Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trojka dzieci w jednym pokoju czy to dobry pomysl?

Polecane posty

Gość gość
Mieszkanie się nie rozciągnie raczej :o 5 osób na 39m2 i troje dzieci w takich odstępach wiekowych to jakaś masakra. O co ty tu w ogóle pytasz? Nic się nie da zrobić. Będziecie się kisić, zero intymności, spokoju i przestrzeni ale za to będziesz mogła opowiadać na kafeterii, że jesteście kochającą się rodziną dzięki temu kiszeniu się na kupie i to jest najważniejsze jak to mają w zwyczaju tutejsze nieudacznice. Do reszty idiotek: darujcie sobie teksty o tym jak tu się teraz krezuska wypowiada co w pałacu mieszka. Wiem, że dla was albo pałac albo melina i nic po środku, wszak musicie się jakoś pocieszać. Jednak wystarczy myśleć, świadomie planować rodzinę i mierzyć siły na zamiary aby każdy domownik miał swój kąt. Nie trzeba zaraz rodzić na umór jak jakaś krowa w oborze i normalni ludzie właśnie tak żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście wszyscy walnięci,nie wiecie że to była wpadka? Ruszcie głowami! Skoro już jest w ciąży to może ma usunąć,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że można żyć tak jak się chce i nic wam do tego xx zgadzam sie ALEpod warunkiem ze nie krzywdzi innycha w tej sytuacji krzywdzi dzieci te co juz sa i te nienarodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 m 2 i masz salon? No bez jaj. Salon to się od 40 m 2 zaczyna. Ty śpisz w większej kuchni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 :40 ale to jest tylko twoje zdanie cymbale pusto brzmiący :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś był podobny temat i napisalam to co teraz-moja koleżanka dzieliła pokój z bratem i siostrą.Wszyscy wyprowadzili sie dopiero po 30- tce i rodzice zostali sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to patologia zal dzieci ze maja glupich rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpadka???? pekla guma to sa tabletki" po " jak dzisiaj mozna zaliczyc wpadke???? jestem 12 lat po slubie mamy dwoje dzieci (dom 6 pokoi) i ani razu nie zaliczylam wpadki, przy takiej gamie srodkow antykoncepcyjnych wpadka to chyba z kalendarzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Cymbał to cię robił, widać prawda cię boli Owszem to jest moje zdanie, nie twierdze, że nie, a ty sobie miej swoje zdanie i super krowo rodna, kiś się nawet i w dziesiątkę w kawalerce, krzyż na drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro już jest w ciąży to może ma usunąć,co? x a co to za problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:46 nie dość że cymbał to zero kreatywności i asertywności w pojmowaniu słowa pisanego :-D co za trudne zdanie bidulko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka nie spodziewalam sie takiego obrazania i takiego poziomu na forum dla MATEK. jaki przyklad dajecie swoim dzieciom kobiety? nie jest wam wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero kreatywności i asertywności w pojmowaniu słowa pisanego xx buahahahahahahaha a co to jest ? ales sie w tych swoich "mundrosciach" zaplatala nie wysilaj sie madrzejsza nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci nie czytaja kafeterii wiec sie nie obawiaj a jaki daje dzieciom przyklad- ano taki zeby byly np odpowiedzialne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"17:46 nie dość że cymbał to zero kreatywności i asertywności w pojmowaniu słowa pisanego smiech.gif co za trudne zdanie bidulko usmiech.gif" a co to jest asertywne i kreatywne pojmowanie slowa pisanego? :D wyjasnij mi to "yntelygentko". Rada na przyszlosc: jak chcesz blysnac trudnym w twoim mniemaniu slowem to najpierw sprawdz co ono znaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 :56 idź stąd patologio proszę bo na takie jak ty to nawet moczu bym nie oddała nie mówiąc o gufnie :-D cymbale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe skad wiesz ze twoje dzieci nie czytaja kafeterii? kontrolujesz je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D no nic trzeba ustąpić paniom na poziomie w myśl zasady głupszego omiń łukiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe po co dzieci miałby czytac kafeterie ? autorko ja ci mowie zró sobie 4 dzidzi i wsadź do piekarnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:46 nie dość że cymbał to zero kreatywności i asertywności w pojmowaniu słowa pisanego smiech.gif co za trudne zdanie bidulko xxx ja z 17.46, masz rację, za trudne dla mnie jest to zdanie :) ale wiesz nie każdy ma tyle kreatywności i asertywności w pojmowaniu słowa pisanego co ty :D Tak serio to widać, że wasze rodzinne kiszenie w celi całkiem ci na łeb padło :D użyłaś słów których znaczenia nie rozumiesz. Usłyszałaś gdzieś i chciałaś napisać tak "po mądremu" :D Sorka ale strzeliłaś sobie w kolano i wyszłaś na kompletnego debila i nieuka. Teraz przynajmniej widać jacy ludzie pieją z zachwytu nad rodzeniem tabunów dzieci w klatkach 40m2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteście wszyscy walnięci,nie wiecie że to była wpadka? Ruszcie głowami! Skoro już jest w ciąży to może ma usunąć,co? a czemu nie? normalny zabieg robiony w każdym cywilizowanym kraju, przynajmniej dziewczyna 13 letnia miałaby w miarę normalne życie, ale nie, lepiej zniszczyć czyjaś prywatność, spokoj, i dalsze życie w imię płoda. zastanów się lepiej jaką świadomość miała świnia lub krowa którą sobie codziennie żresz, a później masz jeszcze czelność zaśmiecać takimi komentarzami cały internet. i żeby nie było-mam gdzieś autorkę tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz 16, 10 i 2 latka w jednym pokoju? Cudownie, dzieci na bank sa zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Brutalne, ale prawdziwe. Dziecko przez pierwsze 2 lata to 100% czasu matki, dziewczyna w wieku 13-15 najbardziej potrzebuje rodzicow ( i nie, nawet nie pojdzie do nich osobiscie, ale rodzice powinni wszystko kontrolowac i nie zostawiac jej samej.) A bidulka nawet nie ma wlasnego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra toż to nawet nie jest normalne m-3 gdzie są DWA pokoje , kuchnia , sracz itp tylko jakis kontener socjalny -kuchnia w pokoju czyli jak w czworakach w XV wieku ....Tj w kuchni śpicie kopulujecie ogladacie tv, żrecie, podejmujecie gości a teraz jeszcze dziecko tam będzie dorastać . A jak wy funkcjonujecie gdy np w nocy starsze dziecko zachce np wody sie napić -łazi przez waszą sypialnię pali światło , stuka szklankami itp ? a jak najdzie was podczas "czynności prokreacyjnych" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.40 dokładnie! rodzinę trzeba planować z głową. No ale jeżeli ktoś wychodzi z założenia, że tylko gromada dzieci, bo to taka miłość i szczęście nawet mimo braku warunków i zbrodnią jest mieć jedynaka w dwóch albo nie daj Boże trzech pokojach no to cóż. Ja wychodzę z założenia, że trzyosobowa rodzina tak samo może być szczęśliwa. Mam mieszkanie 54m2 duży pokój z aneksem kuchennym, małą sypialnię dla siebie i męża oraz średni pokój dla córki i nie zamierzam się rozmnażać bez opamiętania tylko po to, ze w sumie mam jeszcze kilka wolnych centymetrów do upchania na siłę trójki dzieci i przeniesienia się do pokoju z dzieci żeby matki kafeteryjki mogły nie przyjąć do swojego elitarnego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:51 hahaha co za inteligencja tu siedzi na kafe:D mundrosci spod plota :D slownictwo to wyrylas na blache z okladki Tiny jak stalas pod kioskiem ruchu? Bo ze slownika na pewno ich nie wzielas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham kafe - ty cymbale! - cymbal to cie robil - zyjecie jak swinie w chlewie i kopulujecie przy dzieciach - wezcie sie piczytajcie troche baby:D no w sumie na kasie do powiedzenia za duzo nie macie wiec dajecie upust tutaj. Dziecioroby i frustratki, do chlewu! A co niech mi tez ulzy! Cymbaly! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kasie? Nie obrażaj kasjerek, bo one przynajmniej pracują na siebie, a to to siedzi u teściowej albo w komunalnej kawalerce, gotuje łazany i czeka aż mąż na rajstopy da, bo przecież zawodowa bezrobotna z nieskończoną zawodówką do żadnej takiej pracy na kasie nie pójdzie i czeka do śmierci aż dostanie propozycję pracy kierowniczki biura,bo ona jest stworzona do papierów i komputerów tylko się hołota na niej nie poznała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciebie to robili mopem i mieszkasz w kamienicy z grzybem z wc na korytarzu sle i tak nie twoje bo ns kredyt! I lazisz do byle roboty bo na czynsz nie masx wyksztalcona kasjerko od 7 bolesci! A na sniadanie to jadlas golebie jajka z grzybem ze sciany z wentylacji i psiom kupe! Atwoj pies ma hemoroidy a konkubent wrzoda na d***e i bez flaszki denaturatu nie jest w stanie na ciebie spojrzec bo jestes otylym wieprzem z odrostami i cellulitem! No i kto ma gotzej? :D Gdzie jest mongol!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hmm a tak z głowa wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×