Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

My dzisiaj wybraliśmy się na poszukiwania fotelika, jeeesu ile tego. Na pewno chcemy z bazą isofix, wstępnie N patrzyl na recaro Ale wszyscy sprzedawcy odradzaja bo zła pozycja dziecka. Spodobał mi się najnowszy maxi cosi peblo plus bo bazą pasuje też do następnego fotelika Ale jak auto np babci czy dziadka nie ma isofix to nie można przymocowac. Ehh ciągle coś. Został Cybex który ma dziwne kolory... No i weź tu bądź człowieku mądry. Zamówiłam też dzisiaj tapetę do pokoiku małego bo 2 tygodnie oczekiwania. Ekipa wykonczeniowa wchodzi za miesiąc. Będzie się działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa wiem ze się nie chce..tyle razy co mówiłam sobie ze pier...to forum po co mi te nerwy ..:D X Penelopka bierz duphaston przynajmniej 2x1 bo nie biorąc więcej szkody możesz sobie zrobić . Bardzo maly masz progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja znów wszystko wiesz lepiej :-P ty będziesz zapinać to zaponaj sobie pasami,Julia P czymś innym zupełnie pisze :-( ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za dobre słowa, bardzo się przydadzą bo nie jest dobrze :-( od rana jesteśmy Z Olą w szpitalu. Dostaje inhalacje i tlen co godzinę na 20 minut , bo była niedotleniona trochę :-( ma infekcję wirusową, wirus RSV. Szmacioszka nie chcę Cię straszyć ale u nas zaczęło się tak samo :-( gruszką nic nie odciagało a w nosku furczało, a jak zaczęliśmy odciągnąć katarkiem to wychodziły już zielonkawe glutki, pediatra powiedział nam ze u takiego Maluszka infekcja może się rozwinąć w dosłownie kilka godzin. gorączki nie ma do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Zastanawiam się czy 2 czy 3 razy dziennie. Chyba 3 bo za dużo mi nie zaszkodzi. A i tak będę we wtorek u lekarza to może mi doda luteinę. Dzięki dziewczyny, już wzięłam, a na noc kolejną. Dobrze że mam w domu i go nie wyrzuciłam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja co do fotelika uważam tak jak ty ,ale gość wie lepiej i juz!!!!!Penelopa ja bym się nie zastanawiała i brała diphaston 3×1przy takim progesteronie ja miałam jeszcze dodatkowo prolutex i luteine 100 3×1.Wiesz nie to ze on jest bardzo niski ale jak masz duphaston to i tak każdy lekarz go włączy żeby nie ryzykować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja no właśnie ja bardzo dużo jeżdżę autem i pewnie dalej będę, więc motanie się za każdym razem z pasem to dla mnie masakra. Poza tym w sklepie byla możliwosc zapięcia fotelika pasem i w bazie no i w bazie było super stabilnie, a w pasie fotelik się przesuwa. Dodatkowo baza ma oparcie o podłogę - taki palak. Co do tego akurat nie mam wątpliwości. Dobrze że chociaż jedna decyzja podjęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eversea trzymam kciuki za Ciebie i za Olenke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea biedactwo! Niech Oleńka wraca do zdrówka jak najszybciej. Najważniejsze że jesteście pod opieką. Wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* penelopka28 gratulacje :) Dobrze, że wzięłaś Duphaston. * DoReMiDo umęczyłaś się biedna. Wszystkiego dobrego dla Was. * Syllkaa trzymam za twoją kruszynkę kciuki. * Eversea zdrówka dla Oluni. * Julia, Biedronka i darkness dziękuję :* Julia FSH 14,69 E2 25,11. Adopcji nie rozważamy, bo nie przejdziemy przez procedury. Alternatywą dla nas jest KD. Mam nadzieję, że przed emeryturą zdążę na to nazbierać. Biedronko, tak zamierzam walczyć do ostatniej komórki. Choćbym miała zostać w ostatniej koszuli, nie poddam się. Chyba, że wcześniej się wykończę psychicznie albo fizycznie. Jak na razie z moim dr pójdę nawet "w ogień". Byłam dzisiaj na wizycie i usłyszałam piękne słowa. Ten człowiek jest cudowny, bardzo mi pomaga. Mimo, że na początku nie dał tego po sobie poznać. Żałuję, że na początku moich starań nie trafiłam do niego, wszystko by mogło potoczyć się zupełnie inaczej. Może wówczas mój Mały Cud już byłby ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia ja mam bazę isofix do maxicosi i działa również na pasy. Eversea mam nadzieję, że u nas taknie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Julia u nas jest ten problem że dużo jerzdze samochodami ale na zasadzie który wolny albo siostry albo męża albo swoim albo rodziców i pod tym względem boje się że baza może się nie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Ananasowa????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka ale że fotelik można zapiac na pasy albo isofix o to Ci chodzi? Ewap no właśnie, u Ciebie inna sytuacja. Ja jeżdżę tylko swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap tak cie denerwuje gosc a sama co chwile go zaczepiasz. Zastanawiam sie po co? Nie zauwazylas ze najlepsza metoda na goscia jest olewanie tego co pisze? Sama prowokujesz a pozniej narzekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ananasowa odezwij sie....martwie sie juz. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku mam nadzieję że z euforii poprostu o nas zapomniałaś, tez zaczynam się martwić, odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doremido - może się powtórzę, ale podziwiam Cię za taki poród :) x Sylkaa - nie przejmuj się gościem. Dobrze mu odpisalas.. A Nadzieja ma rację niech policzy tc u każdej z nas ;) x Eversea - dużo zdrówka dla Oli i siły dla Ciebie.. x Ania1602 - Kochana bardzo się cieszę, że się nie poddajesz i że tak ufasz lekarzowi.. Faktycznie dał się poznać z tego co piszesz jako bardzo dobry w swoim fachu.. Nieustannie trzymam kciuki i mocno Ci kibicuję :* x Zosia2574 - ja też mam nabytą niedomykalność zastawki mitralnej :) i stwierdzono, że to pozapalne, a więc po ciężkiej anginie lub grypie.. Jakoś to widzą Ci lekarze ;) A co do kamienia w brzuchu i bóli jak na @ to u mnie były identyczne objawy po transferze blastki.. Tak więc może dobrze to wróżyc :D x Penelopka - gratuluję bety i ja przy takim progesteronie na pewno na własną rękę wzięłabym duphaston 3x1.. x Julia - my zdecydowaliśmy się na isofix.. Mega wygoda, a obowiązywanie pasami będzie tylko sporadycznie u dziadków lub wujka ;) x Ananasowa - jak po wizycie? x U mnie była koleżanka z półrocznym synkiem.. Rany jestem przerażona, że nie ogarnę tego wszystkiego.. Non stop płakał i nikt nie wie o co chodzi takiemu maluszkowi nawet o dziwo matka.. Żeby było śmieszniej mój M się nim zajmował cały czas żebyśmy mogły pogadać.. Ale jak wyszli to padł ;) :D Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia baza jest dodatkowo na pasy jeśli ktoś nie ma isofixu, trzyma lepiej niż sam fotelik przypięty na pasy. Nazywa się chyba easyfix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
Dziewczyny, wybaczcie, ze dopiero teraz... Kropek ma maleńkie pikające serduszko i jest śliczny :) nie posłuchalismy, ale widzielismy ten pulsujący punkcik, który bardzo nas rozczulił :) krwiak się zmiejszył i lekko zmienił położenie, Kropek mocniej zakotwiczony. Nadal lezenie plackiem, ale zagrozenie zdecydowanie mniejsze niż ostatnio. Krwiak ładnie się wchłania i gdyby nie on, to zdaniem lekarki byłoby idelanie. Z leków niektórych powoli schodzimy, a dodano witaminę D. Karta ciazy załozona :)) Małamii, zrobilas bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Ananasowa super !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×