Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawska, gdzie temat ze zdjęciem do oceny?!

Polecane posty

Gość gość
Wypiertalaj kokos deviancie :-O ty się już nie zmienisz kaleko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lovelock@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiertalaj kokos deviancie :-O ty się już nie zmienisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lovelock@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu nie chce twojej spe=rmy ani sera z ci=py Ciekawskiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamienił Olę na kurfę. Tylko na taką cie stać. :classic_cool: zabierając się stad. Bierz miski i smycz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, jestem, musiałam wyjść na chwilę, nie gniewaj się. Możesz podać maila, ale na niego będę mogła napisać dopiero po południu, bo muszę założyć prywatnego, a mam tylko służbowy, dobrze? Teraz tu będziemy jeszcze pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie pisać bo lubi jak na nią plują. Żal.pl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu Temu,temu,temu,temu, temu,temu, temu, temu,temu,temu,temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze opinie mam gdzieś. Nie dla was tu jestem. Wasze docinki tylko odzwierciedlają wasz poziom inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff :) 09:44 to Ty? Wybacz, ale tyle szumu powstało wokół, że wolę się upewnić. Próbuję się wczuć w klimat ;) DickTracy1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, 9:44 to ja :) nie ma co spostrzegawczy jesteś. Spoko zajmijmy się sobą, nie patrz na innych, na maila odezwę się po południu, ale jeszcze wcześniej tu Cię uprzedzę żebyś wiedział, że to ja napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak ty jestes inteligentna , facet wrzuca ci w pierwszych słowach zdjęcia chu/ja a ty nawet nie reagujesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co byś w takim razie powiedziała na kolację przy świecach? :) W mieszkaniu. W salonie stół, fotel i wygodna sofa dają pole do popisu. Do tego drewniana podłoga. Siedzisz na przeciwko mnie. Masz na sobie sukienkę do połowy uda i tajemniczo się do mnie uśmiechasz kącikiem ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chu)ja od lat nie widziała niech sie cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś w temacie to po co się odzywasz? To ja pierwsza się odezwałam w innym topiku, bo miałam taki kaprys. To, że facet ma się czym pochwalić to co innego, bo robić tego nie musi, ale widzę, że innym to aż żal du*ę ściska, bo sami mają maleństwa, a do tego obsługiwać się nimi nie potrafią... Nie znasz mnie, więc o poziomie mojej inteligencji też się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dobrych lat temu to ja byłam jeszcze gówniarą/dzieckiem, więc masz rację - nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to tu siedzisz krowo niedojepana żeby odpowiadać każdemu gościowi po kolei? Wsadzaj łapę w gacie a nie pitolisz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi facet na pierwszą randkę i zamiast ręki wyciąga chu/ja toza kogo on cię ma dziewucho ja prdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdecydowanie za :) jest bardzo miło, dobrze nam się ze sobą rozmawia. Kiedy patrzymy sobie w oczy praktycznie rozumiemy się bez słów. Uśmiecham się, bo atmosfera robi się coraz bardziej gorąca. Zerkam na sofę, a w głowie już widzę co zaraz może się stać. W salonie panuje półmrok, jedyne światło rzucają świece, które pięknie pachną. W powietrzu unosi się zmieszany zapach naszych perfum. Nam obojgu działa to na zmysły i tylko potęguje nadchodzące podniecenie. Klimat jest niesamowity. Dobrze wiem, że gdybym teraz wstała, złapała Cię za rękę i zaprowadziła w stronę sofy nie odmówiłbyś mi. Mógłbyś ostro mnie zerżnąć, bez tych wszystkich ceregieli, ale mam ochotę na coś innego, delikatniejszego co tylko będzie potęgować nasze doznania. Chcę żebyś to Ty był dzisiaj górą, dlatego nie wychodzę pierwsza z inicjatywą, czekam aż Ty wykonasz pierwszy ruch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna świezynka nie siedziałaby z takim uporem na ero. To jakas baba która ma tu stały nick, przyzwyczajona do tego że pluje jej sie w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawska. Podał ci maila. Nie pisz już tutaj. Widzisz, że ta niedo/ru/cha/na szaleje od kilku dni. Powodzenia na privie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż jej jeszcze raz fiu=ta może szybciej da ci maila :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna jest naprawdę interesująca aż chce sie czytać jej wpisy. A wam jak nie pasuje to wpier... Jak lubi seks to zle bo kurfa jak nie lubi to później zakładają tematy "moja laska nie chce sie ze mną roochac" itp i marudzą ze maja takie ciężkie życie. zalosni są ci goście. Dobrze że są jeszcze normalni ludzie na kafe... Nie zwracaj na nich uwagi pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chce pisać tu bo lubi jak się na nią pluje i sra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna jest naprawdę interesująca aż chce sie czytać jej wpisy. A wam jak nie pasuje to wpier... Jak lubi seks to zle bo kurfa jak nie lubi to później zakładają tematy "moja laska nie chce sie ze mną roochac" itp i marudzą ze maja takie ciężkie życie. zalosni są ci goście. Dobrze że są jeszcze normalni ludzie na kafe... Nie zwracaj na nich uwagi pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×