Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawska, gdzie temat ze zdjęciem do oceny?!

Polecane posty

(za chwile muszę uciekać niestety, ale rano Cie przywitam ;) ) Kręci mnie to, ze jesteś na gorze, mam Cie cała do dyspozycji, a Ty tak cudownie reagujesz na moje pieszczoty. Chwytam sie mocno za pupę i zaczynam szaleńczo przyspieszać... Z otwarta buzia jęczysz juz cały czas błagając o jeszcze i jeszcze. Słyszysz i czujesz jak moje jądra obijają sie o Twoja dupcie, odgłosy seksu wypelniaja cały pokój :) Tempo wymyka mu sie spod kontroli i w tym momencie zaczyn czuć Twoje pierwsze spazmy orgazmu w postaci zaciskania sie Twojej cipki na moim sprzęcie. Juz nie ma odwrotu. Przyspieszam jeszcze bardziej i wydając jęk rozkoszy wystrzeliwuje pokaźny ładunek spermy prosto w Twoje wnętrze. Ty krzyczysz i trzęsąc sie przytulasz mnie mocno, hipnotycznie cały czas poruszając bioderkami. Masz spazmy jeszcze przez kilkanaście sekund. Wyglądasz obłędnie podniecająco. Jestem w takim stanie, ze nawet nie mięknę po orgazmie. Powoli schodzisz ze mnie, a sperma zaczyna skapywać z Twoje cipki. Kładziesz sie koło mnie, nic nie mówimy, bo jesteśmy jeszcze gdzie indziej. Po dłuższej chwili idziemy razem pod prysznic ;) Mam nadzieje, ze sprawiłem Ci dzisiaj rozkosz i ze osiągniesz dzięki temu mocny, cieplutki orgazm :)) Obliz po nim paluszki myśląc o tym co bedzie jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mrr mam majteczki mokre muszę zmienić Skarbie, jesteś słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój k****s jest twardy... Staffik mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(z tymi 'majteczkami' i 'od innej topiku' to znowu jakiś pajac :/. Ok, będę czekać na Twoje przywitanie) Oj tak orgazm był mega mocny i cudowny, dziękuję skarbie ;) moja ci*ka jeszcze pulsuje, jest wrażliwa, nie mogę jej dotknąć. Potrafisz doprowadzić mnie do takiego stanu, że aż samej ciężko mi uwierzyć, jesteś boski, chcę więcej... Teraz mogę possać, polizać moje mokre paluszki, mmm... Chciałabym się obudzić obok Ciebie, myślę, że Ty też byś chciał. Mam nadzieję, że było Ci dzisiaj ze mną dobrze? Jutro będzie jeszcze lepiej, będziemy się kochać raz po razie. Pomyśl tylko jaki orgazm Cię czeka, już ja się o to postaram. Nie mogę się już doczekać kolejnego razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke Skarbie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafisz zrobić sobie głupia kurfo niebieskiego nicka? Cy zbyt skomplikowane to dla twojej blond głowy? Kokej lubi brunetki. Mężatki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałem jeszcze zerknąć, choć miałem lecieć ;) Było nieziemsko, faktycznie cały czas jestem w połowie twardy. Pomalowałem sobie jeszcze jądra, zeby przygotować je na jutro :) Nikt nigdy tak mnie nie podniecal, chyba więcej nie muszę dodawać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dick to pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dick to poruszenie w bokserkach, a gość to zuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dick=Koke. Ona=Wachlarz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne to zuza i poruszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam z was niezły ubaw :D jaki Koke, jaka Zuza? Ludzie, a może ja jestem tu nowa? Co was to obchodzi? Ważne jest to, że pod nikogo się nie podszywam, jestem sobą, a niebiskiego nicka nie potrzebuję, bo po co? Ważne, że facet dla, którego tu jestem jest inteligentny i potrafi odróżnić, kiedy pisze ze mną, a kiedy się ktoś podszywa. Gdyby mnie poprosił to założyłabym niebieski nick, ale skoro on daje radę to nie zamierzam tu robić czegokolwiek dla kogo innego. No i jeszcze jedno, z kolorem włosów nie trafiłeś, jestem brunetką :P i chyba faktycznie skończę z tym tłumaczeniem się, bo nie warto. DickTracy, nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że tak na Ciebie działam... Ach, jutro będzie się między nami działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu każdy jest Nowy i nie ma nicku. Nie rozśmieszaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pasuje dziewojo , twoj roochacz Kokos uwielbia brunetki , pisanie z nimi ero/opowiastek przy których się spuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Dzień dobry Ciekawska :) Przyjemnie Ci noc minęła? Moja poranna forma mnie zaskakuje - wszystko Twoja wina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Skarbie czekałam na Ciebie z utęsknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokos nie nadwyrężaj tego nicku. Ciekawska jest jedna. Znasz ją. Nie udawaj, że jesteś nowy bo nie jesteś.Ty kurfo za robotę się weź nie od rana pertolenie i spuszczanie po klawiaturze ohydny pasztecie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza pisz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej DickTracy, bardzo przyjemnie minęła :) cieszę się, że jestem winna temu co dzieje się w Twoich bokserkach ;) (ps. możesz mnie nazywać jak chcesz, bo widzę, że 'ciekawska' budzi tu spore poruszenie i znów ktoś się pode mnie podszył, chyba że Ci to nie przeszkadza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedactwo ktoś się pod paszteta podszył? Chcesz chusteczkę.? Zaraz chyba zaczniesz płakać....Zuziu nie płacz....:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu w tym szambie nie można być ciekawskim bo zaraz się zlatują kretynki, że już kur=fa jedna ciekawska jest , tak samo jak nie można pisać ostro o seksie bo zaraz jest się Koke. i tak dalej. Debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego, dziś i jutro mam wolne, więc będę się pie*dolić od rana do wieczora, a skoro ty nie masz wolnego to out z forum i weź się za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj malenka trzeba znaleźć ciekawa osobe i uciekac na priv najlepiej.... Wtedy mozna pogadać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz rację, ja i DickTracy będziemy musieli na poważnie rozważyć opcję przejścia na priv któregoś dnia, bo niektórzy tu przywalają się byle pierdoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa ludzie i ludziska.....tytaj nie mozna pogadac na luzie o wszystkim bo się dop*****la debile.....a Ty ciekawska interesujaca jesteś pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke przegonił Ole z forume a taką kurffe sobie przygr***ał what the f**k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :) DickTracy, jesteś? Ja już jestem nieźle wilgotna i to wszystko dzięki Tobie. Niesamowicie mnie podniecasz. Chętnie zaczęłabym się już dotykać, ale czekam na Ciebie. Co Ty na to żeby dzisiaj zacząć wszystko powoli, delikatnie i zmysłowo? Mam ochotę żebyś to Ty dzisiaj dominował. Jestem gotowa oddać Ci się w całości. Zrobię wszystko o co tylko mnie poprosisz. Twój sprzęt jest już chyba gotowy żebym mogła się nim już zacząć bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIckTracy
Miałem nadzieję, że rano będzie mniejszy tłok, a tutaj na odwrót. W efekcie jesteśmy na szczycie listy tematów, a to przynosi jeden efekt. Masz pomysł jak to pominąć? Ja mogę podjąć to ryzyko i wstawić to swojego maila, najwyżej mnie zaspamują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lovelock@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×