Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trojka dzieci w jednym pokoju czy to dobry pomysl?

Polecane posty

Gość gość
no i cymbałki się dogadały :-D takie brzmiące tfu grzmiące CYMBAŁY ach życie jak ja się cieszę że takich kretynek na swojej drodze ni mom i mieć ni mom zamiaru :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matki niektórych jedynaków to takie (brak słów :-o) a CYMBALICE powinniście się pogodzić z waszym losem a nie walczyć poczytajcie co napisałyście to was zemdli ku/r/w/y/ i suki od płodów i skrobanek mopem się sz/ma/ty czochrać a nie dzieci rodzić takie jak wy pomyśleć są matkami :-o jedyne co się liczy to tylko materia a dusza w tym wszystkim gdzie ja tu już nawet nie wspomnę o Bogu ciapate jałówki kopki bym na was nie zrobiła bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyliżcie mi kroczę koo/r/w/y/ tyl możecie z waszymi mądrościami jak z d**y każdy żyje jak chce i ch/u/j/wam do tego :-p p*****lety czego was te wasze stare nie wyskrobały ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, tak a ty taka uduchowiona, że aż piejesz z zachwytu na myśl o 5 dzieci w zatęchłej komunalnej kawalerce, bo miłość najważniejsza hahahaha won krowy rozpłodowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ja nikomu w majtki nie zaglądam cipo niewydymana :-p i wali mnie twoja opinia napisałabym ci wyskrob se mózg no ,ale na to już stanowczo po niewczasie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damy z podwórkami i motłoch z blokowiska ech :-o jakie wy kurturarne jesteście :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem panną i kupiłam mieszkanie dla siebie 54 m2 i wydaje mi się małe dla mnie samej a gdzie tu z 3 dzieci a wy na 39 metrach w 5??szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 28 nie posroj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 27 lat, kupiłam sobie kawalerkę 30m2 dla samej siebie, o dzieciach nawet nie myślę i chyba się nigdy nie doczekam. Dopiero rozstałam się z facetem, który mnie zdradzał z otyłą, spaloną na solarce, tandetną dziunią :( kur/wa co za poje/bany świaaaaaaaat!!!!!!! :o zazdroszczę i kibicuję wszystkim, które mają rodziny, fajnych mężów i zdrowe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 45 fajna z Ciebie babka a ten ujj nie był Cię wart spokojnie jeszcze zaświeci słońce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trójke rodzeństwa i praktycznie wychowaliśmy się na jednym pokoju z kuchnia. Dopiero jak starsze rodzeństwo wyprodzailo sie z domu rodzice kupili wieksze mieszkanie, bo wczesniej zwyczajnie nie mieli na to kasy. I powiem wam, ze swoje dziecinstwo wspominam wspaniale. Po mimo tego, ze w domu sie nie przelewalo i byla ciasnota to moje dziecnstwo bylo o wile lepsze niz dzieci tego pokoloenia.Fakt napewno bedzie dzieckom ciasno i z biegiem czasu beda wynikac z tego konflikty miedzy dziecmi. Ale rozumiem, ze nie stac Cie na wieksze mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie się wspomina z dzieciństwa ale dla mnie to nie jest argument i choć sama tak się wychowałam w 3 w pokoju to dzieciom tego fundować nie będę, a może właśnie dlatego im tego nie zafunduję. Mimo wszystko nie było fajnie z dwoma braćmi zwłaszcza jak chciałam się pouczyć, a oni wariowali, jak co rusz mi podpaska przeciekła i poplamiłam pościel :o nie, nie, nie! Nie jestem bogaczką czy uj wie kim i rozumiem, że nie każdy ma kasę na duże mieszkanie czy dom ale każdy może z głową zaplanować rodzinę więc się tymi finansami nie zasłaniajcie. My mamy dwa pokoje, osobną kuchnię i tylko jedno dziecko. Tak samo się kochamy i jesteśmy normalną rodziną. Robicie sobie dzieci ale tylko z myślą o sobie żeby mieć parkę albo trójeczkę i to są tylko wasze egoistyczne pragnienia. Potem upychacie te dzieci jak śledzie w beczce dorabiając ideologię, że to dla ich dobra, że mają rodzeństwo mimo, że nie macie miejsca i jakoś to będzie, bo "kiedyś tak się żyło i dobrze było" przecież nie odmówicie sobie gromadki dzieci ze względu na brak warunków i to jest wasze święte prawo czyli naprawdę jest to zaspokojenie waszego egoizmu. Powiedziałam tylko co myślę o takich jak wy, to jest moje zdanie które możecie mieć w d..pie wisi mi to ale zdania o takich głupkach nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egoizmem jest nieposiadanie dzieci a nie ich posiadanie na malej ilosci metrow kwadratowcyh - wbij sobie to to glowki kretynko, pitolisz jak potluczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie fikaj, taka prawda zaspokajacie swój dziki instynkt kosztem dzieci ściskanych w klatkach jak kurczaki bezdzietni przynajmniej są sami i nie odwalają takich szopek jak wy rozpłodowe dzikusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś egoizmem jest nieposiadanie dzieci a nie ich posiadanie na malej ilosci metrow kwadratowcyh xxxx jedno i drugie to jest egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najlepiej pomyśleć o sprzedazy mieszkania i kupieniu większego. Choć ja też mieszkałam z dwojgiem rodzeństwa, psem, rybkami i chomikami w jednym pokoju:):) źle nie było, ale jak rodzice wybudowali dom i każde z nas miało swój pokój to było suuuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no skoro sama mówisz, że źle nie było to po co mają się wysilać jak można się oddać chuci i tak dzieci sobie umieszczać kolejno w pokoiku i wciskać ludziom, że to taka wielka miłość? Pozamiatane, wytłumaczone i usprawiedliwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezdzietna nie krzywdzi dziecka bo ono nie istnieje. co wiecej nie krzywdzi nikogo- nie chce to nie ma, wiec sama siebie nie krzywdzi. za to rodzice skazujący dzieci na biedę i dyskomfort i brak własnego kąta krzywdzą je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że takim ludziom nie mamy prawa niczego dyktować, ich sprawa w ilu sobie koczują ale trudno żebyśmy nie mieli jakiejś opinii na ten temat i nie mogli jej wypowiedzieć. Nie wiedziałam, że to taka zbrodnia. Ja zdania nie zmienię, bo dla mnie nie jest normalne, że troje dzieci różnej płci w takich odstępach wieku mieszka razem w pokoju, a rodzice mieszkają w salonie, który jest też kuchnią blokowaną gdy rodzice kładą się spać. No i już rodzice nie mają szans też zdrzemnąć się czy odpocząć w ciągu dnia. Dla mnie to dramat. Ja mam pokój z aneksem kuchennym, sypialnię i pokój dziecka i to jest akurat dla nas. Mąż może się wyspać jak człowiek po nocnym dyżurze i my mu nie łazimy, nie budzimy. Ja mam w sypialni kąt do pracy i jak moje chłopaki oglądają coś razem w dużym pokoju to mam spokój do pracy albo gdy chcę oglądać coś innego niż oni to też idę do sypialni. Nie wiem o co ci chodzi autorko. Już jest po wszystkim jesteś w ciąży i na co tu liczysz? napisałaś, że masz małe mieszkanie i trzecie dziecko w drodze, musisz je ostatecznie wcisnąć do starszych do pokoju innego wyjścia nie ma więc po co piszesz? co my ci mamy powiedzieć niby? Teraz to w ogóle będzie masakra :o noworodek w kuchnio-pokoju, starsze dzieci przecież też coś jedzą i korzystają z kuchni, będą budzić malucha, wy też będziecie przeszkadzać dziecku w tym pomieszczeniu. Głupota i tyle. Nic się z twojego mieszkania nie da wymyślić......... 5 osób na 39m :o to jest 7.8 metra na osobę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciebie to robili mopem i mieszkasz w kamienicy z grzybem z wc na korytarzu sle i tak nie twoje bo ns kredyt! I lazisz do byle roboty bo na czynsz nie masx wyksztalcona kasjerko od 7 bolesci! A na sniadanie to jadlas golebie jajka z grzybem ze sciany z wentylacji i psiom kupe! Atwoj pies ma hemoroidy a konkubent wrzoda na d***e i bez flaszki denaturatu nie jest w stanie na ciebie spojrzec bo jestes otylym wieprzem z odrostami i cellulitem! No i kto ma gotzej? Gdzie jest mongol!! x Co na tym dziale robią gimnazjaliści? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak nie ma nic piękniejszego niż rodzeństwo skumulowane w celi, a rodzice w kuchni i wszyscy się kochają i jest cudownie nie to co w normalnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm może i ja coś napiszę mieszkałam z rodzicami ojciec zmarł i nie mogłam za nic w świecie dogadać się z mamą razem z mężem 20 lat pakowaliśmy kasę w dom moich rodziców niestety musiałam wyprowadzić się od matki bo nie dałam rady. Z dziećmi 5 lat mieszkałam w wynajętej kawalerce i j/e/b/a/l/i/ś /m/y nnhhbo pracą tego nie nazwę żeby kupić swój dom co nie zmienia faktu że ja i 5 moich dziś dorosłych dzieci mieszkała przez 5 lat z nami w mieszkaniu 50 metrów wszystkie dzieci mam zaradne nie pijące palące pracują szkoły pokończyli i możecie mi wierzyć lub nie ,ale w miarę każdy miał swój kąt .Dziś mam swój dom i dzieci i wnuki i PUSTY DOM PO MOJEJ MATCE nie uważam żebym zrobiła komuś krzywdę nie mogłam przewidzieć przyszłości tym bardziej że byłam przeklętą jedynaczką nienormalnej leniwej roszczeniowej krowy niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może lepiej niech każdy żyje tak jak chce :-)a nie takie patologiczne wulgarne odpowiedzi z doopy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z innej beczki powiem wam że pisanie na ogoś krowa rozpłodowa itd. itp. to takie prostactwo :-o gdzie wy się wychowywałyście że w was tyle jadu matko mam koleżanki mają po 3 i więcej dzieci w życiu bym tak nie pomyślała no ,ale mnie wychowali rodzice a was widać nie :-0 z resztą co to jest dziś kogoś obrazić takie nic :-D damy z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeżeli twoje koleżanki mają normalne warunki, a nie śpią w kuchni i troje dzieci kiszą w mikro-celi to nie są krowami ale wybacz jeżeli ktoś nie może pohamować chuci i płodzi następne dzieci w tej dziupli to sorka dla mnie jest bezmyślną krową rozpłodową i nic tego nie zmieni. Wyłączam różne przypadki losowe, nieszczęścia czy afery rodzinne jak ta wyżej ale celowe płodzenie dzieci, za wszelką cenę? "bo musi być dwoje dzieciątek", a najlepiej troje, "bo mi sie tak marzyło od zawsze" - no sorka ale to jest dziki i prymitywny rozpłód. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wyczucie niemowlę do waszego pokoju, później albo nastolatek do Internatu, albo zmieniacie mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemowlę i nastolatek hmmmm, a co z okresem "pomiędzy"? starsze do internatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dop*****l jeszcze ze 3 i przeżyją najsilniejsze osobniki, bo na pewno część udusi się z braku powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×