Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość Szmacioszka
Milita, WOW, gratulacje. A tak z ciekawości, jaki zarodek miałaś podany, chodzi o oznaczenie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Milita- gratuluje!!! X Julia- dziekuje :* a ja az taka mloda nie jestem, w tym roku skonczylam juz 27 lat ;) Na forum sa pewnie mlodsze dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska- dziękuje Ci za opis, nie wiem czy bede miała juz teraz na wizycie badanie, dr nic nie wspominał jeszcze, ale zacznę wtedy 12tc wiec kto wie... Ty Młódka jesteś faktycznie ;) X Iza- to juz !:) powodzenia! X Julia- Ty tez juz odliczasz dni, niesamowite ale sie ciesze :) X Milita- aaale super! Trzymam kciuki za przyrost ! X Jak byście mogły to wrzućcie tą listę zakupów na forum, też chętnie podejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnaporzeczka- bardzo sie ciesze, życzę Ci żebyś szybko otrzymała telefon o czekającym rodzeństwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka1983 a co u Ciebie? Kiciolka Ty już pewnie urodzilas? bo bliźniaki zawsze wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny. Mam problem, nie karmię od listopada i jeszcze nie mam @. Za to tyję w oczach. W ciąży nie jestem. Jak byłam w lutym u lekarza to przepisał mi Castagnus i kazał brać przez 3 miesiące. Minęły i @ nie dostałam. Do tego mam mleko w piersiach (???). Jutro zamierzam zrobić badania i powiedzcie jakie hormony zrobić? Nie znam się na tym. Cholera mój organizm oszalał. Chcę już z wynikami iść do lekarza. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita gratuluję Lilianka jeśli chodzi o mleko w piersiach to zrób prolaktyne ( we wtorek byłam z koleżanką na usg piersi bo cieknie jej z piersi jakaś wydzielina przypominająca mleko, a ma 45 lat i nie karmi od 15, w usg wszystko było ok ale kazał zrobić prolaktyne) Jeśli chodź o tycie to zrobiłabym tsh czy przypadkiem niedoczynność cie nie złapała, ale niech wypowiedza się też inne koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita - gratulacje !!!!! Moja pierwsza beta tez była 17 a potem pięknie rosła - trzymam kciuki za cudne przyrosty !!!! Kamila- ja bym juz nie powtarzała bety, w poniedziałek masz wizytę, beta ładnie rosnie, dbaj o siebie - trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan wiadomo najważniejsze oby zdrowe :-) ale ..do tej pory za każdym razem trafiałam :D zobaczymy.. X Lilianka a to psikus płata Ci organizm..u nas maleńka juz 8 tygodni,@ nie ma ale wydaje mi się ze byla owulacja i to dość silna bo dwa dni jajniki dawały w kość X Milita gratulacje:-) X Chyba najmłodsza jest Malami ? X Julia ja go sama nie wyjmowałam, bałabym sie właśnie takiej akcji ze nie wyjdzie cały..cos mnie zaswędziało myślałam ze to jakiś paproch i drugą nogą (klapkiem) zdrapałam..a w ogóle to zaczęło mnie nad tym dzis wieczorem swędzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi niespokojnie jadła a na koniec nie zdarzyłam z nią wstać do odbicia i chlusnęła..cala do przebrania ona, ja, prześcieradło i podłoga do zmycia, taki ma zasięg..;-) biedna teraz się wierci zasnąć nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klateczka82 - chyba musisz poszukać w necie ... ja po crio tylko raz zbadałam na własną rękę progesteron, a gdy zapytałam lekarza, czy jest ok, to tylko mnie ofuknął, że takiego badania nie zlecał i jest niepotrzebne. Zaciskam kciuki za pozytywne wiadomości :) o Powiem wam, że mimo iż uważam się za doświadczoną osobę, to wczoraj zachowałam się jak dziecko ... na spacer poszłam pisałam 9,18km w 1h 46 min ... mądre endomondo pokazało, że niby 666kcal spaliłam :P ... tylko, że podkusiło mnie założyć sandałki ... w efekcie dwa wielkie wypełnione wodą pęcherze, po 1 na każdej pięcie ... a dziś ból przy każdym stąpnięciu ... sama z siebie się śmieję. o Dzisiaj w Łodzi warsztaty "Planeta Dziecko" ... nie wiem tylko czy mój szanowany M... pojedzie ze mną :( coś stęka, że mu się nie chce. Powiedziałam mu ostatnio nieco do słuchu, że ja będę wiedziała, jak opiekować się maluszkiem, bo chodzę na szkołę rodzenia, dużo czytam i warsztaty też jedne już zaliczone ... a jemu ciężko artykuł 1 przeczytać ... bla bla bla ...trochę jeszcze marudziłam, a na koniec rzuciłam ... nie myśl sobie, że tylko ja będę biegać przy małym ... a za brak twojego zaangażowania, niczego ci nie wyjaśnię i w niczym nie po mogę ... no chyba, że twoje podejście się zmieni ... Ciekawe czy takie teksty podziałają :P o A co do porodu ... ja jestem nastawiona na sn bez znieczulenia ... rodziłam raz, wiem czego mogę się spodziewać ... chociaż po 16 latach opieka w szpitalach uważam zdecydowanie się poprawiła i jest łatwiej. Mam nadzieję, że "Szef" nie szykuje dla mnie niemiłej niespodzianki i poród przebiegnie prawidłowo. Ciekawa też jestem, czy tym razem będę miała jakieś skurcze przepowiadające, bo za 1 razem nic takiego się nie działo. Dziś kończymy 26tc ... ale to zleciało ... a ja nadal nie mam łóżeczka (w piwnicy stoi po starszym synu i nawet nie wiem czy jest kompletne) zero pościeli, pieluch, przyborów do higieny czy kosmetyków, żadnej butelki, laktatora, koszuli czy biustonosza do karmienia ... trochę ubranek, leżaczek i wózek ... mam nadzieję, że jeszcze zdążę to wszystko ogarnąć ... Przyłączam się do prośby o umieszczenie listy "Niezbędnika" jeszcze raz na forum :) o Miłej soboty dziewczynki ... u mnie ponuro, ale za to przyjemnie chłodno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milita - gratulacje! x Julia - ja też tak uważam, że znieczulenia nie chcą podawać w szpitalach i chodzi wyłącznie o kasę... Na szkole rodzenia położna mówiła, że podają do 7 cm, a lekarz i położna ze szpitala powiedzieli że podają max do 5 cm, bo praktyka wykazała zatrzymanie akcji.. Ile w tym prawdy nikt się nie dowie. Rozmawiałam ze swoją położną to powiedziała, że jak przyjadę ze skurczami co 15 min to rozwarcie może być powyżej 5 cm, a wtedy nici ze znieczulenia, chociaż mogę zdążyć, ale i tak nie przyjmą mnie do szpitala jak będzie mniej niż 5 cm, tak więc już przynajmniej wiem, że idę rodzić bez ZZO niestety.. :) x Morela - jak się czujesz? :) Mi lekarz powiedział w czw, że już mało wód i Mały ma ciasno.. I rzeczywiście czuję jego nóżki.. Z łatwością można wymacać części ciała.. Akurat lekarz mówił gdzie co jest ;) Ciekawe czy urodzimy też w tym samym dniu ;) x Iza82 - faktycznie chyba będziesz pierwsza witać swojego skarba, tak jak pisze Julia, nie wiem jak u Moreli, ale mój synuś jakoś nie chce wychodzić ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka dokładnie to samo mi przyszło do głowy co Kinii. Prolaktyna i pakiet tarczycowy rozszerzony - czyli z anty tpo i tg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness na moje oko masz OK. Ja miałam po godzinie 145 mg/dl a po dwóch 152 mg/dl i dr stwierdził, że jest ok :) Jesteś w normie z hemoglobiną to nie ma się co martwić. Moja morfologia w czasie ciąży praktycznie cały czas odbiegała od normy ale w ciąży się nie patrzy na normy dla "zwykłych" ludzi. Teraz jesteś w ciąży i jest Was dwóch i jest inna norma. <> kamila na pewno będzie super :D A Beta przepiękna! <> klateczka, myślę, że OK. <> Julia, noo bardzo blisko. Praktycznie odliczam już godziny. Może jednak dziewczyny będą pierwsze. <> Militia gratuluję!! :) Trzymam kciuki za przyrost :* <> Zocha dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów zacięcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm pierwszy zwiastun za mną...poleciała mi brązowa wydzielina...myślę, że to może być ten cały czop:) ale wiem, że to nie znaczy ze zaraz urodze, ale może...?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita serdeczne gratulacje:) szczęśliwych 9 mcy:) Xxxx Morela jeśli to już to trzymam kciuki! Bądź dzielna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Morela dzieje się :) Powodzenia jak coś! Ze mnie dzisiaj pocieklo jakbym się zsikala:) i też już podekscytowanie że może? Ale cisza. Biedronka moja koleżanka miała skurcze co 5 min a rozwarcie 1cm :) Każdy przypadek inny. A Twój szpital ma takie obostrzenia żeby nie podać hehe. To se wymyślili 5cm. Darknes już wrzucam listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torba mamy: - szlafrok - bielizna nocna – koszulka do porodu, 2 koszule nocne - klapki pod prysznic plus kapcie - przybory toaletowe - kosmetyki - ręczniki 2 szt. - ręcznik papierowy - chusteczki higieniczne (plus nawilżane) - nakładki na sutki medela - Maść na sutki – purelan, medela - wkładki laktacyjne medela - biustonosz do karmienia 2szt - Laktator - majtki poporodowe siatkowe - podkłady poporodowe - podkłady higieniczne - octanisept - bepanthen - zgrzewka wody - woda mineralna niegazowana „z dziubkiem” - rogal do karmienia lub poducha - felmatiker - herbatka na laktacje - torebka medela do sterylizacji - ładowarka do telefonu - kubek - leki które przyjmuje plus nospa i żel lioton 1000 na opuchniecia po porodzie Do porodu oddzielnie: - termofor - pomadka do ust - woda w sprayu - skarpetki - słuchawki - mały ręczniczek - okład żelowy - gumka do włosów - piłeczki tenisowe - Gąbka - potrzebne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla malucha: - pieluchy tetrowe 10 szt. - 5 body - 3 pajace - skarpetki, rękawiczki, czapeczki po 2 szt. - paczka pieluch jednorazowych 2-5kg - rożek - butelka ze smoczkiem - smoczek - Maść linomag - ręcznik - ubranie na wyjście plus kocyk i nosidełko – to czeka w domu, przywiezie tata Wrzucilam to co ja spakowalam do torby i walizki do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×