Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Ja tez mam o wiele mniej rzeczy niż Julka:) wyszłam bardziej z założenia, że jak czegoś mi zabraknie to najwyżej dokupimy, nie chciałam kupować dosłownie wszystkiego bo trochę mi kasy byłoby szkoda gdyby się okazało ze w ogóle tego nie potrzebuje ;p Ja wczoraj z M pojechałam na IP zobaczyć co tam się dzieje u synka, bo brzuch mocno pobolewal i brązowej wydzieliny bardzo dużo. Okazało się ze to faktycznie zluszcza się szyjka, rozwarcie narazie na 1 palec, wiec mnie odeslali, ale polozna miła i lekarka tez :) mam czekać na wyraźne skurcze lub odejście wód. Ogólnie to spałam źle, ledzwia bardzo mnie bolą i brzuch jak na turbo okres;p narazie się obserwuje, ale czuje ze to wydarzenie zbliża się wielkimi krokami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka miałam podanę blastocystę 3 BA xxx a_gusia gratuluję ciąży!!!!! Widzisz w końcu się udało tak jak uda się każdej z Was tylko w swoim czasie. Kurcze mi też się wydawała Twoja twarz znajoma. To chyba było 30.04 na korytarzu minęłyśmy chyba się :) xxx betę powtarzam we wtorek więc zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita ja byłam wtedy na 5 weryfikacji u naszego doktora. Trzymam ogromnie kciuki za Twojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
A_gusia- gratuluje!! Jutro zycze samych dobrych wiadomosci :) X Julia- no to dobrze, ze to to. Maluszek moze jeszcze dwa tyg poczekac :) a jakie imie wybraliscie? U nas jest z tym ogromny problem i poki co zostal "Mlodym" ;) X Morela- to juz tuz tuz :) Chyba straszne musi byc to czekanie na ten moment... Ja prwnie co chwile myslalabym, ze to juz :P X Dziewczyny piszecie, ze wielu rzeczy z listy nie mialyscie, a zdardzicie czego np? Bo na chwile obecna wydaje mi sie, ze Julka ujela wszystkie niezbedne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita, Agusia wielkie gratulacje, trzymam kciuki za spokojne 9 M-cy. Xxxxxxx Julia bardzo dziękuje ze listę, juz jakis czas temu wrzuciłas i na tej podstawie zrobiłam swoje, jak będę miała komputer to wrzucę moje listy (mogę z przybliżonymi cenami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska no właśnie też się zastanawiam bez czego mogłabym się obyć :) Moze bez nakladek na sutki, ale to tak niewielki koszt ze kupiłam i pewnie woombie ale jak coś to sprzedam albo oddam komuś w prezencie. Nie mam jeszcze huśtawki elektrycznej Ale to kupię jak zajdzie potrzeba, bo nie wiem jaki będę miała egzemplarz. I mam mało pieluszek bo tylko 10, też muszę domowic. A misia szumisia dostanę w prezencie, więc nie musiałam kupować. Rogal do karmienia też jeszcze na mojej liście muszę dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia88- gratuluje ! To miałaś transfer tydzien po mnie:) to prawda, że każdej sie uda prędzej czy pózniej. Trzymam kciuki zeby jutro nie buło śladu po krwiaku. Morela, Julia- napięcie rosnie, jak Was czytam to czuje jakbym ja za chwile rodziła :) Julia- dziękuje za listy wszystko zachowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
APTEKA Gemini Butelki zestaw startowy Avent 94,89 Butelka medela 250 ml 62,00 Zestaw do włosów i paznokci nuvita 58,79 Termometr bezdotykowy baby ono 118,59 Majtki wielorazowe baby ono canpol 44,64 12 szt. Podkłady poporodowe baby ono canpol 12,38 20 szt. Kompresy jałowe sól fizjologiczna Wkładki laktacyjne avent jonnsons baby 37,98 110 szt. Termometr do kąpieli 5,00 Felmatiker Prenatal 17,29 Ocenisept 250 ml 28,79 Podkłady higieniczne Canpol 21,99 10 szt. Krem z filtrem Pharmaceris od 1 dnia 34,99 A-pectus (do piersi) 16,29 Perfecta na rozstępy 18,79 Femibion 36,39 Woreczki do pokarmu canpol 18,19 20 szt. Smoczek ortodontyczny Avent transparentny 20,00 2 szt. Motherhood poduszka klin biała 50,00 Motherhood pieluchy flanelowe 35,00 3 szt. Motherhood pieluchy tetrowe 50,00 5 szt. Akuku podkład frotte biały 12,19 Akuku podkłady jednorazowe 6,00 5 szt. Linomag pod pieluszkę 7,69 Bepanthen baby extra 30 ml 20,00 Sudocrem 125 ml 13,39 Oilatum baby do kąpieli 150 ml proszek bialy proszek kolor plyn do plukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze moje pozostałe listy: ochraniacz łóżeczko rożek 75/75 Pościel do wózka Komoda Łóżeczko Przewijak Materac Pościel 2X Koc, kołderka letnia Ręcznik z kapturkiem 2x Ręcznik muślinowy i bambusowy prześcieradło 3x kołdra poduszka Podkładka przewijak Pokrycie przewijak białe koszyczki Torba wózek Materac kołyska Monitor oddechu Koszule nocne Pieluszka tetrowa 20 szt. Laktator Leżaczek Mata edukacyjna naklejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Witajcie. Chwilę mnie nie było ale chciałam chwilę odciąć się od wszystkiego. Moja histero - wszystko super, za to przy laparo -trzon macicy prawidłowej wielkości i kształtu, w tyłozgięciu, unieruchomiony przez lite, płaszczyznowe zrosty ściany tylnej z otrzewną zat Douglasa i jelitami. Zrosty prawdopodobnie na podłożu endometriozy. Wykonano całkowitą mobilizację macicy. Jajniki obustronnie w zrostach z otrzewną zat. Douglasa. Uwolnienie zrostów i mobilizacja jajników. Jajnik lewy z widoczną ciemnobrunatną zmianą, mogącą odpowiadać enometriozie- wycięcie zmiany. Jajnik prawy bez zmian. Jajowody obustronnie makroskopowo prawidłowe, strzepki wolne, w chromoskopii drożne. Obustronnie przyjajowodowo widoczne torbieliki- wycięcie zmian. W poniedziałek idę odebrać wyniki histopatologii, a we wtorek wizyta kontrolna. Siadam i nadrabiam czytanie - dobrze, że to tylko kilka stron ;) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jullia - przeanalizowałam Twoją listę.. :) Nie kupowałam tylko ochraniaczy na łóżeczko, witamin i czopków.. szumisia, maty i leżaczka też nie kupowałam, bo to rodzice i brat zaoferowali się kupić, a tak poza tym to moja lista wygląda podobnie ;) x Morela - jak tam sytuacja? Rozkręca się? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona u mnie w miarę. Mam bóle od ledzwi aż.do podbrzusza, ale narazie nieregularne wiec stosuje kąpiele, chodzenie, zmiany pozycji itp. Narazie obserwuje siebie, nie są to tez jakieś skurcze bardzo bolesne. Jest w sumie tak jak myslalam-nie wiem jak dokładnie odczytać skurcze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka no właśnie ja też liczę ze matę dostanę :) Pościeli i niani elektronicznej też jeszcze nie kupowałam bo na to mam czas. Martuska no to laparo pokazało więcej niż przypuszczalas pewnie! Miałaś jakieś podejrzenia lub objawy endometriozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela - ja coś takiego miałam jak podali w szpitalu oksytocyne.. Skurcze nieregularne i bóle podbrzusza, bez bólów krzyżowych.. Potem się zatrzymało wszystko, ale u Ciebie to się pewnie zacznie rozkręcac.. Trzymam mocno kciuki że jak już się zacznie to żeby poszło wszystko szybko.. Położna mi tylko powiedziała że jak się zacznie to nie będę miała żadnych wątpliwości i z niczym nie pomyle skurczy właściwych ;) cokolwiek to znaczy... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xxxxxxxccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Julia biorę tylko witamainy. Ubichinol i inofolic zacznę brać przed 3 procedurą dopiero, choć mam nadzieję, że do niej nie dojdzie:) Mało już czasu, mało:) Z tym, że do twojego porodu miałam być w ciąży a byłam. Krótko, bo krótko, ale byłam... Umówmy się w ten sposób, żeby nasze dzieci nie różniła zbyt duża różnica wieku:) Tak będzie bezpieczniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartuskaa1985
Julia83- żadnych objawów które mogłyby wskazywać na endometriozę. Powiem Tobie, że nie spodziewałam się, że taki "burdel " zastaną. Grunt że już jestem po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do misiaszumisia bo widziałam,że jedna z Was o nim pisała to tak teraz z perspektywy czasu uważam że to ściema, jesli chodzi o tak małe dzieci. Wiem, że to szum z brzucha i że wtedy malec niby lepiej śpi. Ja też zakupiłam, a dziewczyny to nawet w szpitalu już go miały zabrane. Prawda taka że taki noworodek śpi 22 godziny na dobę i czy mu będzie coś tam szumieć czy też nie. U mnie zauważyłam że sprawdza się lepiej po kilku miesiącach. Mam z tą funkcją, że jak zacznie się wiercić czy marudzić to się włacza i wtedy rzeczywiście wydłuży Frankowi drzemkę bo jeszcze na chwilę zaśnie (oczywiście nie zawsze) ale wcześniej zaraz po urodzeniu kompletnie się nie przydał. Mały spał non stop jak większość noworodków, jadł i spał. Wiem, że każde dzieci są inne ale znałam też rodziców co ściągali aplikację na smartfona właśnie z takim szumem (bo są darmowe) i miały dla dziecka oddzielny telefon żeby czasem nikt nie zadzwonił dziecku nad uchem, włączało się tryb samolotowy aby nie emitował fal i taki telefon leżał sobie gdzieś tam w łóżeczku czy w wózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita zgadzam się z Toba:-) Szmacioszka pisała tu juz tez o darmowych aplikacjach. Ja mam taki głośniczek do którego z pen driva zgrywam kolysanki i właśnie szum suszarki i fal. Jak malutka marudna chce zasnąć a nie może to jej włączam i śpi;-) Dzis rano przedłużyłam jej sen o 50 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka 18.05 mam mieć CC :) Ależ nie mogę się doczekać. Super, takie gulgotki a potem muśnięcia, kopiaczki - sama słodycz :) <> Julia, ubranka i kosmetyki. Trzeba mieć tylko krem do pupy. <> darkness no to spisał się Twój małżonek. Fajnie, że udało Ci się na takie warsztaty trafić. <> malena, nie masz co sobie wyrzucać że jesteś cienias. Każdy ma inny poród, próg bólu, inni bardziej boją się igły w kręgosłup niż bólu i dlatego nie mają zzo. Każda mama jest dzielna a skoro jest możliwość znieczulenia to trzeba korzystać z dobrodziejstw medycyny. Jakie wrażenia po pierwszym wspólnym miesiącu? <> Morela też kilku rzeczy nie kupiłam bo mogą się nie przydać ale mąż wszystko będzie wiedział gdzie kupić w razie konieczności :) Oby poród nastąpił szybciutko! Trzymam kciuki, żeby poszło gładko i szczęśliwie. <> a_gusia GRATULUJĘ!! <>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×