Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawska, gdzie temat ze zdjęciem do oceny?!

Polecane posty

Gość gość
W trasie w drodze nad morze :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Warszawy wraca, bo ona nie ma dla niego w ten weekend czasu stąd forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam już nie odpowiadać na te głupie komentarze, ale jednak mnie korci. Do tego co napisał, że jestem znudzoną ku*wą, nawet nie masz pojęcia jak bardzo żałuję, że nie mogę ci pokazać jak wyglądam, zdziwiłbyś się kolego. Na brak powodzenia nie narzekam i jestem młodziutka, znaleźć faceta do sexu to żaden problem, po prostu nie bzykam się z byle kim, od razu byś się zamknął i żałował, że nie jesteś na jego miejscu. Abrakadabra kojąca to jedyna osoba, która napisała coś z sensem ;) DickTracy, w takim razie może uda mi się wpaść trochę wcześniej, żebyś nie musiał na mnie długo czekać, ale nie obiecuję. Zajrzę do Ciebie na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królu Julianie królu Kafeterii i nicków :-D:-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można wziąć dicka za koke to inny kaliber faceta koke nie wrzucał fallusa na forum jak podpis podejrzewam też że interesują go inne kobiety niż takie która przechodzą do porządku dziennego nad faktem iż facet pokazał jej członka jak taniej dziwce koke trzymaj się👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogryzek lub Wachlarz login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogryzek ani wachlarz , koke wie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SW :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw ci porządnie pierdne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jestem, trochę wcześniej niż obiecywałam. Na wstępie chciałabym Cię zapytać czy chcesz dalej ze mną ciągnąć ten temat? Bo wiesz mi nie przeszkadzają aż tak bardzo te głupie docinki, a Tobie? Jeżeli tak to ja jestem gotowa i czekam na Twój ruch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DickTracy
Naturalnie ze chce :) Troche drażnią, ale bez przesady. Rozwiazanie na kontakt poza i tak chciałbym znaleźć. Teraz jednak skupmy sie na sobie :) Jaki masz nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że chcesz :) nastrój mam bardzo dobry, przez cały dzień na to czekałam, jestem już wilgotna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Docinki? Piszemy prawdę? Kokeju jaka pogoda w Sopocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamm ;P Przyszedł mi do głowy pewien pomysł na początek i moglibyśmy spróbować zanim oddam sie w Twoje ręce ;) Jeśli masz ochotę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że mam ochotę :) jaki to pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby Koke jeździł do kochanki nie siedziałby tutaj. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów skarbie jaki to pomysł, bo już nie mogę się doczekać, chcę mieć Ciebie znowu blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze jesteś troche spięta, ale jednocześnie masz ochotę na małe co nieco. Zapraszam Cie do salonu, żebyś wygodnie usiadła na sofie. Masz na sobie tylko fajne majteczki u koszulkę bez rękawów. Ja w samych spodenkach siadam za Tobą, troszkę wyżej. Opierasz sie do tylu, Teoje plecy znajdują sie kiedy moimi nogami, głowa opiera sie na torsie. Biorę olejek do masażu i nacieram nim dłonie. Zaczynam masować Twoj kark i ramiona. Koszulka nam troche przeszkadza, wiec ja ściągasz. Gryząc Cie w kark zaczynam masować Twoje piersi. Delikatnie, okrężnymi ******** potem sutki. Sa juz twarde, bo podoba Ci sie ten rodzaj relaksu. Na swoich plecach zaczynasz odczuwać cos twardego, dobrze wiesz ci to ;) Dłońmi krążę po całym Twoim ciele, schodzę niżej, masuje uda. Pod wpływem dotyku rozszerzając je powoli. Dochodzę do pachwin. Czuje ciepło bijące w pobliżu. Zamykasz oczy. Przesuwam dłonie dalej i napotykam wilgotne majteczki. Bardzo mnie to podnieca, mój sprzęt twardnieje jeszcze bardziej. Masz wfaEnie, ze moje dłonie sa wszędzie, czujesz mnie, a jednak mnie nie widzisz. Drapie delikatnie Teoja łechtaczkę przez materiał, dochodzą do niej przyjemne wibracje :) Wtem jednym sprawnym ruchem ściągasz majteczki i kładziesz obok. Sa całe wilgotne, tak jak Twoje wargi. Odchylać Gwoja głowę nieco do tylu i zaczynam całować w usta. W tym samym momencie ciepła dłon rozchyla płatki Twoje cipki. Jeden palec zagłębia sie w Tobie, a drugi pomalutku zaczyna masować łechtaczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, po całym dniu jestem trochę spięta, dlatego nam obojgu przyda się chwila relaksu. Jesteś cudowny, uwielbiam Cię za takie pomysły. Twoje dłonie robią ze mną co chcą. Nie ma nic lepszego jak czuć Cię blisko... Rozgrzewasz mnie na maxa. Chciałabym odwrócić się do Ciebie, żeby móc patrzeć w Twoje oczy i pieścić Twój sprzęt. Za takie starania Tobie też coś się należy. Ty doskonale wiesz, że łechtaczka to najbardziej wrażliwy punkt na moim ciele... Wystarczy chwila żebym doszła, kiedy działasz tam swoimi sprawnymi paluszkami. Jestem Ci taka wdzięczna, za to że potrafisz się mną tak świetnie zająć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(mala zmiana planów, jestem do 20, pózniej offline. Mamy zatem troche czasu dla siebie :) ) Uwielbiam słuchać Towich cichych pojękiwania, które stają sie z każda chwila co raz głośniejsze. Kontynuuje pieszczoty, a Ty zaczynasz masować swoje cycki, w końcu one tez potrzebują zeby sie nimi zając ;) Jestrm juz niezłe podniecona, Twój soczek spływa miedzy pośladki w stronę pupy. Opuszczam spodenki i będąc cały czas za Tobą, zaczynam robić sobie dobrze. Czujesz go zaraz obok karku, lubisz tego słuchać :) Przyspieszamy i wydaje sie, ze niedługo razem dojdziemy. Oczami wyobraźni juz widzę jak wiesz sie w spazmach rozkoszy, a ja tryskał na Twoje cycki. Ale Ty jednak masz inny plan. Wstajesz, odwracasz sie, każesz mi usiąść na oparciu kanapy, a sama klękasz na niej na czworaka. Masz mnie całego przed sobą, możesz zrobić co tylko zechcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(to super, że mamy jeszcze czas. W razie czego, jutro jestem cały dzień w domu, bo mam wolne, więc jeżeli chcesz to wiesz gdzie mnie szukać ;) przez cały dzień będę tu zerkać). O tak, w końcu mogę się zrewanżować. Całuję Cię, schodząc coraz niżej. W końcu go dotykam, jest twardy i pulsuje. Nie mogę się powstrzymać, biorę go do buzi i od razu zaczynam ssać. Słyszę, że Ci się to podoba, pomrukujesz cichutko. Siedzisz sobie wygodnie, kiedy ja jestem na czworaka, moja ci*ka jest na wyciągnięciu dłoni, więc zaczynasz dotykać mój tyłek i ci*kę. Ja dalej mam go w buzi, bardzo lubię kiedy sprawia Ci to przyjemność. Podniecenie wzrasta i wkładam go zachłannie coraz głębiej. Wokół główki zataczam kręgi języczkiem. Lubisz patrzeć, kiedy to robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Czuje, ze nie bede mógł sie oprzeć i brde miał mało wydajny dzień w pracy ;) Ale co tam, bede!) Uwielbiam na Ciebie patrzeć w każdej sytuacji. Teraz jednak ruchy Twojego sprawnego języczka i ust przyprawiają mnie o zawrót głowy. Masuje Twoje wypięte pośladki, wyglądasz szalenie apetycznie. Chciałbym teraz jednoczenie stać za Tobą. Jako ze Ciezko mi siegnąć do Twoje łechtaczki, malujesz ja sprawne paluszkami, a ja oblizuje palce i zaczynam masować wejście pupy. Strasznie podniecają mnie Twoje jęki kiedy masz go głęboki w ustach. Zniw czuje, ze mógłbym za chwile dojść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(w tym tyg. mam dwa dni wolnego, będę Cię słodko męczyć, o ile zechcesz) Oj nie, nie będziesz teraz za mną, później będziesz dominował, teraz ja chcę ;) dojść też Ci nie pozwalam, przerywam, musisz ochłonąć. Nadal siedzisz sobie wygodnie i czekasz na mój ruch. Całuję Cię, nasze języki wspaniale się zgrywają. Dotykam ci*ki i wkładam Ci do ust. Oblizujesz je posłusznie. Siadam na Tobie i liżę Twoją szyję. Opuszczam bioderka powoli, wchodzisz coraz głębiej, jęczę. Poruszam nimi, oboje podniecamy się coraz bardziej, podoba Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Harmonogram ustalimy jutro, np. rano ;) ) Dokładnie tego teraz potrzebowałem, żebyś usiadła na mnie, żebym poczuł Twoje ciepłe wnętrze. Zaczynasz pomału, ale podkręcasz tempo. Mam duże pole manewru, zeby umilić Ci te moment. Trzymam Cie mocno za pośladki, dając od czasu do czasu klapsa. My dirty girl ;) Przed moimi oczami podskakują Twoje cycuszki, staram sie je całować, łapać ustami sutki u zasysać... Odchylać sie troche do tylu, opierając ręce na moich kolanach. Cudownie pracujesz bioderkami i nabijasz sie na mój sprzęt juz bardzo głęboko. Poznałaś jego możliwości niedawno i chcesz je teraz w pełni wykorzystać :) Taka pozycja umożliwia mi ponowne zajęcie sie dopieszczanie Twojej cipki. Daje Ci do oblizania dwa płace i zaczynam okrężnymi ******* masować łechtaczkę. Twoje soki spływają po mnie aż do jąder. Po chwili druga ręka zaczynam żniw pieścić Twoja pupę, widzę ze chyba masz ochotę, żebym wsadził Ci jednego plauszka. Łapiesz je za włosy i odciskach do cyckow. Odchylając głowę do tylu i skaczesz po mnie z dzikoscia nabijając sie na bardzo twardego członka. Teraz juz wiem, ze za chwile razem odpłyniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(dobrze, będę czekać aż napiszesz) Kiedy się odchylam widok mojej mokrej ci*ki i Twojego twardego sprzętu doprowadza nas do obłędu. Uwielbiam Cię czuć w sobie, jest bardzo duży, z trudem mieszczę go całego w sobie. To co robisz ze mną jest mega nakręcające. Błagam doprowadzaj mnie do rozkoszy jak najczęściej. Jestem cała Twoja, możesz się ze mną bzykać ile tylko będziesz chciał. Moje ciało aż drży z podniecenia. Przytulam się do Ciebie i przyspieszam, tak bardzo chcę dojść.. Mam mętlik w głowie. Chciałabym żebyś skończył we mnie, zalał moje wnętrze gorącą spe*mą, ale z drugiej strony chciałabym widzieć jak tryskasz. Kotku, teraz decyzja należy do Ciebie, dochodzimy razem albo zmieniamy pozycję i kochamy się jeszcze przez chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mrr mam majteczki mokre muszę zmienić Skarbie, jesteś słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:52 to nie ja. Znowu ktoś się wtrąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry to jednak mój tekst, tyle, że z innego topiku :O wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×