Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawska, gdzie temat ze zdjęciem do oceny?!

Polecane posty

Gość gość
Uwielbiam kiedy bawisz się moją ci*ką. Jestem już tak blisko, proszę Cię żebyś nie otwierał, zajmuj się mną dalej i doprowadź mnie do orgazmu. Jeżeli spełnisz moją prośbę, odwdzięczę się, tylko niech nikt nam teraz nie przeszkadza. W tej chwili pragnę tylko Ciebie. Chcę poczuć jak przygniatasz mnie ciężarem swojego ciała i ocierasz go o moją łechtaczkę, całując mnie namiętnie. Uwielbiam kiedy drażnisz się ze mną ocierając go o mnie, ale jeszcze nie wchodzisz, czekasz aż sama Cię o to poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Widzę ze sie nakręciłas nie mniej niz ja, bardzo sie cieszę ;) Widzę, ze juz nie możesz wytrzymać, wiec postanawiam przyspieszyć. Na to właśnie czekałaś. Cały czas jesteś w tej wyczekującej na moje wejście pozycji, pochylam sie nad Tobą całując Cie szaleńczo, ściskam i masuje Twoje cycki. Chcesz mnie złapać za strasznie nabrzmiały, pulsujący sprzęt, ale Ci nie pozwalam. Jestem znow przed Tobą i zaczynam nim masować Twoja łechtaczkę. Lubisz na niej czuć jego gorąca główkę. Zbieram palcami soczek z cipki i zaczynam zataczać kregi wokół wejścia do Twojej pupy. Wypinasz ja w moja stronę, dając mi znak, wkładam jednego palca i widzę jak powoli zaczynasz odpływać :)) Chyba juz nie ma odwrotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, dotykaj nim mojej łechtaczki jak najdłużej, to cudowne uczucie. Twoje pocałunki tylko potęgują moje emocje, nie chcę się hamować, jęczę coraz głośniej. Widzę, że Cię kręcę tak samo mocno, chcę żebyś w końcu pozwolił mi dojść, chociaż na zewnątrz, przed tym jak wypełnisz moją gorącą ci*kę, żebym mogła odetchnąć i zająć się Tobą... Uwielbiam zapach Twoich męskich perfum, działają na mnie hipnotyzująco, to dlatego jestem jeszcze bardziej podniecona. Zgadzasz się w końcu, zlizujesz moje soczki i dajesz mi ich spróbować. Czuję je na Twoim języku, smakują świetnie. W tej samej chwili spełniasz moją prośbę i zaczynasz działać swoimi zwinnymi paluszkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Strasznie mnie kręci wymienianie sie z Tobą Twoimi soczkami. Całując Cie pobudzam swojego członka, który tez juz sie zrobił cały wilgotny z podniecenia. Zerkasz katem oka i rozpala Cie to maksymalnie. Klękam obok Ciebie, podnosze Twoje nogi do góry i zaczynam pieścić cały rowek od pupy do cipki. Wiem dokładnie czego chcesz, palcami pieszczę od środka obie dziurki, ssajac przy tym łechtaczkę. Jedna ręka łapczywie obmacuje Twoje cycki, mój napęczniały sprzęt sterczy pomiędzy udami i wyobrażasz sobie co mógłby z Tobą zrobić. Przyspieszam, zaczynasz sie cała trząść, wydając niekontrolowane dźwięki. Przysysam sie do Ciebie, wyczuwam juz Twoje skorcze w obydwu dziurkach. Czuje rytmiczne zaciskanie Twoich mięśni w środku, krzyczysz i w tym samym momencie zalewają mnie Twoje pyszne soki... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był cudowny orgazm, ale nie mam jeszcze dość, chciałabym żebyś teraz we mnie wszedł, ale dobrze pamiętam, że jestem Ci coś winna ;) proszę Cię żebyś się położył i rozluźnił, widzę, że Twój sprzęt jest bardzo nabrzmiały, dlatego chcę ostudzić delikatnie atmosferę. Kładę się na Tobie i staram się go nie dotykać. Zaczynam całować Twoje usta i szyję, schodząc coraz niżej, kiedy jestem już przy nim wracam na górę i powtarzam wszystko od początku. Widzę, że jesteś lekko zdenerwowany, więc przechodzę do rzeczy. Dotykam swojej ci*ki, zbieram troszkę soczków i rozsmarowuje na Twoim sprzęcie, jesteś już zadowolony. Masuję go, wykonując ruchy góra, dół. Najwięcej radości sprawia nam lizanie jego gorącej główki. Jesteś już coraz bliżej, a ja przyspieszam, jednak przerywasz mi w najlepszym momencie, ponosisz się i znowu mnie całujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Nasze języki tańczą w szalonym tempie. Chyba nigdy nie byłem jeszcze tak nabuzowany. Kiedy go masujesz moje ciężkie jądra radośnie obijają się o uda ;) Kładę Cię na brzuchu. Klękam nad Twoim tyłeczkiem i opierając się na rękach całuję Cię wzdłuż linii kręgosłupa. Przechodzą Cię ciarki. Schodzę do pupy, rozszerzam pośladki, przejeżdżam językiem pomiędzy nimi, lekko śliniąc wejście do obydwu dziurek. Biorę swój sprzęt w dłoń. Ty podśwadomie chwytasz się za pośladki i rozszerzasz je zachęcając mnie do wejścia :) Opieram czubek penisa o wejście do cipki, a Ty w tym momencie podnosisz pupę i już gorącą główką jestem Tobie. Czujesz to bardzo dokładnie, jak ona pulsuje. Ja za to czuję jak szczelnie ją obejmujesz swoim wnętrzem. Powoli wsuwam go głębiej, uwalniając Twój jęk rozkoszy. Wchodzę do połowy i zaczynam podkręcać tempo. Czujesz boskie rozpieranie ścianek Twojej ciasnej cipki... Chwytam Cię za nadgarstki i już wiesz, że jestem w tej chwili panem sytuacji. Przyspieszam, zagłębiając się już prawie w całości. Nie znałaś do tej pory tych swoich obszarów, które z taką przyjemnością eksploruję. Widok jest boski i bardzo mnie podnieca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole ile to sie trzeba naklepać w klawiature zeby dostać orgazmu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem cała Twoja, nie mogę się ruszyć, wszystko zależy od Ciebie :) delikatny ból rozpiera mnie od środka, ale jeszcze większa przyjemność... Podoba mi się Twoja dominacja. Wchodzisz tak głęboko swoim twardym sprzętem. Jest cudownie, czekam z niecierpliwością aż zmienimy pozycję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Kładę się na plecach, a Ty wskakujesz na mnie. Teraz Ty chcesz czuć, że nad wszystkim panujesz. Stopy stawiasz na wysokości moich bioder i kucając powoli nabijasz się na niego. Podtrzymuje Cię za pośladki, masując je jednocześnie. W tej pozycji czujemy każdy centymetr swoich ciał. Zaczynasz podnosić i opuszczać tyłeczek, nie za gwałtowanie, żeby nie wejść zbyt głęboko. Za chwilę będziesz na to gotowa. Pochylasz się trochę do przodu, całujesz mnie, a ja pieszczę Twoje piersi. Od dołu podtrzymuję Twoją pupę i zaczynam przejmować kontrolę nad szybkością i tempem. Poruszam się miarowo, dając Ci możliwość skupienia się na czerpaniu doznać. Czujesz dzikość tego co nas łączy. Przy każdym posunięciu słyszysz jak moje jądra opadają ciężko, wydając przy tym dźwięk. Od dwóch dni doprowadzasz mnie na skraj wybuchu, nie wiem czy jeszcze wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytrzymasz, a jak nie to jutro można powtórzyć wszystko od samego początku ;) bardzo lubię być na Tobie, czuć jak wkładasz go centymetr po centymetrze, cała drżę z podniecenia widząc przyjemność na Twojej twarzy. Tempo staje się zbyt szybkie, więc prostuję się trzymając go cały czas w sobie. Zaczynam poruszać bioderkami do przodu i do tyłu, robię to powoli, bawiąc się cyckami, ściskam je i masuję wydając z siebie coraz głośniejsze dźwięki. Chcesz ich dotykać, ale Ci nie pozwalam, bawię się nimi sama, Twoje podniecenie wzrasta, widzę że już jesteś blisko, ale ja tak bardzo nie chcę kończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się jak on by wyglądał między nimi :) Od podniecenia jestem skołowany, huczy mi w głowie... Kręcisz bioderkami dookoła, badając nim każdy centymetr swojej cipki, jesteś od tego uzależniona... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest ten koleś co pisał z chcę tylko Ciebie ale świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz kontynuować jutro? Mam wrażenie, że od wczoraj już skończyłaś co najmniej raz ;) Rzuć szybko okiem na stopkę mojej wiadomości - za chwilę to usunę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę skończyć dzisiaj i powtórzyć jutro, co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj jeszcze nie skończyłam, ale mam zamiar to zrobić. Jestem na maxa nakręcona, chcę kontynuować z Tobą ten temat. Niewiele mi już brakuje. Doprowadzisz mnie? Chcę teraz się położyć na plecach, pragnę żebyś był we mnie. Rozkładam przed Tobą nogi i czekam aż to zrobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Jestem w takim stanie, ze nie mogę Ci odmówić :) Chcesz żebym rownież skończył? Zastanawiam sie, czy jest pieszczota , której teraz pragnęłabym zdecydowanie najbardziej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokos dajesz:P jestes jedyny w swoim rodzaju, śmiało Staff :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chcę żebyśmy razem doszli ;) moja ci*ka tylko czeka aż poczuje Twój sprzęt. Hmm... Jakie pieszczoty masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:50 back off Nawet nie wiesz jak mnie to kręci Ciekawska ;) Zaglądać w Twoja najskrytsze zakamarki, przyglądać sie, napawać widokiem, smakiem i zapachem Twojej cipki... Po raz kolejny nurkuje w Twoje krocze, nogi roKladasz co raz szerzej. Liże wejście Twojej c**eczki... na zmianę z pupa, a Ty w tym czasie szybko pocierasz łechtaczkę. Przygotowujesz sie w ten sposób na moje wejście ;) Nagle wstaje, patrzysz z niepewnością na mój kolejny ruch... Zbliżam sie do Ciebie, mój sprzęt juz sie opiera o Twój skarb... Dociskam Twoje uda na zewnątrz, juz mi sie nie wywiniesz... Jesteś taka wilgotna, ze mimo oporu sprawnie wślizguje sie w Ciebie. Pochylam sie do przodu, zeby całować jednocześnie Twoje cycki, które tak seksownie ugniatasz i zaczynam dziko i mocno pracować w Tobie, tam i z powiatem, obijając sie jądrami o Twoja pupę. Widzę, ze Twój wzrok jest gdzie indziej, pomału odlatujesz. Puszczasz piersi u łapiesznie za pośladki, żebym posuwał jeszcze mocniej.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmm... Uwielbiam kiedy w tej pozycji bawisz się moim biustem, a ja w tym czasie mogę masować łechtaczkę. Tempo jakie narzucasz jest wprost idealne. Sex z Tobą to coś wspaniałego. Robisz to teraz bardzo mocno, a ja co odczuwam to jedynie przyjemność, chcę żeby ta chwila trwała jak najdłużej, jednak Ty przyspieszasz i wiem, że orgazm jest już blisko... Nie kontroluję jęków, jakie z siebie wydaję, a wszystko dzięki Tobie. Twój sprzęt pulsuje, ale jeszcze nie masz dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś niesamowita, spełniasz moje największe fantazje :) Moje pchnięcia sa co raz mocniejsze, zaczynam tracić nad tym kontrole... Zagryzasz wargi i wbijasz mi paznokcie w ramiona. Jesteś jak dzika kocica, oplatasz mnie nogami i piętami dopychasz mnie jeszcze mocniej. Mam wrażenie, ze zaraz Cie rozerwe, zaczynasz wykrzykiwać rożne świństwa i w tym samym momencie wyginasz kręgosłup w łuk. Ostatnie pchnięcia, palcami pobudzam Twoja pupę i w tym momencie dochodzisz z potężnym orgazmem, Twoja cipka szaleje ściskając mojego fiuta :)) Czuje juz orgazm w lędźwiach, nogi zatvzynaja mi sie trząść... Wyciągam go w ostatniej chwili i wytryskuje na Twój brzuszek i cycki. Mój wytrysk jest bardzo obfity, trwa to dobrych kilka sekund. Cali spoceni padamy obok siebie, dłońmi rozmasowujesz spermę po cyckach... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładnie Kokus :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś cudowny, takiego orgazmu nie przeżyłam jeszcze z żadnym facetem. Idealnie się we mnie wpasowujesz, wiesz czego pragnę, znasz moje zachcianki. Oboje jesteśmy zmęczeni, ale zadowoleni, po chwili opieram się na łokciach i namiętnie Cię całuję. Dziękuję za wspaniały sex, chociaż z drugiej strony ogarnia mnie niepewność czy będziesz chciał to jeszcze ze mną powtórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy bede chciał?? Nie wyobrażam sobie innego scenariusza! Doszedłem mega intensywnie, aż mnie dreszcze przeszły :)) Nie mam dość pieszczenia Ciebie. A jak jeszcze pomyśle, ze masujesz swoją cipkę myśląc o tym, jak bym Cie pieścił i wypełniał swoim sprzętem, to mnie roznosi...:)) Zastanawiam sie tylko, czy nie przenieść sie poza kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówmy się jeszcze na jutro tutaj :) jak będziesz miał ochotę na więcej to wtedy pomyślimy żeby się przenieść, co Ty na to? ;) tylko nie wiem czy będę miała dostęp do neta w ciągu dnia czy dopiero w okolicach 17stej... ale musimy się zgrać na pewno, bo bardzo mnie to kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj @ napiszę i może nawet obciagnę Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to może być ta ciekawska? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyła się pod Ciotkę Ciekawską i Zaintrygiwaną. Dick to Koke. Ten sam styl co w opowiadaniu że SW. Ale nie podał miski :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasuje :)) Mi tez ciezko powiedzieć kiedy bede mógł sie pojawić, ale zgramy sie na pewno. Twardnieje na sama myśl, ze w rzeczywistości robisz sie wilgotna... :)) Jeśli będziesz zaglądać późnym wieczorem/nocą, to może cos Ci podeśle na klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×