czasem odwieźć dziecko do szkoły. I co daję radę. Problem otyłość mnie nie dotyczy bo jem aby żyć i jem zdrowo. A to że ktoś nie umie o siebie zadbać to już jego problem. Ja mam dla kogo to robić bo kobieta zadbana ma większe szanse na dobrą pracę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że do fryzjera chodzę raz na 3 tyg w soboty i płacę 200 zł więc na pewno nie jestem zaniedbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nadzieja- ten sam rodzaj skurczy ja też miałam w nocy i także musiałam trzymać brzuch , aby się przekręcić a czasem mocniej oddychalam i czekałam aż puści, nie jest to fajne uczucie niestety. Mh1- to witaj w klubie nocnych pożeraczy mleka:-). Ja po prostu czekam aż synek sam stwierdzi że warto spać całą noc, widocznie jeszcze potrzebuje jeść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Kochana jestes. Powiedzisno mi ze "ktos" do mnie zadzwoni. Czeksm juz 3godz i nic.. Jesli naprawde mozesz to zadzwon prosze. Mam 41 lat,to moja piata stymuacja, dzis na usg widac bylo kilkanascie pecherzykow. Od transferu mam zaczac brac heparyne i aspiryne 100 przeciwzakrzepowe bo wyszly mi podwyzszone przeciwciala antykardiolipinowe. Czyli mam cos nie tak z krzepnieciem chyba:( Dzis wieczorem mam wziac na pekniecie pecherzykow i pojutrze punkcja. To najwazniejsze rzeczy gdyby sie o mnie pytali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha A ja i tak wiem, że jesteś gruba, brzydka i nie masz nikogo... :) Żadna fajna babka nie czyta forum, które jej nie dotyczą i nie życzy okropności innym dziewczynom. Basta! dziewczyny, szatan we mnie wstapił!!! (ciekawe, czy z podatków tego gościa ksiądz rydzyk za darmo wyprawi mi egzorcyzmy) Podoba mi się, że tak się unosi i tłumaczy... Ale już ignoruję... Staram się powrócić do normalności. Obiecuję, ani słowa więcej! Zośka, daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Wooooooow, a ja dziś cały dzień w piżamie i zjadłam 8 pierogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wiem jaka jestem i nie wierze w to że jesteście szczupłe i zadbane. Koniec dyskusji wracam do pracy bo przynajmniej z tego mam pieniądze a z siedzenia na forum niestety nie mam nic. A w życiu robi się tylko to z czego coś się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubaw z gościa po pachy,dawno tak się nie uśmiałam. Masakra jakaś, rano kąpiel, spódniczka lub sukienka do pracy bo to pomaga w lepszej pracy hahahaha ciekawe jaka to profesja... Zawsze myślałam że ktoś kto jest wykształcony,inteligentny i na poziomie to ma dobrą pracę - żyłam w błędzie!!!! O boże, brak słów Lucky hehe jak zalapiesz się do rydzyka daj znać pójdę z tobą!!! Hehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, żeby nie dopuścić do hiperki trzeba pić duuużo wody i stosować dietę białkową. Tyle co ja stosowałam, bo mnie nie ominęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena Czy ta wode powinnam zaczac pic juz dzis? Czy po punkcjii? Dieta bialkowa tzn. Kefiry,jogurty,mleko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zoska Lekarz nie odbiera, ale rozmawiałam z moją konsultantką medyczną. Po pierwsze, estradiol wynosi do 330 na pęcherzyk, więc jeżeli miałas kilkanaście wynik może byc okej... Jednakże też zaznaczyła, że powyżej 3000 może wystąpic ryzyko hiperstymulacji, ale wynosi tylko 1%. Powiedziała, że należy zrobic usg i wtedy zdecydować. Zaznaczyła, że to jest tylko opinia i bez wyników oraz usg nie może nic zalecić oprócz konsultacji z Twoim lekarzem prowadzącym. Masz pic dużo wody. Jak tylko/jeżeli do mnie oddzwoni zapytam tez jego. Dzwoń raz jeszcze do swojej kliniki. Ja też będę dzwonic. Cos juz wiesz? Mam nadzieję, że oddzwoni szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×