Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość Szmacioszka
Z tymi szumami to na początku po CC nasze dziecko miało problemy ze snem i właśnie aplikacja nam pomogła, a po pierwszym miesiącu w ogóle nie korzystam. I tak jak pisze Milita miałam osobny telefon do tego, również miałam wgrane piosenki. Teraz mój Junior zasypia bez niczego, a z muzyki lubi wszystko , im głośniej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie gdybym miala sama kupowac tego Szumisia to bym nie kupila, ale ze mam dostac to super. Telefon bede musiala ladowac no i nie wlaczy sie jak uslyszy placz. Ale apka dobra sprawa jak gdzies pojedziemy i nie bedzie Misia:) Dzieki Nadziejka za link. Tez slyszalam ze na jedne dzieci to dziala, na drugie nie, ale tak chyba ze wszystkim. Biedronka, Morelka non stop mysle jak tam u Was i zaciskam kciuki zeby poszlo wszystko super szybko. Juz by mogli pojawic się Ci dwaj mężczyźni na świecie:) Dziewczyny polecam staniki do karmienia firmy Alles. Kupilam i jestem zachwycona. Darkness super te warsztaty. Moj tez czasem marudzi marudzi a jak juz jest to mu sie podoba:) U mnie bez zmian, co jakis czas skurcze, ale niebolesne, wiec biore magnez i tyle. Nie moge sie doczekac srodowego usg bo juz miesiac nie widzialam synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Iza 82 to już za 2 dni!!!!!!!!!! Powodzenia. Jak się czujesz psychicznie? A ja mam dzisiaj doła. Po kwalifikacji odmówiono mi możliwości spotkań z psychologiem. W czwartek idę do psychiatry, może on coś wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o 12;45 urodził się Kuba, 4095 gram i 57 cm. Lekko nie było, ale miałam cudowna opiekę;) sciskamy Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela!!!!! Gratulacje, dbaj o Was! Wszystkiego najlepszego, xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Morela, kolejny duży chłopak, gratulacje i wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela, gratulacje! X Biedrona, uwierz mi, że skurczy z niczym nie pomylisz. Ja się bałam, że ich nie rozpoznam,a jak przyszły to były tak intensywne i bolesne, że zrozumiałam dlaczego nie idzie ich pomylić z niczym innym ;) A może jesteś w tym procencie który będzie miał lekkie skurcze? Tego ci życzę :) X Iza, po czterech tygodniach od porodu stwierdzam że jest dużo lepiej. Jestem spokojniejsza i mniej bezradna. Wiem mniej więcej co oznacza płacz małego, że ten to jestem głodny albo pielucha brudna :P Czasami ogarnia mnie rozpacz, bo mały zasypia tylko na cycu i jak tylko chcę go odłożyć, to otwiera oczy i płacze. Czyli często jestem w piżamie, głodna, nieumyta do południa, jak uda mi się od niego oderwać, to nie wiem co najpierw robić... Oprócz tego moje dziecię jest duuuużym chłopcem, waży coś koło 4 kg, pieluszki już mamy 2 i ubranka na 62 ;) Wszyscy mówią że wygląda na 2 miesięczne dziecko. Niestety nadal jest żółty, jutro na pobranie krwi musimy jechać... Będę płakać bardziej niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela gratulacje:) ja jestem po kolejnym usg pecherzyk widoczny coraz lepiej wielkosc odpowiednia do wieku martwia mnie tylko te male krwiaczki w macicy. mialyscie tak? Kamila1637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena jeszcze dwa tygodnie i znów będzie troszkę lepiej :-) Moja właśnie odkryła ze można naśladować miny mamy i z lubością wystawia ozorek rechocząc przy tym jeszcze najczęściej bezgłośnie:D a teraz właśnie ucina drzemkę na moich kolanach ;-) bo tak najlepiej:-) . A wczoraj spala dwie godziny w chuście! Uwielbia to a mi ręce przynajmniej nie odpadają...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela gratulacje, dużo zdrówka. Biedronka a Ty jak sie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela gratulacje, dużo zdrówka. Biedronka a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka gratulacje! Duzo zdrowka dla Was! Malena dobrze ze u Was wszystko sie normuje. Jesli moge zapytac to jakie mialas rozwarcie jak dotarlas do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila niektore dziewczyny mialy od razu krwiaczki, ja mialam dopiero w 13 tc. Oszczedzaj sie, nie stresuj i leż jak najwiecej. Nie pracuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela 🌻 gratulacje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela serdeczne gratulacje! No to musiałaś być dzielna żeby takiego wielkoluda urodzić;) Xxxx Malena będzie lepiej. Dobrze Ci Nadzieja pisze - co tydzień będzie lepiej. Ja też jeszcze niedawno chodziłam do 13 nieuczesana;) nawet nie mogłam sobie wyobrazić, że kiedykolwiek to się zmieni! A dzisiaj mój pączuś z uśmiechem jechał w wózku:) Xxxx Jejku Julia przecież Ty niedawno zaszłaś w ciążę! To niemożliwe, że niedługo rodzisz;) Aleś poszalała laska z tymi zakupami;) nie mam wielu rzeczy z tej listy. Za to niedawno znowu robiłam zamówienie z gemini - 400zł wyszło!!! Pójdziemy z torbami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela - Gratulacje!!! :D Szybko Wam poszło... Dużo zdrówka dla Was :) A chłopak pokaźny.. Super :) x Malena - tak też mówi każdy kto urodził :) mam nadzieję że będzie tak jak napisałaś :) x Julia - u nas póki co cisza.. Dzisiaj z M. bylam na długim spacerze nad Odrą, zrobiłam pranie, obiad, upiekłam ciasteczka i umylam podlogi ;) i chyba na wesele jednak nie damy rady pojechać.. Bo Mały woli brzuch mamy :D x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Agusia cieszę się bardzo, że się odezwałaś :) Pytałam kilka razy, co u Ciebie tutaj i raz na FB pod którymś z komentarzy... Wiele razy o Tobie myślałam. Gratuluję Ci ciąży i bardzo się cieszę, że Ci się udało. * Morela gratulacje. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Kubusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_xxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela- gratulacje, zdrówka dla Was obojga! Iza- Kochana, to juz blisko , piękne pewnie uczucie że za chwile spotkasz te kryszynke ;) Miska D- jak wizyta? Jak sie czujesz? Nadal takie kolejki u dr ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela- gratulacje, zdrówka dla Was obojga! Iza- Kochana, to juz blisko , piękne pewnie uczucie że za chwile spotkasz te kryszynke ;) Miska D- jak wizyta? Jak sie czujesz? Nadal takie kolejki u dr ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela gratulacje!!!! Cudny czas przed Wami. Niech Maluszek rośnie zdrowo!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za pamięć :) musiałam odpocząć psychicznie od tych niepowodzeń, ale teraz na pewno będę zaglądać na forum częściej :) Dzisiaj na wizycie pierwszy raz słyszeliśmy serduszko, okruszek rośnie wzorowo :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha kamila ja miałam krwiaczka który pojawił się na początku 6tc, miałam plamienia i trafiłam na ip, a dzisiaj lekarz stwierdził, że krwiaczka już nie ma. musiałam zrezygnować z pracy i dużo leżeć, ale czego się nie robi dla maluszka :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Malena będzie lepiej, na początku było u mnie źle, ale ja nie karmiłam cyckiem. W trzecim miesiącu wszystko uległo zmianie, noce przespane, a teraz już skończyły się kolki. X Zuzka1212 Junior od wczoraj przewraca się z plecków na brzuszek, ale odwrotnie jeszcze nie potrafi. X Julia ja połowy tych rzeczy z Twojej listy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka :D u mnie to samo z Gemini! Mówię do m.ze z torbami pójdziemy hehe:D ja karmie Bebilonem pronutra i stamtąd zamawiam bo jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Szmacioszka ale to chyba dziwne, że tak Twój malec robi:) Przecież nie lubi na brzuszku!? Mój też nie przepada i jak już mu źle to właśnie fika z brzuszka na plecki;) I nie denerwuj mnie już tymi przespanymi nocami!;) mój dzisiaj w nocy zrobił sobie godzinną przerwę w spaniu! Bawić się chciał;) a tak zazwyczaj to wstaje w nocy 3 razy. Xxxxx Nadziejko u nas połowa tego to dwie paki pampersiaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×