Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Martuśka , nie wiem jak dziewczyny ale ja bym nawet dzis zrobiła bete , żeby przy wizycie u lekarza juz wiedzieć co i jak, jest taka opcja by wyniki online odczytać, no i kuruj sie kochana i jedz ładnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka piękna beta. powtórz ja po 24 godz od pierwszego oddania krwi i zobacz jak przyrasta, trzymam kciuki. Martuska jeśli do czasu pójścia do lekarza nie zrobisz bety i wyniku mieć nie będziesz, poinformuj lekarza że możesz być w bardzo wczesnej ciąży. Dziś właśnie czytałam na forum novum że taka wiadomość dla lekarza jest bardzo ważna. Kuruj się kochana dużo zdrówka. Ja zapobiegawczo popijam herbatkę miodem i cytryna bo chora być nie mogę!!! Alexvandekol czekamy na informacje razem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Penelopka- zamiast analizować tylko się cieszyć, jesteś w ciąży, beta bardzo dobra. Miałaś iui? Gość - ja wiem o co Tobie chodzi, Twoje rozumowanie jest poprawne, ale jak już wspomniałam wyżej, na innym forum tu na kafeterii , dziewczyna pisała jak jej lekarz zapisuje tc, dokladnie tak jak u Nadziei, też się z tym nie spotkałam ale lekarz lekarzowi nie równy , widocznie tak go nauczyli na studiach, nie wiem, ciągle rozpisywanie się o tym jest bez sendu. Ty masz rację, my o tym wiemy i Nadzieja zapewne też, ale jej lekarz tak zapisuje i trzeba się z tym pogodzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty uparty jesteś.. daj se siana :D idź analizować cos innego .. X Tak właśnie dobrze pamiętałam ze Azzurro tez musiała radzić sobie od narodzenia sama.. Podziwiam Was dziewczyny :-) X Penelopka beta ciążowa, zrób jutro powtórkę:-) X Martuska takie załamanie organizmu często zwiastuje ciążę:-) u mnie wyszła w jamie ustnej afta gdzie nigdy wcześniej nie miałam i ogólne rozbicie organizmu :-) Możesz sobie kupic Prenalen syrop lub saszetki dla kobiet w ciąży (maja w składzie min.czosnek,maliny itd) dużo pij. X Azzurro dokladnie tak jak piszesz. Juz mojemu dr.mówiłam dwa razy ze nie spotkałam się z takim liczeniem :-) ale przecież nie będę się z nim kłócić:D Dzis mam 35t3d :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane, a wiec sa nadal 2 ( jeden na 4 drugi na 3+ ) , nieważne jakie..ważne , ze sa i na to wyglada, ze jutro oba beda zamrożone , chyba juz nic sie nie wydarzy to tego czasu. Mrożone beda razem, bo lekarz powiedział, ze transfer w moim wypadku i po tym scratchingu bedzie 2 za jednym razem , skoro tak mówi to tak bedzie :-) w kwietniu kończę 35 lat, moze bede miała prezent na urodziny :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dobrze pamiętam że jak w listopadzie weszła nowa ustawa to mogą zapladniac max 6 komórek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia - jak ja CIe swienie rozumiem, u mnei wyglada bardzo podobnie, moj M szybko wrocil do pracy i w zasadzie od poworotu ze szpitala robiłam wiekosc wszystkich spraw sama, bol byl okrutny ale wytrzymałam, jak M poszedl do pracy to nie mam czasu na nic, tak jak piszesz, czasem do wc ide to Franus krzyczy... wiec na lezenie nei ma szans, jak ma drzemki to piore, prasuje , sprzatam itd.... mowiasz ze odpoczynek wszystko załatwił? noce w sumie mam leżace ;) bo karmie raptem 2 czasem 3 razy w nocy wiec sie wysypiam..to za mało? Ale tak jak piszesz mam juz dosyc swojego podwozia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam jesli sie powtarzam ale czy wasze kapsulki omega 3 sa roslinne czy z watroby ryb?? Nie moge znalezc czystego omega3 z roslin bez dodatku witamin..bo witaminy mam juz w femibion1... A wiem ze z watroby ryb nie wolno bo tam jest duzo wit.A toksycznej dla plodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro - dzieki za słowa otuchy, z ta piersia to tak kurka jest ,ja nei wiem kiedy on jest głodny...czytalam ze takie maluchy nei najadaja sie na zapas dlatego czesto chca do piersi ezby jesc a ja poki co nie umiem poznac kiedy jest głodny...jak mi przysypia na piersi po 3 minutach to wiem ze oszukuje ale to tylko wtedy to wiem :) nic no, mam nadzieje, ze jakos to kiedys poukładam bo poki co mam prawie tak jak piszesz...gdyby moj M nie gotowal obiadow to pewnie tez chodziłabym głodna...a rodzine moja mam 100km dalej wiec nikt nie przybiegnie z pomoca.. wlaseni sie rozgladam za jakas mata edukacyjna,moze mi pomoze, chcialabym fajną ale nie zaraz za 25o zł, jakby ktos cos mogl polecic bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aagape
Witam :-) czytam Was Kobiety regularnie, udzielałam się na forum w 2014 r. przy mojej 4 IUI, moja córka ma już 10 miesięcy a w brzuchu druga ma już 21 tygodni!Jeśli chodzi o matę edukacyjną to z czystym sumieniem mogę polecić,ale najlepiej używaną, często dzieci się nimi nie interesują a ceny nowych są wygórowane. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Za 50 zł kupiłam matę i tzw ocean -taka zabawka, którą może bawić się Maluch na leżąco a potem jak stoi. Czas płynie jak szalony i dzieci tak szybko rosną,przeraża mnie myśl o drugim dziecku przy mojej baaaardzo *****iwej Oliwii, której moje towarzystwo jest niezbędna do ciszy w domu. pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
To ją już drugą do porodu no jeszcze troszkę zostało bo mój termin 7kwiecien ale boje się mam nadzieję że będzie wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Miałam 3 iui ale pewien czas temu. 2 mies temu miałam ponowne hsg i na razie staraliśmy się naturalnie z clo. Jedną ciążę już poroniłam w 6 tyg i dlatego się boję. Jutro zrobię betę ale nie robie sobie dużych nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Dzisiaj zadzwoniłam nawet do jednego gina i odpowiedź mnie poraziła. Zapytał czy jak chcę być w tej ciąży to mam powtórzyć betę i przyjść a 2 tyg a jak nie to nawet jutro. Boże że tacy ludzie wykonują zawód lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvandekol - życzę z całego serca tego najpiękniejszego prezentu na urodziny :) o Aagape - serdecznie gratuluję ... dasz radę ... malutka różnica wieku będzie ... a u mnie ponad 16 lat heheh :P o Penelopka28 - smutne to co napisałaś o komentarzu lekarza. Skoro straciłaś w 6 tyg, może miałaś niedobór progesteronu. Sprawdź jutro betę znów i ewentualnie jak masz możliwość idź z tymi wynikami do lekarza. Powiedź o wcześniejszej stracie i poproś może o luteinę. Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok. o Kochane melduję, że maluszek ma się dobrze. Maleństwo spało sobie w pozycji idealnej do pomierzenia wszystkiego, a ponieważ dr chciał sprawdzić też odruchy, więc mi postukał sondą w brzuch (tzn generalnie uciskał kilka razy) i od razu Kruszynka zaczęła się wiercić. Widziałam serduszko podzielone na 4 części (prawidłowej wielkości, czynnośc miarowa 158/min), żołądek i pęcherz moczowy. Kręgosłup o prawidłowym przebiegu, kosmówka na tylnej ścianie. Kości nosowe obecne, przezierność karkowa 1,6mm i coś takiego: prawidłowe spektrum przepływu w DV (PI=1,08). Reasumując - wszystko ok :D Jezuuuuuuu połowa kamienia z serca :) teraz ok 2 tyg czekania na wyniki testu pappa. o I na koniec ... według pierwszego usg powinnam dzisiaj mieć 12t 6d. Lekarz podczas dzisiejszego badania na podstawie daty crio stwierdził, że to 12t 2d. A na usg wyszło, że Maluch ma wymiary jak na 13t 2d. No i ja już nic nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Piksi- ja szukalam niedużej maty którą będę mogła położyć na rozłożonej kanapie i potem bez problemu chować w dodatku u mnie podłoga odpada bo mam dużego psa. Jestem z niej zadowolona, choć Twój Franek pewnie i tak póki co nie będzie miał zbyt dużego zainteresowania matą edukacyjną , ale poniżej link do mojej http://www.krasta.pl/product-pol-35207-MATA-EDUKACYJNA-DLA-NIEMOWLAT-NIEBO-2W1-TUNEL.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sypią się porody jak z rękawa :) *kkahha gratulacje :) Wszystkiego dobrego dla Was. *zosia2574 Linocomplex to olej lniany, masz tu omega 3 i 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Darkness- :) Co do pomiarów dziecka, mój syn do 32 tc był ciągle większy o dwa tygodnie bo wpływał na to pomiar kości udowej (byla długa), potem różnica byla coraz mniejsza a w 37 tc przez jego mały brzuch wyszło 2 dni do tyłu, także chyba nikomu sie nie pokrywa termin porodu z wymiarami malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Tak pójdę do lekarza. Trochę mnie przeraża jutrzejsza beta, bo nie wiadomo jaki będzie przyrost. No i znalezienie lekarza, bo jednak wolałabym kogoś bardziej doświadczonego niż mój gin obecny poza tym u nas zaczynają się na Śląsku ferie i on ma urlop od poniedziałku. Muszę poszukać kogoś dobrego. Czy lepiej prowadzić ciążę przez pierwszych 12 tyg w klinice leczenia niepłodności czy raczej to nie ma znaczenia. Zastanawiam się czy nie lepiej jakiś ordynator szpitala. Bo na NFZ nie chcę chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia83
Kkahha gratuluję! Ależ wszystko wycyrklowalas! Ja hybryde zamierzam zdjąć miesiąc przed terminem porodu w razie czego :) Niezła agentka jesteś :) Dużo zdrówka dla Was! Penelopka ja na tym etapie ci Ty miałam betę 200 więc Ty masz super. Gratuluję! Darkness na każdym usg będzie Ci pokazywalo inaczej bo to zależy jak lekarz złapie kursor i jak duży jest maluszek. U mnie też był zawsze tydzień do przodu, a teraz na szczęście tylko 3 dni. Ogólnie trzymasz sie terminu liczonego od transferu. Alexvan no to super!! Widziałam że będą 2 silacze! Będą bliźniaki zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia ja po transferze brałam tylko femibion 1, oleje od drugiego trymestru. Może spróbuj olej z wiesiolka jak chcesz roślinny. Ewentualnie lniany dolewaj do sałatek i świeżych sokow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Dziękuje Julia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia i Azzuro podziwiam że wszystko robilyscie same. Ja zamierzam mojego M zaangażować od razu, co by w pełni poczuł ojcostwo :) Zamierza wziąć 2 tygodnie urlopu a potem przez 2 tygodnie pracować z domu więc będzie taka możliwość. Żadnej mamy nie chcę, tzn postaram się uniknąć, bo mimo że obie są przekochane, to po porodzie nie zniose złotych rad o ktorych pisze Zosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×