Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Troll nie życzy sobie żeby ktoś go obrażał, ale życzy poronienia każdej z nas pewnie...ehh nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```julia83 pracuję częściowo z domu częściowo po za domem. ```Azzurro tak córcię zostawiam z moją mamą. dużo nam pomaga. w sumie gdybym chciała to siedziałaby z nami dzień i noc. zakochana we wnuczce. także z tym mam fajnie. oczywiście żeby nie było za różowo jej i moje metody to przepaść, ale mimo wszystko wiem, że jest z nią bezpieczna więc jestem spokojna. no i niestety moja córcia nadal budzi się w nocy na mleczko. 2-5 razy. nie wiem od czego to zależy. najczęściej o 23 i o 4. ale czasem 22,24,3,5,6.. po takiej nocy mam ochotę wyskoczyć przez okno :) a czasem jest tak, że obudzi się o 22 i o 3 a potem je dopiero o 10 rano. bardzo bym chciała żeby sobie to wszystko przestawiła ale nie wiem jak to zrobić. ```Nell jak zwykle mnie rozśmieszyłaś-ucieszyłaś. Całuski dla Zucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel wzruszylam się. Masz rację. To jest ten czas kiedy wszystko mogę już wybierać i kupować. Na razie w większości oglądam, żeby nie było przypadkowych zakupów. Wszystko musi być u mnie rozpisane co, gdzie i za ile kupię:) Nawet jeśli chodzi o pieluszki tetrowe czy muslinowe. Znalazłam dużo ciekawych sklepów internetowych, które niebawem też odwiedzę w sklepach stacjonarnych. Caramella, Pink no more, effi, mamissima, peticado. Przepiękne są te wszystkie rzeczy, kocyki, pościele, tapety, rożki... tu będę się zaopatrywac. Jak coś podobnego znajdę taniej np na allegro to też skorzystam :) dlatego na razie pochopnie nie kupuję, ale już rozkoszuje się tymi wszystkimi wyborami. Kochana współczuję Ci tego krwiaka. Jejku czyli ryzyko jego powstania do samego końca? Ehh to nadal muszę uważać. Rozumiem że zamierzasz rodzić sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia jak znajdę siłę, a wierzę, że znajdę to siłami natury :-) Długo dojrzewałam do tej decyzji, ale dojrzałam! Dłużej dojrzewają już tylko kiwi z Lidla! Krwiak po 1,5 miesiąca wchłonął się więc teraz łożysko już działa! Ale dbaj o Was! Piękny będzie pokoik Twojego Zucha - bo cały zbudowany z Miłości! :-) MH1 - dziękuję! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azzurro dziękuję bardzo za odpowiedz. Wizytę mamy 09 lutego więc się sama przekonam jak to będzie. Co się dotyczy gościa, który życzy kobiecie w ciąży żeby poronila to poprostu brak słów nie możliwe że takie coś chodzi po świecie. Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nel - :) x Eliza, Kkinia - jeżeli chodzi o IVF komercyjne, to jak porownywalam dwie kliniki to różnie miały skonstruowane koszty procedury.. Jak zapytasz ile kosztuje to powiedzą np. 5,5 tys. Ale do tego IMSI, pakiet wizyt (monitoring), znieczulenie, transfer, mrożenie zarodków, leki wszystko dodatkowo płatne, tak że plus minus wychodzi w zależności od kliniki 8-10 tys. Tak jak pisze Klara. My za całą procedurę zaplacilibyśmy coś koło 9 tys., ale że nie uzyskaliśmy zarodków to odpadł koszt transferu i mrożenia, więc zapłaciliśmy 6,5 tys. Bo z reguły nie płaci się z góry za wszystko tylko za poszczególny etap, no chyba że decydujesz się na jakiś ich program, wtedy zasady odpłatności są ujęte w regulaminie. Kkinia wizyty do crio są dodatkowo płatne, tak samo jak sam criotransfer.. Czyli np. 2 tys plus koszt wizyt.. Poza tym uważam, że Nadzieja poruszyła ważną kwestię, a mianowicie to że klinika czynna jest 24h przez 7 dni w tyg, bez znaczenia czy to święto czy nie.. Jedną z przyczyn niepowodzenia w naszym przypadku ( przy pierwszej procedurze) był właśnie ten aspekt.. Warto się zatem zastanowić zanim wywali się 10 tys. Musicie uważnie przestudiowac cennik kliniki, na którą się zdecydowalyscie.. Ale całość to jakieś ok. 9-10 tys. jak nic wyjdzie. x Nadzieja - współczuję tych przebojów.. x Gość 15.13 - jak można napisać coś takiego??? Nigdy żadnego wrednego gościa nie nazwałam trollem, zawsze olewalam takie genetyczne wybryki natury, ale obok takiego wpisu nosz k....wa przejść obojętnie się nie da!!! Czym ty jesteś? Bo na pewno nie człowiekiem, nawet nie trollem tylko nie wiadomo czym! Dobrze, że został chyba usunięty wpis do Miski albo na szczęście gniota przeoczyłam.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mh1 - życzę szybkiego powrotu do formy i aby Małgosia przesypiała choć pół nocki ;) Trzymaj się dzielnie :) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20.58 - nie od dziś wiadomo że pierwotniaki rozmnażaly się szybko i bez problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam was trochę mnie wczoraj poniosło. Po prostu wkurza mnie że program in vitro jest finansowany ze środków rządowych czytaj z naszych podatków ( ale to się zmieni). Między innymi z moich podatków. Wiem że część z was podchodziło do zabiegu komercyjnie. Niestety kliniki czerpią ogromne pieniądze z takich zabiegów. Ja płacę ogromne podatki partner też bo pracujemy na stanowiskach aby nasze dziecko miało wszystko, aby było wykształcone zwiedziło świat miało markowe ubrania i dwujęzyczną szkołę. Pozdrawiam z pracy tych co jeszcze mogą pospać na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido, gratuluję :)) życzę dużo zdrowia dla CIebie i Maleństwa:) niech rośnei zdrowe i radosne :) NAdzieja, Morela, Alexvan, dobrych wiesci na wizycie :) MałaMii moja, gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam artykuł w Newsweeku na temat hejterów.. Co prawda temat dotyczy polityki, ale to odnosi się do każdej tematyki poruszanej w necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtrącę się w temacie "gościa". Ja drogi gościu rozumiem wymianę zdan,ba!!!!Rozumiem nawet ostra polemikę,ale zupełnie nie rozumiem dlaczego życzysz komuś żeby poronil? W jakim celu to napisałeś /as ?poczulas się lepiej ze komuś dosralas?????naprawde wpis żenujący i zwyczajnie smutny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pcham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Nel, witaj, ale mnie dojrzewające kiwi z lidla rozbawiło!!! :D x Ewap, Nadzieja- poproszę o zarezerwowanie miejscówki w choinkach razem z Wami :-P Ja tez miewam coraz częstsze bóle @ wieczorami, gadam wtedy do mojego "ojej, ojej ciekawe czy to normalne, że tak boli....", po czym widzę minę mojego emka i szybciutko dodaję "nie, no..normalne, przecież Klusek rośnie, ja ma ograniczoną pojemność, dziewczyny też piszą o bólach, czyli spoko...idę coś zjeść" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniosło Cię? To faktycznie wytłumaczenie :) Wszyscy pracują na "stanowiskach", jakoś nie jesteś specjalna z tego powodu. Uwierz mi że moich składek starczyło z nawiązką na moją procedurę in vitro bo nigdy nie korzystałam z NFZ. Nie potrzebowałam brać z Twoich! Szkoda że nie przeszkadza Ci że rząd wywalił 20mln na szkołę ojca Rydzyka, zamiast dac to dla ludzi którzy marzą o szczęściu o które Ty nie musiałas tak ciężko walczyć. Ps. Sama procedura kosztowała rząd mniej niż środki które wydalam na badania, inseminacje i leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam juz napisać o tych podatkach, ale Julka ujęła prawie wszytsko co chcialam napisać;) pozatym myślę, że jest nas dość dużo, tych które się starają i wszystkie razem się składamy na nasze "konto in vitro" w MZ ;) Dziewczyny, lecę do lidla na polowanie, bo dzisiaj ciuszki dla bobasow ;p Wizytę mam na 16;30- dziękuję ananasowa ;) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewvzyny czy silne pprzeziebienoe u meza ma zly wplyw na jakosc jego plemnikow ? Pojutrze punkcja i zaplodnienie swiezymi zolnierzykami a moj m juz od tygodnia chory:( ja tez przeziebiona ale mi juz przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo - ogromne gratulacje :) Wszystkiego dobrego dla Waszej rodzinki :) Niech Maluszek zdrowo rośnie :) o Nel - :D o W sprawie gościa ... jak przeczytałam dzisiaj mojemu M... wypowiedź przedstawiającą złorzeczenie skierowane do Nadziei, to mnie opier.... że czytam takie głupoty i dodał, że z ludźmi nie ma co dyskutować. Do ciebie gościu napiszę tylko, że każda z nas tutaj pracuje lub pracowała i uzbierała (bynajmniej ja w ciągu swoich 16 lat pracy) na niejedną procedurę, gdyż z NFZ korzystam sporadycznie. Nikt ci tych pieniędzy na dwujęzyczną szkołę dla dziecka, czy markowe ciuchy (jakby to było wyznacznikiem człowieczeństwa) nie zabierze. Zapamiętaj tylko jedno ... (tego nauczyła mnie babcia) nigdy nikomu nie zazdrość, ale przede wszystkim nikomu nie złorzecz - bo to wraca. Zastanów się na drugi raz zanim napiszesz czy komuś powiesz coś podobnego. o U mnie wczoraj fatalny dzień. Chyba w piątek lekko przesadziłam z moja aktywnością. Sobota może już nie tak intensywna, ale troszkę też ... i wczoraj pobudka z bólem brzucha i znów lekkie "brudy" - troszkę, ale wystarczyło żeby się zdenerwować. Polegiwałam więc czytając książkę. Dziś na szczęście czuję się już lepiej. Popołudniu znów z synem do chirurga na kontrolę (szczerze, to jego paluch paskudny, ale może właśnie tak ma się to goić???). Widziałam reklamę lidla i od dziś ciuchy lupilu w dobrych cenach (2 bodziaki za 19.99; pajacyk welurowy też 19.99, czy dresiki również za 19.99) do tego jakieś narzuty, kołderki, śpiworki ... chyba się przejadę. Nawet biustonosz do karmienia za 27,99 ... nie wiem co prawda, czy na mój biust będzie rozmiar, ale zerknąć można. W ofercie też są skarpetki, rajstopki, buty skórzane dla maluchów, nawet inhalator, dla kobiet zaś niezłe ciuchy. Pozdrawiam cieplutko życząc miłego poniedziałku, chociaż słoneczka za oknem dziś nie uświadczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia2574 - czy przeziębienie może zdziesiątkować armię - nie wiem, gorączka potrafi "wymordować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat rzeka... ku*** a czym się różni leczenie niepłodności od leczenia innych chorób. Tak chorób niepłodnośc to CHOROBA babo na 'stanowisku' NICZYM!!!!! Czym się różni człowiek który jest na stanowisku prezesa od osoby będącej na stanowisku kasjerki w markecie bądź sprzątaczki? NICZYM!!! Pamiętaj kierownikiem/ prezesem się bywa a człowiekiem się jest!!! Dziś masz kasę jutro możesz być kloszardem. Jak każdy inny człowiek. Jak każda z nas. Nie wiemy co czeka za rogiem. PS nie jestem sfrustrowana mopsiara, bo pewnie zaraz mnie tak nazwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness Zapomnialam didac: Ani ja ani moj M goraczki nie mielismy i nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak czepiacie się ojca Rydzyka. Dlatego że rząd daje mu pieniądze. Przecież te pieniądze idą na kształcenie młodzieży, żeby zamiast zarabiać 3000 mogli mieć 10000 miesięcznie i móc korzystać z życia. W Polsce niestety wszystko jest za pieniądze i trzeba zarabiać powyżej 10000 zł by móc się utrzymać na godnym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ciekawe czy sprzątaczkę stać by było na in vitro bardzo w to wątpię. Pieniądze bardzo pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego in vitro powinno być refundowane. A nie pompuja kasę w kościół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze pomagają ale nie czynią człowieka lepszym i nie upowazniaja do oceniania innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boże co su się znowu dzieje, raczej gości nie komentuje ale to co napisałeś do nadzieji masakra. Czy tobie to sprawia radość, jesteś zadowolony z tego co napisałeś? Skoro nasz problem cie nie dotyczy po co tu jesteś, takie masz nudne życie że tu jesteś. Jak już dziewczyny napisały karma wraca więc jeśli kiedyś problem nieplodnosci pojawi się u twoich dzieci, wnuków czego nie życzę będziesz wiedziała skąd ta niepłodność. Mh1 zdrówka kochana oby alergia zniknęła a kręgosłup przestał boleć, co ci się stało? Szybko wróciłaś do tej pracy Azzuro :-) Miskad dzięki za wytłumaczenie, gdzieś przegapiłem endometrioze Elizy Nel witaj, ty już na końcówce brakuje nam tu takich opowieści do których człowiek się cieszy. Zdrowia Biedroneczko dziękuję za kolejne wieści w sprawie ivf kartka z pytaniami do lekarza zaczyna puchnac. Gdybyście miały jakieś wskazówki o co jeszcze dobrze zapytać dr w sprawie ivf piszcie, dużo mi pomożecie w ten sposób bo ja zielona Jula piękny wpis o podatkach i rydzyku w tym temacie się nie wypowiem gdyż byłyby same kropki i przecinki. Kochane za dzisiejsze wizyty trzymam kciuki i czekamy na relacje po nich Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness właśnie byłam w lidlu, zakupiłam bodziaki i dresik. Niestety staniki juz mocno przebrane i nie było rozmiarów, tak samo jak pajacyki...Tylko typowo dziewczęce;( ale i tak upolowalam co chcialam;) # Nadzieja jak się czujesz? Nadal masz lekkie skurcze "przepowiadanie"? Ja pewnie tak jak Ty bym odrazu jechała do szpitala;p # życzę Wam miłego dnia, u mnie słońce świeci wiec spacer obowiązkowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×