Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny czy możecie napisać jaki to jest sok z żurawiny 100 i gdzie go można kupić? Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Hania ją pilam firmy oleofarm albo tak jak pisalam urinal bo to też czysta żurawina bez dodatku pokrzywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
A ją to wszystko kupowalam w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basik30 - ja coś czułam przez skórę, że te bóle na @ to zwiastun wysokiej bety :) super.. Gratuluję i życzę samych cudownych chwil i spokojnych 9 miesięcy.. x Lucy - wielkie gratulacje :D Kolejny cud na forum.. Dbaj o Was i też życzę spokojnych 9 miesięcy.. x Miśka - gratuluję synusia :D x Iza82 - ja to się zaopatrzylam we wszystko ;) może bez sensu, ale jestem spokojniejsza, że w razie potrzeby nie będzie nikt latał i kupował w pośpiechu i na dodatek przepłacal.. x Kkinia - nie martw się tak plamieniami.. One w końcu miną a Kropek i tak jest silny :) x Alexvandekol - bardzo Ci współczuję całej tej sytuacji z tatą, ale postaraj się nie myśleć negatywnie.. Często bywa tak, że odciazenie psychiki od jednego problemu działa dobrze.. U nas przed transferem też pojawił się spory problem, który skierował moje myślenie na inne tory i mam wrażenie, że właśnie przez to się udało.. Tobie życzę tego samego i szybkiego powrotu taty do formy... Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Kropka! x Nadzieja - o rany! Kochana to już! Jak ten czas leci, a pamiętam jak dziś, jak pisałaś, że jesteś w 19 tc.. Ja wtedy byłam w 10 tc.. Przeraża mnie to ;) ale z drugiej strony robi się coraz ciężej i nie dziwię się dziewczynom, że pod koniec ciąży odliczają dni do rozpakowania :) Życzę szybkiego i sprawnego rozwoju wydarzeń, że cc nie będą przeciągać. Byłam ostatnio zwiedzać porodowki i panie mówiły że często bywa tak, że planowane cc są przekładane bo anestezjolog potrzebny jest do przypadków ratujących życie.. Także musisz też być przygotowana na wszystko.. Tego oczywiście nie życzę, ale po tej służbie zdrowia to mam wrażenie, że wszystkiego można się spodziewać. Trzymam mocno kciuki za Was dziewczyny! No i czekamy na relację z postępów :D x Morela - czytasz nas? Co u Ciebie? Jak się czujesz? A Ty chcesz SN czy CC??? x Dziewczyny Nadzieja już napisała. Jak chcecie dołączyć na fb musicie napisać na maila, a któraś z nas Was doda do grupy.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sok z Żurawiny 100% oprócz każdej apteki znajdziesz chociażby w Netto i podejrzewam ze w każdym markecie. A w netto widziałam tanio butelka ok. 10zl Nadzieja 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja - co do nakładek to nam położna mówiła żeby zmierzyć brodawke.. W aptece są takie możliwości.. Podobno lepiej wziąć większą niż mniejsza.. Ja też mam medeli.. Standardem się nie kieruj ;) Mnie właśnie trochę nie było, bo wykanczalismy pokój Małego.. Wszystko już stoi, a my co chwilę zachodzimy tam popatrzeć ;) Czekam jeszcze tylko na zamówienie z gemini i będzie wszystko. Muszę tylko jeszcze poprać ciuszki, pościel etc., no i poprasować, ale to już po Świętach :) x Udanej niedzieli dziewczynki.. Ja dziś wybieram się na babskie spotkanie po południu :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka no czas przeleciał nie wiadomo kiedy:-) Postaram się zdać relacje na bieżąco :D Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido między nami 4 dni różnicy, a Twój synek taki "ułożony";) Też bym chciała takich nocy. Przeczytałam M Twój wpis o tym jak synek ładnie śpi. A on do mnie "zapytaj jak to zrobiła?";) Xxxx Iza82 duża już ta Twoja Kropeczka. Jak to mówią "obce dzieci szybko rosną";) Powitaliśmy naszego Bąbla wcześniej w 33tc, ponieważ przytykał sobie barkiem pępowinę i tętno niebezpiecznie spadało. Ale wszystko z nim ok. Co do nakładek i laktatora to radziłabym Ci wysłać M jeżeli będzie taka potrzeba. Ja tych rzeczy wogóle nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko kciuki mocno zaciśnięte. Nie bój się cc. Życzę Ci tak sprawnej i przyjemnej jak moja:) - miałam atmosferę jak przy piwie z dobrymi znajomymi;) Pierwsze 2 dni jest ciężko, a później luzik. Ważne abyś pierwszego dnia po, mimo bólu i dyskomfortu spowodowanego szwami, wstawała na krótkie spacerki. Postaraj się nie leżeć ciągle, bo później coraz gorzej się podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka :-) ja wiem ze nakładki mi się przydadzą z moimi wrażliwymi cyckami a laktatora nie kupowałam tak jak mówisz nie wiadomo czy będzie potrzebny (w razie co dostałam od koleżanek dwa ręczne) Dzięki dziewczyny za kciuki :D przydadzą się:-) Nadzieja 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
Iza82 Ja w pierwszej ciaży nie kupywałam nakładek na sutki ani laktatora. Urodziłam przedwcześnie i okazało się, że laktator jest potrzebny i pozyczylam Tomme Tippee elektryczny był głośny ale ogólnie super. Później go oddałam koleżance dzwonilam do niej i ona niestety juz go nie ma, żałuje bo mogłam ją już wtedy namówić na sprzedanie. Teraz nakładek nie będę kupywać,nie mam pojęcia jak z tymi rozmiarami,za to zastanawiam się nad laktatorem. Może narazie nie będę kupywać w wrazie czego jakby pilnie był potrzebny to pożyczę ręczny od koleżanki i wrazie czego w tym czasie zamóie przez neta elektryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ! Dzięki za gratulacje :) Ananasowa, nic kochana nie przegapiłaś, u mnie się po prostu przytrafiło :) Cud nad Wisłą normalnie. Wtorek wizyta i mam nadzieję, że już coś będzie widać... Pęcherzyk chociaż, to będzie 6-sty tydzień. Nadziejko kochana! Życzę Ci siły, energii, żeby nie bolało i wszystko szybko się zagoiło :) Jużz niedługo kochana! Doremido Gratulacje! Pisz częściej, fajnie, że sobie radzicie! Juz niedługo wiosna i wszystko będzie łatwiejsze :) Zuzka :) Uśmiałam się! Mam nadzieje, że już niedługo będzie przesypiał całe noce :) Miśka Gratulacje! biedrona- dzięki :) Kkinia- co tam u Ciebie? Między nami są jakieś 2 tygodnie róznicy, więc uprzedzaj mnie kochana :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupować a nie kupywać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nakładki się przydają jeżelu ktoś ma wrażliwe sutki. Albo krótkie sutki - wtedy też nakładki ratują. Ja używałam laktatora elektrycznego i ręcznego w szpitalu, bo Wojtek był na intensywnej terapii. I powiem, że dla mnie lepszy był ręczny - ściągałam więcej i szybciej. Xxxx A rada dla ciężarówek;) Dziewczyny jak smarujecie brzuszki przeciw rozstępom, to smarujcie też pupcie:) Ja nie smarowałam i już po porodzie zauważyłam, że mam kilka kreseczek. A na brzuchu czyściutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka31
Nadzieja trzymam kciuki za Was. Dziewczyny jak coś to na maila zapraszam lilianka.31@wp.pl. Dostałam już jednego maila od której z Was ale odpisałam bo kilka dziewczyn mi znalazło... Pozdrawiam Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka faktycznie słabo ze tak Ci przeciągnąl ta cc skoro i tak nie czeka do rozpoczęcia akcji porodowej. Pozostaje mi życzyć Tobie wytrzymania do jutra:) Powodzenia kochana, właśnie docierasz do mety, która jeszcze niedawno wydawała się nieosiagalana. Życzę Ci pięknego spotkania z córeczką. Aż się wzruszylam... Xoxo Doremido ale fajnie że Twój maly taki zuch! Xoxo Biedronka jaki laktator kupiłaś? Ja na razie się wstrzymuje bo u mnie w szpitalu jest prywatna wypożyczalnia. Wszystko wysterylizowane, więc jak bedzie potrzeba to skorzystam, a potem kupię. Na oku mam medeli ten elektryczny na 2 piersi. Kupiłaś w końcu nianie i fotelik? Fajnie że już macie pokoik. U mnie dopiero w przyszłym tygodniu ruszamy z wykańczaniem. Też bym w nim przesiadywala :) Mam zamiar kupić fotel do karmienia więc to bedzie moja miejscówka. Xoxo Miska gratuluję synusia:) Mam nadzieję że te skurcze przez pęcherz jak pisze ewap i zaraz miną jak podleczysz. Xoxo Ananasowa czekamy na info po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja widziałam że pytalas na fb o szumisia. Ja mam zamiar poprosić rodzinkę żeby kupili bo i tak będą coś kupować więc to jest idealne. Jakoś samej słabo na to wydać 200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miś szumis to kompletny niewypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Ja byłam dzisiaj w szpitalu, bo od dwóch dni mały był bardziej rozleniwiony i boli mnie mocno macica w jednym miejscu. Przestraszyłam się, że może okręcił się w pępowinę i ją ciągnie... Do tego mam częste twardnienie brzucha i skurcze :-\ Na ktg na szczęscie ok, usg też w porządku- mały ma mało miejsca i mi mocno nogami się rozpycha. Niestety szyjka skrióciła się do 2 cm... Mam leżeć i jutro znowu ktg. Wzięłam już nospę, ale skurcze czuję. Dzisiaj 35t2d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia :-) Lucy :-) Lilianka:-) Ja dzis ostatni dzien leniuchuje pod kocykiem w domu w dwupaczku :-) mama przywiozła nam obiadek to w ogóle rewelacja ;-) moje ulubione mielone i buraczki zasmażane:D X Zuzka z tym smarowaniem pupki to fakt, właśnie miałam identycznie po pierwsze ciąży. Malena mam to samo, jak się mała zaprze to mam wrażenie ze mi skora w środku pęknie, pomaga zazwyczaj przełożenie sie na drugi bok. Teraz juz inaczej będziesz czuła ruchy. Właśnie będą takie rozciągliwe i boleśniejsze. Pisałam o tym parę dni temu ze miałam wrażenie ze malutka chce wyjść nie tymi drzwiami :D czasem dupkę wypnie pod żebra a kończyny w pachwiny i gmera :D X MH1 cos nam zacichła juz tak dawno..no taka kolej rzeczy.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Hej dziewczyny :) jeśli mogłabym doradzić w sprawie nakładek na skutki - ja wstrzymalabym się z kupowaniem ich przed pojawieniem się dzidzi, bo sutki bardzo zmieniają się w trakcie karmienia i nie wiemy jakie będą nam pasować. Ja kupiłam aventa, bo też wydały mi się "fajne", elastyczne i w ogóle, a okazało się że są zupełnie nie na moje piersi ;) Jak mały pogryzl mi sutki jeszcze w szpitalu, to doradczyni poleciła mi Canpola "S" i fakt bardzo dobrze dopasowane, ale mały w ogóle sobie z nimi nie radził i bardzo denerwowal się jak próbowałam ich używać. W efekcie mam 2 pary i żadnych nie używam. Co do laktatora, to długo nie kupowalam, bo nie był mi potrzebny, nawał laktacyjny przeżyłam bez i w ogóle się z tym nie spieszylam. Ale uważam, że prędzej czy później będzie potrzebny, bo kiedyś trzeba wyjść z domu bez dzidzi, a w tej sytuacji bez "dojarki" ani rusz ;) Poza tym dzieciaczki mają tzw. skoki rozwojowe i trzeba rozkrecac laktacje. W ogóle karmienie to nie lada wyzwanie - jak już jest super poukładane to pojawia się skok, albo tak jak u mnie grypa i wysoka gorączka przez 3 dni i wszystko trzeba układać na nowo. Dlatego uważam, że dobry laktator to absolutne must have. Ja mam Medele mini electric - kupiłam używaną od przyjaciółki. Jest rewelacyjna i pomogła nam przeżyć nie jeden kryzys. Nadziejko dołączam się do kciuków - to wspaniałe, że już za chwilę bedziesz tulic swoją kruszynke. Życzę Ci aby wszystko poszło szybko i sprawnie :) Ze wszystkimi brzuchatkami jestem całym sercem i oby nie było żadnych ekscesow. Gratuluję naszym nowym przyszlym mamom :) Za staraczki caly czas trzymam kciuki, a Was wszystkie bardzo serdecznie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenka to może faktycznie kupię od razu ten laktator. Zastanawiam się tylko bo może w ogóle nie będę karmić piersią albo pół na pół to wtedy bedzie zbędny. Każdy przypadek inny... Xoxo Nadzieja buraczki zasmazane... Mniam :) Głodna się zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za miłe słowa mam nadzieję że jutrzejsza wizyta będzie pomyślna!!! Ananasowa biorę 2x100 luteina encorton i fraxparyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was sie pozytywnie zaskoczyła wynikiem bety nie mając żadnych objawów procz bólu piersi ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×