Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość ewap156
Nadzieja może jednak mu chodziło o asparginy bo jakbyś wziela aspiryne to nikt by nie wykonał w tym dniu cc tak przynajmniej mówił mój doktorek dlatego acard juz odstawiony.A ja dziś bóle brzucha okropne jutro wizyta to zobaczymy czy jakiś postęp u mnie.Kurde pieszy raz te bóle mnie nie stresują co prawda nie są tak jak na @ tylko strasznie boli cały brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Alex przykro mi. * lucy1980 gratuluję :) * Kkiniaa84 musi! Trzymam kciuki z całej siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia, jak minęła noc? nadal plamisz? dobrze, że dzisiaj wizyta! czekam z niecierpliwością na wieści, wiem, że się boisz, ale jestem przekonana, że to tylko jakiś krwiak robi Ci zamieszanie, a z Kropkiem wszystko w porządku :* *Lucy, ja tak naprawdę mocno uwierzyłam w ciążę, jak na monitorze zobaczyłam Ludzika :) nie pęcherzyk, serduszko, kształtopodobne coś :) tylko jak juz taki Miś ukazał się moim oczom :) już za chwilę nacieszysz wzrok pieknym widokiem :) *ALex, cholernie mi przykro z powodu Twojego taty. Wiem, że na pewno bardzo to przeżywasz i kosztuje Cię to wiele nerwów. i Gadanie, że masz przestać, nic nie da. JEsteś córką, miłą, empatyczną osobą i trudno, by Cię to nie ruszyło. Twój tata ma jednak opiekę, tak wybrano. Interesuj się, dopytuj, ale nic na siłę. Skup się na sobie, na Maluszku! i zakazuję CI myśleć, że się nie uda! bo niby dlaczego?! dla równowagi w przyrodzie właśnie musi się udac - coś złego, coś dobrego. Ściskam Cie mocno! wierzę w Was :** *Nadziejko, już za moemnt :* cieszę się, że po wizycie jest dobrze:) *a wiecie, że ja do tej pory nie słyszałam serduszka zawsze je widzę pikające, ale nie słyszę. ale nie stresuje mnie to:) może w niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku całe szczęście po nocy czysto, jak oddawalam mocz rano to troszkę polecialo ale to niebo a ziemia w porównaniu do wczorajszego dnia. To plamienie psychicznie mnie wykancza, każde siku przytrzymuje bo tak się boje chodzić siku. Trzymajcie kciuki! Będzie dobrze kropek musi być silny jak mamusia w swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Kropek się ma dobrze. Mam szansę na wyjście do domu w czwartek, bo lekarz wraca z urlopu w środę dopiero i jak mi da zielone światło na chodzenie po mieszkaniu to pewnie wyjdę. To już będzie ponad dziesiąty tydzień. Nawet mi się nie dłuży pobyt. Dużo czytam, na laptopie trochę mniej i to bardziej rano niż po południu. Dalej biorę duphaston i luteinę oraz magnez i czasem no- spę. Ciekawe co ile mi każe chodzić na wizytę. Zastanawiam się czy nie kupić po wyjściu Femibion Natal, choć Biorę Acidum Folicum 5 mg na dobę. Dziewczyny jak macie plamienia we wczesnej ciąży to należy domagać się badań na patologii, bo wizyta raz na tydz/ 2 tyg czasem jest za rzadko. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. W święta będzie skończone 12 tyg więc może odetchnę z ulgą i rodzina będzie miała prezent < lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia tak jak ananasowa myślę że to krwiak. Ja zalałam całą łazienkę i gabinet na IP. Wszędzie byla krew a mój mały ma się dobrze. Też potrzebowałam takich wpisów od Was żeby uspokoić głowę bo ta krew przerazala. Daj znać po wizycie jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka! Cudownie Cię taką czytać! Chyba masz coraz więcej wiary w swojego malucha i to daje Ci siłę. Koniecznie kup femibion albo inny który ma cały zestaw witaminek niezbędnych w ciąży. Od II trymestru femibion 2. Twój maluch pobiera od Ciebie więc potrzebujesz więcej minerałów niż zwykle. Rodzinka nie bedzie zla że jej nie powiedzieliscie? Mój tata miał pretensje ze zadzwoniłam dopiero po 3 dniach pobytu w szpitalu... Lucy z tym zacinaniem niewiele ostatnio dało, było trochę lepiej. A teraz jeszcze nie ma tragedii. Jak bedzie to przeniose nas chociaż niedługo będę musiała oddać kalendarz w inne ręce bo nie ogarnę jak urodzi się mój królewicz. Wtedy bedzie trzeba się przenieść żeby nowa kalenarzowa mogła edytować swój wpis na pierwszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa ja serduszko usłyszałam dopiero na prenatalnych. Mój dr z tych co nie chce obciążać. Ale zawsze widziałam pulsujacy punkcik i to był najpiękniejszy widok :) Basik powodzenia w poniedziałek. Aleczka ja tylko widziałam nagłówek. Nie na moje nerwy czytanie o takiej tragedii. Nadziejka te ostatnie dni muszą być naprawdę ciężkie... Ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby Ciebie tu nie było. Będziesz pisać o kupkach i odbijaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamy serdunio. Nie słyszałam go ale widziałam jak pika na monitorze. Ogólnie ciaza ma się dobrze i dobrze się rozwija. Plamienie nie wiadomo skąd żadnego krwiaka nie ma. Wizyta za dwa tygodnie a do tego czasu leżenie plackiem. Co do leków duphaston 3x1, luteina na noc, magneb6 3x1, nospa3x1, cyklo3forte 3x1. To tyle z mojej wizyty. To był piękny widok <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia cudownie!!! Mojego krwiaka też na początku nie było widać. Ani mój dr nie widział mimo że plamilam, ani później na IP. Ale może u Ciebie to nie krwiak! Co teraz? Znalazłaś lekarza czy jeszcze Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia masz rację cały artykuł daje mocno do myślenia. Kinia to wspaniale, że widziałaś serduszko i wszystko okej. Leż, odpoczywaj i wszystko będzie dobrze. Ja mam to szczęście ze za każdym razem doktorek daje nam posłuchać serduszko nasze małe. Wprawdzie trwa to z 15 sekund, ale słyszymy na każdej wizycie:-) Penelopka odzyla bo juz odlicza dni do wyjścia pewnie :-) cieszę się, że u Ciebie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia kochana, dobrze, że się uspokoiło... Widok na pewno piękny :) Teraz kochanie leż plackiem i odpoczywaj! Buziaczki! Julia :) Nie wiem, kto o nas zadba po Twoim porodzie. U mnie zero objawów, tylko senność... No, ale też jestem miłośniczką kawy, a kawy brak :) Alex Jak tam u Ciebie? Odezwij sie proszę. xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
No jasne że się cieszę. Choć strach zawsze będzie aż do końca. Sądzę, że rodzina zrozumie, bo nie mam źle w tym szpitalu, co innego gdybym nie miała M. Dom to jednak dom, a w razie czego odpukać gdyby coś się działo mogę wrócić do szpitala, choć wolałabym dopiero w październiku hehe. Teraz Nadzieja pierwsza do rozpakowania. Jeszcze 4 dni i będzie mała królewna. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia to rewelacja !! :-) X Julia :-) no właśnie musisz powoli przekazywać pałeczkę dalej :-) X Penelopka oby tak dalej :-) będą piękne święta:-) X Biedrona a gdzie Ty ? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez serduszko tylko oglądałam na usg i to mi wystarczało:-) najpiękniejszy widok na świecie !!! Pozatym detektor miałam w domu. Właśnie ostatnio nagrałam sobie na pamiątkę:-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Juleczko jeszcze novum, przeraza mnie szukanie nowego lekarza. Mialam szukac kogos z madalinskiego ale po ostatniej zrobionej tam aborcji jakos mnie odstrasza ten szpital. Dzieki dziewczynki za kciuki, dobre slowa, za wszystko jestescie kochane. Jutro sie odniose do was bo jakas padnieta jestem chyba tymi nerwami wykonczona. Buziaki moje serduszka ;*** Lucy piekna beta sloneczko, niech rosnie i rosnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka i Lucy napiszcie na maila do Lilianki Wasze dane z fb i ona doda Was do grupy :-) lilianka.31@wp.pl Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap właśnie powiedzial aspirynę a ja "aspirynę ?" i przytaknął. Nie wiem dziwne. Nic oczywiście nie będę takiego brała, tak jak mówisz nie po to od dwóch tyg nie biorę acardu. Ale dowiem sie co miał na myśli ..czy się przejęzyczył czy co. Daj znac po wizycie ! Nadzieja 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Ją już po wizycie moja NIUNIA raczej do mamy się nie przydała bo drobniutka dziś 36i1 a waga 2713 doktorek twierdził że jest ok a waga jest taką albo inną bo NIUNIA bardzo glowa w dole i bardzo trudno było zmierzyć główkę. Serduszko dobrze bije wszystkie przepływy ok łożysko dobrze pracuje jutro tylko muszę zrobić badania wątroby bo coś za bardzo się drapie ciśnienie wysokie 145\98 ale twierdzi że martwił by się jakby u mnie było niskie .Wizyta 18i zobaczymy co dalej . Aleczka pij dużo to jednak pomagał ilość wód u mnie wzrosła. A brzuch boli dalej boli ale dam radę jeszcze te trzy tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Kkinia84 gratuluję serduszka :) * Dziewczynki coś mi się kojarzy, że któraś jakiś czas temu pisała, że ma do odsprzedania jakieś witaminki dla chłopaków... Nie pamiętam która... Aktualne jeszcze? Coś dziwnego się zadziało, bo nie ma w aptekach Ferti Man ani Fertilman plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap pije 2, 5 l dziennie plus kawa zbożowa jakieś herbaty, wiec myślę że sporo. dzięki Nadziejko napisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 ja mam do oddania Fertilman Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×