Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawska, gdzie temat ze zdjęciem do oceny?!

Polecane posty

Gość DickTracy
Wariuje z nakręcenia. Zwłaszcza kiedy pieszcząc mnie, wkładasz sobie dwa paluszki do cipki. Po chwili zabawy wyjmujesz je i dajesz mi do oblizania. Twój smak mnie zniewala ;) Nagle podrywam sie, łapie Cie za biodra i odwracam tyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwalniasz delikatnie tempo, całujesz mnie w kark i masujesz cycki... Cała drżę z podniecenia, czekam aż we mnie wejdziesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Następnie masuje Twoje plecy i z******ty tyłek ;) Kładę swój sprzęt pomiędzy Twoimi pośladkami i delikatnie poruszam do przodu i do tylu...to daje Cu przedsmak tego ci za chwile nastąpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już na maxa nakręcona. Twój dotyk sprawia, że cała się rozpływam, jestem tak mokra, że moje soczki ciekną już po udach. Nie wytrzymuję dłużej, odwracam się do Ciebie, patrzę Ci w oczy i namiętnie się całujemy. Znasz moją prośbę i wiesz czego teraz pragnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Chyba w końcu na to zasłużyłaś. Kładę Cie na plecach, rozchylasz szeroko nogi. Opieram główkę penisa na Twojej łechtaczce, jeszcze kilka ruchów i pomału zaczynam w Ciebie wchodzić. Czuje pewien opór, jesteś ciasna, ale zarazem gorąca i bardzo wilgotna. Czujesz jak zaczynam rozpierać Cie od środka. Powolne i krotkie ruchy przechodzą w troche głębsze. Jestem juz dość głęboko, ale mamy jeszcze duże pole do manewru. znajdujemy optymalne tempo, poruszam sie w Tobie juz dość śmiało, ale to cały czas nie jest moje ostatnie słowo ;) Wzdychasz co raz głośniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie na to czekałam, wypełniasz mnie całą. Twoje powolne, ale zdecydowane ruchy niesamowicie na mnie działają, czujesz mój oddech na szyi, chcę Cię mieć całego tylko dla siebie. Znowu zaczynam jęczeć, wbijam paznokcie w Twoje plecy, ale robię to z wyczuciem, nie sprawiam Ci bólu. Jest nam razem wspaniale, nie chcę żebyś przestawał, moje biodra poruszają się dopasowując do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Bosko sie pode mnie wiesz, nam ochotę wchodzić w Ciebie co raz mocniej, ale boje sie jednocześnie. Jestem w amoku... Ciekawska, dokończymy jutro, czuje w sobie boskie napięcie, nie chce kończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
*pode mną wijesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, skończymy jutro, już się nie mogę doczekać ;) a może być tak koło 20stej?? Wcześniej nie dam rady wejść na dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Ja pewnie bede dopiero późnym wieczorem, wiec jakoś sie zgramy. Wczesna pobudka dzis była, ale nastrój sie utrzymuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jestem. Oj ja już miałam nie oglądać filmów dla dorosłych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ok, żeby się wczuć to sobie obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DickTracy, jesteś? Nie chcę już dłużej czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, widzę tu już kilku nieproszonych "gości", a ja już jestem bardzo zmęczona, więc idę spać... DickTracy co Ty na to żeby dokończyć jutro? Będę zaglądać przez cały dzień, bo bardzo jestem nakręcona. Mam nadzieję, że wpadniesz i razem dokończymy? ;) swoją drogą filmikami trafiłeś w dziesiątkę, rozpaliły mnie jeszcze bardziej, mmm dokładnie takie jak lubię... Co ja bym teraz z Tobą zrobiła... Czekam z niecierpliwością aż się odezwiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Długo mi zeszło, wybacz. W trasie jeszcze przez 2h. Chodzę nabuzowany, ze az czasem trudno to ukryć ;) Pomysl tylko, ze filmiki to przedsmak... właśnie, smak, ciekawe jak smakujesz... Zajrzę jak wstanę, gorących snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, rozumiem. Wczoraj mój dzień też się trochę przeciągnął niestety, ale za to dzisiaj będę miała więcej czasu żeby tu zaglądać i szybko to nadrobimy ;) właśnie obejrzę sobie filmik na dzień dobry żeby mieć lepszy humor, bo całkiem mi się spodobał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Akumulatory naładowane. Co innego rownież, czyli pobudka w dobrej formie ;) przez dzień bede czasem zaglądał, ale więcej czasu bede mial po 16. Weszłas w nastrój? Cieszę sie, ze trafiłem z filmikami i jednocześnie zastanawiam sie, czy miałabyś ochotę w ten sposób rozpocząć dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki początek dnia zawsze mile widziany :) a to nawet dobrze, że tak konkretnie będziemy mogli rozwinąć temat dopiero po 16stej, wtedy już całkiem będę mogła się wczuć w klimat, bo teraz mogłoby być ciężko 'dojść' do czegokolwiek zajmując się czymś innym, ale też będę zerkać w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Ja juz sie troche rozgrzałem ;) Obudziły mnie Twoje ciche pojękiwania, bo lubisz sobie rano zrobić dobrze. Zauważyłaś ze sie wybudzam pomału, a mój sprzęt juz w porannej dobrej formie. Bez pytania odchylasz kołdrę i wskakujesz nade mnie. Jestem zaspany i nie do końca wiem co sie dzieje. Zaczynasz pomału ocierać sie o moje usta. Podnoszę powieki i moim oczom ukazuje sie widok Twojej ślicznej cipki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałam Cię budzić zbyt wcześnie, więc zaczęłam zabawę sama, ale Twój sprzęt był już gotowy, więc musiałam skorzystać z okazji i się nim zająć. Całowałam go delikatnie, a on robił się coraz bardziej twardy, więc zaczęłam narzucać szybsze tempo. Moja ci*ka robiła się coraz bardziej wilgotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Zaskoczyłaś mnie tym. Strasznie szybko wchodzę w stan ogromnego napięcia. Wtapiając usta w Twoje łono daje Ci klapsa w pupę. Powoli ale dość mocno ssiesz jego główkę. Wiem, ze mogę nad tym nie zapanować, wiec odrywam Cie od siebie. Siadamy na przeciwko i zaczynamy sie sami pieścić, patrząc sobie w oczy i obserwując wzajemne ruchy. Dzięki temu moge zapanować nad tempem. Ty jednak po chwili zbliżasz sie do mnie i szepcząc do ucha prosisz, bym jeszcze przez chwile polizał Twoja cipkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba Ci się ten pomysł. Kładę się na plecach i rozkładam szeroko nogi, dokładnie pokazując mokrą ci*kę. Pochylasz się nade mną i zaczynasz pracować języczkiem, bardzo powoli. Kręci mnie to niesamowicie, zaczynam się wić i przybliżać biodra w Twoją stronę. Paluszkami masujesz łechtaczkę i dobrze wiesz, że teraz tylko od Ciebie zależy czy dojdę w ten sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuckTracy
Spełniam Twoje zachcianki, bo uwielbiam patrzeć jak jesteś taka podniecona :) jednocześnie chwytam Cie za piersi, masuje sutki... Po chwili podciągasz kolana do piersi, trzymając nogi pod kolanami. Uwielbiam na Ciebie patrzeć w tej pozycji. Przyglądam sie Twojej cipce, obejmuje ja cała ustami zasysając delikatnie, skubie ustami nabrzmiałe wargi. Widzę jak Twój sok spływa w kierunku pupy, co zachęca mnie, zeby sie nią zająć :) Liżę Twoją druga dziurkę, a Ty w tym czasie zaczynasz masować paluszkiem pulsującą łechtaczkę. Jęczysz co raz głośniej, robisz sie pomału lekko wyuzdana, wydajesz mi na głos polecenia, żebym dobrze lizał Twoja pupę... Nagle rozlega sie dzwonek do drzwi, musimy przerwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×