Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciągły dylemat i powód cycowych dyskusji

Polecane posty

Gość gość

Postanowiłam nie karmić piersią, nie i już nie muszę się nikomu tłumaczyć a co mnie dziś rozwaliło przy okazji wizyty u rodziny. Jak zwykle pierwszy temat ciąża...zaczęło się-nie wyśpisz się, będziesz miała dość itp na to ja że dziecko ma ojca i też może wstawać na co riposta ojciec nie ma cycka-no ale ma butelkę o i się zaczęło :D jak to bez karmienia piersią jaka to ze mnie matka.Na co ja się pytam wszystko wiedzącej a ty czym karmiłaś małego? A bebiko :D nosz ku*** już słowa nawet nie powiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co myślisz ze jesteś lepsza bo podjelas decyzja świadcząca o twoim egoizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, będziesz karmiła butelką, spoko. Tylko czy to jest powód do chwalenia się na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Macie wszyacy pretensje ze wam sie zaglada do lozek i do stanikow ale dlaczego same prowokujecie? Zatrzymajcie to dla siebie i sie nie chwalcie na prawo i lewo co robicie. Dotyczy to i forum i rodziny. Rozmowe moglas uciac:na szczescie sie wysypiam:) i nie wchodzic w szczegoly. Ale ty chcialas tej konfrontacji, chcialas sie pochwalic jaka to jestes hop i jaka cwana,gdzie bys sie z cyckiem meczyla. Btw. Jak karmilam piersia to sie z tym nie obnosilam. Jak przeszłam na butelke to tez zachowalam dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha a paniusie takie mądre i nie zrozumiały że chodzi o krytykę z którą się spotkałam od kogoś kto sam karmił od początku mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko bo te paniusie przeczytaly tylko do momentu ze karmisz butelka "bo nie".....one tu nie potrafia czytac ze zrozumieniem wiec nie wymagaj za wiele od debilek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam moja bratowa to samo nigdy cycka nie dawała teraz mały ma 4 lata i mówi zdaniami mimo to w pampersie chodzi bo jej się nie chce uczyć go sikać w niedziele przy obiedzie u teściów powiedział przy obiedzie mamo wytrzyj mi kupę :-o dzisiejsze matki to szambo :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmiłam tylko piersią, mleka modyfikowanego nie dawałam i pozwól że cię skrytykuję - źle robisz jeśli nie chcesz w ogóle karmić piersią. Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×