Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam ochote zdradzic meza

Polecane posty

Gość gość

Jestesmy 12 lat po slubie 2 synow 3 i 5 nowy dom ,2auta dobre prace a jednak.... moj maz bardzo dawno temu zaczal mnie zaniedbywac, olewac, zle sie odzywac, nie pomagal w domu, przy dzieciach, pil, wychodzil wracal za 2 dni chcialam rozwodu bo bylam uszarpana psychicznie i fizycznie, praca caly dom na glowie, dzieci i jeszcze musze zrobic dodatkowa szkole... moj maz postanowil sie zmienic wyjechal na 2miesiace zeby sie ogarnac,,,,,przemyslec,,, a ja poukladalam swoje sprawy, zatrudnilam pomoc, odzylam, poszlam do kosmetyczki, fryzjera....i poznalam kogos... spotkalismy sie na luzno 2razy i stwierdzilam ze mam straszna ochote na tego faceta moj maz byl moim jedynym mezczyzna, nie chce sie rozwodzic, rozwalac wszystkim zycia, chce krotkiego romansu i oderwania od rzeczywistosci... wypowiedzcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrady się nie wybacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy twój mąż cię zdradzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężkie pytanie zadane obcym ludziom którzy nijak sie mają do twojego życia. Czy bym zdradziła ? Nie wiem. Tyle o sobie wiemy na ile nas sprawdzono. Parę razy miałam ochotę zdradzić, dopóty dopóki nie zdarzyło się coś co mi pokazało że potencjalny kandydat do zdrady w czymś nie zawiódł (a ja obserwuję człowieka bardzo uważnie), wtedy ochota na zdradę wyparowywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze że to że ktoś się wydaje niezawodny to może się ciągnąć w czasie ale zawsze prędzej czy później to zdarzenie następuje, tak więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nas się pytasz o zgodę? a rób co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy maz mnie zdradzil ale wolalabym chyba to niz te wszystkie przykrosci... Mam styraszna ochote zaszalec raz, poprzytulac sie pokochac, poczuc kobieta.... ;( Zawsze bylo wszystko najpierw dla meza, pozniej dla dzieci, domu pracy a dla mnie nic...:( Pytam na forum czy sa tu kobiety, ktore byly w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zwykłą pierrrrrrrdoloną szmatą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem szmata...jeszcze zastanawiam sie.. czy tu siedza same dobre zony, ktore maja wspanialych mezow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tu są sam porządne katolickie rodziny . Idź na forum dla lewaków 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moge prosic o linka do tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrestartuj się masz zgodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmałgorzata
tak ja zdradziłam męża . Czy żałuje? NIE! Nie poradziła sobie z jego zdrada, był moim jedynym mężczyzną , robiłam wszystko -dbałam o dom i dzieci , nawet myślałam sobie tak wiele małżeństw się rozpada a nasze trwa ,kochałam go a jednak ....Co czuje kobieta po zdradzie dlaczego ? może to zemną jest coś nie tak ? chciałam dowartościować się jako kobieta i zrobiłam to z fajnym sporo młodszym nowym kolegom i nie możemy przestać się spotykać i kochać namiętnie z nim w seksie jest o niebo lepiej niż z mężem sztywniakiem , który potrafi tylko wymagać od mnie ,a tamten jest wesoły , miły , rozpieszcza mnie :)Co będzie dalej ? nie wiem . Na pewno nie poradziłam sobie z myślami że maż kochał się z inna i zrobiłam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz.. ja juz pisalam wolalabym zeby mnie zdradzil...a zrobil wiele innych zlych rzeczy a najbardziej mnie bolala ze w momencie naszych najwiekszych problemow malzenskich wciagnal w to swoja matke... *uwierzcie , najgorsza kobiete jaka swiat nosil) i zwalil cala wine na mnie... mojego meza mnie ma 3 tyg a ja wygladam o 10 lat mlodziej, wszyscy mi to mowia, odzylam, usmiecham sie, ciesze ze wszystkiego, nie mam zadnych problemow wychowaczych z dziecmi...jestem szczesliwa...i nie przez tego faceta tylko od tak... a jednak boje sie, jak ja bede sie po tym czula, na swoj sposob kocham meza, chce zebysmy byli razem, wychowali dzieci ale ....no alasnie ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz ochote to powinnas masz tylko jedno zycie i lepiej zalowac lub sie cieszyc ze sie cos zrobilo niz zalowac ze nie . Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci pozwalam. Wisi mi, czy zdradzisz męża, czy nie. To Twoje życie a nie moje. Sama zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złóż wniosek o separację, rozwód czy chociaż powiedz mężowi ze Nie chcesz już z nim być i dopiero potem się baw. Wiem co czujesz nie jedna osoba przechodzi kryzys w małżeństwie. Ale klamstwo to już szczyt bezczelności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy zdradzisz będziesz zwykłą k****. Powinno się rozmawiać i proponować wymianę partnerów lub trójkąt z kochankiem przy mężu i jego udziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym nawet chciala sie rozwiesc to ten czlowiek ostatnimi czasy tak sie zmienil ze nie daloby sie tego zrobic pokojowo. Bylaby wojna o majatek, przekupywanie dzieci, zamieszana rodzina... Bede sie z nim meczyc juz cale zycie albo poki dzieci sie nie usamodzielnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na całość. poważnie. mąż na dwa miesiące wyjechał, żeby się "ogarnąć? więc ty też powinnaś, też musisz się dowiedziec, czego chesz, nie czekaj aż wróci i łaskawie ci powie, że się ogarnął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madame
gość dziś popieram w 100% on ma przemyslec , by zniewolona czekala na jego laske Co to ma byc ? niech on poczeka co Ty jestes gorszej kategorii? Nie sluchaj ludzi co mowia NIE, masz swoje zycie jestes wartosciowa osoba , zyj i uzywaj a skad wiesz ,ze nie zdradzil ? masz pewnosc? zreszta jakie ma to znaczenie Twoje przyjemnosci sa wazne i wazniejsze Jak jestes szczesliwa ludzie obcy widza i dzieci , masz prawo do przyjemnosci i bierz ja garsciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedzi... Te na tak i na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyls o dzieciach Czy im jest fajnie wychowywac sie w pieknym domu, gdzie rodzice soba gardza ? Zdradz meza, dodaj sobie skrzydel albo walnij sie w leb, ale zaryzykuj. Nic nie tracisz, tylko mysl o dzieciach. One sa najwazniejsze i dla nich powinniescie sie rozejsc, bo tworzycie chry, toksuczny zwiazanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 27 masz racje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepozorny1423
Popiszemy na ten temat? Chcesz sie wyżalić? @: olek12345@spoko.pl Chociaż i tak założe się, że już sobie poradziłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizaczek

wolnystrzelec69@gmail.com. Moze znajde tu chetna na cichy uklad?jestem zonaty 45L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizaczek

Mazowieckie,Ciechanow😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×